Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
در یک کلمه میشه گفت که هدف از این کار 2 چیزه. آموزش و فرهنگ سازی!!!

حتی تو یه تحقیقی که در سطح جامعه ژاپن کرده بودن، افراد بسیار زیادی هستن که تا سن 18 سالگی هیچ چیزی در مورد رابطه جن...سی و دلیل اینکار نمی دونن و به قولی آدم های بسیار سردی در این رابطه هستن. برای همین تو چند سال گذشته خیلی از برنامه های تلویزیونی و آموزشی و انیمه در این مورد ساخته شده که این موضوع رو به عنوان موضوع محوری مورد بحث و آموزش قرار می ده!

کلا ژاپنی ها آدم های بسیار جالب و در عین حال عجیبی هستند :bighug:
شوخی میکنی ؟ تا 18 سالگی ؟ اینجا بچه دبستانی ها قبل از اینکه دبستانو پاس کنن با تمام جزئیات این جور چیزا آشنا شدن و هر کدوم هم تو یه سبک خاصی استادن :-"

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
شوخی میکنی ؟ تا 18 سالگی ؟ اینجا بچه دبستانی ها قبل از اینکه دبستانو پاس کنن با تمام جزئیات این جور چیزا آشنا شدن و هر کدوم هم تو یه سبک خاصی استادن :-"
اسپم:
مسلم معصومیت بچه های اینجا رو زیر سوال نبر :>
...............
انیمه مارمالد بوی رو دارم میبینم کار قشنگی هست...

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
یه انیمه طنز که البته طنز درست باشه , لودگی نباشه. ایچی هم بود چه بهتر :">:-" یه چی تو مایه های High School DxD بلکم بهتر و با کیفیت تر از این.
------
پ.ن :

نام کاربری جدید و اواتار جدید رو داشته باشید ! :x^:)^

صرفا جهت حال گیری از امیرحسین هست ! :d:-" البته اول میخواستم کریتسوگو امیا بگذارم. که نمیشد ! :-

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
یه انیمه طنز که البته طنز درست باشه , لودگی نباشه. ایچی هم بود چه بهتر :">:-" یه چی تو مایه های High School DxD بلکم بهتر و با کیفیت تر از این.
------
پ.ن :

صرفا جهت حال گیری از امیرحسین هست ! :d:-" البته اول میخواستم کریتسوگو امیا بگذارم. که نمیشد ! :-

کیل لا کیل:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
------
پ.ن :

کی هستی ؟ ;)
بی اچی hataraku maou-sama رو ببین ;;)
با اچی BAKA TO TEST یا NOCUME :-"
اسپم:
مسلم معصومیت بچه های اینجا رو زیر سوال نبر :>
...............
...
اوووکـــــــی :-"

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من NouCome رو دیدم ، مسلم عزیز همین چند روز پیش معرفی کردش بهم . خوبه بد نیست ، فقط 10 قسمته زود تموم میشه :d ولی اصلا مث Highschool DxD که مثال زدی نیستش ، چون تقریبا صحنه خاصی نداره برعکس اون ! :d ... High School Of The Dead رو اگه ندیدی ببین .
Seikon No Qwaser هم خیلی مزخرفه ، ولی شاید خوشت بیاد ... :-":d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
من NouCome رو دیدم ، مسلم عزیز همین چند روز پیش معرفی کردش بهم . خوبه بد نیست ، فقط 10 قسمته زود تموم میشه :d ولی اصلا مث Highschool DxD که مثال زدی نیستش ، چون تقریبا صحنه خاصی نداره برعکس اون ! :d ... High School Of The Dead رو اگه ندیدی ببین .

دبیرستان مرگ رو دیدم. اندازه high School DxD ازش خوشم نیومد. اصلا ایسه یه چیز دیگست ! =))

این هایی که دوستان گفتن , رو نگاه میکنم کوتاه هستن زود تمام میشن.

من در اصل یه چیزی میخوام مثل highschool DxD که هم طنز داشته باشه , هم اکشن , ایچی هم بود ای بد نی! :d

خوب شما که مثل من از ایسه و ماجراهاش خوشت اومده , چی پیشنهاد میدی؟!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
خوب شما که مثل من از ایسه و ماجراهاش خوشت اومده , چی پیشنهاد میدی؟!
البته من بیشتر از ایسه ، از آکنو و ریاس و دوستان خوشم اومده
381.gif
... فصل دوم DxD رو دیدی ؟ :d

والا مثل ایسه یه شخصیت اصلی منحرف ، با طنز و اکشن و اچی چیزی به ذهنم نمیرسه ، منتظر فصل سوم DxD میمونم ! :d ... ولی همین Seikon No Qwaser رو یه نگاه بنداز ، اون چیزایی که گفتی رو داره فقط شخصیت اصلیش کلا فرق میکنه با ایسه :d .

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
البته من بیشتر از ایسه ، از آکنو و ریاس و دوستان خوشم اومده
381.gif
... فصل دوم DxD رو دیدی ؟ :d

والا مثل ایسه یه شخصیت اصلی منحرف ، با طنز و اکشن و اچی چیزی به ذهنم نمیرسه ، منتظر فصل سوم DxD میمونم ! :d ... ولی همین Seikon No Qwaser رو یه نگاه بنداز ، اون چیزایی که گفتی رو داره فقط شخصیت اصلیش کلا فرق میکنه با ایسه :d .

پس چی که فصل دومش رو دیدم. یه 4-5-6 باری هم فکر کنم قسمت آخر و اون مبارزه با اژدهای سفید رو دیدم. مخصوصا اون صحنه های قاطی کردن و عصبانی شدن ایسه ! =))

اکنو و ریاس اون دعواشون سر ایسه ! =))
این انیمه هم که گفتی میبینم.

راستی اگه prince he*nt*ai and Stone cat رو ندیدی , ببینیش. شخصیت اصلیش یه شباهت هایی به ایسه داره. ولی خوب تو منحرفی به پای ایسه نمیرسه. همش 13 قسمت هست. ارزش 1 بار دیدن رو داره!

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
بـــــــــــــــا سلام !
بالاخره اومدم !!

اول از هر چیز به همه :

幸せな新しい春
بهار نو مبارک باد !

رو تبریک میگم ! :d

========================

خوب بچه ها انیمه های جدید فصل به تاریخ خودمون کی شروع میشن ؟!

راستی الان 1 قسمت هانتر و 2 قسمت وان پیس و 4 قسمت ناروتو و 2 قسمت کروکو و 2 قسمت Pupa هست که ندیدم ولی همرو دان کردم ! ;;)
خواستم بگم که دلتون بسوزه همرو میشینم امشب با هم میبینم ! :d

==========

و همچنین کسی خبر داره صدا گذار نیتو تو هانتر کی شده ؟!

========

راستی بگم یک انیمه ی چرتی دیدم هفته ی پیش که دیگه دلم نیومد انیمه ببینم بنام :

Black★Rock Shooter
230px-Black_Rock_Shooter_cover.jpg

پلات داستانی بد نبود و کرکتر اصلی بد نبود ولی کلا کارگردانی خیلی چرت و بد بود !
به همه توصیه میکنم نبینن ! :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
معلومه که مثل DXD نیست ، من خودمم تا حالا اینجوری ندیده بودم :d (چرا ... دیدم ، ولی تو سبک دیگه ;;) )
این Seikon No Qwaser هم زیاد کمدی نیست ، داستان ماستان هم ماکو ، فقط اچیه خوبیه :-"
پ.ن : معصومیت بچه های سایت منو کشته :-"
چقدر claymore خوب بود :| مخصوصا موزيك متنش :|
كاش به طور كامل ميساختنش.بدم مياد انيمه ها رو نصفه ميسازن :|
ایشالله مانگاش تا چند وقت دیگه تموم میشه و اون موقع از اول با کیفیت بیشتر میسازنش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر