Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
با کمال خوشبختی از ماه آینده نیمه ی زیبای فری تیل تموم میشه!

zlq81e8rkxviqkcgvcm7.png

چرا آخه؟! :((
الان گوگلش کردم، مثل اینکه انیمه رسیده به مانگا میخوان فعلا متوقفش کنن :(
اما Hiro Mashima تو توییترش گفته خبر های خوبی داره :x خداکنه کنسلش نکنن :((

Until the time comes, I cannot say something I’ve always wanted to say, even on Twitter. Please be patient and wait until the time comes for me to announce some good news.

:دی

zlq81e8rkxviqkcgvcm7.png

چرا آخه؟! :((
الان گوگلش کردم، مثل اینکه انیمه رسیده به مانگا میخوان فعلا متوقفش کنن :(
اما Hiro Mashima تو توییترش گفته خبر های خوبی داره :x خداکنه کنسلش نکنن :((

:دی

نگران نباش وقتی On Going شدی خودت میگی همون بهتر پخشش کاتید :d

مرحوم بلیچ و مرحومه هیتمن ریبورن و ... هم همه منتظر بودن خبرهای خوبی ازشون بیاد....
:|
مثال خوبم بزن :d مرحوم گینتاما دوباره متولد شد >:d< البته گینتاما صد ها برابر شاخ تر از فیری تیل و هیتمن ریبورن و ... ـست :x

سلام
کسی از دوستان گینتاما رو داره؟ کامل همراه با فیلر و زیرنویس فارسی ترجیحان از هاریبل ساب :دی.
لطفان PM بدید. از خجالتتون در میام.

سلام
من بلند از ناروتو خوشم میاد و وان پیس بعضی قسمت ها.
کوتاه هم زیاده ولی در صدر اونا Stine Gate قرار داره. :biggrin1:

انصافاً پرهام من اصلاً این فری تیل رو درک نمی کنم!
الهی هر چیزی که تو دوست داری و من دوست ندارم رو کنسل کنن تا بسوزی :دی
مشکلت همینه آقا جان . فری تیل اصلاً درک نمیخواد :دی بشین همینجوری بیخیالی نگاه کن و بخند :دی

دو سه هفته هستش هانتر واقعآ عالی بوده مخصوصآ قسمت این هفتش خیلی خوب بود

بازم این هفته وان پیس پخش نشد مثل اینکه تعطیلی مانگا به انیمه هم سرایت کرده :d

آره هانتر این چند قسمت خیلی حال میده! >:)
فقط تا حالا عادت نداشتیم مبارزاتش طولانی بشه:-" فکر کنم با هفته ی دیگه 3 قسمت میشه! :d رکورد جدیدیه برای هانتر :d البته هیجان انگیزه! ما هم هیچ مشکلی نداریم >:)
این آرک هم خیلی حال میده! :d هیسوکا هم بالاخره یک حرکت درست حسابی رفت یکم ازش خوشم اومد این قسمت :-"
---
وان پیس بد تو کفمون گذاشته! :-s کاش حداقل 2 قسمتی میدادن،گناه داریم :-"
---
گینتاما این قسمت عالی بود! =))
رسما کلید کردن روی SW این چند وقته اخیر! =)) (البته اخیر،فکر کنم پارسال میشه :-" شایدم قبل تر :d )
این قسمت هم ابی وان و استاد یودا خیلی باحال بودن=)) دمشون هم گرم! :d
هفته ی دیگه(یا قسمت بعدی) اگر خدا بخواد تاریخ اومدن فیلم دوم رو اعلام میکنند! البته حدودی گفته بودن تابستون 2013! :d خدا کنه همونی باشه که تریلرش رو نشون دادن! :x
---
انیمه های زمستونی هم در راه هستند! :d فعلا یک انیمه 100% برای دیدن انتخاب کردم اونم Shingeki no Kyojin میباشد! :d البته از روی عکس و همون 2 خط داستان میباشد:-" اطلاعاتی در مورد سابقه ی سازنده هاش ندارم :d
اولین ردیف عمودی از سمت راست، انیمه ی اولی و چهارمی هم شاید خوب باشن! 8 و 9 + RDG هم شاید خوب باشن. (با توجه به لیستی که AW گذاشته میگم :d اسم ها هم طولانی بود حس نوشتنشون نبود :d )
البته 4 و 8 سری دوم میباشند،نمیدونم اولیشون ترجمه شده یا نه .
فیلم ها هم که عالیه! هاناساکو + اشتاینز گیت! :d 2199 و سمت چپیش هم جلب میزنند. :-" البته میرن برای 6-7 ماه دیگه :d خود بهار هم اگر شانس باهامون یار باشه فیلم Z وان پیس میاد >:)
بقل هاناساکو ایروها ، همونیه که قبلا ایران انیمه ـش رو پخش میکرد و میگفت : " میو میو عوض میشه ..." ؟ :d

دوستان معلوم نیست بلیچ از کی دوباره شروع میشه؟=((

اونطور که خبرهاش پیچیده پخش انیمه بدلیل زیادی نزدیک شدنِ خط داستان به مانگا، متوقف شده . ناروتو که نیست چپ و راست فیلر داشته باشه ..... :-"
و احتمال میره دیر یا زود بازم پخشش شروع بشه ..... احتمال البته .

اونطور که خبرهاش پیچیده پخش انیمه بدلیل زیادی نزدیک شدنِ خط داستان به مانگا، متوقف شده . ناروتو که نیست چپ و راست فیلر داشته باشه ..... :-"
و احتمال میره دیر یا زود بازم پخشش شروع بشه ..... احتمال البته .

ولى من شنيده بودم برا فروش کم بوده و اسپانسرا کارو ترک کردن :-?

ولى من شنيده بودم برا فروش کم بوده و اسپانسرا کارو ترک کردن :-?

نه بابا، اتفاقا بلیچ یکی از پر بیننده ترین انیمه ها بوده توی این سالا .....
تازه چپتر "فاینال آرک" هم قبل از پخش بصورت انیمه در هاله ای از ابهام بود، جون انیمه میخواست قبل از اون متوقف بشه، اما کلی فروم های مختلف انیمه بیانیه پر کردن و فرستادن براشون که حداقل این رو بصورت انیمه پخش کنن .

الانم که معلوم نیست چه خبره ... داستانِ توی مانگا هم زیاد دور نشده از آخرین قسمت انیمه .. فکر نکنم حالا حالاها شروع به پخش کنن ..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or