Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان توی انیمه کوتاه من به شدت سامورائی چاملو و افرو سامرائی و دید نوت رو پیشنهاد میکنم توی بلند ها هم وان پیس و ناروتو پیشنهاد میشه ...در کل بهترین انیمه توپ دنیا وان پیس هست حتما ببینید ....

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اقا شهاب و اقا علیرضا این حرفا رو تو پروفایلتون هم میتونید بزنید تاپیک بحثش چیز دیگه ای هستش و بحث سایت های دیگه هم به اینجا مربوط نمیشه

لطفآ رعایت کنید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام خدمتِ اساتید(شرمنده دیروز نبودم:D)
وعلیک برادر اشکان :D.
فریدون جان اگه زیرنویس پیدا نکردی بگو برات آپ کنم
دوست عزیز Juct PC گذاشته ولی انگلیسی. اصلا خودش انگلیسی داره همینطوری. نیازمند پارسی یا فراسی ش هستیم همچنان :D.
پیگیرِ اسمِ اون انیمه هم می شم برات بلکه فرجی بشه:D
شرمنده میکنی. دبیرستان، "دبیرستان" رو در نظر داشته باش.
M Carboon جان اگه یه کم از سلایقت بگی بهتر می تونیم راهنماییت کنیم
بنظرم از انیمه های نوب شروع کنه بهتره مثل بلیچ و ناروتو :D.
پ.ن:در تایید حرفِ فریدون اگه وان پیس رو شروع کنی از بس طولانیِ کلا بی خیال همه چی می شی پس اون رو بی خیال:D
به طرز معجزه اسای اولین نفری هستی که برداشت درست از اون کامنتم داشتی. ایشون 451 قسمت رو چطور میخوان ببین و خودشون رو برسونن خدا میدونه.
اون دوتا انیمه که گفتم (Gun Girl و اون یکی دیگه که اسم یادم نیست :D) رو لینکی بدید که ژاپن اصلی (ژاپنی) و ساب انگلیسی. امشب بره برای دریافت.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
وعلیک برادر اشکان .
رسیدن بخیر برادر فریدون
کم پیدایی:D
.
دوست عزیز Juct PC گذاشته ولی انگلیسی. اصلا خودش انگلیسی داره همینطوری. نیازمند پارسی یا فراسی ش هستیم همچنان
Elfen lied (فکر کنم گذاشته بودن بچه ها)
Gunslinger girl رو هم که کسی ساب نکرده ؛ کلا نسبت به این انیمه کم لطفن یه مقدار:-"
ولی سابِ انگلیسیش بسیار روان ترجمه شده و قابلِ فهم
.
بنظرم از انیمه های نوب شروع کنه بهتره مثل بلیچ و ناروتو
ناروتو یا حتی بلیچ کجاش نوبِ:biggrin1:
نوب اون وان پیِس که همه همینجوری یِلخی و بی منطق قدرتهای عجیب غریب دارند:biggrin1::biggrin1:
.
اون دوتا انیمه که گفتم (Gun Girl و اون یکی دیگه که اسم یادم نیست ) رو لینکی بدید که ژاپن اصلی (ژاپنی) و ساب انگلیسی. امشب بره برای دریافت.
مگه نگرفتیشون؟
ببین این دوتا به دردت می خوره
Gunslinger girl
Elfen lied

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بنظرم از انیمه های نوب شروع کنه بهتره مثل بلیچ و ناروتو :D.

عجـَـــــــــــــــــــب ! تا دو روز پیش داشتی میکشتی خودت رو برای اون ناروتو :D !!!!!!!!
به طرز معجزه اسای اولین نفری هستی که برداشت درست از اون کامنتم داشتی. ایشون 451 قسمت رو چطور میخوان ببین و خودشون رو برسونن خدا میدونه.
البته دلیلی نداره که بیاد یه انیمه ببینه بعد بره سراغ بعدی ! میتونه وان پیس ببینه بعد بشینه ناروتو ببینه بعد بشینه اون یکی رو ببینه و ... ! کاری که ما 10 سال پیش با RTL و Italia 1 میکردیم !

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان

البته دلیلی نداره که بیاد یه انیمه ببینه بعد بره سراغ بعدی ! میتونه وان پیس ببینه بعد بشینه ناروتو ببینه بعد بشینه اون یکی رو ببینه و ... ! کاری که ما 10 سال پیش با RTL و Italia 1 میکردیم !

شهاب خودت داری می گی:
"وان پیس ببینه بعد..."
نمی شه که هر 3 رو با هم ببینه و کلی انیمه ی ندیده هم داریم براش
در کل اگه اولی کوتاه باشه بهترِ
در حیطه ی انیمه های بلند Kenshin هم توصیه می شه شدید.مخصوصا OVAـش
یادمِ خودم ناروتو رو که شروع کردم روزی 24 قسمت می دیدم تا جایی که چشمام می سوخت و اشک میامد ازش:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
"وان پیس ببینه بعد..."
چرا نشه :D ؟ مگه ما این کارو نکردیم :D ؟ بیشتر بستگی به وقت آدم داره ! وقت آزاد باشه و بخواد اینطوری ببینه ، بهشت میشه ! یک حالی میده که نگو ! البته اگر روزی یکی دوتا قسمت ببینه !
یادمِ خودم ناروتو رو که شروع کردم روزی 24 قسمت می دیدم تا جایی که چشمام می سوخت و اشک میامد ازش:biggrin1:
من خودم توی این یه ماهه 150 قسمت YuGiOh به اضافه 40 قسمت YuGiOh GX دیدم :D . بسی چسبید .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کچل کردید مارو!. برا امشب یه اپیزود از code-geass-lelouch-rebellion میگیرم. اصلا بگیرم؟ یا برم واسه Gunslinger girl؟
درضمن کسی درمورد One Piece چیزی بگه اسمش میره تو Death Note. برید همون Naruto ShitPudden و ماجراهای شگفت اتگیزه Kurusaki Idiot رو ببینید.
نوب های پُرو :biggrin1:

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
اقا قبلا یه انیمه داشتم که فک میکنم، اگر درست یادم باشه اسم Enter the Paradise بود!. دقیق یادم نیست. ولی تِـه انیمه بود. Fight داشت پشت فایت، دختر داشت در حد و اندازه سوناده و ماتسومُتو :D. جالب اینکه یه سری شون متاهل بودن و ... . ماجراش در مورد:
تعدادی دانش اموز خفن بود که همه ادعاشون میشه. یه روزی یه پسره میاد به عنوان دانش اموز انتقالی و درس تو کلاسی قرار میگیره که شخصیت های اصلی هم اونجا هستن. بعد یکی دو جلسه یه Fight میکنه با اون یارو شخصیت اصلی و مثل گربه میزنه لت و پاره ش میکنه :D. بعد یه رابطه دوستی بینشون شکل میگره و پسره و شخصیت اصلی + یه دختره (:-") + یه پسره که سیاه پوسته یه باند تشکیل میدن. بعد میافته تو سریال و ماجرا پشت ماجرا. حاضرم به اضای اسم انیمه یه Akuma Nomi ـه خفن بدم :cheesygri

tenjho tenge؟
در نگاه اول به نظر جالب میاد (مخصوصا قسمت بانوان گرامی!)
این سری داستان خاصی نداره اکثر موارد چیزهای احمقانه و کلیشه ای زیاد توش میبینین!فقط یه سری بیکارن هم دیگه رو میزنن...همین!
تنها نقطه ی قوت این انیمه مبارزاتشه (و البته بانوان گرامی!) در کل چیز جالبی نیست!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقایون با جواباتون دارید مارو شرمنده می کنید ولی ماآخرش نفهمیدیم:-"
راستی چه سایتی برای خرید انیمه خوبه؟
داداش بشین همون ناروتو یا مثلا Dragonball Z رو ( اگر حال داری از همون Dragonball ) شروع کن ببین . وسطاش هرچقدرم خواستی انیمه کوتاه ببین . حتی اگر وقتت آزاد باشه میتونی بینشون انیمه های بلند مثله one piece هم ببینی .

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
برا امشب یه اپیزود از code-geass-lelouch-rebellion میگیرم. اصلا بگیرم؟
آقا من تازه واردم و کاره ای نیستم ولی از من میشنوی یه 6 قسمت از Code Geass رو بگیری بشینی پشت سر هم ببینی بهتره . :biggrin1:
ته هیجان انیمه و هز قسمت تقریبا روی یک Cliff-hanger تموم میشه .

M-Carbon شما واسه شروع کردن بدون هیچ شکی برو سراغ ناروتو . تقزیبا تمام کسایی که میشناسم انیمه می بینن با ناروتو شروع کردند . اصلا هم وقتت رو با فیلر ها تلف نکن . ناروتو رو سریع تموم کن بشین یه 5 قسمت از One Piece و Bleach رو ببین . هر کدوم به سلیقت جور در اومد اونو ببین .

ناروتو یا حتی بلیچ کجاش نوبِ
نوب اون وان پیِس که همه همینجوری یِلخی و بی منطق قدرتهای عجیب غریب دارن
در مورد بلیچ نمی تونم نظر بدم ولی ناروتو واسه نوباست دیگه . خداییش بین 3 تا شخصیت اصلیش فقط خود ناروتو قابل قبوله . ساسکه که حداقل برای من تعریف شخصیت هاییه که بدم میاد ازشون . An Emo B*tch:biggrin1: ساکورا هم که کلا بی مصرفه .
ولی خوب One Piece با این همه شخصیت و رابطه های مختلفشون با هم و طنز خاصش و در ضمن داشتن شخصیت هایی مثل لوفی و زورو ، به مذاق هر کسی خوش نمیاد . من یادمه تازه که One Piece شروع کرده بودم هیچ پیش خودم می گفتم بابا این دیگه چه جور شخصیت اصلیه . مسخرش رو در آورده . یه 50 60 قسمت طول کشید تا بهش عادت کردم . ولی خو هر کسی از ناروتو خوشش میاد .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ولی خو هر کسی از ناروتو خوشش میاد .
برمیگرده به سابقش . اگر اولین انیمه اش باشه خب آره ، دومین باشه بازم آره ، سومین هم همینطور ! اما اگر طرف انیمه باز قدیمی باشه ، خیلی راحت میفهمه که ناروتو تقلیده !

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من خودم هم مانگا میخونم هم انیمه میبینم در مورد دیدن انیمه من خودم اول از ناروتو شروع کردم بعد بلیچ بعد وان پیس البته وان پیس رو هنوز تا اخرین قسمت پخش شدش ندیدم 236 قسمت دیدم

در مورد انیمه ها اگه بخوایم کلی در نظر بگیریم ( بدون داشتن تعصب ) ناروتو و بلیچ و وان پیس هر سه تاشون از داستان خوب و پیچیده و جذابی برخوردار هستند ولی اگه از لحاظ ساخت انیمه و انیماتور کلاس ساخت انیمه بخواین در نظر بگیرید بلیچ از سطح بالاتری نسبت به ناروتو برخوردار هستش و میشه به نمونه های خیلی زیادی برای اثبات این بهش اشاره کرد

نمونش :

اونجایی که ساسکه برای گرفتن کیلربی میره و با هم با شمشیر میجنگند که به هر کدوم از مبارزات بلیچ مقایسه کنید میبینید فاجعه هستش و طراحی شخصیت ها و ..... که میشه بهشون اشاره کرد

در مورد وان پیس هم نمیشه از لحاظ ساخت گرافیکیش با این دو انیمه مقایسه کرد چون کلآ سبک و کلاسش فرق میکنه

همه این مواردی که گفتم برای کسی که اولین بار میخواد این انیمه ها رو ببینه به چشم نمیاد و بعد از دیدن قسمت های بیشتر و دیدن انیمه های بیشتر این مسائل براتون روشن خواهد شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر