Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
از انیمه ی Danshi Koukousei no Nichijou که سال پیش پخش شد، قراره یه Live Action بسازند.

attachment.php

بازیگرای زیاد ردیفی نداره، ولی میشه بهش امیدوار بود، چون طنزش قشنگ بود (:

فیلم ـش قراره در ابتدای پاییز، 12oct همین امسال پخش بشه.

تو سایت ـش که برید، عکس دسته جمعی بازیگراش هست.

P.S
اگه یک خورده به عکس توجه کنید، معلومه کدوم قسمت انیمه هست D:

Attachments

• 13598-i7fmcwta7c.jpg
    13598-i7fmcwta7c.jpg
    44.6 KB · مشاهده: 105
Katanagatari
این انیمه ی زیبا و قشنگ و باحال و جذاب رو هم دیدم! :d عالی بود:x روحیه ـم بسی گل و بلبلی شد موقع دیدنش :d :x با اینکه اکشن بود،ولی روحیه رو گل و بلبلی مینمود! :-"
گرچه چند ثانیه ی قسمت 11 ، همه چی پرپر شد:((:((:((
آخرشم انقدر زورم گرفت شاهزاده رو به هلاکت نرسوند:(( میخواستم خفش کنم! :((
ولی قسمت آخرش خیلی سوگه بود! خفنیت از چشم های شیچیکا میبارید!
و خدا رو صدهزار مرتبه شکر، صورت امونزایمون رو نشون ندادن! مثل یک نینجای واقعی بود(حتی بعد از مرگش :d ) گرچه از همون اول ازش بدم میومد:| صدای کریتسوگو رو هم داشت، مثل همونم نامرد بود:-"

منتظر پیشنهادات شما برای انیمه ی بعدی هستم :d چیزی به ذهنم نمیرسه فعلا :-"

=))=))=))
فکر کنم اولین Live Actionـی باشه که خواهم دید :-"

دوستان من عاشق انیمه هستم مخصوصا غمگینش اگه کسی هست که بتونه چندتا انیمه غمگین بهم معرفی کنه ممنون میشم سریالی نباشه سینمایی باشه مرسی :d
بیشتر خلیل تو کار انیمه غمگینه :دی
ولی Trust & Betrayal رو از دست نده.
دلیل نمیشه چون پایان باحالی داشت از همچیش بگذریم :d
حالا مگه چی شده ؟:d
آخه از نظر خیلی ها تنها ایراد وارده همون پایانشه که ناقص موند :دی
از انیمه ی Danshi Koukousei no Nichijou که سال پیش پخش شد، قراره یه Live Action بسازند.

attachment.php

بازیگرای زیاد ردیفی نداره، ولی میشه بهش امیدوار بود، چون طنزش قشنگ بود (:

فیلم ـش قراره در ابتدای پاییز، 12oct همین امسال پخش بشه.

تو سایت ـش که برید، عکس دسته جمعی بازیگراش هست.

P.S
من بلافاصله فهمیدم کدوم قسمته:دی
حالا که از بازیگرای خفن استفاده نکردن، کاش از دوبلورا استفاده میکردن. که حداقل صداهاشون مثل انیمه باشه.
هر کس هیدنوری رو بازی میکنه، کار سختی داره :دی
منتظر پیشنهادات شما برای انیمه ی بعدی هستم :d چیزی به ذهنم نمیرسه فعلا :-"
یه چند تا انیمه که دیدی و خوشت اومده رو بگو، شبیه اونا بچه ها بهت بگن :دی

بیشتر خلیل تو کار انیمه غمگینه :biggrin1:
ولی Trust & Betrayal رو از دست نده.
داداش میخوام غمگین باشه ها اشک درار مثل یکی دنبال مامانش بگرده چه میدونم شکسن عشقی و از اینجور موضوع ها بعد میخوام امروزی باشه نه سامورایی :d

یه چند تا انیمه که دیدی و خوشت اومده رو بگو، شبیه اونا بچه ها بهت بگن :biggrin1:
من تقریبا با همه ی انیمه ها حال میکنم :d
این وسط فقط از Gantz و F/SN متنفرم :d
Clannad و Full Metal Panic هم زیاد حال ندادن:-"
با بقیه ی انیمه ها مشکلی ندارم :d ولی خوب اکشن،شمشیری،باحال،خفن و ... باشه حمایت میشه:-" نبود هم اشکالی نداره :d
از Usagi Drop تا Black Lagoon رو میپسندم :-"

داداش میخوام غمگین باشه ها اشک درار مثل یکی دنبال مامانش بگرده چه میدونم شکسن عشقی و از اینجور موضوع ها بعد میخوام امروزی باشه نه سامورایی :d
آخه این جزو معدود چیزاییه که داشت اشک منو در میاورد. ولی حالا که میخوای جدید باشه، بشین فیلمای هوسودا و ماکوتو شینکای رو ببین. مثل Wolf Children و The Girl Who Leapt through Time و 5cm Per Second .
من تقریبا با همه ی انیمه ها حال میکنم :d
این وسط فقط از Gantz و F/SN متنفرم :d
Clannad و Full Metal Panic هم زیاد حال ندادن:-"
با بقیه ی انیمه ها مشکلی ندارم :d ولی خوب اکشن،شمشیری،باحال،خفن و ... باشه حمایت میشه:-" نبود هم اشکالی نداره :d
از Usagi Drop تا Black Lagoon رو میپسندم :-"
حالا که با همه چی حال میکنی، خب همه چی رو ببین :دی
اینا یه سری چیزا که همینطوری به ذهنم میرسن و به نظرم ارزش زیادی دارن :
Kaiji
Last Exile
Gungrave
Gurren Lagann
Bokurano
Casshern Sins
و چیزای دیگه :دی

آخه از نظر خیلی ها تنها ایراد وارده همون پایانشه که ناقص موند :دی
کسانی که انیمه رو ندیدن نخونن!!

اگه دقت کرده باشی اول انیمه همون پایان انیمه بود !(علامت نفرین شده روی گردنش)
اتفاقا پایانش خیلی باحال بود! زمانی که داشت سعی میکرد دختره رو نجات بده ولی کاری ازش بر نمیومد !
و اون پدر سوخته که یه زمانی رفیقش بود دیدی که چیکار کرد (+18) :دیدل آدم به درد میومد وقتی اون صحنه رو میدید!!
اول انیمه نشون داد که از اون جهان برزخی نجات پیدا کرده بود و داشته همه ی اون موجودات رو از بین میبرد !! (بعد از اون قسمت داستان به عقب بر میگرده و بازگو میشه )
این کجاش پایان ناقصی بود !؟ حتما که نباید یه اتفاق فیلم هندینی میفتاد تا پایان کاملی میداشت !:دی

---------- نوشته در 09:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 AM ارسال شده بود ----------

Clannad هم زیاد حال ندادن:-"

برای یه H&S این انیمه یه سمه !:dمن توش موندم تو چجوری تا آخرش دووم آوردی امیر جان !!:d
ولی برای یه درام پسند این انیمه فوق العاده هست ! بهترین انیمه کوتاه عمرم و کلی بخوام بگم بهترین انیمه بعد ناروتو برای من ! (بعضی وقتا فکر میکنم با هم برابرن):d
دوستانی که دنبال انیمه های درام و پر از دیالوگ های مفهومی بسیار زیبا هستند، هرگز این انیمه رو از دست ندین هرگز !

بچه ها ازتون خواهش میکنم مدتیه دنبال یه انیمه هستم سینمایی که داستان این بوده یک بچه 5 سالشه همراه با خواهرش 7 ساله که خواهرش هم کور بوده بدنبال مادرشون میگردن د صورتیکه مادرشون واسه اینکه تو اتش سوزی بچه هاشو نجات بده مرده بوده ولی اینا فکر میکردن زندست و دنبالش میگردن و در اخر..... یبار اینو تو شبکه استانی دیدم اسمشو فکر کنم گذاشته بودن ژنیو بدنبال مادر ازتون خواهش میکنم واسم پیداش کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or