Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
دوستان گلم نمی تونم بیام توتک تک پروفایل هاتون تبریک بگم پس در همین جا پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک می گم و امیدوارم در سال پیش رو کامیاب و موفق باشید.:bighug:

ببخشیئد بابت اسپم:دی

به عنوان تبریک سال نو این خبر خوب رو میدم که Space Brothers هفته دیگه توی قسمت 99 تموم میشه :|
خیلی حیف شد. از اون طرف هم رسیدن به این تعداد قسمت برای انیمه ای که فن سرویس و اکشن رو در حد صفر داره خیلی خوب بود.

خوب منم مثل داوود:-" همینجا سال نو رو به تمام بچه های تاپیک و انیمه بین BC تبریک میگم:bighug:
انشاالله سال خوب و خوشی در کنار خانواده داشته باشید! و همینطور پر باشه از انیمه های درست حسابی! :d و انشاالله مهدکودک های دخترونه کمتر بشن و Idolـها هم (فقط به خاطر آریا! :d ) کلا منقرض بشن! :d

فعلا همینا دیگه :-"

پرهام شما ببخش:-"

خوب منم مثل داوود:-" همینجا سال نو رو به تمام بچه های تاپیک و انیمه بین BC تبریک میگم:bighug:
انشاالله سال خوب و خوشی در کنار خانواده داشته باشید! و همینطور پر باشه از انیمه های درست حسابی! :d و انشاالله مهدکودک های دخترونه کمتر بشن و Idolـها هم (فقط به خاطر آریا! :d ) کلا منقرض بشن! :d

فعلا همینا دیگه :-"

پرهام شما ببخش:-"

میدونی نکته جالب سال تحویل امسال واسه من چی بود ؟ :دی

بنده داشتم وان پیس می دیدم و هی می گفتم با خودم " الان میرم پای سفره " یهو صدای جیغ و کف و سوت اومد فهمیدیم که بله سال تحویل رو از دست دادیم:دی

من هم سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم. امیدوارم سال خوب و پر انیمه ای داشته باشد. فیلر های ناروتو هم تموم بشه !

من هم سال تحویل پای سفره نبودم. کلا خونه نبودم و هنوزم نیستم. مغازه ام بودم. داشتم سریال کارگاهان واقعی قسمت 4 رو میدیدم . بعدش رفتم سراغ یکی از بهترین انیمه های ساخته شده یعنی Mushi Shi ! :x

قسمت های 3,4,5 رو دیدم . فوق العاده است این انیمه. آخه چقدر قشنگه این انیمه ! موسیقیش رو بگو. شاهکاره ! شاهکاااااااااااااار! ^:)^\m/\m/

خواهشمندم یکی بیاد به من بگه چرا موسیقی این انیمه انقدر قشنگه ! آخه مگه میشه؟ 8-|

2تا از ost هاش رو که قبلا یکی از عشاق این انیمه تو تاپیک گذاشته بود دان کردم همون موقع و فقط لفظ شاهکار رو میتونم براشون بکار ببرم. البته تا الان که تو انیمه پخش نشدن!

اسمشون هم Umi Saki (Unasaka) Yori و Oki Tsu Miya هست. :x

میدونی نکته جالب سال تحویل امسال واسه من چی بود ؟ :دی

بنده داشتم وان پیس می دیدم و هی می گفتم با خودم " الان میرم پای سفره " یهو صدای جیغ و کف و سوت اومد فهمیدیم که بله سال تحویل رو از دست دادیم:دی
حتما شنیدید که هرکی موقع سال تحویل یه کاری انجام بده،تا آخر اون سال همونکارو انجام میده:d؟!

باشد که تا آخر عمرت وان پیس ببینی :d

سال نو به همه تبریک

و آرزوی ما هنوز هم تبدیل شدن منهوای برج خدا به انیمه است!!!یه روزی از این روزا باید اتّفاق بیفته...حالا چه جوریشو نمیدونم:دی به جهنّم ام که کره ایه!!

WOW این قسمت 18.5 مانگای Shingeki no Kyojin و OVA مربوطه عجب چیزی بود !!! کاش بیشتر از این جور چیزها نشون میدادن.
توی انیمه به نظرم باید جزو قسمت های اصلی میذاشتنش ، نه یه قسمت فرعی که شاید خیلی ها نبینن.

راستی این شباهت بین مانگا و انیمه هم خیلی جالبه ! من چون تا حالا با مانگا سر و کار نداشتم ، نمیدونم همه جا این طوری هست یا فقط مربوط به Shingeki no Kyojin میشه. رسماً توی 70،80% موارد اومدن عیناً پلان های مانگا رو تبدیل به انیمه کردن ! :دی حتی خیلی جاها زاویه هم دقیقاً همون هست !

سلام

آریا از کجا گرفتی اینو ؟
نمیدونم لینک تورنت میشه گذاشت یا نه ! :دی
توی http://www.kat.ph سرچ کن Ilse No Techou ، لینکش میاد. اونی که 140 مگ هست چون کسی نظر نداده بود نگرفتم و 56 مگی رو گرفتم. کیفیتش خیلی خوب نیست ، ولی دیگه حس و حال سرچ کردن برای کیفیت بیشتر نبود ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or