Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بالاخره بعد از یه هفته تعطیلی انیمه و سریال امروز وان پیس و هانتر رو دیدم کلی کیف کردم مخصوصآ وان پیس که شروع ارک پانک هازارد بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
وان پیس شروع آرک که خیلی جالب و عالی بود! خوشمان آمد! بازم جوگیری کلاه حصیریا موقع رسیدن به جزیره ی جدید :x
اما اپنینگ رو هنوز تغییر ندادن! :(( فکر کنم به خاطر تبلیغ فیلم Z بوده که هنوز همون رو گذاشتن!
حداقل کاش اون مقدمه ی جزیره ی فیشمن ها رو بر میداشتن :| و در آخر، آنچه گذشت اونم به این طولانیی برای فیلر ؟ :((
کلا از این چند دقیقه ی اول کار بگذریم،بقیش خیلی هم جالب جذاب بود! :D
پیش بینی قسمت بعد :
لوفی در حالت سوگه بعد از دیدن اژدها ! :d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
معمولا تو نارتو و یا انیمه های بلند دیگه هر 25 قسمت اپنینگ عوض میشه اما تا حالا بالا 50 قسمت اومد همون که همون اولش گلد راجر بعد....اندینگ هم نداره اونم به خاطر انچه گذشت و گلد راجر کسی که تونست...... یکی نیست به این شرکتش یه نامه بنویسه این چه وضعشه تو فیشمن بعضی جاها گرافیکش به قدر اشغال بود که نگو یجا ریش های سانجی بزرگ میشدن یجا کوچیک یجا یا هی چب راست میرفت زورو هم که اون هخط چشمش دو بار چپ راست شد بدجوری گند زدن به گرافیک انیمه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
امروز استارت انیمه های زمستون رو هم زدم و بالاخره قسمت اول Maoyuu Maou Yuusha رو دیدم انیمه عجیب غریب ولی جالب هستش نوع طراحیش هم میشه گفت طراحی خاصی داره و مثل نقاشی های ابرنگ میمونه البته نه کل انیمه بعضی از سکانس ها برای نشون دادن محیط این شکلی هستش

امیدوارم توی فصلی که امید زیادی بهش نمیره حدافل انیمه هایی که بهشون امید بستیم نمایش قابل قبولی داشته باشند

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
fate_zero_saber_emiya_kiritsugu_boy_girl_cigarette_gun_back_to_back_31968_256x256.jpg

Fate/Zero
خوب بلاخره تمومش کردم :biggrin1:
براتون بگم که :
بی رحمترین انیمه ای که تا حالا دیدم همین بود! هیچ شوخیی توش وجود نداشت، که من اینو یه ضعف میدونم !
موضوع داستانی عالیی داشت ولی اصلا خوب پیاده نشده بود !(ولی پایان زیبایی داشت)
چیزی که تو انیمه برای من جالب و عالی کار شده بود گرافیک انیمه بود که تا حالا من اینجور گرافیکی رو تو هیچ انیمه ی دیگه ای ندیده بودم!
در کل میشه گفت این انیمه برای من یکی از بهترین انیمه های کوتاه بحساب میاد !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
منم Maoyuu Maou Yuusha و Ore Shura رو امروز دیدم! :d

Ore Shura
مثل اینکه بیماری چونیبیو واقعا همه گیر بوده :-" و همه هم ازش فرارین! :d
اینجا هم دوباره چونیبیو بودن شخصیت اصلی،دلیل تهدیدش شده! :-" :d
انتظار داشتم کلا یک انیمه ی متفاوتی ببینیم... ولی در کل خیلی شبیه انیمه های مدرسه ای دیگه بود قسمت اولش! چیز خاصی نداشت به نظرم:-s امیدوارم در آینده بهتر بشه ... گرچه با توجه به اپنینگش همچین امیدی ندارم بهتر بشه :(

Maoyuu Maou Yuusha
جالب بود! :d قسمت اول که خیلی طنز داشت :-" فکر میکردم جدی تر باشه انیمه! :d ولی فکر کنم در آینده جدی تر هم میشه! یکم وارد مسائل 30یاسی بین پادشاه ها و اینا بشن،احتمالا جدی تر میشه! :d (دوست میدارم این انیمه جدی تر باشه! :-" )
حالا بریم ببینیم در آینده انیمه به کجا میرسه! :d
اسمشم خیلی طولانی و سخته! باید تمرین کنم یادش بگیرم :d الانم از پست حسن کپیش کردم :-" :d

از لیست صفحه ی قبل محمدعلی منتظر 2 و 3 و 5 هستم و به احتمال 90% میبینمشون! شماره ی 6و7 هم صبر میکنم چند قسمت بگزره ببینم نظر بقیه چیه در موردشون :d (حالا اگر قسمت اول هم نظرا مثبت بود شاید دیدم! :d )
راستی محمدعلی دستت درد نکنه برای لیست! حیف افتاده بود پست آخر صفحه ی قبل:-s تنبلیم اجازه ی کپی کردن اسما و نظر دادن رو نمیداد :|

برم ناتسومه رو ادامه بدم! :-" خیلی آرومه انیمه! حس ادامه دادن پشت سر هم رو نمیده :d هیجان Mushishi از این بیشتر بود :-" :d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Space Brothers 39
حدسم درست بود!

Bakuman S3 14
نمی تونم دقیق بگم ولی احتمالا بهترین جای کل سری هست تا حالا این یکی دو آرک اخیر. لذت می برم ازش.

Jojo's Bizzare Adventure 13
لذت بخش ترین انیمه ی در حال پخش از دو فصل اخیر.

Shinsekai Yori 14
بهترین انیمه ی در حال پخش از دو فصل اخیر.

Sword Art Online 1-7
توانایی این انیمه تو این که هر قسمتش بدتر از قسمت قبلی باشه، جدا شگفت انگیزه!
کاواهارا ریکی (نویسنده ی داستان) نشسته و فکر کرده که بد نیست یه داستان هارم بنویسه. اما چیکار کنه داستان هارمش کلیشه ای نباشه ؟ داستان رو ببره توی یه محیط فانتزی و وسط یه بازی آنلاین! شخصیت اصلی هم یه چیزی تو مایه های بتمن میذاره! بعد رفته چند تا MMORPG دیده، یه سری قوانین از هر کدوم برداشته و اهمیتی هم نداده که اینا ممکنه متضاد با هم باشن. نتیجه شده Sword Atr Online. گذشته از اینا، من همچنان به این انیمه امید دارم. خود ایده و محیط بسیار جذاب هستن و انیمه از نظر بصری سطح فوق العاده ای داره. البته 70 درصد اکشن ها رو انیمیت نکردن ولی بازم خوبه. امیدوارم برگرده به سطح قسمت اول یا حتی بهتر بشه.

Aquarion Evol 1-11
یه انیمه ی بسیار مسخره و احمقانه در مورد مسائلی مثل سوراخ، دختر vs پسر، قدرت گیری ربات ها با ارضای جنسی، عشق و عشق ممنوعه و ... با یه داستان سمبولیک و گرافیک و موسیقی خیلی خوب و البته طراحی ربات های CGI !! البته چون خود انیمه می دونه مسخره و احمقانه ست و خودش رو اصلا جدی نمی گیره، به شعور آدم توهین نمیشه و تا حد واقعا زیادی فان هست!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
دیروز Tamako Market رو هم دیدم! :d
جالب میزد! :d این پرنده ـه هم خیلی باحال بودش! :d (چرا من توی تصویر 2 صفحه ی قبل این بشر رو اصلا ندیدم؟ :d )
صداپیشه ی پرنده ی گرامی،صداپیشه ی کینث توی F/Z میباشد؟ چندجا یک حس آشنایی بهم دست داد :-"

Psycho-Pass E12
بسیار هم عالی! خیلی حرکت خوبیه که گذشته ی بقیه ی مجری ها رو نشون میدن! ولی بیشتر از همه دوست دارم بدونم ماسائوکا قضیش چی بوده! مثل اینکه از همشون قدیمی تره اینجا! خیلی هم آروم میزنه :d کارها رو هم عقلانی انجام میده یکهو جوگیر نمیشه :-" کلا خیلی باحاله! >:)
----
اگر کلاه حصیری ها به دنیای ناروتو برن ...

=))

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
چیهایا فصل دومشم شروع شد و میشه گفت یکی از انیمه هایی که خیلی بهش امید بستیم همین انیمه هستش امیدوارم مثل فصل قبلش و حتی بهتر از فصل قبلش باشه تا زمستون هم لاقل حرفی برای گفتن داشته باشه

در مورد انیمه هم باید بگم شروع نسبتآ خوبی داشت و امیدوارم کم کم اوج بگیره :d

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
بالاخره بعد از 3 هفته بی اینترنتی دوباره بازگشتم. اول از همه هم انیمه های پاییز رو تموم کردم. خیلی هاشون پایان زیبایی داشتن. ولی اکثرا نفهمیدم چی شد؟!!!! اصلا داستان تموم نشد.
به نظرم اومد که همشون فصل بعد هم دارن.
Code : Breaker
3 قسمت آخر به کل سریش می ارزید. اصلا یه سطح دیگه بود.
از اونجایی که من عاشق هیتومی بودم با مرگش بسیار ناراحت شدم. ولی همین قشنگش می کرد!!(من کلا تو تمام انیمه هایی که دیدم همیشه عاشق شخصیت های بد داستان میشم. :dاصلا یه طرز تفکر فراتر و باز تر از بقیه دارن که از بقیه جداشون میکنه!! حیف که همیشه شکست میخورن!!!!!)
از همه بیشتر هم از ساکورا بدم میومد!! چرا نکشتنش؟؟!!!!!! تو این انیمه زیادی بود!!! حالم ازش بهم می خوره!
پایان داستان داشت میگفت که ادامه داره!!! دوستان آیا خبری از ساخت فصل دوم براش هست ؟ اگه نیست برم مانگا بخونم....
「K」
به نظر من گل سر سبد این فصل بود!!! برای من از همه زیبا تر بود.
گرافیک عالی! شخصیت پردازی و موزیک متن عالی!! ...خلاصه همه چی تموم بود.
تو فصل بعدش ما گروهای دیگه هم ببینیم....
عاشق میکوتو بودم. پر از ابهت بود!! حیف شد مرد.
ولی K بدون همرا نمیشه!!
Tonari no Kaibutsu-kun:
چی شد؟!!!!!!!! تموم شد؟ فصل بعد نداره؟!! هنوز هیچی نشده اومد گفت خداحافظ:-o
Chuunibyou_Demo_Koi_ga_Shitai:
این یکی هم ترکوند!!! کلی باهاش خندیدم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
@-)@-)@-)
مطمئنا این فیلر بود؟ مطمئنا که اصلا این ناروتو بوده؟ فیلر ناروتویی ؟ انقدر خفن ؟ میشه اصلا؟ :d
عجب!!! :d

عالی بود این فیلر! به شدت لذت بردم! :d دمشون گرم! :d با اینکه خیلی خفن بود! ولی امیدوارم به این زودیا دیگه به فیلر نخوریم! یکم داستان اصلی بره جلو حداقل! :d
اصلا اگر به عنوان یک فیلم سینمایی هم میدادن بیرون بسی خفن میشد حسابش کرد! :d

جالا که اسم فیلم سینمایی اومد:-" ، من فیلم سینمایی های ناروتو رو ندیدم! فقط یکیش رو دیدم که مربوط به سری اول بود که
آخرش گارا و کانکرو و تماری میان کمک :-" :d
از بقیه ی فیلم های سینمایی،کدومشون خفنه و ارزش دیدن داره ؟ :d

---
دیروز انقدر حوس وان پیس کرده بودم ... دلم قسمت جدید میخواست! :d دیدم هیچی از ناروتو به وان پیس نزدیک تر نیست :-" برای همین نشستم فیلرهاش رو دیدم! :d حالا هم که تموم شد دوباره دلم وان پیس میخواد! برم دوباره آرک نامی رو ببینم با زیرنویس:-" :d البته اول چیهایافورو! :d

---
Sasami-san @ ganbaranai
هان ؟؟؟؟؟؟؟
هنگیدم اینجانب! یکهویی چه گشت؟ :D

صدای جیرایا ساما اینجا هم حضور داشت! :x چه فعال شده یکهو :-" فصل قبل هم 2-3 دقیقه ای توی چونیبیو حضور داشت صداش :D ولی کلا مثل اینکه اهل تصویر نیست! اینجا هم که همش خود sـانسوری کرده بود! :d

---
میخوام راک لی رو شروع کنم:-" همین الانم دانلود قسمت اولش تموم شد! :d باشد که ما را شاد بگرداند! :d
---
One Piece 580 :
واااااااای! چه خفن بود این قسمت! :d زورو چه نگاه های شیطانیی مینداخت! اصلا از وقتی یک چشمش کور شده وقتی میخنده از شیطون هم شیطون تر میشه! :d
آخرشم که زد سر اژدهای نازنین رو قطع کرد! فقط حیف یک قطره خون هم نداشت:-s کلا بسی حال داد! :d
از چند قسمت قبل هم،هر قسمتی که انیمه میاد، مانگاش رو هم میخونم! بسی حال میده! :d اژدها توی مانگا چه طراحی خوفی داشت! :d
---
Chihayafuru S2
به به! اینم خیلی جالب شروع گشته! دوست دارم این پسر جدیده رو ببینم چجوری آدمیه! مشکوک میزد! :d
این دختره که اضافه شده رو اعصابه! همینطوری یک مثلا عشق توی سری قبل بود که میرفت رو اعصاب من! الانم که شده یک لوزی عشقی! (با یک قطر البته :d )
---
سری سوم باکومن هم که کلا عالیه! :d هر قسمتم آخرش به شدت جو وارد میکنه! بد میزاره تو کف! :((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر