Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سلام دوستان اول از همه سال نو همتون مبارک باشه و امیدوارم سال خوبی داشته باشید

مورد بعدی اینکه همونطور که انتظار میرفت انیمه Free سیزن دومش در چارت تابستون anichart قرار گرفته و به احتمال زیاد تابستون شاهد ادامه این انیمه خواهیم بود البته در چارت تابستون این سایت فصل دوم Sword Art Online II و همچنین Psycho-Pass New Edit Version هم دیده میشه که این اخریش اصلآ نمیدونم چی هست :d

و در اخرم اینکه امروز داشتم گذری تبلیغات شبکه پویا رو میدیدم که شاهد تبلیغ انیمه prince of tennis از این شبکه بودم مثل اینکه ساعت 10:20 شب ها هم پخش میشه البته نمیدونم چه بلایی سرش اوردن و دوبلش در چه حدیه چون نه قسمتی ازش دیدم نه تبلیغش صدا داشت :d

همین شاد باشید

دوستان کسی اسم سریال gto رو میدونه هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم....اگه لینک دانلود سراغ داشته باشین که عالی میشه.

سال نو همتون هم مبارک

سلام.
کسی از دوستان لینک با کیفیت (720 یا 1080 ، حجم بالا یا کم حجم) از انیمه Dragon Ball Kai سراغ نداره ؟ (لینک یا تورنت)

دوستان کسی اسم سریال gto رو میدونه هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم....اگه لینک دانلود سراغ داشته باشین که عالی میشه.

سال نو همتون هم مبارک

Great Teacher Onizuka باید باشه ...

سلام.
کسی از دوستان لینک با کیفیت (720 یا 1080 ، حجم بالا یا کم حجم) از انیمه Dragon Ball Kai سراغ نداره ؟ (لینک یا تورنت)

Great Teacher Onizuka باید باشه ...
هر چی سرچ میزدم انیمه میاورد ....
توی بخش لینک دانلود انیم ورلد هستش
مسلم سریالش ...مطمعنی ...!!

دوستان یه انیمه معرفی کنین که:
1- روح و شینیگامی و ... نباشه . یعنی با واقعیت نزدیک تر باشه. الان حمله به تایتان ها ترکیبی از واقعیت و تخیل بود که خیلی حال کردم باهاش. تخیل هم دوست دارم خیلی ولی باحال.
2-پیچیده نباشه مثل دفتر مرگ ، اولای این انیمه خوب بود که بعدش دیگه حال نمیداد.
3- کلا انیمه یک هدف رو دنیال کنه ، مثلا بعضی انیمه ها هر قسمتش مثل یک فیلم سینمایی میمونه ، هر قسمت یک داستان جدید که اخرش هم تموم میشه بعدش روز از نو و روزی از نو.
4- از سبک انتقام هم خیلی خوشم میاد ، مثلا برای انتقام تلاش کنه کلی مهارت رزمی یا ... یاد بگیره.

:x

آخرین ویرایش:
هر چی سرچ میزدم انیمه میاورد ....

مسلم سریالش ...مطمعنی ...!!
آهان سریالش رو میگی ، پس چرا تو تاپیک انیمه میپرسی ؟ نمیدونم;)
دوستان یه انیمه معرفی کنین که:
1- روح و شینیگامی و ... نباشه . یعنی با واقعیت نزدیک تر باشه. الان حمله به تایتان ها ترکیبی از واقعیت و تخیل بود که خیلی حال کردم باهاش. تخیل هم دوست دارم خیلی ولی باحال.
2-پیچیده نباشه مثل دفتر مرگ ، اولای این انیمه خوب بود که بعدش دیگه حال نمیداد.
3- کلا انیمه یک هدف رو دنیال کنه ، مثلا بعضی انیمه ها هر قسمتش مثل یک فیلم سینمایی میمونه ، هر قسمت یک داستان جدید که اخرش هم تموم میشه بعدش روز از نو و روزی از نو.
4- از سبک انتقام هم خیلی خوشم میاد ، مثلا برای انتقام تلاش کنه کلی مهارت رزمی یا ... یاد بگیره.

:x
هانتر ایکس هانتر همه ی موارد رو داره :d
کوروکو نو بسکت و کد گیاس هم هست :d

سلام . عید همگی مبارک

سال نو همتون هم مبارک
Great Teacher Onizuka
دو تا سریال (یا Live action ) داره که تو سالای 1998 و 2012 ساخته شده.
لینکاش رو برات PM میکنم.

---------------------------
خبری از فصل بعدی Chihayafuru نیست؟!! چرا نمیادش:((

هفته ی دیگه کوروکو و Gin no Saji تموم میشن؟ :((

این کوروکو خیلی خفنه...:(( من چه کنم از غم دوری این انیمه؟ :(
و همچنان در کف اپنینگ اول فصل دوم میباشم:-" چرا انقدر خفن و هیجان انگیز بود اون اپنینگ؟ :-"

ولی این یکی واقعا نیاز به استراحت دارم براش به عنوان یه بیننده:-" ضدحال های زیادی زد این فصل:((
البته صحنه های طنز هم فراوون داره! :d همین قسمت آخر به دیار باقی پیوستنه هاچیکن =)) ، ماست خونگی:-" ، توهم ازدواج و واکنش پدر محترم :)) و ...! :d اما خوب...کلا یه غمی موج میزنه...من باید نفسی تازه کنم:((
اما دلمم نمیاد تموم بشه :(

فصل 3ـی که در کار میباشد؟ نه اینکه یکهو ادامه در مانگا بشه! :|

---
این یارو بارتلمو (چع اسم سختی داره:| ) ، چقدر انسان بی شعوریه! :|
مردک وسط مبارزه یا گرفته خوابیده،یا توپ میندازه بین ملت و ترول ـشون میکنه ، یا در حال تخلیه میباشد! :|
بعد چه غلطی کرد اون فیشمنه متلاشی شد؟ :|

این یارو گلادیاتور ریکی هم بچه ی خوبیه! :d ناکاما نمیشه؟ :-" البته دوجا صحبت کرد،صداش به کلاه حصیری شدن نمیخورد(بزرگونه بود صداش:-" )
امیدوارم برنده ی گروه بی بشه! :d

75675890921648142530.jpg

می دونم جاش اینجا نیست و متعلق به تاپیک سریال هاست -شاید حتی به اونجا هم تعلق نداشته باشه- اما چون اینجا بیشتر درباره ژاپن حرف زده میشه میگم:d
چند شب که شبکه تماشا داره یک سریال ژاپنی پخش می کن به اسم شام Diner ساعت 10 شب و تکرارش هم فرداش 10 صبح
این اولین سریال ژاپنی که دیدم و باید بگم که دقیقا همون حس انیمه هاشون رو میده.
می دونید چند وقت پیش داشتم به این قضیه فکر می کردم که چرا این ژاپنی ها انقدر میهن پرستن،چرا انقدر به خانواده و دوست اهمیت میدن؟
هیچ ایده ای نداشتم،بالاخره هر ادمی به کشورش عِرق داره اما دیگه تا این حد نوبره والا:d
اگر دقت کرده باشین تو بیشتر کارهاشون می بینین،یا در مورد خانوادست یا جامعه و یا دوستان.مثال هم تا دلتون بخواد در این مورد وجود داره:
ناروتو که دنبال دوستش حتی بعد از اون همه بلایی که سرش اومده.لوفی که مهم ترین چیز بعد از گوشت:d دوستاشن.Attack on Titan که همش اینو داره به ادم القا می کن که کشور همه چیز و چیزی بزرگتر از اون وجود نداره و ....
این موارد رو وقتی به عنوان مهم ترین ارزش از بچگی تو تلویزیون و انیمه ها نشون بدی فکر می کنید چه اتفاقی برای اونها می افته؟!وقتی نشون بدی مشکلات دوستات مشکلات تو هستن و این وظیفه تو که بهشون کمک کنی چه چیزی میاد تو ذهنتون؟
می دونم موضوع به همین سادگی ها نیست اما تاثیر زیادی واقعا میزاره.این همه میهن پرستی و خانواده دوستی واقعا جای ستایش داره و به نظرم به خاطر همین که بیشتر اثرهاشون به دل ادم میشینه چون با یکی از Basic ترین چیزها سروکار داره،حس متعلق بودن به جایی مثل خونه و خانواده،یک گروه و در نهایت یک جامعه و کشور.
خلاصه این همه اسمون ریسمون به هم بافتم که بگم بشینید این سریال رو نگاه کنید چون همون احساس رو به ادم ترنسفر می کن.به من که حداقل می کن:d
والسلام:d

می دونم جاش اینجا نیست و متعلق به تاپیک سریال هاست -شاید حتی به اونجا هم تعلق نداشته باشه- اما چون اینجا بیشتر درباره ژاپن حرف زده میشه میگم:d
چند شب که شبکه تماشا داره یک سریال ژاپنی پخش می کن به اسم شام Diner ساعت 10 شب و تکرارش هم فرداش 10 صبح
این اولین سریال ژاپنی که دیدم و باید بگم که دقیقا همون حس انیمه هاشون رو میده.
می دونید چند وقت پیش داشتم به این قضیه فکر می کردم که چرا این ژاپنی ها انقدر میهن پرستن،چرا انقدر به خانواده و دوست اهمیت میدن؟
هیچ ایده ای نداشتم،بالاخره هر ادمی به کشورش عِرق داره اما دیگه تا این حد نوبره والا:d
اگر دقت کرده باشین تو بیشتر کارهاشون می بینین،یا در مورد خانوادست یا جامعه و یا دوستان.مثال هم تا دلتون بخواد در این مورد وجود داره:
ناروتو که دنبال دوستش حتی بعد از اون همه بلایی که سرش اومده.لوفی که مهم ترین چیز بعد از گوشت:d دوستاشن.Attack on Titan که همش اینو داره به ادم القا می کن که کشور همه چیز و چیزی بزرگتر از اون وجود نداره و ....
این موارد رو وقتی به عنوان مهم ترین ارزش از بچگی تو تلویزیون و انیمه ها نشون بدی فکر می کنید چه اتفاقی برای اونها می افته؟!وقتی نشون بدی مشکلات دوستات مشکلات تو هستن و این وظیفه تو که بهشون کمک کنی چه چیزی میاد تو ذهنتون؟
می دونم موضوع به همین سادگی ها نیست اما تاثیر زیادی واقعا میزاره.این همه میهن پرستی و خانواده دوستی واقعا جای ستایش داره و به نظرم به خاطر همین که بیشتر اثرهاشون به دل ادم میشینه چون با یکی از Basic ترین چیزها سروکار داره،حس متعلق بودن به جایی مثل خونه و خانواده،یک گروه و در نهایت یک جامعه و کشور.
خلاصه این همه اسمون ریسمون به هم بافتم که بگم بشینید این سریال رو نگاه کنید چون همون احساس رو به ادم ترنسفر می کن.به من که حداقل می کن:d
والسلام:d

در یک کلمه میشه گفت که هدف از این کار 2 چیزه. آموزش و فرهنگ سازی!!!

حتی تو یه تحقیقی که در سطح جامعه ژاپن کرده بودن، افراد بسیار زیادی هستن که تا سن 18 سالگی هیچ چیزی در مورد رابطه جن...سی و دلیل اینکار نمی دونن و به قولی آدم های بسیار سردی در این رابطه هستن. برای همین تو چند سال گذشته خیلی از برنامه های تلویزیونی و آموزشی و انیمه در این مورد ساخته شده که این موضوع رو به عنوان موضوع محوری مورد بحث و آموزش قرار می ده!

کلا ژاپنی ها آدم های بسیار جالب و در عین حال عجیبی هستند :bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or