Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
kosoei زد 10bit وان پیس رو ....
چرا باکومن نمیاد :( الان قسمت 24 اومده هنوز 23 زیرنویس اش نیومده .... این sage چیکار میکنه ؟ :( اخرش من باید ژاپونی یاد بگیرم از دست هرچی فن ساب ه راحت شم ..

در مورد Psycho-Pass - E21 :

اتفاقآ مرگ و میر ها رو خیلی زیرکانه انتخاب میکنه و از بین کاراکتر ها اونی رو هدف میگیره که بیشتر ین تاثیر رو چه رو بیننده و چه رو کاراکتر های داستان داشته باشه از نظر من که خیلی به جا بود و البته منتظر هم بودم که این اتفاق بیفته :d

Psycho-Pass Ep22
از یک چیز این انیمه که خیلی خوشم میاد سر راست بودنش هست. خبری از صحنه های کلیشه ای و هندی بازی !!:d و معطل کردن بیننده نیست. خیلی قشنگ و تمیز Kougami اومد بالای سر Makishima و بنگ کار رو تموم کرد. من اون صحنه فکر کردم که الان قراره یک ساعت فیلر و چرت و پرت ببینم که خوشبختانه اینطور نشد. یعنی انیمه به این میگن :d راستی خانم دکتر که رو به لزبین آوردند ;;). الان با این حساب باید منتظر فصل جدید باشیم >:d< یا تو دو قسمت میخوان سر و تهشو هم بیارن:| ؟

این چند روز نشستم یک سری انیمیشن(و انیمه) سینمایی دیدم! :d و البته هنوز 30-40تای دیگه مونده! :-"
Beauty and the Beast
محشره این :-" بین سینمایی ها،بعد از TLK این مقام دوم رو داره برای من! :d کلا هرچندبار هم انیمیشن های کلاسیک رو ببینم سیر نمیشم! :d
البته حیف شد منبع مورد نظر فعلا در دست تعمیره! وگرنه بقیه ی انیمیشن های کلاسیک رو هم میگرفتم:-" اصلا برنامه ـم این بود،توی عید کلاسیک ها رو ببینم! که قسمت نشد و شروع کردم کم کم انیمیشن هایی که چند سال اخیر اومدن و ندیدمشون رو ببینم:-" :d

the Secret World of Arrietty
خیلی خوشم اومد از این! :x عالی بود! :d داستان جالب،کاراکترها عالی،طراحی(گرافیک و ...) عالی تر! :d آهنگ های زیبا و ...! کلا حس خیلی خوبی میداد :x
فقط یک سؤال اساسی! 2010 اومده بوده؟ :| من پارسال برای اولین بار توی عید دیدم اومده روی پرده ی سینما:-" (البته درسته بعضی وقتا فیلم های چندسال پیش میارن،ولی اسم این رو اولین بار بود شنیده بودم:-" :d ) عجب...عجب... :d

Wreck it Ralph
جالب بود،در مورد بازی و این چیزا! >:d< کاش کاراکترهای واقعی یکم نقششون پررنگ تر بود:-s

Frankenweenie
(چقدر اسمش سخته:-" هی باید کپی بنمایم:-" ) این هم جالب بودش! از دانشمندان دیوانه استقبال میشه کلا :d :-"
اون صحبت های معلم علوم وقتی داشت بار و بندیلش رو جمع میکرد هم جالب بود!

Brave
:|:|:|
هر جوری فکر میکنم نمیتونم قبول کنم این رو دیزنی ساخته! :| روی چه حسابی واقعا؟ خیلی خیلی خیلی شبیه Brother Bearـی بود که خود دیزنی ساخته بود! :| از روی کارای خودشون هم اسکی میرن اینا ؟ :d
ناامید کننده بود برام این یکی...همش Brother Bear توی ذهنم میومد... و واقعا روی چه حسابی اسکار رو گرفته این؟ :-" این منتقدها و اینا به فکر ایده ی جدید نیستن؟ :d (حالا حیوون مورد نظر رو تغییر میدادن شاید انقدر به چشمم نمیومد:-" )

به همین ترتیبی که نوشتم،ازشون خوشم اومده :-" :d
فردا هم اگر بشه 2تای دیگه میبینم :d
---
Bakuman 23 بالاخره اومد
به نظرم داره بیش از حد هپی میشه !! یکم مشکل باید باشه .... به همین راحتی قبول شد !! و الان ازدواج و .....
هرچی مشکل بود که توی فصل دوم سرشون اومد:-" ترکوندن اینا رو! :d اینجا هم که از کلاغ شکست خوردن همگی! :d
اتفاقا به نظرم خوبه دیگه الان! کم کم باید این اتفاق میفتاد! 3 فصله داریم میبینیم اینا برای آرزوهاشون دارن تلاش میکنند! دوباره بیفته برای فصل آخر،باز هم هدفشون میشه فقط ساخت انیمه و آخرش ازدواج... بالاخره باید یک تغییری توی هدف های آینده ـشون ایجاد بشه! :d :-" کلا حمایت میشه >:)
فصل سوم هم داره تموم میشه و دوباره باید تا پاییز صبر کنیم:((

سلام رفقا....عیدتون مبارک
yahoo_53.gif
yahoo_36.gif
yahoo_53.gif
yahoo_36.gif

انیمه های زمستون تموم شده! و من یکیش رو هم ندیدم. یکی دوتا از انیمه هاش که ارزش دیدن داره رو معرفی کنین. برم ببینم.....
ممنون

سلام رفقا....عیدتون مبارک@};-<:-p@};-<:-p
انیمه های زمستون تموم شده! و من یکیش رو هم ندیدم. یکی دوتا از انیمه هاش که ارزش دیدن داره رو معرفی کنین. برم ببینم.....
ممنون

chihayafuro اگه 1 رو دیدی 2 وش رو ببین اگه 1 رو ندیدی اول اونو ببین .

Psycho-Pass جو اینده و ... رو داره و قشنگه . من که واسم رفت تو دراپ بشینم چند قستمتی پشت هم ببینم بلکه حال کنم :دی

Shinsekai Yori اینم ببین قشنگه . انیمه دارک ِ دارک ِ

Zetsuen no Tempest اولا خوب اوج گرفته بود ... اخراش داره بد میشه البته یک قسمت بازم اوج گرفت .....

Robotics;notes اولاش یک انیمه عادی هست و اخراش خوب اوج میگیره :دی من که خوشم اومد

و البته باکومن

بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااز نارونو لعنتی فیلره !! )x
یکم از وان پیس یاد بگرین !!!
الان ناروتو این همه از مانگا عقبه باز میره تو فیلر ؟!!!!

بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااز نارونو لعنتی فیلره !! )x
یکم از وان پیس یاد بگرین !!!
الان ناروتو این همه از مانگا عقبه باز میره تو فیلر ؟!!!!

فکر کنم تا قسمت 310 فیلره :دی
53687724733893766113.jpg

:دی

البته با استناد به نظرات دوستان مانگا خوان، مثل اینکه بعد از اتمام فیلر یه سری اتفاقات خفن خواهد افتاد :دی

Bakuman S3 EP23
خوب منم تازه الان دیدم .
شدیدا طی این قسمت مو به تنم سیخ شد :دی

در جواب به علی هم (Fallen Soul)

دیگه خداییش خیلی مسخره می شد اگه باز انتخاب نمیشد .
من به شخصه با تک تک اپیزود ها به غیر از یه 3 4 تا اپیزود تو فصل 2 شدیدا حال کردم . اگه تو این اپیزود انتخاب نمی شد به شخصه این انیمه رو دراپ می کردم می رفت .

این انیمه
Bakuman در چه حدیه؟؟تعریفش رو تو این تاپیک خیلی شنیدم اما هنوز شروعش نکردم!!داستانش چیه کلا؟؟

در حد خدا. در مورد دو تا پسر 14-15 ساله اس که می خوان مانگاکا بشن. اتفاقاتی که واسشون میوفته تو این راه فوق العاده جالبه. شک نکن در دیدنش.

بچه ها فصل 4 Bakuman تایید شده دیگه ؟
مثل اینکه انیمه توی همین فصل 3 تموم میشه...
متنگا 170 و خورده ای چپتره، رفتم یک نگاهی بهش انداختم چپتر 158 رو که توی انیمه دیده بودیم،چندین قسمت قبل...
یعنی واقعا فصل 4ـی در کار نیست؟ :-s چرا من تا الان فکر میکردم قراره 4 فصل باشه؟ :((=((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or