Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
اینجا تاپیک انیمه میباشد :p وگرنه بانوان دنیای گیم هم هستن:-" ( بانو النا و بانو الیکا )

گاریچی باشیم ولی سرونت نباشیم >:)

اوضاع گاری از اوضاع موتور سوار مهاجم بهتره:-"
---
یادم رفت! :|
محمدعلی برای خبر فصل دوم دورارارارا بسیار بسیار متشکر میباشم :x

یه پایانی داره. که اوایل فکر می کردم خیلی چرته. اما با سمت و سویی که مانگاش داره میره، بهت اطمینان میدم از پایان احتمالی مانگا خیلی بهتره:دی

اینم برا ادامه به مانگا احتیاج داره ...
ولی با فیلر آخرش رو تموم میکنن ...
خدا لعنتشون کنه....
اینا که نمیخوان تموم کنن یچیزی رو اصلا از اول چرا شروعش میکنن؟:|
خوب یا کامل انیمه بسازن یا کامل مانگا

درود
دوستان لطفا ی سری انیمه ی کوتاه (نهایتا 25 قسمت) پیشنهاد بدین تا الانم اینارو دیدم
gosick
steins gate
F/Z
از این سه تا خیلی لذت بردم
psycho pass و attack on titan هم خوب بودن another روهم قصد دارم ببینم
سپاس
چه سبکی رو دوست داری ؟فعلا Death Note پیشنهاد میشه ، البته 37 قسمته
سبک مهم نیست فقط نه انقدر توش احساسات موج بزنه مثله sword art online ک مخاطبو خسته کنه, زیادم خشک نباشه مثله psycho pass
ممنون ولی 37 قسمت واقعا زیاده :d

آخرین ویرایش:
درود
دوستان لطفا ی سری انیمه ی کوتاه (نهایتا 25 قسمت) پیشنهاد بدین تا الانم اینارو دیدم
gosick
steins gate
F/Z
سپاس

چه سبکی رو دوست داری ؟
فعلا Death Note پیشنهاد میشه ، البته 37 قسمته :d

درود
gosick
steins gate
F/Z
سپاس

سبک مهم نیست فقط نه انقدر توش احساسات موج بزنه مثله sword art online ک مخاطبو خسته کنه, زیادم خشک نباشه مثله psycho pass
25 قسمت اول دث نوت رو حتما ببین. بقیش رو هم حال نداشتی نبین اصلا :d
برسرک رو اگه ندیدی حتما تو لیستت بذار.
Samurai Champloo هم همینطور.

درود
gosick
steins gate
F/Z
سپاس

اگر از فضای خون و خونریزی خسته شدی و یه چیز درست و حسابی می خوای Last Exile رو ببین. مال سال 2005 ـه اما طراحی و انیمیشنش از 98 درصد انیمه های جدید چشم نوازتره.
چند تا شخصیت خوب هم داره.

بین انیمه های قدیمی کمتر دیده شده هم Vision of Escaflowne جالبه. قدیما (حدود 300 سال قبل) یکی از شبکه های بلاد کفر نشونش میداد.

Cowboy Bebop رو حتماً ببین. نه احساساتش زیاده و نه خیلی خشکه:دی

Durarara و Bakano رو هم حتماً ببین (در مورد این که اسم شون رو درست نوشتم مطمئن نیستم)

Mahou Shoujo Madoka Magica رو قسمت اولش رو ببین. اگر دچار اعوجاج روحی نشدی و برات زننده نبود، باقیش رو هم ببین. داستان بزرگسالی داره (بر عکس ظاهرش)
به سایکوپس هم نزدیکی هایی داره:دی

FCLC رو هم توصیه می کنم کلاً فکر می کنم 6 قسمت باشه.

اگه از گوسیک خوشت اومده UN-GO رو هم نگاه کن.

در نهایت یه نگاهی هم به Mushishi بنداز که کالکشن ژانرهای مختلف رو کامل کرده باشی:دی

هولی شت
مادارا رو قشنگ به فاک داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایا با اینکه میدونم این اتفاق نمیوفته، ولی امیدوارم چپتر بعدی بزنه دهنش رو مثل همین چپتر سرویس کنه...

بنده گمراه شدم و نشستم پشت مانگای Shingeki no Kyojin ! :دی از یه آدم پاک و معصوم تبدیل شدم به انیمه بین و حالا هم مانگا خوان !! :| خدا بهم رحم کنه ! :دی
اوایلش اصلاً از طراحی هاش خوشم نمی اومد ، ولی کم کم نمیدونم کیفیتش بالاتر رفت یا من بهش عادت کردم که بهتر شد. الآن هم قسمت 16،17 و اون طرفا هستم.

توی مانگا به جایی رسیدن که ماهیت تایتان ها مشخص بشه ؟!
من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که یه تشکیلاتی چیزی باشه که حالا به هر دلیلی پشت این قضیه هست و جریان تایتان ها هم از این قراره که آدم ها از سن خیلی کم (شاید حتی نوزادی !!) میرن پشت تایتان ها. تفاوت قد تایتان ها هم برای همین هست و هرچی آدمی که پشتش هست سن کمتری داره ، قد تایتان هم کمتره و به تدریج بزرگ تر میشه. چون از اول هم اون پشت هستن دیگه کنترلی روی بدنشون ندارن و از خودشون اختیاری ندارن که جلوی خوردن ملت رو بگیرن ، برخلاف آدم هایی که توی جوونی و بزرگسالی این کار رو میکنن و میتونن خودشون رو کنترل کنن.
ایده خبیثانه ای هست ، ولی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ! :دی

Last edited by a moderator:
بنده گمراه شدم و نشستم پشت مانگای Shingeki no Kyojin ! :دی از یه آدم پاک و معصوم تبدیل شدم به انیمه بین و حالا هم مانگا خوان !! :| خدا بهم رحم کنه ! :دی
اوایلش اصلاً از طراحی هاش خوشم نمی اومد ، ولی کم کم نمیدونم کیفیتش بالاتر رفت یا من بهش عادت کردم که بهتر شد. الآن هم قسمت 16،17 و اون طرفا هستم.

توی مانگا به جایی رسیدن که ماهیت تایتان ها مشخص بشه ؟!
من تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که یه تشکیلاتی چیزی باشه که حالا به هر دلیلی پشت این قضیه هست و جریان تایتان ها هم از این قراره که آدم ها از سن خیلی کم (شاید حتی نوزادی !!) میرن پشت تایتان ها. تفاوت قد تایتان ها هم برای همین هست و هرچی آدمی که پشتش هست سن کمتری داره ، قد تایتان هم کمتره و به تدریج بزرگ تر میشه. چون از اول هم اون پشت هستن دیگه کنترلی روی بدنشون ندارن و از خودشون اختیاری ندارن که جلوی خوردن ملت رو بگیرن ، برخلاف آدم هایی که توی جوونی و بزرگسالی این کار رو میکنن و میتونن خودشون رو کنترل کنن.
ایده خبیثانه ای هست ، ولی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ! :دی

:دی
آره توی چپتر های 40 اینا یهو یه نکاتی روشن میشه که اصلاً فکرش رو هم نمیکنی!!! همین ایده رو نگه دار. یا درسته یا غلط اما مطمئناً وقتی برسی به اصل ماجرا حسابی کیف می کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or