Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
مثل اینکه انیمه توی همین فصل 3 تموم میشه...
متنگا 170 و خورده ای چپتره، رفتم یک نگاهی بهش انداختم چپتر 158 رو که توی انیمه دیده بودیم،چندین قسمت قبل...
یعنی واقعا فصل 4ـی در کار نیست؟ :-s چرا من تا الان فکر میکردم قراره 4 فصل باشه؟ :((=((

من از خلیل شنیده بودم که قراره 4 فصل باشه. پس با این حساب فصل 3 چند قسمت میشه؟

منم فکر می کردم 4 فصل هستش . ولی انگار 3 فصله . بچه های انیم ووردم دیدم اینطور می گفتن که 3 فصله .
همین 2 قسمت هم مونده که البته چون قسمت 24 هم اومده ینی 1 قسمت دیگه مونده :((

من از قسمت 19 به بعدش رو ندیدم فعلا ولی اگه 3 فصل باشه که خیلی خوبه! چرا ناراحتید ؟
4 فصل بودن یعنی آب بستن بهش و کم کردن کیفیتش و همه ازش ناراضی بودن. چون مانگا تموم شده دیگه.

من از قسمت 19 به بعدش رو ندیدم فعلا ولی اگه 3 فصل باشه که خیلی خوبه! چرا ناراحتید ؟
4 فصل بودن یعنی آب بستن بهش و کم کردن کیفیتش و همه ازش ناراضی بودن. چون مانگا تموم شده دیگه.

قطعا درست میگی . این ناراحتیمم برای این که دیگه نمی تونم هر هفته دنبالش کنم . وگرنه شدیدا خوشحالم که قرار نیست بهش آب بسته شه :دی

یک سری انیمیشن دیگه هم دیدم توی این چند روز! :-" :d

Tarzan
مثل همیشه عالی:x خیلی دوستش دارم! :d داستان خوب،آهنگای توپ،یک جنگل زنده و باحال:-" کلا خیلی حال میده :d
جین هم بین دخترهای دیزنی از نظر من کاوایی ترینشونه :x:d
با اینکه مثل بقیه ی کارها، آهنگ ها رو کاراکترها نمیخوندن،ولی بازم عالی بود :d
اولین دیدار تارزان با انسان ها هم خیلی قشنگه ... :x

اینجا هم که جسد پلنگه رو تقدیم کرد به کرچاک هم خوب بود، یکجورایی غرورش خدشه دار شده بود،که تارزان هم به احترامش و هم برای اینکه قبولش کنه این حرکت رو رفت>:d<

اینجا هم که با دیدن هر عکس، واکنش تارزان خیلی جالب بود! مخصوصا اینجا که بعد از جنگل،از دیدن شهر جا خورد! :d

آخراشم که ... :-s

Hercules
اینم دوست دارم :d حالا نه اندازه ی تارزان،ولی انیمیشن باحالیه>:) شخصیت منفی(هیدس) هم خیلی باحاله! فرق میکنه با بقیه ی شخصیت منفیا :d

The Princess and the Frog
بسی حال داد! :d چندبار قبلا گرفته بودمش،ولی همشون درب و داغون بودن و قابل دیدن نبودن! حتی ایندفعه هم فایلی که گرفتم کیفیتش داغون بود:| ولی دیگه روم کم نشد و همون موقع یکی دیگه رو دانلود کردم و لذت بردم! :d شاهزاده(از نوع پسرش :d ) خیلی بچه ی باحالی بود=)) اسگل به تمام معنا :d
کاش دیزنی بیشتر از این انیمیشن ها درست کنه:((
اولش فکر کردم قراره آهنگ های اینم مثل هرکول باشه،ولی خوب خدا رو شکر اینجوری نبود! :d

Up
اینم مثل بالایی بالاخره دیدم:-" نمیدونم چرا نفرین شده بود،هیچوقت نشده بود که ببینمش! :d (یا بهتر بگم،حسش نبود ببینم! :-" با اینکه DVD و کیفیت درست حسابیش رو داشتم :d )
ایده ی جالبی بود! خوشمان آمد! :d دست پیکسار درد نکنه :d
پرواز با بادکنک های زیاد...یاد بچگی هام افتادم :-" 8->

Rise of the Guardians
عجیب یک انیمیشن از دریم ورکز پیدا شد که من با طراحی کاراکترهاش مشکل نداشته باشم! :d
خوب بود،خوب بود ...

Paranorman
(:|:-@
در حال دیدنش اینجوری بودم...
همین الان تموم شد،چرت بود به نظرم:|

باز هم به ترتیبی که نوشتم دوستشون دارم :d
---
گینتاما هم تموم شد:(( حالا باید تا فیلم دوم و شروع دوباره ی سری منتظرش باشیم:((
فقط من آخر نفهمیدم داستان فیلم دوم دقیقا چیه!
همون تیزر Fakeـیه که قبلا نشون دادن یا در مورد حال میباشید؟ توی عکسی که آخر هر قسمت نشون میدادن که گینتوکی فعلی و گذشته کنار هم ایستاده بودن :| بالاخره گذشته یا حال؟ :d

برم قسمت 24 باکومن رو هم ببینم:-s ولی من چرا فکر میکردم داستان همچنان ادامه داره؟ خیلی ضدحال خوردم:-"
بعد از اینکه دیدم توی AW گفتن فصل 3 آخریش میباشد،یکم فکر کردم دیدم آره داستان به آخرش رسیده دیگه! آرزوهاشون بر آورده شد، نیزوما رو هم که شکست دادن... بقیه هم که سر و سامون گرفتن، واقعا چرا من همچنان فکر میکردم فصل 4 داریم؟ :-s

بعد از باکومن هم اگر حسش بود میرم سراغ Winnie the Pooh ! :d

میخوام دوتا انیمه موزیکال معرفی کنم ...
اولیش
Nodame Cantabile :
در مورد یک پسره که میخواد که conductor (همونا که واسه ارکست هستن دستشونو تکون میدن :دی با بقول ژاپونیا کُنسرَت مَستَر) بشه و برای conductor شدن یک مشکلی داره که نمیتونه از ژاپون بره ..... در اون میون با Gf گرامی بهم میزنه و نا امید میشه که یک دفعه تو دانشگاه موسیقی صدای پیانو ی زیبایی رو میشنوه و میره میبینه دختری به نام نودامه داره اجرا میکنه ... و نودامه عاشق این پسر _اسمش چیاکی ه _ میشه و این دختر هنوز بچه تشریف دارن و شخصیت جالبی داره و کلا خواهین خندید :دی و چیاکی سریع همش نودامه رو رد میکنه :دی ووووو نودامه همسایه چیاکی در میاد و داستان شروع میشود :دی
موسیقی کلاسیک هم دوست ندارین این رو ببینین . Rating بالایی داره :دی
3 سری اومده که هر 3 سری نمره بالایی داره . برای دانلود میتونین به باکا.بی تی برین

دووم
Detroit Metal City
12 قسمته . انیمه ی فان و بدون هدفیه . میخاین بخندین بگیرین :دی و البته اگه متال گوش میدین حتما بیگیرن اگه هم گوش نمیدین بازم بگیرین :دی
یک پسره که دو شخصیت داره . وقتی Make-up میزاره تبدیل میشه به یک متالیست خفن خفن . شخصیت خودش یک بچه ساده که اهنگ پاپ دوست داره . کلا خواهین خندید :دی
اهنگ هاش هم لیریک های دثثثثثث متالی داره :دی
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6973521_700b.jpg

از دوستان (به ویژه محمدعلی >:) ) تقاضا میشود در صورت یافتن مقادیری وقت اضافه :d یک پیشنمایشی از انیمه های بهار بنویسند،ببینیم اوضاع چجوریه :-" :d
---
چپتر آخر Tower of God هم بدجور گذاشت تو کف :| چه طرز تموم کردنه چپتره آخه:((

از دوستان (به ویژه محمدعلی >:) ) تقاضا میشود در صورت یافتن مقادیری وقت اضافه :d یک پیشنمایشی از انیمه های بهار بنویسند،ببینیم اوضاع چجوریه :-" :d
---
چپتر آخر Tower of God هم بدجور گذاشت تو کف :| چه طرز تموم کردنه چپتره آخه:((

من یه چی نوشته بودم ولی پَرید. اام به طور خیلی خیلی خلاصه:

Shingeki no Kyoujin : یه مطلب طولانی واسه این نوشته بودم. در مورد اینکه احتمالا خفن ترین مانگای شوننی هست که بعد از FMA داره انیمه میشه. کارگردان دث نوت داره میسازتش و استودیو WIT که در واقع استودیو شماره 6 استودیوی بزرگتر Production I.G هست که روی قسمتای مختلف Psycho pass و Guilty Crown کار کرده بودن. (هنوز قطعی نشده ولی احتمالا دوفصلی باشه)

Aku no Hana : اگه این درگیر سانسور و این چیزا نشه، یکی از WTF ترین چیزاییه که تو فصل بعد خواهیم داشت. از یه تکنیک جدید واسه انیمیشین های شخصیتا استفاده کردن و یکی از بهترین کارگردانای انیمه ای (هیروشی ناگاهاما) داره میسازتش. کارگردان Mushishi که بهترین نمونه از انیمه های اپیسودیک هست و Detroit Metal City که من هنوز ندیدمش ولی رجوع شود به دو پست بالاتر. (13 قسمت) همینجا داخل پرانتز هم بگم که چند وقتیه که فصل دوم موشیشی تایید شده.

Suisei no Gargantia : کار جدید گن اوروباچی، نویسنده ی Fate/Zero و Madoka و Psycho Pass که البته به نظر میرسه این یکی متفاوت تر از بقیه کاراش باشه. داستان احتمالا اونقدرها خشن نباشه و mecha هم هست. به غیر از کارگردان، تقریبا همون تیم Psycho Pass ساختنش، اما خوشبختانه برخلاف PP عجله ای ساخته نشده و قرار نیست تو قسمتای مختلف تفاوت کیفیت داشته باشه. از نظر گرافیکی خیلی جالب به نظر میرسه. (13-14 قسمت)

Valvrave the Liberator : این یکی به اندازه ی 3 تا کار قبلی هایپ و اینا نداره ولی به شخصه فکر می کنم احتمال زیادی داره که کار خوبی بشه. یه کار mecha از نویسنده ی اصلی Code Geass (نه اون نویسنده ی فرعی که Guilty Crown رو نوشته بود) و کارگردان Kurenai و استودیوش هم Sunrise هست. (تعداد قسمتاش دقیق مشخص نیست. ولی حدس میزدم تو دو فصل جدا از هم پخش بشه. مثل Fate/Zero و Jormungand)

به غیر از اون 4 تا، چند تا کار دیگه هم هست که میتونن خوب باشن. به ترتیب :
Red Data Girl (این پخشش شروع شده)
Space Battleship Yamato (بازسازی یه انیمه فوق العاده قدیمی)
Dansai Bunri no Crime Edge

از بقیه انتظار خاصی نمیره مگر اینکه سورپرایز کنن :دی

بعد از 3 سال شادی و غم و حرص خوردن و چندین بار سکته زدن از هیجان زیاد و ... ، بالاخره امروز باکومن تموم شد:((
---
محمدعلی دستت درد نکنه>:d<
Shingeki no Kyoujin رو حتما میبینم! :x
Aku no Hana چند وقت پیش یکی از بچه های AW یک مطلبی در موردش نوشته بود،خیلی انرژی منفی وارد میکرد داستانش:-" فکر کنم اگر ببینمش بسی افسرده خواهم گشت! :d
کار جدید گن اوروباچی، نویسنده ی Fate/Zero و Madoka و Psycho Pass که البته به نظر میرسه این یکی متفاوت تر از بقیه کاراش باشه. داستان احتمالا اونقدرها خشن نباشه و mecha هم هست.
هایپ:d - ضدحال:|
Valvrave the Liberator بازم mecha ... :-" خدا کنه خوب باشن جذبشون بشن :d

از 5 تا انیمه ای که دیدم فعلا از یکی خوشم اومد . Devil Survivor 2 The Animation
کارگردان اش ماله Persona 4 , angel beats هست . شبیه persona هست ولی جو Survival داره .

Shingeki no Kyojin رو هم دیدم
خوب بود . اینده ی خوبی رو در انتظار داره :دی . همون قسمت اول این همه خون ریزی .... Good . به خوبی دارک بود :دی
مخصوصا اون صحنه ای که مادرش رو جلو چشماش میخوره
همون اول من رو یاد بلیچ انداخت . فقط بجای Hollow ها Titans هستن و ریاتسو نیست و تو دنیای عادی هستن :دی
خدا کنه یه SuperPower ای چیزی باشه وگرنه فکر نکنم باحال شه .

آخرین ویرایش:
Shingeki no Kyoujin قسمت اولش رو دیدم خیلی خوب شروع میشه و به عنوان قسمت اول هرچیزی که میخواست رو داشت گرافیک کلاسیک و دوست داشتنی داستان خوب و جذب کننده و شخصیت های داستان که خیلی فانتزی نیستند و شاید به خاطر همینه که انیمه شبیه به انیمه های کلاسیکی هست که قبلآ ها میدیدیم :d

باکومان یکی از بهترین انیمه های فصلی ای بود که دیدم.
ولی پایانش در حد انیمه نبود می تونست خیلی بهتر از اینها تمومش کنن....

این مانگاهایی که ماشیرو اینا می نوشتن هم داستاناشون خیلی جذاب بود. اگه مثلا همین Riversi یا PCP رو بتونن یه مانگا جداگانه واسشون بنویسن (منظورم اینه که خود Tsugumi Ohba بشینه بنویسه ) هم پتانسیل خیلی بالایی دارن. یکی از داستانایی که خیلی خوشم اومد، اون داستانی بود که رقیب آخر ماشیرو اینا نوشته بود که ملت تو یه کلاس زندانی می شدن و دونه دونه غیب میشدن. خیلی جالب بود از خود باکومان هم قشنگ تر بود :دی

یه موضوع دیگه در مورد این انیمه اینه که انیمه باکومان فصل سوم تاریخ 6 اکتبر شروع به پخش شد و انیمه Riversi هم تو همین تاریخ تو داستان باکومان پخشش شروع میشه. البته یهو این موضوع تاریخا به ذهنم رسید و مطمئن نیستم باید برم انیمه رو دوباره نگاه کنم اون تیکه اش رو. :دی

آخرین ویرایش:
Shingeki no Kyoujin بسیار حال داد! :x امیدوارم تا آخر خوب و خفن ادامه پیدا کنه:d
این چند دیقه ی آخر که تایتان ها حمله کردن، خیلی خوف احساس شوکه شدن و ترس و وحشت رو انتقال میکرد... مخصوصا اون صحنه ای که مادرشون رو تایتان ها خوردن:-ss وحشتناک شده بود اصلا...!

Hunter X Hunter E74
:x:x:x
جذاب مثل همیشه! :d

این 2تای بالایی + وان پیس ، قشنگ 1شنبه هام رو میسازن:x سه تا انیمه ی عالی>:)
---
لیست انیمه های بهار رو که میدیدم، انیمه ای به نام Katanagatari بود که قراره دوباره پخش بشه، احتمالا انیمه ی خوبی بوده که قراره دوباره پخش بشه:-" اومدم بپرسم که واقعا خوبه؟ ببینم؟نبینم؟چه کنم؟ :d
@ داوود
در مورد اسپویلر دوم :d
من از همه بیشتر دوست دارم Detective Trap پا به دنیای واقعی بزاره! :d
اتر 11 هم کمدی خوبی میزد>:)

به خودم قول داده بودم دیگه انیمه فصلی رو دنبال نکنم از اونجایی که اکثر کارهای مورد علاقم تو پاییز به آرمان هام خیانت کردن:d

ولی این Shingeki no Kyoujin لعنتی خیلی خوبه!منو یاد Fate/Zero انداخت.خصوصا آخر این قسمت که دقیقا همون حسی که میبایست رو منتقل میکرد.منتظر قسمت های بعدی هم میمونم.

عزیزان دل

درمورد انیمه های فصل جدید مطلبی دارید بخونم؟

یه سری اطلاعات درمورد Ippo بدید. زیرنویس شده؟ لینک دانلود داره؟ کسی دیده؟ کسی داره؟ :دی.

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or