Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

امیر حسین اگه از اینجور سبک ها خوشت میاد چرا Hakuouki Shinsengumi Kitan رو نگاه نمیکنی ؟ البته نمیدونم دیدی یا نه ولی انیمه شمشیری نسبتآ بدی نیست :d

full metal alchemist brotherhood با 64 قسمت
هیچ فرقی با قبلی که نداشت که هیچ، حتی بهتر هم شده بود !(کلا اون چیزایی که در مورد سری اولش گفتم رو + یه داستان بهتر )
بهترین حرفی که میتونم در موردش بزنم ((کامل کننده ی سریه اول !! ))

جز 3 تا انیمه بسیار خوبی هست که من دیدم. واقعا از هر لحاظ از سری اول بهتر بودش. اصلا سری اول در مقابل این بچه بازی بود.

@uchiha_madara
راستی لقمان یه سوال شما همه ی اینایی که نوشتی رو جدیدا دیدی یا قبلا دیده بودی تازه داری در موردشون پست میدی؟
آخه اگر همه ی اینا رو تو این چن وقت دیده باشی که تا چند وقت دیگه هیچی واست نمی مونه که ببینی. :دی راستی Gurren Lagann رو هم ببین و شک توش نکن. (اگر ندیدی!)

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 AM ارسال شده بود ----------

راستی ناروتو از 311 تا 315 هم باز تو فیلره انگار. نه که داستان خیلی نزدیک شده به مانگا باید کشش بدن :|
May 2: 311. Prologue to Road of Ninja

May 9: 312. The Old Man and the Dragon’s Eye

May 16: 313. Rain Followed by Snow, With a Chance of Lightning

May 23: 314. Sorrowful Sun Showers

May 30: 315. Lingering Snow

برو بابا احساسی چیه :d
قبول کن اینجوریه :d
سر این مورد من اگر هزار تیکه ـت هم بکنم، کافی نیست:| داستان نرمال؟ :d نه واقعا اعتقاد داری داستانش نرمال بود؟ :d بزنم له ـت کنم ؟ :d
شاهکار بود F/Z ! شاهکار! :d گرچه شاهکار هم براش کمه! :d این انیمه واقعا بی نقص بود! :d
---
این دیگه واقعا احساسی بود :d

اینکه من عشق شمشیرم بر منکرش لعنت! :d ولی واقعا اینم انیمه ی خوبی بود! :d حالا شاهکار و اینا نه! ولی بازم از هر جهتی بهش نگاه کنی انیمه خوبی بود! :d غیر از پایانش که الکی سر هم بندی نمودن:-"
جواب اینو قبلا دادم :d

خوب مثلا یک انیمه ای مثل بن-تو هم (از نظر من،تو رو نمیدونم :d ) برای سرگرمی خوبه! وقتی این رو بزاری در کنار دورارارا ، به نظرم دورارارا خیلی بهتر میباشد و مثلا من میزارمش توی دسته ی 3 :d (شایدم 3ونیم مثلا :-" ) کلا دورارارا خیلی داستان جالبی داشت :d و کلیشه ای؟؟؟ داستان این مدلی من تا حالا ندیده بودم:p
گفتم که امیر :dکلی نگاه کن کلی :d
در کل مواظب باش روزی روزگاری من نبینمت! >:)
معلوم نیست چه بلایی میخوای سر ما دربیاری ؟>:)

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

جز 3 تا انیمه بسیار خوبی هست که من دیدم. واقعا از هر لحاظ از سری اول بهتر بودش. اصلا سری اول در مقابل این بچه بازی بود.
یه جاهاییش میشه گفت بهتر بود داود ! مثلا پایان سری اول برای من خیلی باحال تر از پایان سری دوم بود !داستان سری اول یکم ساده تر از سری دوم بود !
و کلی بخوایم بگیم، سری دوم پیچیدگی شخصیتی و داستانی بهتر و درگیر کننده تر نسبت به سری اول بود !
@uchiha_madara
راستی لقمان یه سوال شما همه ی اینایی که نوشتی رو جدیدا دیدی یا قبلا دیده بودی تازه داری در موردشون پست میدی؟
آخه اگر همه ی اینا رو تو این چن وقت دیده باشی که تا چند وقت دیگه هیچی واست نمی مونه که ببینی. :دی راستی Gurren Lagann رو هم ببین و شک توش نکن. (اگر ندیدی!)
نه ولی سرعتم خیلی زیاده تو دردن انیمه ! و ممکنه این اتفاق برام بیفته :d
اون پیشنهاد هم حتما جز لیست قرارش میدم :d
راستی ناروتو از 311 تا 315 هم باز تو فیلره انگار. نه که داستان خیلی نزدیک شده به مانگا باید کشش بدن :|
و در مورد این هم که دیگه کم کم باید عادت کرده باشین بابا !!:d
برا من که دیگه عادی شده !
هر وقت میره تو فیلر (جاده خاکی )نگاه نمیکنم تا داستان اصلی شروع بشه :d
ولی واقعا میگما!! بعضی فیلرا آدم توش میمونه چی بگه !!! بخدا شرمنده میشی نگاه میکنی !!!

---------- نوشته در 12:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

Last edited by a moderator:
lool
bleach-4086435.jpg

Darker than Black با 26 قسمت و Darker than Black 2 با 12 قسمت
توی سری اول داستان، شخصیت پردازی، طراحی شخصیت ها و . . .، هه در سطح خوبی قرار گرفته بودن، روی شخصیت اصلی داستان عالی کار شده بود!
تو سری دوم علاوه بر اینکه کل این ویژگی ها بهتر شده بودن بلکه روی شخصیت پردازی همشون بیشتر کار شده بود !(از شمارهی دومش خیلی بیشتر خوشم اومد)
انیمه ی خوبی بودن !

پس حتماً میرم ببینمش ...
بقیشونم که دیدم ...

آخرین ویرایش:
Uchiha Madara @
Shigurui رو اگه ندیدی ببین . حتما خوشت میاد :دی
....
Persona 4 دیدم . 12 قسمت اول خوب بود و بعد زد جاده خاکی . به غیر قسمت اخر که عالی بود

آخرین ویرایش:
خبری از کیفیت خوبه Road to ninja نشده؟ تو Nyaa چنتا لینک اومده ولی حجمشون خیلی پایینه.

فعلاً کیفیت در به در ازش منتشر شده. هنوز خبری از کیفیت مطلوب نیست، یه نسخه ی دوبله ی ژاپنی اومده که کیفیت تصویرش فاجعه است:
Naruto - Road to Ninja [JAP audio - ENG subs].flv

میدونید پر فروشترین های شونن جامپ چیان؟ :دی

مقام اول با 350 میلیون کپی

x1.jpg

مقام دوم 270 میلیون کپی

x12.jpg

مابقی شون اهمیت نداره :دی.

امیر حسین اگه از اینجور سبک ها خوشت میاد چرا Hakuouki Shinsengumi Kitan رو نگاه نمیکنی ؟ البته نمیدونم دیدی یا نه ولی انیمه شمشیری نسبتآ بدی نیست :d
تا حالا اسمش رو نشنیده بودم:d ولی میره توی لیستم! (لیست که نه! ذهن! امیدوارم تا قبل از فراموشی بره برای دانلود :d ) جالب میزد! :d احتمال زیاد میبینمش :d
فقط 2 فصل همراه با 5 تا OVA میباشد دیگه؟ :d
---

قبول کن اینجوریه :d
یعنی 1% هم قبول نمیکنم! :d چون واقعا اینجوری نیست! :d
این دیگه واقعا احساسی بود :d
به خدا احساسی نیست! :d داستان این انیمه واقعا شاهکاره! مثل اینه که بگی داستان سری بازی GOW ، خیلی داستان نرمالیه :|
خداییش مطمئنی F/Z دیدی؟ :d هرجوری به این انیمه نگاه کنی نرمال نیست داستانش! :d

جواب اینو قبلا دادم :d
من جوابی نگرفتم:p

گفتم که امیر :dکلی نگاه کن کلی :d
کلی نگاه کردن رو برای من تعریف بنما،تا کلی نگاه کنم ببینم کجای داستانش کلیشه ای بوده! :d

معلوم نیست چه بلایی میخوای سر ما دربیاری ؟>:)

میتونی نحوه ی مرگ باس های GOW III رو به خودت یادآوری کنی :d :-"

---
2تا دیگه از انیمه های بهار رو هم شروع کردم! :d
Suisei no Gargantia
خدا رو صد هزار مرتبه شکر، که سقوط کرد به یک سیاره ی درب و داغون :d و امیدوارم به اون بالاها هم دیگه برنگرده! :))
من با فضا و اینا مشکل ندارم! مثلا Star Wars رو خیلی دوست دارم :d ولی مبارزات فضایی با این ربات های غول آسا .... حال نمیکنم اصلا! :d (البته اینا هم رو زمینشون از این چیزا دارن ولی باز بهتر از اون فضا میباشد :d )

Karneval
اول اینکه من خیلی احساس خطر میکنم بین شخصیت های پسر داستان:-" این همه به NO.6 گیر میدادید،من احساس خطر نمیکردما! ولی اینجا .... :d امیدواریم اتفاقی نیفته :d
کلا با این نوع طراحی صورت و چشم ها و اینا مشکل دارم :-" ولی سعی میکنم باهاش کنار بیام :d
از اینا بگذریم، این انیمه من رو یه جورایی یاد K میندازه! مخصوصا شخصیت اصلی و همراهش! جفتشون یک پسر مو سفید دست و پاچلفتی و ساده و ... :d شخصیت همراه هم کمی خشن با موهای سیاه :d
مثل K هم خیلی رنگارنگه :d (و متاسفانه زیادی شاد :-" :d ) اون چندثانیه ی اول قسمت اول،که توی شهر رو نشون میداد و خاکستری و اینا بود رو خیلی خوشم اومد! کاش اونجوری میموند،یا اونجوری بشه دوباره:-" جو خیلی خوبی داشت :d یکمی جاسوسی و اینا هم داشت که خوب بود! ولی الان مبارزات رو در رو گشتیدن،فعلا :d

Maoyuu Maou Yuusha
این رو هم دیروز به سلامتی تموم نمودم! انیمه ی خوبی بود! :d خوشمان آمد! :d
فقط چرا نصفه موند ؟ :|:|:| امیدوار باشیم برای ادامش یا نه ؟ :d

شاید Devil Survivor 2 رو هم شروع بنمایم و همچنین مانگای جنگیر آبی :d

تا الان بهترین انیمه ی بهار برام Attack to Titan هست! :d همینطوری جالب و خفن ادامه پیدا کنه،حال بنماییم:x

---
نیازمند یک عدد محرک برای تموم کردن Natsume ، Rock Lee و Fairy Tail میباشیم! :d :-" بیاید هایپ بنمایید اینا رو تموم کنم :d (محمدعلی(m.a.t) خوب هایپ میکنه! آخرش من رو مانگاخون میکنه:-" برج خدا و جنگیر آبی از اثرات هایپ ایشان میباشد :d )

سلام
دیروز نشستم Zetsuen No Tempest رو دیدم . 2 فصل رو یکجا نگاه کردم .
خیلی خوشم اومد ازش .
هم داستان جالب و پیچ و خم داری داشت و هم شخصیتاش بچسب بودن .
بهش 8.5 از 10 میدم .

نیازمند یک عدد محرک برای تموم کردن Natsume ، Rock Lee و Fairy Tail میباشیم! :d :-" بیاید هایپ بنمایید اینا رو تموم کنم :d (محمدعلی(m.a.t) خوب هایپ میکنه! آخرش من رو مانگاخون میکنه:-" برج خدا و جنگیر آبی از اثرات هایپ ایشان میباشد :d )

Rock Lee اصلا نیاز به هایپ نداره. خودش هایپه. قسمت آخر رو ببینی یهو یه 10 می ندازی تنگ انیمه واسه Rateاش.
مبارزه ساسوکه و ناروتو و راک لی یکی از بهترین مبارزه هایی میشه که میبینی. البته منظورم از نظر کمدی بودنا نه خود کیفیت جنگ

Rock Lee واقعا انیمه fun هستش حیفه که نمی تونی ادامه بدی واقعا داری ضرر می کنی!!:d
rjr2ru3syusnsa3md2.jpg

s2gfjsdgdr9vi9qlyo1.jpg

و
Fairy Tail رو تا کجا دیدی؟؟
من این انیمه بخاطره کاراکتره مورده علاقم و موسیقی انیمه دنبالش می کنم وگرنه منم مثل تو.....

بعضی مانگا ها یا مهنوا ها رو باید حتما خوند ( این حتما مثل اینه که بگی اجباری نیست ولی الزامیه )>:):d
یه نمونه هایی میگم برید بخونید بشید مانگا خون انیمه رو ترک کنید>:)
Berserk این الزامی اجباری هالیش نیست اگه نخونید خودم میام گردنتون رو میزنم>:)
از مهنوا هم God Of High Shcool , Tower Of God اشاره کرد که خیلـــــــــــــــــــــــــــی قشنگن:x
بیشتر از این نمیگم سکته رو نزنین:p
درکل پیش به سوی مانگاb-)
اما خب بعضیا فرق فوکولند مثه Fairy Tail که واقعا انیمش از مانگاش بهتره که اون پوکید=((

Back