Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
DIGIMON

39838003899417985987.gif

Nostalgia overload :(

>:)

HOTD___Saeko_Bullet_Scene_by_arya_Hime.gif

10/∞

WILL DOWNLOAD :d
=====

راستی اینم در مورد Kill la Kill:

54325355548250423022.png

Mind=Blown :دی

واقعا KLK یکی از بهترین انیمه های چند وقته اخیره :دی یعنی شدیدا عاشقشم :دی این آهنگ Don't lose your wayyyyy وقتی پخش میشه هایپ از مانیتور میزنه بیرون :دی
یعنی حال کردم وقتی Ryuko به Satsuki گفت: "You perpetually frowning caterpillar-eyebrowed bit*ch" =)) :دی خداییش Plot Twist قشنگی بود خواهر بودن Ryuko و Satsuki :دی به کل فضای cheesy انیمه میخورد :دی حیفه 24 قسمته تموم بشه :(

انیمه‌ی Bayonetta: Bloody Fate رو همین الآن دیدم. سر هم رفته خوب بود ولی خب چون قبلاً بازیش کرده بودم، یک کمی احساس تکراری بودن بهم دست داد ولی در مجموع همه‌چیز اوکی بود. بایونتا به ندرت توی بازی، حجاب نداشت ولی اینجا 50 درصد انیمه محجبه نیست :دی

این Shingeki no Kyojin هم واقعاً عالیه. فقط لطفاً تائیدش کنن زودتر :دی

بایونتا که خیلی وقته اومده :d دست مانی رو میبوسه :-" space مثل اینکه هنو ساب درستی نداره :d
می دونم، دیدم اروهایی مثل (اسم نمی برم :دی) خبری ازشون نیست، گفتم یه اطلاعی بدم.
کاپیتان هارلوک هم مشکلی نداره، میشه انیمه رو الآن دانلود کرد و بعد ساب مناسب (فارسی یا انگلیسی) براش دانلود کرد:دی
انیمه‌ی Bayonetta: Bloody Fate رو همین الآن دیدم. سر هم رفته خوب بود ولی خب چون قبلاً بازیش کرده بودم، یک کمی احساس تکراری بودن بهم دست داد ولی در مجموع همه‌چیز اوکی بود. بایونتا به ندرت توی بازی، حجاب نداشت ولی اینجا 50 درصد انیمه محجبه نیست :دی

این Shingeki no Kyojin هم واقعاً عالیه. فقط لطفاً تائیدش کنن زودتر :دی

زودتر از 2 سال دیگه منتظرش نباش.
اگر هم زودتر از 2 سال دیگه اومد، ارزش دیدن نداره:دی

دوستان داشتم عکسای سانجی رو سرچ می کردم که یهو به چیز عجیبی برخوردم گذاشتمش تو اسپویلر
این قضیه ی ریش سفید چیه که سانجی داره؟ :( واقعا پیر میش :-s یا گریمه؟ :(

وقتی جام توسط شمشیر معروف نابود شد باعث شد یه سری ماده سیاه از آسمون بیاد که باعث اتیش گرفتن شهر و نابود شدن قسمت زیادی ازش شد .

خود گیلگمش توضیح داد که اون ماده سیاه یه جالت جسم و هاله دورش درست کرده بود و جون اونو نجات داد.

بعد از اون جایی که معلوم شد جام شیطانی بوده با این که خود جام میخواست ارزوی کیریتسوگو رو برآورده کنه اون مقاومت کرد و بعدش جام رو ترکوندن دیگه

اگه اشتباه بود کسی بیاد تصحیح کنه، من اینجوری دیدم :d

چون یه بار other رو کوبوندم حسابی و پستم حذف شد البته روی اون تعصبی نبود و حذف شد.گفتم این هم حذف میشه.
اگه کسی میدونه به این سوال ها جواب بده.
1-چرا وقتی کیریتسو آرزو کرد به سابر(آرتوریا)دستور داد جام رو نابود کنه شهر نابود شد؟
ارتباط زن کیریتسو با جام خیلی عجیب غریب بود نفهمیدم ارتباطش چیه؟
چرا سابر مرد ولی گیلگمش زنده موند و بدن مادی گرفت؟
آرزوی کی آخر برآورده شد؟مگه نباید جام آرزوی یک نفر رو بر آورده می کرد؟
و نقاط مشکل دار در داستان
ساکورا خیلی شخصیت پردازیش عجیب بود یه موقع معصوم بود و دوست داشتنی ولی اون لحظه آخر که عموش مرد اصلا دلسوزی به خاطر عموش نکرد؟یه دفعه سنگدل شد!
الان اول های fate stay هستم تو این نسخه که نشون میده ساکورا زیاد بدبخت نشد که عموش به خاطرش خودش رو به کشتن داد.
و یه جورایی فداکاری عمو غیر قابل توجیه بود و ...

من که تو این بخش نمیتونم چیزی پاک کنم. اما تنها دلیلی ممکنی که به نظرم میرسه این موضوعه که شما مشخص نمیکنی چه چیزی و تا چه جایی توی اسپویلر داری.

دوستان داشتم عکسای سانجی رو سرچ می کردم که یهو به چیز عجیبی برخوردم گذاشتمش تو اسپویلر

گریمه :d

عکس سرچ نکن ممکنه یه چیزای مهمی برات اسپویل بشه!ولی این یکی چیز مهمی نیست:d
به دلایلی که بهتره ندونی گریم کردن (همه کلاه حصیری ها) تا توسط شخص خاصی شناسایی نشن:d

سلام
شاید به دلیل اینکه حد اسپویل رو مشخص نکردم پاک شده ولی مثل یه بنده خدایی میشه توهم توطئه داشت.
احتیاجی به توهم توطئه نیست . با مطالعه پست اول تاپیک به راحتی دلیل پاک شدن نوشته هاتون رو متوجه میشید .
استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از انیمه و یا مانگا مانند داستان و یا شخصیت های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.
همچنین کاربران موظف هستند در هنگام ارسال پست، به همراه نام انیمه و یا مانگا، شماره قسمت در انیمه و یا چپتر در مانگا را در عنوان Spoiler ذکر کرده​

خیلی ممنون دلیل حذف شدن رو فهمیدم ولی اگه لطف می کردین یه پیام میدادین صفحه اول تایپیک خوانده شود و دلیل حذف رو میفهمیدم بهتر بود!
بازم تشکر!
در مورد توطئه هم شوخی کردم خواستم یادی از یه مرحوم بکنم.این پست رو هم 4 الی 5 ساعت دیگه پاک میکنم برای شلوغ نشدن و بحث بی راهه نرفتن تایپیک!

[h=1]: Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)[/h]
نوشته سر در تاپیک که :دی

بدون شرح :

اسپویل احتمالی از این انیمه

{درباره ی DRAGON BALL}

عکسی از شخصیتی که صداش همیشه یادآورد خاطرات دراگون بالی ما هست !
البته جملم مثل این بود که مرده ولی خوب هنوز زندست خانوم ماساکو که هم اکنون 77 سال دارد !
animatetv_nozawa.jpg

صدا گذاری های ایشان در سری دراگون بال :

200px-Son_Goku_YoungAdult.PNG

SON GOKU شخصیت اصلی
SON GOHAN پسر اول شخصیت اصلی
SON GOTEN پسر دوم شخصیت اصلی
BARDOCK پدر شخصیت اصلی
Gogeta از سری GT
Son Goku Jr از سری GT

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن