Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا این ناظما و مدیر کجان؟ :| پاشین این نظر سنجی رو بردارین که آبروی هرچی انیمه و کسایی که انیمه میبینن رو برده :|

اون روزی که Tokyo Ghoul دومین انیمه سال انتخاب بشه و از باراکامون بیشتر رای بیاره رو باید بدترین روز تاریخ انیمه ای دونست :| (فکت صادر شد)

سریع تر نظر سنجی تموم بشه من ببینم کیا به TG و KlK رای دادن تا یه راست برن تو لیست سیاه :d

TG چهار برابر Silver Spoon رای داره واقعا که :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
آقا این ناظما و مدیر کجان؟ :| پاشین این نظر سنجی رو بردارین که آبروی هرچی انیمه و کسایی که انیمه میبینن رو برده :|

اون روزی که Tokyo Ghoul دومین انیمه سال انتخاب بشه و از باراکامون بیشتر رای بیاره رو باید بدترین روز تاریخ انیمه ای دونست :| (فکت صادر شد)

سریع تر نظر سنجی تموم بشه من ببینم کیا به TG و KlK رای دادن تا یه راست برن تو لیست سیاه :d

تایید میشه! بهترین اپنینگ و اندینگ فصل رو بزارید انتخاب کنیم سریع! :| نه نزارید:-" دیجیمون هنوز نیمده :D
دیجیمون محبوب سری اول رو بزارید:-" :-" :-"

با فکت موافقم:-"

رو تعداد رای ها هم بزنی همین الان معلومه کیا به چی رای دادنا:-"

---
آقا وان پیس میخوام :(( چقدر خوب بود این چپتر:D بازم میخوام :x :((

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تایید میشه! بهترین اپنینگ و اندینگ فصل رو بزارید انتخاب کنیم سریع! :| نه نزارید:-" دیجیمون هنوز نیمده :D
دیجیمون محبوب سری اول رو بزارید:-" :-" :-"

با فکت موافقم:-"

رو تعداد رای ها هم بزنی همین الان معلومه کیا به چی رای دادنا:-"

---
آقا وان پیس میخوام :(( چقدر خوب بود این چپتر:D بازم میخوام :x :((

اا نمیدونستم میشه رای هارو الانم دید :d

با اینکه دست به لیست سیاه نمیزنم اما یه سریا .. . . . . . -_____-

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم

منم موافقم. واقعا حیف کیل لا کیل نیست که چهارم بشه؟;))

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
پرچم بالاست

go2g0sa8ta00wuqhc6u1.gif

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
این
Haikyuu مشکلش تبلیغات کم بود فقط
:d
وگرنه سطح اختلافش با باراکامون انصافا زیاد نیست. من خودم بیشتر از Haikyuu خوشم امد ولی کار از کار گذشته بود و رای رو داده بودم موقعی که دیدم.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
بعد از اون اتفاقی که برای آقامون لنسر تو فیت زیرو افتاد از تمام افرادی که به هر شکلی به کیریتسوگو مربوط اند متنفرم:|با مرگ ایلیا دلم تا حدودی خنک شد.امیدوارم گیلگمش یا لنسر و اربابش همین بلا رو سر شیرو بیارن و به طرز فجیعی بمیره.فقط حیف که شخصیت اصلیه و احتمالا آرزوم رو به گور میبرم:|

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
خب من Berserk قسمت اول رو دیدم

من که تا وسطا نفهمیدم این گریفیث دختره یا پسر :D آخه چه کاریه،یکم قیافه رو مردونه بسازین دیگه،مردانگی کلا زیر سوال میره با این چهره :D در کل اصلا خوشم نمیاد از این گریفیث،اصلا با روحیات من سازگار نیستن اینجور کرکترا،مخصوصا زمانی که با این دختر پادشاه که صدای فرامزخرفی داره میشینه صحبت میکنه : «شما یه من یاد دادین چطوری با برگ سوت بزنم» وای وای منفجر شدم از احساسات :D

راستی این تخم پادشاه داره رو واقعا از یه پیرزن گرفته؟همین؟گیر اوردن ما رو؟:D من گفتم از نسل ها پیش مثلن باید رسیده باشه به این گریفیث :D

یه چیز دیگه هم که رو اعصابه این ماکسیمال تو گفتن دیالوگه.ساکت نمیشن اصلا :D

این گاتز همون Knight Artorias مائه دیگه؟گرگش کو پس؟:D هرچند آرتوریاس ما کجا و این گاتز کجا،آرتوریاس ما از یه مردنما کتک نمیخوره،آرتوریاس ما از مرگ نمیترسه...همین طوری واسه جو :D

داشت حوصلم سر میرفت اما اعتراف میکنم آخرا که گاتز رفت برادر پادشاه رو بکشه یه جرقه هایی داشتم میزدم باهاش :D امشب قسمت دوم رو میبینم
به نظرم اگر با قدیمی بودن انیمه و گرافیکش مشکلی نداری بهتره انیمه 25 قسمتی برسرک رو اول ببینی:D
پ.ن:watch?v=l-uuR9B1gjQ هم ببین:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
خب من قسمت دوم رو هم دیدم.خدا اینا چرا انقدر حرف میزنن ~x(تمام احساساتشون رو به زبون میارن،حتی اگه در ثانیه آخر اصابت شمشیر به فرق کلشون باشه :D

اَه ه ه من چقدر از این گریفیث بدم میاد،حالم بهم میخوره ازش :D یعنی اگه اخرش طوری بشه که به خفن بودن این شخصیت ختم شه اصلا حال نمیکنم :D

همچنان آرتوریاس ما > گاتز شما :D ولی این گاتز هم خیلی خوبه،ردیفه،فقط گرگش کو؟:D اگه گرگ نداره بهم بگین بیخود انقدر منتظرش نباشم :D

اونجایی که گاتز میزنه شمیرش رو فرود میاره به شونه این مرد زن نما(یا زن مرد نما:-??:D) خیلی حال کردم :D چون من فکر کردم الان گریفیث با یه حرکت خیلی سریع و خوشکل شمشیرش رو فرو میکنه تو شونه ش :D الان اگه گاتز برگرده بیاد کمک گریفیث،از گاتز هم بدم میاد که هیچ کلن از انیمه زده میشم :D

به نظرم اگر با قدیمی بودن انیمه و گرافیکش مشکلی نداری بهتره انیمه 25 قسمتی برسرک رو اول ببینی:D
پ.ن:watch?v=l-uuR9B1gjQ هم ببین:D

الان که گرمم باید قسمت سوم رو ببینم حالا ببینیم بعدش چی میشه :D

ویدئو رو هم دیدم خیلی خوب بود :D البته حاجیمون میازاکی چنان چیزیایی که ازش الهام گرفته رو با هم ادغام کرده که جداییشون اجتناب ناپذیره،حالا اینجا جاش نیست ولی مثلا فولکلور ولزی رو گره زده با برسرک:D

ویرایش:این ویدئو رو هم ببین اگه ندیدی watch?v=vGQYJ1eZAQM

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
حالا KlK نه :-" ولی TGـها رو موافقم :-"
آخه TG ؟ :| واقعا؟ :|

بابا انصافا از حق نگذریم،
چندتا انیمه این چند وقت داشتیم که شخصیت اصلیش در طی یک قسمت از یه موجود مفلوک ناگهان اینقدر Badass بشه? مخصوصا که قسمت اخرش هم بود، خیلی تاثیر میذاره رو مخاطب خوب. درسته که همه فصل 2ش رو دراپ کردیم، ولی آیا از شایستگی های فصل اولش چیزی کم میشه?
بعدشم Barakamon مث TG (البته بیشتر به خاطر سبکش) زیاد سر و صدا نکرد. من خودم وقتی این نظر سنجی برگذار میشد هنوز ندیده بودمش.
حالا باز خوبه اول نشده TG :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
بابا انصافا از حق نگذریم،
چندتا انیمه این چند وقت داشتیم که شخصیت اصلیش در طی یک قسمت از یه موجود مفلوک ناگهان اینقدر Badass بشه? مخصوصا که قسمت اخرش هم بود، خیلی تاثیر میذاره رو مخاطب خوب. درسته که همه فصل 2ش رو دراپ کردیم، ولی آیا از شایستگی های فصل اولش چیزی کم میشه?
بعدشم Barakamon مث TG (البته بیشتر به خاطر سبکش) زیاد سر و صدا نکرد. من خودم وقتی این نظر سنجی برگذار میشد هنوز ندیده بودمش.
حالا باز خوبه اول نشده TG :d

11 قسمت بره رو اعصابم، بعد یه قسمت خفن؟ :| درسته یکی دو قسمت آخر خیلی خوب بود! ولی در کل به نظرم چیز درب و داغونی بود:-"
فصل 2 رو حتی شروع هم نکردم:-"

کلا Slice of Lifeها زیاد سر و صدا نمیکنند تو AW :( حالا اینجا بهتره :-"

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
11 قسمت بره رو اعصابم، بعد یه قسمت خفن؟ :| درسته یکی دو قسمت آخر خیلی خوب بود! ولی در کل به نظرم چیز درب و داغونی بود:-"
فصل 2 رو حتی شروع هم نکردم:-"

کلا Slice of Lifeها زیاد سر و صدا نمیکنند تو AW :( حالا اینجا بهتره :-"

همونطور که قبلا اشاره کردم، این که بچه ها اینجا انیمه هایی با درجه سنی پایین تر یا سبکای slice of life رو بیشتر نگاه می کنن، دلیل بر با تجربه تر بودنشونه :)
برای Tokyo Ghoul هم دیگه Deal With It :d مخاطبش بیشتره کاریشم نمیشه کرد :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
موافقم کلا فصل اول Tokyo Ghoul قسمت اول + قسمت اخر سوپر خفن بودن فصل دوم هم همینطور قسمت اول و اخرش واقعا خوب بودن. این وسط ی 20 قسمت هم چرتو پرت پخش کردن.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این
Haikyuu مشکلش تبلیغات کم بود فقط
:d
وگرنه سطح اختلافش با باراکامون انصافا زیاد نیست. من خودم بیشتر از Haikyuu خوشم امد ولی کار از کار گذشته بود و رای رو داده بودم موقعی که دیدم.

مشکلش این بود که با وجود Kuroko no Basket پخش شد :d باید میزاشتن این فصل کوروکو تموم بشه بعد شروع کنن چون از نظر انیمه ورزشی در مقابل کوروکو به نظرم سطحش پایین تر بود

- - -ویرایش - - -

حالا KlK نه :-" ولی TGـها رو موافقم :-"
آخه TG ؟ :| واقعا؟ :|

والا دیگه کار به جایی کشیده شده که منم دلم میخواست KlK رای هاش از این TG هم بیشتر باشه :| یعنی حاضر بودم KlK دوم بشه تا این :| (البته یه سریا هستن که با فن بازیشون نسبت به KlK باعث شده من بیشتر ازش بدم بیاد ^_^)

واقعا مشکل داره :| من حتی اگه تو عمرم یه انیمه اونم TG رو بیشتر ندیده باشم بازم بهش رای نمیدم :| اصلا با دیدن این رای ها میگم ____ انیمه هایی که این دومه توش :d

منو باش به موشیشی رای ندادم چون گفتم خودش به اندازه کافی رای میاره و خود به خود اول میشه نیازی نیست اما انگار داره یه اتفاقاتی میوفته که دیگه بزنیم به در و دیوار و همون قضایای ه.ک فروم و این حرفا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر