Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
وسوسه ای در کار نبود:) بحث آرمان ها مطرح بود :>
=====================
یه جلد جدید از مانگای Usagi Drop منتشر شد! آخر چپتر 56 مانگاکا از خواننده ها تشکر کرده بود و از این حرفا....:>
به هر حال تجدید بیعت با دائیکیچی و رین-چان خیلی حال داد... :دی

این هفته 700 مین چپتر از مانگای وان پیس منتشر شد که جا داشت ازش یادی بکنیم و به ایچیرو اودا و همه ی طرفدار هاشم تبریک بگیم

در مورد خود چپتر هم بخوام صحبت کنم یکی از بهترین چپتر های بعد از جهش دوساله هستش ادامش توی اسپویل

اسپویل از چپتر 700 مانگای وان پیس :

ارک درس روزا بدون شک نوید یه ارک هیجان انگیز با کلی از کاراکتر های قدیمی و جدید رو میده که درگیری سه طرف مجزای وان پیس دزدان دریایی و مارین ها و یونکو ها به تصویر خواهد کشید

از طرف دیگه نشون دادن میوه ایس که دست دوفلامینگو هست همه چیز رو پیچیده تر خواهد کرد

دوستان یه سوال.من الان بخوام از همین قسمت انیمه وان پیس شروع کنم به خوندن مانگا باید از کدوم چپتر شروع کنم؟
میشه چپتر 660
خطا - دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld
---
Tower of God رو فعلا 70 چپتر خوندم :-" محمدعلی چی بهمون معرفی کردا:-" فکر کنم 2-3 روز آینده تموم میشه! :d
فقط محمدعلی یک سؤال اساسی! اینم هفتگی میاد ؟ :d

میشه چپتر 660
خطا - دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld
---
Tower of God رو فعلا 70 چپتر خوندم :-" محمدعلی چی بهمون معرفی کردا:-" فکر کنم 2-3 روز آینده تموم میشه! :d
فقط محمدعلی یک سؤال اساسی! اینم هفتگی میاد ؟ :d

آره هفتگیه، اما ادیتش از کره ای به انگلیسی و بعد به فارسی یه مقداری عقب میندازه.
لامصب داستانش عالیه! اگه تو ژاپن بود الان انیمه هم شده بود.

دوستان بهترین انیمی سریالی چیه نگاه کنم . من تا الان انیمی سریالی تو عمرم ندیدم فقط این انیمیشنای تک قسمتیو میبینم چون وقت سریالشو ندارم چون انقد فیلم سریالی دارما برا انیمی نمیرسه دیگه .

دوستان بهترین انیمی سریالی چیه نگاه کنم . من تا الان انیمی سریالی تو عمرم ندیدم فقط این انیمیشنای تک قسمتیو میبینم چون وقت سریالشو ندارم چون انقد فیلم سریالی دارما برا انیمی نمیرسه دیگه .

با Death Note شروع کن.

معین شما هم هر دو ماه یک بار میای میگی با چی شروع کنم و بعدش 2 ماه بعد دوباره میای می گی من تا حالا ندیدم و با چه سریالی شروع کنم.

سر کار گذاشتیمون دیگه؟

بچه ها من شروع کردم gosick ببینم ولی هیچ زیرنویسی پیدا نمیکنم .انیمه ورلد اجازه نمیده دانلود کنی
یکی دست ما رو بگیره

برای یکی از ناظم های بخش زیرنویسش پیام بده...

=========================
Wolf Children توسط یه فن ساب درب و داغون منتشر شد.
700 مگ، کاور و OST ازش دانلود کردم :>

برج خدا تموم شد:((:((:(( از حالا باید یک هفته برای هر چپتر صبر کنیم؟ خیلی زجر آور خواهد بود:(( مخصوصا اینکه همیشه آخر چپتر بد میزاره تو کف! :d محمدعلی شاهده دیروز صبح داشتم از خستگی و چشم درد و اینا میمردم:-" ولی نمیتونستم بی خیالش بشم=))
در کل بسیار منهوای لذت بخشی بود! حال نمودم شدید>:):x دست مترجم ها و مخصوصا محمدعلی هم درد نکنه :d

fbb1hrup0530jt87bbv.jpg
:|

چرا خب؟! :| :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or