Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
میاد به زودی بلیچ. امکان نداره یه مانگا با این همه پتانسیل برای انیمه شدن رو ول کنن. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

من خودم طرفدار بلیچ هستم، اما اینم بگم که کوبو کاملا ریده به مخاطب ها .... نه اهمیتی میده و ارزشی قائل هست برای خواننده یا بیننده ..
سیر داستانی به طور فجیعی احمقانس و تاحالا سعی نکرده به 1000 تا ابهامی که از اول انیمه تا الان برای مخاطب ها بوجود اومده روشنی ببخشه .... خیلی از شخصیت ها رو هم که راحت محو کرد بدون اینکه قبلش ارتباط قویی بین اونا و مخاطب بسازه .. کاری که کیشیموتو توی ناروتو بلده انجام بده ...
اما ناروتو هم فاجعس ... یه سری نقاط قوت داره اما درکل رده ی سنیش بیشتر از افراد 15 سالِ نیست اونم با ارفاق !

من خودم طرفدار بلیچ هستم، اما اینم بگم که کوبو کاملا ریده به مخاطب ها .... نه اهمیتی میده و ارزشی قائل هست برای خواننده یا بیننده ..
سیر داستانی به طور فجیعی احمقانس و تاحالا سعی نکرده به 1000 تا ابهامی که از اول انیمه تا الان برای مخاطب ها بوجود اومده روشنی ببخشه .... خیلی از شخصیت ها رو هم که راحت محو کرد بدون اینکه قبلش ارتباط قویی بین اونا و مخاطب بسازه .. کاری که کیشیموتو توی ناروتو بلده انجام بده ...
اما ناروتو هم فاجعس ... یه سری نقاط قوت داره اما درکل رده ی سنیش بیشتر از افراد 15 سالِ نیست اونم با ارفاق !

موافقم.
مانگاکا ميخواين فقط اودا :x

اونطور که خبرهاش پیچیده پخش انیمه بدلیل زیادی نزدیک شدنِ خط داستان به مانگا، متوقف شده . ناروتو که نیست چپ و راست فیلر داشته باشه ..... :-"
و احتمال میره دیر یا زود بازم پخشش شروع بشه ..... احتمال البته .
اتفاقا بلیچ هم کلی فیلر داره اما نه در حد ناروتو .کلا بلیچ این اواخر خیلی افت کرده بود شما ارک سول سوسایتی را در نظر بگیر خدا بود اما این اواخر...
خداییش تو این 2 3 تا انیمه گردن کلفت وان پیس یه کلاس خاصی داره به نظرم یه سر و گردن از ناروتو و بلیچ بالاتره:d

مانگاکا ميخواين فقط اودا :x
مانکاگا میخواین فقط Hiro Mashima.

02238750202806211014.png

:d :d :d

خیلی جالبه. هرچند وقت یه بار که من شور و هیجانم رو واسه انیمه از دست میدم، درست موقعی که فکر می کنم "دیگه تموم شد. همه ی انیمه های شاهکار رو که دیدم. انیمه های جدید هم نهایتا خوب هستن" یهو به یه انیمه ی قدیمی یا جدید خفن برمی خورم که دوباره منو برمی گردونه! ایندفعه هم اینکارو Wolf Children کرد. یه فیلم سینمایی بسیار کلاسیک. اتفاقا الان رفتم AW دیدم زیرنویسش هم همین امروز گذاشته شده. اگه از درام های خانوادگی قوی لذت می برید حتما نگاهش کنید که فوق العاده ساخته شده. حالا بعدا سر فرصت و بعد از اینکه یه بار دیگه نگاهش کردم، بیشتر در مورد اینکه چرا بهترین فیلم انیمه ای 3-4 سال اخیره می نویسم!

----------------------------------------------
در مورد کنسل شدن انیمه ها و ... موارد خیلی زیادی دخیله و نکته ای که واضجه اینه که ما هیچوقت دلیل این تصمیمات رو نمی فهمیم! چون واسه همه ی انیمه ها یه کمیته هست که همه ی افرادی که توی ساخت انیمه دست دارن، توش عضو هستن (از مانگاکا گرفته تا نماینده ی مجله ها و تهیه کننده ی شبکه ها و ...) و همه ی تصمیمات راجع به انیمه ها تو این کمیته ها گرفته میشه!
این چیزا که به خاطر درخواست یه فروم و ... یه آرک از یه انیمه ساخته بشه، کاملا فیک هست. خفن ترین Community های انیمه ای مثل 4chan تو ژاپن، نهایت کاری که می تونن بکنن اینه که سعی کنن rate انیمه رو بالا ببرن یا دیسک های بیشتری ازش بخرن!

مانگاکا می خواید که در داستان نویسی نابغه باشه: یوشیهیرو توگاشی
مانگاکا می خواید که طراحیش باعث سوت کشیدن مغز بشه: اینوئه ی قهرمان! (ربطی به اینوئه ی بلیچ نداره :>)

دیگه اونقدرم مانگا خون نیستم :| بین انیمه بلندا گفتم :d

مانکاگا میخواین فقط Hiro Mashima.
Ow yeaaa ManKaga

:d (شوخی)

مانگا خون هم نباشی اشکالی نداره! :d باز هم همون اودا از بقیه بهتره ! >:) 100% تضمینی :-"
YEAH >:) البته انقدرم مانگا نخون نیستم ولی نه اونقدر مانگا خون :d
چی گفتم :|

لول!
:biggrin1:
اشتباه تایپی بود!
:biggrin1:
یه Facepalm نثار خودم کنم!

L:lol:L

مانگاکا می خواید که در داستان نویسی نابغه باشه: یوشیهیرو توگاشی
مانگاکا می خواید که طراحیش باعث سوت کشیدن مغز بشه: اینوئه ی قهرمان! (ربطی به اینوئه ی بلیچ نداره :>)

مانگاکا می خواید که در داستان نویسی نابغه باشه: کنتارو میورا
مانگاکا می خواید که طراحیش باعث سوت کشیدن مغز بشه: کنتارو میورا
:d>:)

Hunter X Hunter - E71
واااااای! چقدر جذاب بود این قسمت! :d توی عمرم وسطی به این جذابی ندیده بودم! کلا معرکه بود! :x
آخه با دیدن چنین قسمتی، دیگه وسطی دنیای واقعی جذابیتی نداره که :-" بعد ملت میان میگن به جای دیدن انیمه و بازی برید خودتون اینکارا رو انجام بدید:-" وقتی جذابیتی نیست به چه امیدی وسطی بازی کنیم؟ :d
به شدت منتظر قسمت های آینده میباشم :d

Psycho-Pass - E21
:-s:-s:-s
من همیشه از این مرگ های نامردی بدم میاد! همیشه هم سر کاراکترهای محبوبم چنین چیزایی میاد:((

اگر Durarara !! رو دیدید ، این 3تا آرت رو از دست ندید! :d البته 2تاش علاوه بر دیدن Durarara باید وان پیس(انیمه) و برج خدا(منهوا) رو هم دیده و خونده باشید! :-"

برای سانجی فن ها :-"

لائوره خداست توی این آرت!!! =))

این آرت معرکه بود! =)) دست طراحش درد نکنه! روحمون رو شاد کرد! :d

---
2 قسمت اخیر رو CCS-Speed داره اذیت میکنه! فکر کنم دوباره باید کوچ کنیم به یک فن ساب دیگه! چرا آخه وان پیس اوضاعش همچینه ... :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or