Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
مرسی خلیل جان اگر از اونهایی که دیدی حالا romance یا supernatural یا تو سبکهای دیگه اگر اسمی داری بگی ممنون میشم

والا بهترین چیزی رو که دیدم هم پلیسی باشه و هم supernatural و روانشناختی که جزء لیست ToP ها، پانزدهم هستش، انیمه ی Monster با امتیاز 8.76 و 2398 Votes
ولی فقط زیرنویس نداره

به غیر از این یک انیمه بلند و قدیمی هستش به اسم Case Closed و یا همون Detective Conan هستش.
انیمه ی بلندی هستش، یادش بخیر وقتی بچه بودم از شبکه های عربی نگاهش میکردم، بدک نبودش، داستان پلیسی جالبی داشت و هنوز هم در حال ساخت هستش و کلی فیلم سینمای هم براش ساختند.
بازم فکر کنم این زیرنویس فارسی درست و درمونی نداره

انیمه ی Aoi Bungaku Series هم جالبه که بازم ساخت Madhouse Studios هستش (استدیوی سازنده ی دفتر مرگ)
ازش تعریف زیاد شنیدم، خودتون بخونید بهتره
http://forums.animparadise.com/showthread.php?t=7283
این یکی هم زیرنویس نداره D:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اینم پست

میخوام Fullmetal Alchemist و Fullmetal Alchemist: Brotherhood رو امشب بزارم برای دانلود، خیلی ازش تعریف شنیدم، بخصوص شماره دومش که جزء ToP Ten ها هستش.

الان در کنارش هم میخوام Rurouni Kenshin-Samurai X رو شروع به دانلود کنم، فقط مشکل اینه که کمی قدیمی هستش. قسمت اولش رو دیدم بد نبود، آیا 95 قسمت ارزش دانلود رو داره؟
چندتا فیلم سینمایی هم داره که 4 قسمت هستش، بیشتر از اون تعریف میکنند تا خود انیمه! (چرا)

P.S
دانلود Code Geass قسمت اول و دوم رو دو شب پیش تموم کرد، الان قسمت 19 سری اول هستم، فکر کنم سری سوم ـی هم داره که قراره بیاد.
در کل چیز بدی نیست خیلی طول کشید تا شخصیت ها برام جا بی افته، واقعاً از اون چیزهایی هستش که ژاپنی ها خوششون میاد، همش جنگ روبات ها هستش LOL...سری دومش جزء ToP Ten هاهستش، قشنگ تر از سری اول هست (فقط برای سری دوم هست که این انیمه رو دانلود کردم)
میلاد جان، همون بهتر که گفتید، بهتره این انیمه رو با Death Note مقایسه نکند.
راستش خیلی به FMA ایراد میگفرتن که چرا ۱۸۰ درجه داستان رو چرخونده ولی توی FMA:B داستان به مانگا وفاداری بیشتری داره

سریالش خیلی قشنگه ولی خیلی ها ندیدن ( از جمله خودم ) در عوض فیلم‌هاش اکثرندیدن به خاطر همین محبوبیت بیشتری داره و بیشتر ازش تعریف میکنن که خداییش فیلمش خیلی قشنگه

البته اینم در مورد Code Geass بگم که جزو معدود انیمه هایی هست که از ربات استفاده کرده و همچنان با استفبال عموم مواجه شده اونم به خاطر اینکه ربات‌ها مثل انیمه‌های دیگه از جمله Gundam و Robotech محور داستان نیستن
دلیل محبوبیش هم میشه بهشخصیت پردازی قشنگ و داستان عالیش ربط داد

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
به نظر من یک نکته قشنگی که تو death note بود شخصیت جالب و باحال ریوزاکی بود که واقعا این سریال قشنگ کرده بود
دوستان اگر کسی در این سبک سراغ داره لینک یا اسم بده ممنون

من خودم شخصیت Ryuzaki رو بیشتر از خود Light Yagami دوست داشتم، البته خود شخصیت Shinigami و قابلیتهای اونها هم خیلی خوب طراحی شده بود.

والا به شخصه خیلی گشتم ولی نتونستم چیزی مثل این سریال پیدا کنم (ژانر جنایی و پلیسی هستش ولی مثل این نیست)

به غیر از این یک انیمه بلند و قدیمی هستش به اسم Case Closed و یا همون Detective Conan هستش.
انیمه ی بلندی هستش، یادش بخیر وقتی بچه بودم از شبکه های عربی نگاهش میکردم، بدک نبودش، داستان پلیسی جالبی داشت و هنوز هم در حال ساخت هستش و کلی فیلم سینمای هم براش ساختند.
Detective Conan رو اگه دور فاکتور ماورا طبیعی خط بکشید توی سبک جنایی و پلیسی انیمه خیلی خوبیه
تمام اصول انیمه ( جز اون اولش که شخصیتش کوچیک میشه ) براساس منطق و واقعیت نوشته شده برخلاف انیمه‌های دیگه دور از واقعیت نیست به علاوه اینکه یکمی سنگین هست و بعضی جاها از تخصصی میشه که هرکسی متوجه نمیشه
در مقابل انیمه‌هایی مثل دراگون بال که انگار دیالوگ نداره و یا ناروتو و وان پیس و بلیچ، دیالوگ‌های زیادی هم داره و این باعث میشه کسایی که از گفتگو و تحقیق و کشف لذت میبرن جذب انیمه بشن
داستان قشنگ و با کشش زیاد بعد از یه مدت اگه بشینی نگاهش کنی خود به خود جذبش میشی
واقعن انیمه قشنگیه و فکر کنم حالا حالاها ادامه داشته باشه و هنوز خبری از اتمام مجموع نیست

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
اینم پست

میخوام Fullmetal Alchemist و Fullmetal Alchemist: Brotherhood رو امشب بزارم برای دانلود، خیلی ازش تعریف شنیدم، بخصوص شماره دومش که جزء ToP Ten ها هستش.

الان در کنارش هم میخوام Rurouni Kenshin-Samurai X رو شروع به دانلود کنم، فقط مشکل اینه که کمی قدیمی هستش. قسمت اولش رو دیدم بد نبود، آیا 95 قسمت ارزش دانلود رو داره؟
چندتا فیلم سینمایی هم داره که 4 قسمت هستش، بیشتر از اون تعریف میکنند تا خود انیمه! (چرا)

P.S
دانلود Code Geass قسمت اول و دوم رو دو شب پیش تموم کرد، الان قسمت 19 سری اول هستم، فکر کنم سری سوم ـی هم داره که قراره بیاد.
در کل چیز بدی نیست خیلی طول کشید تا شخصیت ها برام جا بی افته، واقعاً از اون چیزهایی هستش که ژاپنی ها خوششون میاد، همش جنگ روبات ها هستش LOL...سری دومش جزء ToP Ten هاهستش، قشنگ تر از سری اول هست (فقط برای سری دوم هست که این انیمه رو دانلود کردم)
میلاد جان، همون بهتر که گفتید، بهتره این انیمه رو با Death Note مقایسه نکند.
Rurouni Kenshin رو حتما دان کن من خودم همین الان دارم میبینمش و رسیدم اپیزود 69 اونم در طول 3 روز !!! واقعا فوق العاده س به خصوص به یه جایی از داستان برسی که دیگه آدرنالینت میزنه بالا
قضیه شیشیو ماکوتو واقعا قشنگ بود
خلاصه که 100% توصیه میشه انیمه اش هم نگاه کنی فیلمش هم که حرف نداره ولی حتما انیمه شو هم ببین

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Rurouni Kenshin رو حتما دان کن من خودم همین الان دارم میبینمش و رسیدم اپیزود 69 اونم در طول 3 روز !!! واقعا فوق العاده س به خصوص به یه جایی از داستان برسی که دیگه آدرنالینت میزنه بالا
قضیه شیشیو ماکوتو واقعا قشنگ بود
خلاصه که 100% توصیه میشه انیمه اش هم نگاه کنی فیلمش هم که حرف نداره ولی حتما انیمه شو هم ببین

سریالش خیلی قشنگه ولی خیلی ها ندیدن ( از جمله خودم ) در عوض فیلم‌هاش اکثرندیدن به خاطر همین محبوبیت بیشتری داره و بیشتر ازش تعریف میکنن که خداییش فیلمش خیلی قشنگه

یک جا خونده بدوم که گفتند درام انیمه خیلی قوی هستش و حسابی تاثیر گذار، یک چیزی تو مایه های اشک دربیار

البته اینم در مورد Code Geass بگم که جزو معدود انیمه هایی هست که از ربات استفاده کرده و همچنان با استفبال عموم مواجه شده اونم به خاطر اینکه ربات‌ها مثل انیمه‌های دیگه از جمله Gundam و Robotech محور داستان نیستن
دلیل محبوبیش هم میشه بهشخصیت پردازی قشنگ و داستان عالیش ربط داد

الان دارم Code Geass سری دوم رو میبینم، سری اول ـش جالب و سرگرم کننده بودش، نه خیلی عالی عالی و نه خیلی عادی عادی D: جذاب بودنش باعث میشد که گذر زمان رو احساس نکنم
بالاخره الان باید متوجه بشم که چرا سری دومش اینقدر ریت بالایی داره.

راستش خیلی به FMA ایراد میگفرتن که چرا ۱۸۰ درجه داستان رو چرخونده ولی توی FMA:B داستان به مانگا وفاداری بیشتری داره

قبلاً یادم میاد یک نفر گفته بود که اگر سری اول رو نبینی بهتر هستش و چیز زیادی رو از دست نمیدی، فکر کنم تو دو صفحه ی قبل بودش .
ولی به هر حال سعی میکنم هر دو سری رو نگاه کنم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,981
نام
فرهاد
اگه فضولی نیست من این رو میگم ببین:
Amon: Apocalypse of Devilman
Genres: Action • Demons • Fantasy • Horror • Romance • Super Power • Tragedy
خودم ازش خوشم اومد چیز باهالیه! اگه خواستی لینک دانلودشم میدم 3 قسمته.

اگه چیز دیگه ای دیدم بهت بگم؟

والا بهترین چیزی رو که دیدم هم پلیسی باشه و هم supernatural و روانشناختی که جزء لیست ToP ها، پانزدهم هستش، انیمه ی Monster با امتیاز 8.76 و 2398 Votes
ولی فقط زیرنویس نداره

انیمه ی Aoi Bungaku Series هم جالبه که بازم ساخت Madhouse Studios هستش (استدیوی سازنده ی دفتر مرگ)
ازش تعریف زیاد شنیدم، خودتون بخونید بهتره
http://forums.animparadise.com/showthread.php?t=7283
این یکی هم زیرنویس نداره D:

واقعا ممنون مشکل زیرنویس نیست برم ببینم کدومش رو میشه دان کرد :d Detective Conan رو یادم میاد بله خیلی وقت نشون میداد کارگاه جنایی بود عالی بود مرسی که معرفی کردیش .
صادق جان سه قسمتی زود تموم میشه اگر فکر میکنی خوبه لینک بدی ممنون میشم .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یک جا خونده بدوم که گفتند درام انیمه خیلی قوی هستش و حسابی تاثیر گذار، یک چیزی تو مایه های اشک دربیار
منظور این فیلم بوده که حقیقتا فوق العاده است. تو این لیست هم اوله. سریالش هم عالیه اما با فیلمش تفاوتهای زیادی داره.

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
از دوستانی که Naruto می بینند یک سوال داشتم. می دونید کی قراره این قسمت های نچندان جالبی که الان فکر کنم 10 تا هم شده، تموم میشه و داستان اصلی روایت می شه ؟ چون من مانگا رو نمی خونم این سوال رو پرسیدم !

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
از دوستانی که Naruto می بینند یک سوال داشتم. می دونید کی قراره این قسمت های نچندان جالبی که الان فکر کنم 10 تا هم شده، تموم میشه و داستان اصلی روایت می شه ؟ چون من مانگا رو نمی خونم این سوال رو پرسیدم !

ناروتو باز نداریم ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ناروتو باز نداریم ؟
فیلر توی خود ِ انیمه میذارن . در واقع بعد از مبارزه با پین ، مانگا یه راست رفت سر ِ داستان اصلی . اصولا فیلر فقط توی انیمه وجود داره و برای همین معلوم نیست تا کی ادامه داره . چون بستگی به کارگردانی داره ولی فکر کنم دیگه آخراش باشه .

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یادمه یه جا گفته بودن میخواد تا آخرای سال میلادی فیلر ادامه پیدا کنه
البته چقدر صحت داره رو نمیدونم ولی طبق گفته خبر میخوان تا اواخر سال میلادی کشش بدن!!

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
الان دارم Code Geass سری دوم رو میبینم، سری اول ـش جالب و سرگرم کننده بودش، نه خیلی عالی عالی و نه خیلی عادی عادی D: جذاب بودنش باعث میشد که گذر زمان رو احساس نکنم
بالاخره الان باید متوجه بشم که چرا سری دومش اینقدر ریت بالایی داره.

جوابت بیشتر برمیرده به آخرای انیمه ( البته از نظر خودم )
میخوان یه spin-off از Code Geass میدن بیرون البته هنوز مشخص نشده کی ولی احتمالن به همین زودیهاست و اگه خوشت اومد اونم دنبال کن!!

قبلاً یادم میاد یک نفر گفته بود که اگر سری اول رو نبینی بهتر هستش و چیز زیادی رو از دست نمیدی، فکر کنم تو دو صفحه ی قبل بودش .
ولی به هر حال سعی میکنم هر دو سری رو نگاه کنم

آره خیلی‌ها اینو میگن ولی اگه نگاه کنی چیز زیادی از دست نمیدی برای کسی که تازه شروع کرده و از مانگاش هم زیاد خبر نداره:d
اما برای کسایی که مانگاش خوندن و از مانگاش کم و بیش با خبر هستن، دیدن سری اول مثل شکنجه میمونه:))
البته اینم هست که به اعتقاد بعضی‌ها سری اول یکم لوس و بچگونه هست ولی سری دوم بهتر میشه!

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
نوشته شده توسط Mativ:
اما برای کسایی که مانگاش خوندن و از مانگاش کم و بیش با خبر هستن، دیدن سری اول مثل شکنجه میمونه
البته اینم هست که به اعتقاد بعضی‌ها سری اول یکم لوس و بچگونه هست ولی سری دوم بهتر میشه!
البته یسری از صحنه های مشترکشون تو FMA بهتر و جذابتر ساخته شده

در کل پیشنهاد میکنم هر دو رو ببینید - داستان FMA هم به نوبه خودش قشنگه ولی ربطی به داستان مانگا نداره و اصل ماجرا تو Brotherhood روایت میشه - در واقع فکر کنید دو تا انیمه مختلف دارید میبینید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یک طوری در مورد فول متال میگید که کم کم دارم دل سرد میشم برای دانلودش، فعلاً برای امشب ادامه ی Mitsudomoe رو گذاشتم تا دانلود بشه.

نظرتون درباره ی دانلود اینها چی هستش.
Claymore
Paranoia Agent
Midori no Hibi
lovely complex
Kenichi: The Mightiest Disciple
Shingetsutan Tsukihime

میلاد جان Code Geass سری دوم وسطهاش کمی افت کرده ولی ظاهراً اینطور که این زرو نقشه کشیده باید ادامش جالب باشه.
به شخصه اصلا ادم احساسی توی دیدن فیلم و سریال نیستم ولی توی این چند ماهی که انیمه نگاه کردم واقعاً دگرگون ام کرده، اون از مانگای وان پیس، نارتو، دفتر مرگ و حالا هم این Code Geass که تو فصل دوم اون دختره کشته شد...
به نظرم بیشتر تاثیرش در دوبله ی فوق العاده ژاپن هستش و اینکه من اصلا طرفدار اسپیکر نیستم و همه چیزهام رو با هدست ویبراتور دار نگاه میکنم که تاثیرش ناخودآگاه بیشتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• blak
  • Akiba
  • Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر