Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,161
نام
محمد علی
پروژه‌ بعدی جیمز کامرون چیست؟ + فیلم و تصاویر - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

صرف نظر از این Conspiracy Theory خفن، جدا شگفت زده شدم که نویسنده ی مطلب اینقدر اطلاعات صحیحی از انیمه و مانگا داره! استایل طراحی خیلی از مانگاها و انیمه ها جون میده واسه اینایی که از ربط دادن همه چیز به فراماسونری و شیطان پرستی و ... نون در میارن!! امیدوارم انیمه و مانگا همینطور ناشناخته بمونن تو ایران.

--------
قسمت 118 هانتر هم تو حلق بقیه ی انیمه های درحال پخش!
امروز یه بحث سنگینی توی AW با یه بنده خدا داشتیم در مورد این که کاکاشی دجاله8-|
-----------

در مورد آب توی یه جوب نرفتن با انیمه ها و اینا!
اگر به کسی که در مورد دوست نداشتن انیمه ها تردید داره، وان پیس تعارف کنید، شک اش به یقین تبدیل میشه:d

--------------------
مانگاکای ماگی اعلام کرد که داستانش به حدودای نیمه راه رسیده.
الآن مانگا 215 چپتر شده و آرک ماگنوستات که توی سری دوم انیمه اقتباس شده تا چپتر 198 مانگا تموم میشه.

در ادامه گفته تعدادی از شخصیت های داستان در چند قسمت آینده کشته میشن.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
@Kam110

اگه چیز جدید تو مایه های Yu-Gi-Oh میخوای ببینی Cardfight Vanguard!! هستش که مشابه اون هست با کمی تغییرات. انیمه بدی نیستش. اگرم میخوای همون ورژن اصلی یوگی اه رو ببینی، سری اولش رو با زبون ژاپنی پیدا کن چون انگلیسیش زیادی سانسور داره و بچه گونه تر شده. سری GX هم همینطور. به خصوص اینکه سری GX خیلی از شخصیت ها ترور میشن و توی انگلیسی چنین چیزی وجود نداره :D
سری Yu-Gi-Oh 5D's هم قشنگه. اونم به شرط اینکه ژاپنی ببینی چون گذشته خیلی از شخصیت ها توی ورژن انگلیسی سانسور شده.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
تصمیم گرفتم هم Dragon Ball هم GUNDAM رو ارشیوی دانلود کنم.
کسی میتونه راهنمایی کنه که هرکدوم چه سری هایی داره و به چه ترتیبی باید دانلود بشه؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تصمیم گرفتم هم Dragon Ball هم GUNDAM رو ارشیوی دانلود کنم.
کسی میتونه راهنمایی کنه که هرکدوم چه سری هایی داره و به چه ترتیبی باید دانلود بشه؟

Dragon Ball = بچگی نقش اول
Dragon Ball Z = سری اصلی
Dragon Ball GT = بعد از سری اول که Non-canon هست و ندیدیش هم ندیدیش.
Dragon Ball Kai = ریمیک سری Z که فیلر نداره و به مانگا نزدیک تره.

حدود 14-15 تا مووی و OVA و اینا هم که داره و اکثرشون ارزش دیدن دارن.

ترجیحا با زبان ژاپنی پیداش کن اما خیلی کارت سخته چون سری Z خیلی قدیمیه. ولی انگلیسیشم بدک نیستش. من شخصا Z رو به Kai ترجیح میدم. حس ماجراجویی بهتری میده. فیلر های Z مثل ناروتو 300 قسمت نیست و به یک یا 2 قسمت که قشنگ هم هستند خلاصه میشه.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
امروز یه بحث سنگینی توی AW با یه بنده خدا داشتیم در مورد این که کاکاشی دجاله8-|
-----------

در مورد آب توی یه جوب نرفتن با انیمه ها و اینا!
اگر به کسی که در مورد دوست نداشتن انیمه ها تردید داره، وان پیس تعارف کنید، شک اش به یقین تبدیل میشه:d

--------------------
مانگاکای ماگی اعلام کرد که داستانش به حدودای نیمه راه رسیده.
الآن مانگا 215 چپتر شده و آرک ماگنوستات که توی سری دوم انیمه اقتباس شده تا چپتر 198 مانگا تموم میشه.

در ادامه گفته تعدادی از شخصیت های داستان در چند قسمت آینده کشته میشن.

من رو سه نفر امتحان کردم،متاسفانه به جز وان پیس هیچ انیمه ای رو حاضر نیستند ببینن:| حالا دارم رو مخ یکیشون کار میکنم گینتاما ببینه ولی اصلا قبول نمیکنه8-|

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا اخرین قسمت هدف داستان این بود که روش کیـریتسوگو رو به نقد بکشه و بگه که اشتباه هست:-/ :D
تقریبا :d

- - -ویرایش - - -

Dragon Ball = بچگی نقش اول
Dragon Ball Z = سری اصلی
Dragon Ball GT = بعد از سری اول که Non-canon هست و ندیدیش هم ندیدیش.
Dragon Ball Kai = ریمیک سری Z که فیلر نداره و به مانگا نزدیک تره.

حدود 14-15 تا مووی و OVA و اینا هم که داره و اکثرشون ارزش دیدن دارن.

ترجیحا با زبان ژاپنی پیداش کن اما خیلی کارت سخته چون سری Z خیلی قدیمیه. ولی انگلیسیشم بدک نیستش. من شخصا Z رو به Kai ترجیح میدم. حس ماجراجویی بهتری میده. فیلر های Z مثل ناروتو 300 قسمت نیست و به یک یا 2 قسمت که قشنگ هم هستند خلاصه میشه.
ممنون.
کلا Dual Audio زیاد هست از این سری Z چون ماشالا طرفدار زیاد داره.
فقط من هرچی گشتم لینک تورنت درست درمون از سری اول و Kai پیدا نکردم .کدوم سایتو بگردم بهتره؟

راستی Digimon چطوره؟ اون چند سریه؟

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Naruto سری اول قسمت 200 هستم. خیلی تکراری و خسته کننده شده (:| 60 , 70 قسمت اولش فوق العاده بود الان نمیدونم چرا اینجوری شده!
به نظرم به گرد پای One Piece هم نمیرسه! One Piece همه ی قسمت هاش فوق العاده بود و اصلا احساس خستگی نمیکردم!
به نظرتون Naruto یکم بگذره خوب میشه یا بیخیالش بشم بشینم One Piece رو از اول دوباره ببینم ؟! :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,337
نام
امیر حسین
Naruto سری اول قسمت 200 هستم. خیلی تکراری و خسته کننده شده (:| 60 , 70 قسمت اولش فوق العاده بود الان نمیدونم چرا اینجوری شده!
به نظرم به گرد پای One Piece هم نمیرسه! One Piece همه ی قسمت هاش فوق العاده بود و اصلا احساس خستگی نمیکردم!
به نظرتون Naruto یکم بگذره خوب میشه یا بیخیالش بشم بشینم One Piece رو از اول دوباره ببینم ؟! :|
فکر کنم الان فیلرهای ناروتو هستی! :d
ولی دووم بیار،این رو ببین،بعد برو شیپودون اونجا بس خفن میشود! >:)

---
دیجیمون که شاهکاره! :d بنگر به آواتار و امضای شهاب و لذت ببر! :d (البته تم خاکستری زدن همه چیرو:-" ولی کلا خفنه :d )
اون زمانا که دیجیمون میدیدم، 4 سری بودن! خودم 1و2و4 رو دیدم :d سری سوم رو به لطف شبکه ی 5 که یه روز میزاشت، دو ماه نمیزاشت یا حداقل من هرچی مینشستم خبری ازش نبود:-" رو ندیدم :d
از نظر داستانی 1 و 2 به هم مرتبط هستن ، ولی بقیشون ربطی ندارن :d

البته چند سری دیگه هم اومده،یکیش همین یکی دو سال پیش پخش میشد :d ولی خوب،هیچی اون قبلیا نمیشه :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اون که صددر صد نمیرسه :dاما شیپودن شروع طوفانیی داره و تازه داستان اصلی شروع میشه ولی متاسفانه تا اینجا که دارم مانگا را میخونم روندش افتاده تو سراشیبی دیگه تقریبا هیچ حسی بهش ندارم !
............................
میگم دوستان shingeki بالاخره فصل بعدش تایید شد ؟ اگه نشده که برم سمت مانگا !

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اون که صددر صد نمیرسه :dاما شیپودن شروع طوفانیی داره و تازه داستان اصلی شروع میشه ولی متاسفانه تا اینجا که دارم مانگا را میخونم روندش افتاده تو سراشیبی دیگه تقریبا هیچ حسی بهش ندارم !
............................
میگم دوستان shingeki بالاخره فصل بعدش تایید شد ؟ اگه نشده که برم سمت مانگا !
خیر عزیز دل برادر هنوز تایید نشده.
تا حدود 2 سال دیگه هم احتمالا تایید نشه.
اگه ادامه داستان رو می خواین مانگا رو بخونین.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فقط من هرچی گشتم لینک تورنت درست درمون از سری اول و Kai پیدا نکردم .کدوم سایتو بگردم بهتره؟

fluffy.is رو چک کن.

این fluffy بهترین سایت برای انیمه های قدیمی هست ولی تورنت نیستش. دست خلیل درد نکنه که چند سال پیش مارو آشنا کرد با این گنج :D
در مورد دیجیمون، از خوب کسی پرسیدی :D

ببین دیجیمون چند سری داره.

سری اول همونی هست که تلویزیون خودمون چند سال پیش کلی سانسور و نامنظمی پخش کرد.

Digimon_Adventure_group_shot.jpg

انیمه ای هست که برای کسایی که انیمه رو با امسال Death Note یا Code Geass شروع کردن ممکنه جذاب نباشه و یا بچه گونه به نظر بیاد. ولی کسایی از انیمه های شونن شروع کردن، میتونن ارتباط خوبی با حس ماجراجویی/شونن داستان داشته باشن. اگه ژاپنی ببینی، متوجه میشی 10 سال پیش که نشون میدادن خیلی چیزارو ازش زده بودن و ورژن انگلیسی هم تمام مرگ هارو سانسور کرده. سری اول فکر کنم 52 قسمت هستش. داستانش رو میدونید دیگه نیازی به توضیح نیستش.

film_main_digimon02-1.jpg

سری دوم یا Digimon 02 مربوط میشه به چند سال بعد از پایان سری اول. شخصیت های اصلی بزرگ شدن و چند نفر جدید به عنوان شخصیت اصلی معرفی میشن. شخصا محبوب ترین سری هستش بخاطر اینکه از نظر مبارزه های اپیک و پشت سر هم کم نمیذاره و خیلی هم شلوغه. ولی چیزی که 02 رو به نظرم جذاب میکنه، اینه که داستان به مراتب جدی تره. شخصیت های فرعی به طرز بدی کشته یا شکنجه میشن و داستان به مراتب mature تر از سری اول هستش. به خصوص اواخرش که واقعا قشنگ میشه. اینم حتما ژاپنی ببینید. اگه میخواید انگلیسی ببینید، اصلا نبینید :D

DigimonTamers.png

سری سوم یا Digimon Tamers ربطی به سری اصلی نداره. در واقع دیجیمون و دنیای دیجی ها یه جور افسانه مثل کارتون یا بازی هستش. داستان در مورد یه پسری به اسم تاکاتو هستش که آرزوشه یه دیجیمون داشته باشه و بعد از یه سری اتفاق، دیجیمون جدیدی به نام guilmon رو خلق میکنه. Tamers داستان قشنگی داره. شخصیت هاش یه خورده بچه تر هستند اما این اواخرش تم تاریکی به خودش میگیره. به خصوص اینکه توی سری چندتا از قشنگ ترین و احساسی ترین صحنه ها توی کل سری رخ میده و یه Anti-Hero ـه خیلی عالی داره.

270px-Digimonfrontier_poster.jpg

سری چهارم یا Frontier هم با سری های قبلی فرق داره. فرق اصلیشم اینه که این بار انسان ها تبدیل به دیجیمون میشن و تنوع خوبی داره. از نظر مبارزه این شاید اوج سری باشه. یخورده تکراری هست و اگه ببینی متوجه میشی که داستان به چندتا آرک مختلف که از یک pattern پیروی میکنن هستش ولی 50 قسمته واسه همین خیلی مشکل بزرگی نیستش. این سری هم بر عناصر مثل آتش، نور، یخ، تاریکی، برق و... بنا شده و که یکی از المنتهای دنیای انیمه و بازی برای پیشبرد داستان هستش.

سری پنجم هم با اسم Data Squad یا Savers هست. من شخصا از اون خوشم نمیاد و ندیدیمش. سری ششم که با اسم Xros یا Fusion شناخته میشه هم سیزنی هستش که چند سال پیش اومد و من جز قسمت اول ندیدمش. نه اینکه بد باشه، اتفاقا شنیدم اواخرش خیلی خیلی قشنگ میشه. چرا؟ چون شخصیت های تمام سیزن های قبلی رو میارن و crossover میکنن! اون اپیزود شاید یکی از بهترین لحظات زندگی من بودش :D

به اضافه اینکه از نظر OST، تمام سیزن ها به نظرم فوق العاده هستند. از نظر Opening/Ending یا BGM خود انیمه واقعا شاهکارن. هیچوقت از گوش دادن بهشون خسته نمیشم. بجز اینکه توی ورژن انگلیسی یه سری مضخرف گوشخراش و البته مسخره گذاشتن. برای همین باید ژاپنی ببینید این سری رو. برای فن ساب، Positron خوبه. یه فن ساب دیگه هم بود منتها اسمش رو یادم نمیاد. من خودم تمام سیزن ها رو به 3-4 زبون مختلف دارم اما تورنتشون رو ندارم. خواستی برات پیدا میکنم.

سوالی بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ببخشید دوستان دیر جواب دادم مشغله نذاشت:d
اون دوستانی که گفتن وان پیس که آبممون توی یه لیوانم نمیره چه برسه به جوق!:d (ولی در کل ممنون از پیشنهادشون)
شهاب این قضیه ژاپنی رو شنیده بودن اما نمیدونستم انقدر عمیق بوده قضیه :d سایتی هست که استریم داشته باشه؟میخوام GX رو ژاپنی ببینم...(زیر نویس هم داشته باشه!:d)
این دیجیمونم من یه زمانی خیلی در کف بودم اما اون سری رو که دیدم جاذبه رو از دست دادم!:d یکم بیشتر راهنمایی کن!:d
راستی Pokemon در چه وضعیتیه؟

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Pokemon رو بیخیال شید که هیچ جوره نمیشه جدیش گرفت. البته چند ماه پیش یه انیمه 5 قسمتی به اسم Pokemon The Origins نشون دادن که قشنگ بود و مرتبط با بازی.

ژاپنی یوگی اه من جایی نمیشناسم فقط سری آخرش رو خودم توی دیسک داشتم ولی هیچ جایی برای استریم به زبون ژاپنی ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر