Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
ای داد بیداد! :d چرا اسم فصل دومش اینطوریه ؟ من هرچی توی بخش حروف N گشتم پیداش نکردم بی خیالش شدم :-" :d
به جاش زدم Chihayafuru دانلود بشه :d (به فارسی چجوری نوشته و تلفظ میشه؟ سخته چقدر اسمش :d )
ولی بعدش احتمالا ناتسومه رو دانلود میکنم :d

=))=))=))

منم هنوز ندیدم ولی علی دانته (یا جدیدا ورجیل :d ) که خیلی از این چند قسمت اخیر تعریف میکرد و میگفت بهترین فیلر ناروتو هستش! :d
البته چند قسمتش رو دیدم(10 قسمتی رفته فیلر فکر کنم :-" ) میشه گفت پیشرفت کردن توی ساخت فیلر ! :d اما به قسمت های مورد تعریف واقع شده نرسیدم هنوز! :d

منم یه نگاه گذرا به اون چند قسمت تعریف شده کردم :D ولی وقتی اسم فیلر می شنوم یه جوری می شم :|:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,146
نام
محمد علی
بچه های این چند تا اپیزود جدید ناروتو که فیلره ارزش دیدن داره ؟ یه چند وقتی هست میخوام ببینم ولی هروقت فکر می کنم که فیلره بی خیال می شم :|:D

فکر کنم اگه به این فیلر از 10 بدی 10، به داستان اصلی باید از 10 بدی 5l-)
دقیقاً چیزی ـه که آدم دوست داره از ناروتو ببینه. از نظر طراحی هم از قسمت های اصلی بهتر از آب در اومده. اگر بخوام فن بازی در بیارم باید بگم سولپیلیز فصل پاییز بود!:>
=======================================================================
این اخوی های فضا رسماً ترکونده! تا حالا نشده بود یه قسمت از یه انیمه رو ببینم که توش هیچ اتفاقی نیافته، اما بیننده رو تا خرخره توی خودش بکشه. هیچ اتفاقی یعنی دقیقاً هیچ اتفاقی، نه تقریباً هیچ اتفاقی!
=======================================================================
SOA رو هم تموم کردم. بر عکس چیزی که می گفتن، شخصیت پردازیش بد نبود، بلکه خیلی بد بود! اما اگر انتظار شاهکار نداشته باشید دیدنش خالی از لطف نیست.
شخصیت منفی داستان فوق العاده بد، فوق العاده بدِ بد از آب در اومده بود. حتی کلیشه ای هم نبود.

دوره ی بدی شده، آدم بدها به بدی قدیم نیستن. ضد قهرمان ها هم که سوسول شدن.
آدم دلش هوای اوروچیمارو و گریفیس می کنه که تا مرز انفجار ازشون متنفر بشه

جوجو رو که بذاریم کنار، این فصل اصلاً شخصیت منفی که مرد باشه نداشتیم.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب بالاخره وقت شد فیلم کنشین رو هم دیدم

r38_Rurouni_Kenshin_2012.jpg

از اونجایی که من هیچوقت نتونستم انیمه کنشین رو ببینم نمیدونم تفاوت فیلم و انیمه چقدر بود و اینکه خوب دراومده بود یا نه ولی به عنوان یه فیلم فیلم خوبی بود و من خوشم اومد بعضی از منظره ها توی فیلم هم واقعآ عالی بود

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خب بالاخره وقت شد فیلم کنشین رو هم دیدم

r38_Rurouni_Kenshin_2012.jpg

از اونجایی که من هیچوقت نتونستم انیمه کنشین رو ببینم نمیدونم تفاوت فیلم و انیمه چقدر بود و اینکه خوب دراومده بود یا نه ولی به عنوان یه فیلم فیلم خوبی بود و من خوشم اومد بعضی از منظره ها توی فیلم هم واقعآ عالی بود

سینمایی اون دوتا ارک رو با هم ترکیب کرده بود و تا قسمت 11انیمه داستانش پیش رفت، ولی پایان فیلم سر قسمت 7 انیمه بودش.
دستکاری های توی فیلم، زیاد صدمه ی چندانی به اصل داستان انیمه وارد نکرده بود و تازه جالبتر هم شده بود.

فقط این وسط "سایتو" نقش کلیدی زیادی نداشت و کار زیاد خاصی نکرد...انتظار یک مبارزه خفن ازش داشتم با اون سبک شمشیر زنی خاص خودش.

در کل برای من هم کاملاً راضی کننده بودش و حسابی لذت بردم و ارزش دیدن دوباره رو هم داره...بخصوص اینکه موسیقی واقعاً خفنی داشت..برای هر صحنه از فیلم یه موسیقی جدا داشتند.
یک ساعت موسیقی برای دو ساعت فیلم (:

به نظرم جا داره که بقیه ی ارک هاش رو درست کنند، بخصوص اون قسمت 60 ـش و عقب ترش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
به به! به به! جذب انیمه ی چیهایافورو شدم! :d
قسمت اول رو که دیدم نزدیک بود به خاطر طراحی کاراکترها :-& بشم :d به نظرم از طراحی کایجی هم داغون تر بود :-" :d
ولی از قسمت دوم دیدم نه همچینم بد نیست! :d نمیدونم یکم این مژه ها کوتاه تر شده،یا من بهش عادت کردم :-" :d
بقیه ی چیزا هم که خیلی جالب و جلب و هیجان انگیز! :d
برم قسمت 14 هم ببینم :-" :d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی

ببخشید یکم دیر شد! تا الان که این پست رو می زنم یکی دو تا از انیمه های زمستون شروع شدن ولی هیچکدوم از اینمه های پاین شروع نشدن. انیمه هایی که شروع شدن کارای زیر 5 دقیقه ای هستن.

در شرايطي که فصل خيلي خوب پاييز رو با انيمه هاي زياد و متنوع گذرونديم، به فصل زمستون نزديک شديم که متاسفانه در مقايسه با پاييز اصلا فصل خوبي به نظر نمي رسه! حتي نصف پاييز هم انيمه ي خوب نداريم. تعداد انيمه هاي که زير 5 دقيقه هستن بيشتر و بيشتر هم بيشتر شده. اين رو از من نشنيده بگيريد، اما ليست بهار 2013 که هنوز به يک سوم هم نرسيده، از ليست کامل زمستون که مي خوايم بهش بپردازيم، خيلي خيلي جذاب تر به نظر مي رسه!!
البته اوضاع اينقدرها هم بد نيست. به دو دليل. اول اينکه، تعداد خيلي زيادي از انيمه هاي پاييز دو فصلي هستند و توي زمستون هم پخش ميشن :
Jojo's Bizarre Adventure
Little Busters!
Magi
Psycho-Pass
Shin Sekai Yori
Zetsuen no Tempest
Sakurasou no Pet na Kanojo
Robotics;Notes
Bakuman. 3
و شايد تعدادي ديگه که جا انداختم. بعلاوه Space Brothers و Hunter x Hunter هم از مدت ها قبلش باهامون هستن و توي زمستون هم خواهند بود. ناروتو، وان پيس، گينتاما و ... انيمه هاي اينطوري هم که احتياجي به گفتن ندارن.
دليل دوم اينه که وقتي واسه انيمه هاي يه فصلي هيچ هايپي وجود نداره، يعني اينکه حداقل يکي دو تا انيمه پيدا ميشن که سورپرايزمون کنن. مثلا تو تابستون Jinrui يه سورپرايز بود.
بگذريم.

مثل فصل قبل، تعدادي انيمه رو يه مختصري معرفي مي کنم. البته رتبه بندي هم مي کنم، ولي اين رتبه بندي نظر شخصي خودمه. من ممکنه از يه سبک انيمه اي اصلا خوشم نياد ولي هر کدوم از دوستان خوششون بياد و بالعکس.
در واقع اينطوريه که من در مورد 11 انيمه ي جديد اين فصل، يه مختصر توضيحي دادم، بعد برحسب علايق خودم رتبه بندي کردم که منتظر کدومشون هستم بيشتر. اين رتبه بندي به اين معني نيست که اوني که اول شده، حتما از همه بهتر ميشه. شما هم مي تونيد اگه دوست داشتيد، با اين توضيحات و طبق علاقه ي خودتون، بگين که بيشتر منتظر کدوم انيمه ها هستيد.

انيمه هاي جديد :

11:
Vividred Operation

kug47ehdvp0n1ggmqxh.jpg

اين انيمه جزو انيمه هاي محبوب فصل بعد ميشه احتمالا. یکی از پر هایپ ترین انیمه های فصل بعد که تبلیغات زیادی هم روش انجام شده.
يه کار کاملا اوريجينال. یه داستان علمی تخیلی با یکم چاشنی اکشن. تا اینجاش خیلی خوبه. حتی من با اینکه تقریبا همه ی شخصیتاش دختر هستن هم مشکلی ندارم چون مثلا Mouretsu Pirates هم همینطوری بود و من از اون انیمه خیلی خوشم اومد. مشکل اینجاست که توی همین دو سه تا تریلری که نشون داده شده، دخترای خیلی کوچولو رو با شورت های خیلی کوچولو نشون دادن. درصورتی که Mouretsi Pirates اصلا فن سرویس نداشت.
فکر نکنم خیلی به من بیاد که بشینم یه انیمه ی فن سرویس اینطوری رو ببینم. اما این انیمه یکی از بهترین گرافیک ها رو داره و استودیو A-1 کارش رو خوب انجام داده. شاید واقعا کار خوبی از آب دربیاد و منم بشینم ببینمش!
10:
Hakkenden

2uubnsqdwcm8xt3bzkpf.jpg

یه سری نسبتا قدیمی وجود داره به اسم Hakkenden. این انیمه گویا قراره یه نسخه ی جدید ازشون باشه.
سازنده های انیمه خیلی بد نیستن و استودیو DEEN هم با Sankarea نشون داد که اگه دلش بخواد می تونه انیمه ها رو خوب طراحی و کاگردانی هم بکنه!
شاید باید این انیمه رو بالاتر می ذاشتم. ولی مشکل شخصی من اینه که من کلا از انیمه های نیمه اکشنی که توشون پر بی شونن(پسرای خوشگل) هستن زیاد خوشم نمیاد.
ولی شاید این بتونه نظرم رو عوض کنه.
9:
Kotoura-san

2vubpbwqpuogddpfu.jpg

یه مدل کمدی انیمه ای داریم که بیشتر رو ترول کردن و مسخره بازی تمرکز دارن. خدا پدر گین سان کبیر رو بیامرزه که اصطلاح "کمدی توالتی" رو واسه این انیمه ها انتخاب کرد. خود گینتاما ، Level E و Daily lives of high school boys چند تا نمونه از این انیمه ها هستن.
یه مدل کمدی دیگه که روز به روز تو انیمه ها بیشتر میشه کمدی موئه هست. بازم ترول و مسخره بازی تو کار هست ولی اینجا سطح پایین تری دارن و همچنین شخصیت هایی که این کارا رو می کنن خیلی فرق دارن با یکی مثل گین سان (از گینتاما) و باکا اوجی (از level e) و یا پسرهای خل وچل Daily lives of high school boys !
Nichijou و Chuunibyou دو تا مثال اینطوری هستن. Kotoura-san هم قراره یه کمدی مدرسه ای موئه ی "غیر توالتی" باشه :D
8:
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru و یا به طور خلاصه Ore Shura

4kobsv737musezep20ti.jpg

شاید واستون سوال پیش اومده باشه که سازنده های انیمه ی زیبا و دوست داشتنی Usagi Drop بعد از ساخت اون انیمه، رو چی کار می کنن؟
حداقل کارگردانش داره روی این کار می کنه. ولی واقعا چرا ؟ چرا یه انیمه ی رومنس هارم کاملا کلیشه ای و معمولی ؟
من در شرایط عادی این انیمه رو تو لیست نمی آوردم اصلا. اما سازنده های خوبی که قراره داشته باشه و همینطور استودیو A-1 که بدن شک فعال ترین استودیوی حال حاضر دنیای انیمه ست، ممکنه باعث باشه که این انیمه از سطح انتظارات فراتر باشه.
7:
Amnesia

z0mdeyxqe15j2krpgf.jpg

بازیهای otome درواقع visual novel هایی هستند که مخصوص دختر ها هستند. VNهای شوجو.
چند وقتیه که ساخت انیمه از اینا داره باب میشه. اما متاسفانه حتی یه کار خوب هم نداشتیم تو این سبک. آخریش Arcana Familiga بود که به هیچ وجه با استقبال عمومی مواجه نشد.
Amnesia یه بازی otome هست در اصل. داستان خیلی شوجویی به نظر میرسه! یه دختری بیدار میشه و می بینه که حافظه ای نداره. بعد همینطور دور و برش پسرهای خوشگل و مرموز پیدا میشن و ... !
اما این احتمال وجود داره که این انیمه خوب از آب در بیاد. استودیو Brain Base دو سه سالیه که انیمه ی بد نداشته.
امیدوریم این انیمه هم خوب از آب دربیاد.
6:
Bakumatsu Gijinden Roman

ybzuafqnro9z5tbmca4x.jpg

شاید با دیدن پوسترش فکر کنید که شخصیت ها براتون آشنا هستند!
چیز خاصی از داستان مشخص نیست. جز اینکه در مورد فردی هست که مثل عیار ها عمل می کنه. شبا از ثروتمندها می دزده و روزها به مردم کمک می کنه. نسخه ی بریتانیاییش میشه رابین هود!
من باید این انیمه رو بالاتر می ذاشتم. شاید حتی اول. چون تنها انیمه ی فصل بعد هست که شخصیت های بزرگسال داره و داستانش هم می تونه جذاب باشه. منتهی سازنده هاش چنگی به دل نمی زنن. یا تازه کار هستن و یا سابقه ی چندان خوبی ندارن. بعلاوه انیمه ساختن از یه داستانی که بیشتر از 30 سال پیش نوشته شده، باید سخت باشه.
راستی اگر شخصیت ها و طراحیشون براتون آشنا میزد به خاطر اینه که طراحی شخصیت ها با Monkey Punch بوده که طراح اصلی مانگای Lupin III هست.
5:
Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

u8jzjthlgwzez1qbru.jpg

استوديو Mnaglobe داستان غم انگيزي داره. اين استوديو کارش رو با انيمه ي فوق العاده اي مثل Samurai Champloo شروع کرد. در ادامه هم انيمه هاي خيلي خوب ديگه اي داشت که بخصوص تو زمينه ي گرافيک صحنه هاي اکشن، استايل خاص و منحصر به فردي داشتند. منتهي هر چه جلوتر رفتيم، اين استوديو بيشتر تبديل شد به يه استوديويي که فقط انيمه هاي هارم و کمدي سطح پايين مي سازه.
بعد از چند فصل انيمه ي چرت و پرت ساختن، اين استوديو دوباره يه کار نسبتا اکشن برداشته. آخرين کار جدي اين استوديو Deadman Wonderland بود که با وجودي که کلا انيمه ي خوبي نبود، اما گرافيک و اکشن خوبي داشت.
The Unlimited هم يه داستان spin-off از يه سري نسبتا قديمي به اسم Zettai Karen Children هست. چيزي از داستان مشخص نيست. جز اينکه يه داستان فرعي در مورد يکي از شخصيتاي معروف اون انيمه ست. من که شخصا خيلي دوست دارم دوباره اين استوديو برگرده به دوران ساخت انيمه هاي اکشن با کيفيتش.
4:
Cuticle Tantei Inaba

17ifhtbwm7lji0q3pxey.jpg

اول اسم اين انيمه رو ترجمه کنيم : اينابا، کاراگاهِ شاخدار
حالا داستان : هيروشي اينابا يه کاراگاهِ خصوصيِ نيمه آدم-نيمه گرگ هست که به همراه دو دستيارش، يوتا، پسري که دوست داره لباس هاي دختره بپوشه و کِي، يه نوجوان کاملاً معمولي، پرونده هاي مختلفي رو حل مي کنه. اما با پيدا شدن دون والنتينو، خلافکار بزرگ شهر که در واقع يه بز هست (!) ، اينابا و گروهش به مقابله باهاش ميرن.

نمي دونم چرا ولي من اولين بار که در مورد اين انيمه فهميدم، ياد کاراگاه گجت افتادم!
واقعا همه چيز تو اين انيمه واسه يه انيمه کاراگاهي کمديِ مسخره و جالب آماده ست. تنها چيزي که آدم رو نگران مي کنه استوديو ZEXCS هست که با اينکه اخيرا کاراي بهتري داشته ولي در کل يکي از استوديوهاي بدنام انيمه هست.
اگر جزو کسايي هستيد که به اين سبک کمدي ها علاقه داريد (به قول گين سان، کمدي توالتي) احتمال اينکه يه انيمه ي خوب تو فصل بعد داشته باشيم، وجود داره.
3:
Tamako Market

45g13gcyqro1hjo7gmmn.jpg

استوديو Kyoto Animation ، بعد از Hyouka و Chuunibyou انيمه ي Tamako Market رو براي فصل بعد داره.
اين اولين انيمه ي اوريجينال و غير اقتباسي اين استوديو هست. در مورد دختري که توي مغازه ي نانوايي خانواده اش کار مي کنه!
به نظر مي رسه يه کار Slice of Life باشه که مثل همه ي کاراي اين استوديو توش پر دخترهاي کاوايي باشه.
حداقل چيزي که ميشه در مورد اين استوديو مطمئن بود، بحث هاي فني هست. Hyouka يکي از بهترين و بي نقص ترين گرافيک هاي تاريخ انيمه رو داشت و بقيه کاراي اين استوديو هم يه سر و گردن از کاراي اکثر استوديوها بالاتر هستن.
2:
Sasami-san@Ganbaranai

1bywtq3o638eu1k8g1gi.jpg

استوديو SHAFT و کارگردان معروفش، Shinbo به داشتن يه استايل خاص تو کارهاشون مشهور هستن. بخصوص توي زمينه ي انيميشن. اگه فقط يکي از انيمه هاي اين استوديو رو ديده باشيد، مي دونيد منظورم چيه. Madoka Magica يا Bakemonogatari يا Sayonara Zetsubou Sensei و ... .
اين که اين استايل رو دوست داشته باشيد يا نه يه بحث کاملا جداست. ولي بايد قبول کرد که انيمه هاي اين استوديو همه شون متفاوت با بقيه به نظر مي رسن.
Sasami-san@Ganbaranai در مورد دختريه که هيچ انگيزه اي تو زندگيش نداره و هيچ کاري نمي کنه. حتي لباس هم خودش نمي پوشه و غذا هم نمي خوره. مسئوليت نگهداري از اين دختر (ساسامي) با برادرش، ياگامي هست.
شايد خلاصه داستان خيلي جذاب به نظر نرسه و خيلي شبيه به Sakurasou باشه ولي اونايي که light novel ها رو خوندن، ميگن که داستان پيچش هاي جالب و دراماتيک زيادي داره.
ضمنا تريلر ها و عکس هاش خيلي خوب به نظر مي رسن.
درسته که اين انيمه احتمالا يه کمدي به سبک معمول SHAFT با فن سرويس هميشگيِ اين استوديو باشه، ولي تو اين فصل خشک و خالي، يکي از پر اميد ترين هاست.
1:
Maoyuu Maou Yuusha

o1e9bqa48n4n01guzplw.jpg

"توي يه دنياي فانتزي، که نبرد بين انسان ها و شياطين قرباني هاي زيادي مي گيره، بزرگترين قهرمان انسان ها، تصميم مي گيره تا با حمله به قلعه ي ملکه ي شياطين کار جنگ رو يکسره کنه. اما ملکه ي شياطين، که اونقدر ها هم بد به نظر نمي رسه، با قهرمان انسان ها نبرد نمي کنه! بلکه اونم مي خواد دنبال راه حلي براي تموم کردن جنگ بگرده و به قهرمان، پیشهاد همکاری میده.
ولي، ملکه به قهرمان توضيح ميده که اگر جنگ به طور ناگهاني تموم بشه، باعث به وجود اومدن آشوب و اختلاف دروني ميشه. هم توي جامعه ي انسان ها و هم توي جامعه ي شياطين. قهرمان ما که با حرف هاي ملکه متقاعد شده، تصميم مي گيره تا با ملکه متحد بشه و نقشه اي بکشه تا به بهترين روش، صلح رو به دنيا برگردونن. ولي اين نقشه، بيشتر از اينکه جنگي يا سياسي باشه، يه نقشه ي اقتصاديه!"

انيمه اي وجود داره به اسم Spice & Wolf که نمي دونم چند نفر از بچه هاي اينجا ديدنش. S&W انيمه ي خيلي خوبيه. يه انيمه با تمرکز جالب بر اقتصاد که اصلا کليشه اي نيست. ضمنا رابطه ي بين دو شخصيت اصلي (انسان و شيطان) هم خيلي جالبه. از S&W دو فصل تا الان منتشر شده و با اينکه خيلي از طرفداران منتظر فصل سومش هستن ولي به دلايلي فصل سوم ساخته نميشه. در نتيجه خود طرفدارا دست به کار ميشن و يه داستان با المان هاي مشابه S&W با مشارکت گروهي درست مي کنن که ميشه Maoyuu Maou Yuusha. اين داستان در نهايت خيلي خوب از آب درمياد. چند تا مانگاکا ميان و اقتباس هايي رو از اين داستان به شکل مانگا بيرون ميدن که بعضي هاشون هم خيلي خوب و موفق ميشن. بعد از مدتي هم اين داستان به صورت يک رمان کامل چاپ ميشه .

استوديو Arms يکي از بدترين استوديوهاي انيمه ايه که تو کارنامه اش فقط اچي و ... ديده ميشه. حالا اين استوديو قراره Maoyuu Maou Yuusha رو انيمه بکنه. اعضاي سازنده، اکثرا همون افرادي هستن که S&W رو ساخته بودن ولي توي کارنامه شون به جز همون S&W کار خوب ديگه اي ديده نميشه.

اما به نظر من، اگر فقط بخوايم روي خلاصه داستان ها نظر بديم، اين انيمه بهتر از بقيه به نظر مي رسه. ضمنا تريلرها نشون ميدن که گرافيک خوبي هم قراره داشته باشه. در کل با اينکه به هيچ وجه اميد يه شاهکار رو ندارم، ولي به نظر روالي که منجر به ساخت اين انيمه شده خيلي جالبه و بيشتر از همه منتظر اين انيمه ي 12 قسمتي هستم.

دنباله ها :
Haganai 2

on6kvfu8dpvhepi4vja.jpg

یه انیمه ی کمدی که فصل اولش پاییز 2011 پخش شد و گویا بد هم نبوده. من ندیدمش.

Chihayafuru 2

e30lrl2vgjzg2vauqqew.jpg

تنها انیمه ای از فصل بعد که یجورایی میشه ازش مطمئن بود!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شرح در عکس.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

فک نکنم توضیح اضافه لازم باشه :D ولی در هر صورت:
وقتی که میناتو میپره روی دیوار، در دقیقا در طرف مقابلش قرار داره ولی وقتی میپره روی زمین دقیقا به طرف دیوار بتنی :D می پره و در صحنه بعدی می بینیم که از در پرت میشه بیرون. با توجه به اینکه تگ ها در حال منفجر شدن هستن پس میناتو فرصت جابه جایی هم پیدا نمی کنه.

یه موضوع دیگه اینکه در عکس 3 دیوار ها کاملا سنگی هستن و در عکس 4 طراحی دیوارها تفاوت داره و از همه جالب تر در عکس 5 میبینیم که اصلا ساختمون از چوب درست شده :D=))

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب يه خبر خوشحال کننده خوندم گفتم اطلاع رسانى کنم :d (شايد توو همين تاپيک گفته باشين)
ساخت فصل 2 انيمه ى K رو شروع کردن :d
HELL YEEAAAAAH

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان فرق انیمه fullmetal alchemist: brotherhood با fullmetal alchemist چیه؟ اگه brotherhood رو فقط ببینم اشکالی داره؟

کاراکترها یکیه،دنیا یکیه،همه چی یکیه ولی از اواسط داستان با هم فرق میکنند!
FMA از روی مانگا ساخته میشده ولی میرسه به مانگا و برای اینکه پخش قطع نشه،خودشون ادامه میدن و یکجور دیگه داستان رو پیش میبرن!
اما FMA بعد از تموم شدن مانگا ساخته میشه و کاملا از روی اون پیش میره داستان!
برای دیدن یکیشون هم لازم نیست اون یکی رو دیده باشی چون ربطی به هم ندارن:-" مثلا من خودم FMA:BH رو دیدم! :d
حالا کدوم بهتره؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
دوستان فرق انیمه fullmetal alchemist: brotherhood با fullmetal alchemist چیه؟ اگه brotherhood رو فقط ببینم اشکالی داره؟
کاراکترها یکیه،دنیا یکیه،همه چی یکیه ولی از اواسط داستان با هم فرق میکنند!
FMA از روی مانگا ساخته میشده ولی میرسه به مانگا و برای اینکه پخش قطع نشه،خودشون ادامه میدن و یکجور دیگه داستان رو پیش میبرن!
اما FMA بعد از تموم شدن مانگا ساخته میشه و کاملا از روی اون پیش میره داستان!
برای دیدن یکیشون هم لازم نیست اون یکی رو دیده باشی چون ربطی به هم ندارن:-" مثلا من خودم FMA:BH رو دیدم! :d

----
حالا کدوم بهتره؟
من خودم فقط FMA:BH رو دیدم،ولی اکثرا دیدم از FMA:BH بیشتر تعریف میکردن!
توی MAL هم دومین FMA:BH دومین مقام رو داره، و FMA هم توی مقام 91ـمه! (از روی امتیازاتی که ملت دادن! :d )

--------
بجث سوتی شد:-" این هم یک سوتی از مانگای بلیچ،مربوط به چند هفته پیش :

--------
خب يه خبر خوشحال کننده خوندم گفتم اطلاع رسانى کنم
yahoo_4.gif
(شايد توو همين تاپيک گفته باشين)
ساخت فصل 2 انيمه ى K رو شروع کردن
yahoo_4.gif

HELL YEEAAAAAH
بسیار هم عالی! >:d< سری اول همه چی داشت! غیر از یک مبارزه ی تمام و کمال! خدا کنه سری دوم مبارزه های خوف انگیز بزارن! :d
در مورد داستان هم ...
K بدون همرا ؟ :(( اصل عشق و حالش به این گروه قرمزها بود !!! بدون اینا حال نمیده که :((
احتمالا(99%) رنگ های دیگه هم وارد داستان میشن! توی این سری اسم گروه سبزها اومد! ولی حرکتی نکردن و هیچی ازشون ندیدیم :d

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
akiba @
فعلا معلوم نيست ... ممکنه داستان برا گذشته باشه.
شايدم مثل Fate Zero بره يه نسل بعدو نشون بده :x
نويسنده هم قول داده رنگ هاى سبزابى ، گلبهى و قهوه اى مايل به آبى آسمونى به گروه ها اضافه شن :d

پ.ن: اين انيمه خيلى ظرفيت داره حتى ميتونه به انيمه ى بلندم تبديل ميشه.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ای بابا باز Ongoing.ru به فنا رفت :|
تازه به انیمه های این فصل اخت گرفته بودم که تموم شد :|
مثلا Zetsuen no Tempest و Code Breaker و Psyco-pass
Tempest لعنتی خوب اوج گرفت .... و خوشبختانه ادامه داره :D
فصل خوبی بود / Sword Art Online هم خوب بود ولی بازم ترجیه میدادم 12 قسمتی باشه .
Shinsekai Yori هم الان قسمت 11 ام . افت خیز داره ولی درکل خوبه . (اینم مثل این که ادامه داره فعلا )
Btoom هم بد نبود . کلا فصل خوبی بود .....
این فصل جدیدم که چیهایا چان میاد . یکم کاروتو ببینیم ... شعر ژاپونی :D لول لول لول .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر