Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
میگم این kenshin که این قدر باحاش حال می کنید کدومه ؟ اسم کاملش رئو یک خلاصه داستان اگه می تونید بگید.
اسم کاملش Rurouni Kenshin هستش. دو صفحه قبل هم یه توضیح خیلی ناچیز در موردش دادم. اینجا رو ببین.

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
تا اونجا که میدونم خــیر ! بیشتر فیلم با چاشنی انیمیشن هست . بعد یه توضیحی چیزی فقط اسمش رو گفتید و تمام !

منظورم لینک دانلودش بود:biggrin1: راستی یه سایت معتبر برای دانلود فیلم بهم معرفی میکنین:love:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوستان میشه انیمه و فیلم انیمیشن تو مایه های Evil Degeneration و Vexille معرفی کنید ؟ منظورم بیشتر روی گرافیکش هست مثل اون دوتا.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
دوستان میشه انیمه و فیلم انیمیشن تو مایه های Evil Degeneration و Vexille معرفی کنید ؟ منظورم بیشتر روی گرافیکش هست مثل اون دوتا.

Appleseed
Appleseed ex machina
Final Fantasy : Advent of Children
Final Fantasy : Spirit Within
.
برای یادآوری خدمت دوستان می گم که انیمه با انیمیشن فرق می کنه و شما بهترِ بگید که انیمه ی با گرافیک(طراحی زیبا) می خواید یا انیمیشنِ اینچنینی
من حدس زدم که منظورتون انیمیشن بوده و چند تا از اون نوع معرفی کردم

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
Appleseed
Appleseed ex machina
Final Fantasy : Advent of Children
Final Fantasy : Spirit Within
.
برای یادآوری خدمت دوستان می گم که انیمه با انیمیشن فرق می کنه و شما بهترِ بگید که انیمه ی با گرافیک(طراحی زیبا) می خواید یا انیمیشنِ اینچنینی
من حدس زدم که منظورتون انیمیشن بوده و چند تا از اون نوع معرفی کردم
دوست عزیز دستت درد نکنه من همه اینا رو به غیر دومی دیدم. منظورم از گرافیک ، یه چیزی مثل اویل یا همون فاینال فانتزی هایی گه گفتی است . به نظرم ژاپنی هاش با حال تره ! مثل Vexille !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من ناروتو و وان پیس و دفترچه ی مرگ رو گرفتم!
می خوام بعد از امتحانات شروع کنم به دیدنشون!
قبلا وان پیش رو از RTL II هر از گاهی میدیدم و باهاش خیلی حال میکردم :d
به نظرتون با کدوم اینا شروع کنم؟ :d و هر روز چند قسمت ببینم؟ :d (وان پیس رو خیلی دوست میدارم! با توجه به اینکه طولانیه از این شروع کنم؟ :d )

و یک درخواست هم داشتم :d میشه لینک دانلود Snow White and the Seven Dwarves رو بدید؟ :d بله بله میدونم به شدت قدیمیه! ولی جدیدا دارم انیمیشن های کلاسیک رو میبینم لینک دانلود این یکی رو نیافتم! (تورنت نباشه )
ممنون!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من ناروتو و وان پیس و دفترچه ی مرگ رو گرفتم!
می خوام بعد از امتحانات شروع کنم به دیدنشون!
قبلا وان پیش رو از RTL II هر از گاهی میدیدم و باهاش خیلی حال میکردم :d
به نظرتون با کدوم اینا شروع کنم؟ :d و هر روز چند قسمت ببینم؟ :d (وان پیس رو خیلی دوست میدارم! با توجه به اینکه طولانیه از این شروع کنم؟ :d )

و یک درخواست هم داشتم :d میشه لینک دانلود Snow White and the Seven Dwarves رو بدید؟ :d بله بله میدونم به شدت قدیمیه! ولی جدیدا دارم انیمیشن های کلاسیک رو میبینم لینک دانلود این یکی رو نیافتم! (تورنت نباشه )
ممنون!
خب ، چون RTL دیدی برات ممکنه کاری نداشته باشه . تابستون روزی 2 یا 3 قسمت از هر کدوم ببین . Death Note که کمه . اونارو هم فکر کنم خودت رو برسونی بهشون :D . InuYasha فراموش نشه :D .

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
و یک درخواست هم داشتم :biggrin1: میشه لینک دانلود Snow White and the Seven Dwarves رو بدید؟ :biggrin1: بله بله میدونم به شدت قدیمیه! ولی جدیدا دارم انیمیشن های کلاسیک رو میبینم لینک دانلود این یکی رو نیافتم!

من نه اینی که شما میگید رو دیدم نه میدونم چی هستش :biggrin1: ولی اگه مال سال 1937 هستش یه سری لینک دانلود هست که میتونید از اینجا دانلود کنید ( بازم میگم من خودم چک نکردم اگه اشتباه بود دیگه ببخشید )

http://www.downtr.net/213303-snow-white-and-the-seven-dwarfs-1937-dvdrip.html

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
آقا چی شد Elfen lied رو ببینم یا Kenshin ؟؟؟

جز حالتِ چشم های کاراکترهای اصلی در حالتِ خشم هیچ شباهتِ دیگه ای به هم ندارند:D
.
حدس می زنم با توجه به سلایقت از کنشین بیشتر خوشت بیاد پس اون رو شروع کن
Elfen lied خیلی nud-ity داره.کلا بچه ها Nu-de هستند اونجا:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اینم یه عکس زیبا برای تنوع. جو تاپیک زیادی خشن و فلسفی شده :D

20069031621439184116.png

http://www.iranimg.com/images/20069031621439184116.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند