Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
جدی؟ من هرچی گشتم هیچ تریلری پیدا نکردم! لینکی چیزی ازش داری؟ خیلی مشتاقم ببینم انگلیسیش چطوری در میاد و چه کستی پشت پروژه هستند...
والا منم الان یه سرچ زدم چیزی پیدا نکردم! ولی یه چیزایی یادمه که یکی از بچه ها تریلرش رو تو همین تاپیک پست کرده بود.

امروز این چهره (عکس پایین) ˅˅

74053359984340576327.jpg

Ichiro Nagai

آقای Ichiro Nagai دوبلر این یکی چهره (عکس پایین) ˅˅

65793763272385002377.jpg

Nerero Isaac

Netero Isaac (یکی از شخصیت‌های انیمه HunterXHunter) عمرشو داد به من و شما. (._.)

ایشون یکی از از دوبلرهای قدیمی، مشهور و کاربلد بود که تو انیمه‌های زیادی صداشو شنیدیم مثل Dragon Ball و Ranma و... همین هفته پیش تو قسمت 2 انیمه Space Dandy هم حضور داشت.

خارج از مرگ ایشون که به تنهایی خبر نارحت کننده‌ای هست... نکته قضیه اینجاست که معلوم نیست ایشون تا چند قسمت آینده انیمه (HxH) کار دوبله رو انجام داده... واز اونجایی که داستان انیمه جایی هست که ایشون (Netero) قراره به زودی یک مقداره زیادی صحبت کنه، قضیه یک مقدار خطرناک میشه...

البته تا الان که دست‌اندرکاران انیمه چیزی اعلام نکردن و عمق فاجعه هنوز مشخص نشده...!

انصافاً صدای خیلی باحالی داشت... امیدوارم کارش تو این آرک تموم شده باشه (که بعید میدونم!!)... این تعویض دوبلر وسط انیمه خیلی سرطانه حالا اگه یکی بهتر هم انتخاب کنن بازم اون حس قبلی رو نمیرسونه

74053359984340576327.jpg

Ichiro Nagai

65793763272385002377.jpg

Nerero Isaac

Netero Isaac (یکی از شخصیت‌های انیمه HunterXHunter) عمرشو داد به من و شما. (._.)

ایشون یکی از از دوبلرهای قدیمی، مشهور و کاربلد بود که تو انیمه‌های زیادی صداشو شنیدیم مثل Dragon Ball و Ranma و... همین هفته پیش تو قسمت 2 انیمه Space Dandy هم حضور داشت.

خارج از مرگ ایشون که به تنهایی خبر نارحت کننده‌ای هست... نکته قضیه اینجاست که معلوم نیست ایشون تا چند قسمت آینده انیمه (HxH) کار دوبله رو انجام داده... واز اونجایی که داستان انیمه جایی هست که ایشون (Netero) قراره به زودی یک مقداره زیادی صحبت کنه، قضیه یک مقدار خطرناک میشه...

البته تا الان که دست‌اندرکاران انیمه چیزی اعلام نکردن و عمق فاجعه هنوز مشخص نشده...!

انصافاً صدای خیلی باحالی داشت... امیدوارم کارش تو این آرک تموم شده باشه (که بعید میدونم!!)... این تعویض دوبلر وسط انیمه خیلی سرطانه حالا اگه یکی بهتر هم انتخاب کنن بازم اون حس قبلی رو نمیرسونه

واقعا خبر ناراحت کننده ای بود :(
ایشون دوبلور کارکتر Nekota Ginpachi یعنی دوست مربی -کایچو!- تو انیمه هاجیمه نو ایپو هم بودن
پارسال هم متاسفانه Utsumi Kenji دوبلور مربی و شاید صدای آشناترش در نقش آرم استرانگ در فول متال آلکمیست فوت شده بودن که بدین ترتیب مربی و دوستش، هردوشون رفتن!
روحشون شاد

74053359984340576327.jpg

Ichiro Nagai

65793763272385002377.jpg

Nerero Isaac

واقعا باعث تاسفه...روحش شاد یادش گرامی ...

.......
همین الان دارم نسخه raw قسمت 114 هانتر رو دانلود میکنم...

@آریا-سمپای

ممنون از خبر و آپدیت گذاشتن ما !
ولی بی شوخی یکم بغضم گرفت دارم دوباره قسمت هایی با صدای نترو میبینم خیلی ناراحت شدم !!
نمیدونم چطور حسی هست صدا پیشگی عوض بشه وسط انیمه .... کسی تجربه داره بیاد به ما بگه چه حسی داره و چطوری تحملش کنیم ! :(

---------------

sword art offline

امروز هرچی از این کار اومده بود رو دیدم کسی که انیمه ی اصلی رو هم ندیده بشینه ببینه !
خیلی کاوایی و باحاله کلش چیبی هست !
حتما یک قسمت ببینید !
حال میکنید !

عکسی از قسمت اول : اسپویل خاصی نداره !!

VV
Sword_Art_Offline_1.png

R.I.P Nagai-san

--------------------------------------------
خب، اون eventی که قبلا در موردش حرف زده بودیم برگزار شد و اطلاعات جدیدی از انیمه ی جدید Fate/Stay Night اومده :

1- انیمه پاییز 2014 پخش میشه.
2- کارگردان آقای Takahiro Miura هست، کسی که قبلا فیلم ششم Kara no Kyoukai (ضعیف ترین فیلمش که البته به خاطر ایشون نبود، به خاطر داستان بود) و چند قسمت از F/Z رو کارگردانی کرده.
3- مهم ترین مسئله ای که واسه هوادارا سوال بود، اینکه این بازسازی کدوم route از VN رو اقتباس میکنه ؟ یا هر سه route ؟ خب، جواب اینه که ........ هیچکدوم. یه داستان کاملاً Original از F/SN روایت میشه!
4- گفته شده که انیمه ی جدید، از نظر اتمسفر و حس کلی، بیشتر شبیه به F/Z هست تا F/SN اصلی.
5- طراحی چند تا از شخصیتا طوری تغییر داده میشن که مدرن تر بشن. از جمه شیرو، شخصیت اصلی.
6- صحبت خاصی نشده که نویسنده ی داستان کی (یا چه کسانی) هست. اما به احتمال زیاد خود Nasu (نویسنده ی داستان هر سه route از F/SN و همچنین خالق اصلی فرنچایز) ایده ی اصلی داستان رو داده و نویسنده های داخلی UFOTABLE هم Script ها رو می نویسن.

نظرات من در مورد اینا :
1-
2- ایشون کارگردان خوبیه و بخصوص صجنه های اکشن رو خوب در میاره ولی واسم سوال پیش اومده که چرا همون کارگردان F/Z که بهترین کارگردان تو کل استودیو UFOTABLE هست رو نیاوردن ؟
3- این شاید بد به نظر برسه ولی فکر می کنم راه حل خوبیه. با توجه به اینکه 3 تا route اصلی F/SN اقتباس کردنشون توی یه انیمه تقریبا کار غیرممکنی هست و این موضوع که قبلا دو تاش انیمه شده، همین بهترین راه حل به نظر میرسه. اینکه یه داستان جدید بگن که هم یه داستان واحد باشه و هم همه ی نکات مهم هر سه route رو داشته باشه.
4- این قطعا بهترین بخش خبره. باید قبول کنیم که کلا F/SN از نظر جو و اتمسفر خیلی light تر از F/Z بود. حالا هر چقدر هم که انیمه اش رو خوب بسازن!
5-
6- این بدترین قسمت خبره. Nasu کلا به این معروفه که توی درست کردن Setting یه نابغه ست. نمونه اش همین قضیه ی جام و مسابقاتش و خانواده های جادوگری و این همه backstory خفن و ... . اما توی استفاده از setting و خلق داستان اونقدرها ماهر نیست. نمونه اش همین داستان F/SN که توی همچین دنیایی اومده یه انیمه ی مدرسه ای و هارم ساخته! ایده آل ترین کار همون اتفاقی بود که برای F/Z افتاد. اینکه یه نویسنده ی حرفه ای مثل گن اوروباچی استخدام کنن که از اون setting خفن استفاده کنه و داستان درست و حسابی بسازه باهاش!

در کل این خبرا دو تا چیز رو روشن کرد. اول اینکه هر کی به این امید که F/SN بازسازی میشه، هنوز F/SN رو ندیده میتونه بره ببینه، چون داستان کاملا جدید خواهد بود. دوم هم اینکه شخصا فکر می کنم این انیمه ی جدید F/SN به هیچ وجه در حد و اندازه های F/Z نمیشه. حداقل الان اینطوری به نظر میرسه.

آقا این خبر اصن داغونم کرد...
روحش شاد... دم گرمی داشت...

اگه انیمه میخوای بزنه مغزتو بپکونه زیاد داریم بدیم خدمتت :دی مثلا همون Ergo Proxy که گفتن. یا Serial Experiment Lain و همین Paranoia Agent که بحثش بود. از اینا بدتر هم هستش حتی :دی مثلا Texhnolyze علیه السلام. البته این میزنه بیشتر تو کارای دیوید لینچ و مُخ آدم رسما بو میگیره بعد دیدنش :دی

Mawaru PengiunDrum و Kyousougiga هم هستن که اولش چیز زیادی متوجه نمیشی ولی آخرش همه چیز روشن میشه.

اما آخرش به نظرم تنها چیزی که واقعا بخوام تو جواب این سوالت پیشنهاد بدم Baccano باشه و بعضی فیلمای ساتوشی کن مثل Paprika و Perfect Blue:دی بالایی ها جنسشون فرق داره.
اصلا تو خودت میتونی به فیلم مثل Memento بگی که اومدی انیمه شبیهش میخوای ؟:دی
نه خدا وکیلی در حدش نداریم :d همون نزدیک بهش هم کافیه :) کلا دلم لک زده بود برا یه عنوان مغز آب کن...
مرسی بابت لیست! :x
از بقیه دوستان که راهنمایی کردن هم ممنون.:)

پ.ن: خبر F\SN هم تا حدی شادمون کرد :d

74053359984340576327.jpg

Ichiro Nagai

65793763272385002377.jpg

Nerero Isaac

خدا رحمتش کنه.

تجربه ی پیگیری اخبار دوبله ی Space Brothers این طوری به من میگه که صدابرداری یک قسمت این انیمه حداقل 3 ماه قبل از پخش اون قسمت انجام شده بود.

کلاً نترو که خیلی حرف نمیزنه، توی این آرک و آرک بعدی هم نهایتاً به اندازه ی دو قسمت حرف داره.

اگر صدابرداری هانتر هم همین جوری انجام شده باشه، مشکلی پیش نمیاد.

@m.a.t

من انیمه رو چند وقتی هست ندیدم و دقیق نمیدونم کجای داستانه... ولی مانگا رو که خوندی... خدایی خیلی ضد حاله بخوان صداشو برای اواخر آرک عوض کنن!

اصلاً راه نداره... امیدوارم دوبله‌اش تموم شده باشه...

راستی انیمه کجای داستانه... میخوام حدودی ببینم چند قسمت دیگه این آرک تموم میشه

سلام
ه سوال میخوام بکنم فقط کتکمون نزنین!
:biggrin1:

این Attack on Titan به انگلیسی دوبله شده؟!
من هر چی گشتم پیدا نکردم!
اگه شده یکی یه لینک با کیفیت خوب ازش داره بده لطفا.
این کارو با خودت نکن :دی زبون اصلی ببین حتماً .

Funimation امتیازش رو خریده و دوبله اش رو هم شروع کردن و فکر کنم یه تریلر دوبله هم ازش دادن بیرون ولی هنوز تموم نشده کارش.
دیگه با خودته که تا یه زمان نامعلومی صبر کنی تا یه نسخه با دوبله ی ضعیف ببینی یا اینکه همین نسخه ی ژاپنی که قطعا بهتره رو ببینی!
همون صبر میکنم دوبله بشه:دی
فعلا تو جو Fate/Zero هم هستم، چیز جدیدی نبینم بهتر هم هست!:دی
سلام

این کارو با خودت نکن :دی زبون اصلی ببین حتماً .
:دی
نمیشه خدایی:دی اصلا ژنتیکیه انگار! نمیتونم با زبونش کنار بیام!!:دی
البته مشکلات تکنیکی (!) هم هست (مشکلات زیرنویس و اینکه اگه اشتباه ترجمه بشه یا مثلا هماهنگ نباشه، هیچ رقمه راه نداره متوجه بشم و ...) هم هست.
کلا من که زیاد انیمه نمیبینم (فقط Death Note و Fate/Zero رو دیدم) ترجیح میدم دوبله انگلیسی ببینم. این دو مورد هم (مخصوصا دومی) که مشکل خاصی نداشتن و دوبله های با کیفیتی داشتن. (بازم مخصوصا دومی!:دی)

خوب،الان خبری که محمدعلی در مورد F/SN گذاشت رو دیدم! :d
به محض خوندن مورد سوم فریادی از شادی سر دادم! :-" امیدوارم همسایه ها عفو بنمایند من رو :d
مورد 4ـم رو که خوندم بیشتر خوشحالیده شدم! ولی خوب...دیگه نشد بازم فریاد سر بدم:-"
5ـمی رو ترجیه میدادم میگفتن کلا شیرو به درک واصل شده:)) گرچه خوب شخصیت اصلیه داستانه و امکان نداشت :))
6 و توضیحاتش یکم ناامیدم کرد :(
خواسته هام! البته بیشتر شبیه آرزو هستن :d
امیدوارم داستان حداقل یه 10 سالی بره روش(15-20 که عالی میشه:-" ) گرچه اینم فکر نکنم اتفاق بیفته:(
ولی واقعا میشه با بچه مدرسه ای جوی مثل F/Z درست کرد؟ :(

مورد دوم اینه که من ساکورا میخوام!!! نه یه آشپز! همون ساکورایی که آخرش اونجوری به کاریا نگاه کرد:( و 100% به عنوان ارباب! :| نابود شدن کاریا نباید بی دلیل باشه:((

سرونت ها ... کستر به نظرم بد نبود،هرکول اسماً خوبه! توی تیزر هم بود پس هستش،امیدوارم خفن بهش پرداخته بشه! (قبلی که شبیه زامبی بود:| ) البته هرکول میتونه خیلی خوب باشه! اینکه گفتم اسماً منظورم مثل F/SN بود که فقط اسمش بود:|
حالا که قراره طراحی ها عوض بشه،این رایدر هم یا کلا عوض بشه،یا طراحیش عوض بشه! رو اعصابم بود:| البته فکر نکنم قرار باشه تفاوت ها انقدر زیاد بشه! چنین چیزی ممکنه؟ :d یا فقط با همین مهره ها قراره داستان جدیدی بنویسن؟

ویور هم اگر حضور داشته باشه عالی میشه:( نه به عنوان ارباب ، یه حضوری...یه اشاره ای به اسکندر کبیر! یه چیزی که من رو شاد کنه و احتمالا اون قسمت بشه بهترین قسمت سری جدید:-"

ولی مهمترین نکته همون ساکوراست! اون درست بشه بقیش هم انشاالله بهتر میشن :d
---

صداپیشه ی نترو هم خدا بیامرزتش:( صدای باحالی داشت:(
تغییر صدا پیشه هم خیلی چیز بدیه:|

---

@خلیل
آره آروم بودش...از نظر تصویری هم توی برف و تاب بازی و این چیزا بودن:-"

---

1سؤال اساسی!
این مانگای شینگکی چرا انقدر از نظر طراحی بیخوده؟ :| افتضاحه! :| حالا صورت ها از نزدیک بهتر میباشند،ولی یکم دور میشه داغون! من که کلا نمیتونم تشخیص بدم کی کیه:-" (یه کوچولو اغراق ولی بعضی جاها واقعا بعضیا رو اشتباه میگرفتم :d )
خدایی دمشون گرم بچه های ساخت انیمه! از این طراحی،چنین چیز خفنی ساختن :d
واقعا چجوری انقدر فروش میکنه مانگاش؟:-"

---
@سینا
:|
صدا به اون خفنی رایدر کبیر! :(( البته میدونم 50%مشکلت دقیقا با همون صداست:| (فن بوی :-" ) ولی واقعا هیچی نمیتونه جای اون صدا رو بگیره! :x

@m.a.t

من انیمه رو چند وقتی هست ندیدم و دقیق نمیدونم کجای داستانه... ولی مانگا رو که خوندی... خدایی خیلی ضد حاله بخوان صداشو برای اواخر آرک عوض کنن!

اصلاً راه نداره... امیدوارم دوبله‌اش تموم شده باشه...

راستی انیمه کجای داستانه... میخوام حدودی ببینم چند قسمت دیگه این آرک تموم میشه

منم انیمه رو یک سالی میشه که ندیدم. اما الآن رسیدن به قسمت 270 مانگا

نترو تا چپتر 300 مانگا هست، بعد هم یه حضور دیگه داره اونم آخر قسمت 340 که بعد از اون هم مانگایی نیومده
بنابراین حدود 10 قسمت دیگه بیشتر نترو نداریم که هیچ بعید نیست تمام این قسمت ها ضبط شده باشه.

اگر این طور باشه، مشکلی از جهت تغییر دوبلور ندارن، اما در غیر این صورت ضد حال عظیمی پیش میاد.
================
اگر با همین سرعت فعلی پیش برن، انیمه ی هانتر و انیمه ی اخوی ها با هم تموم میشن:bighug:
================
برای امیر آکیبا:

گیف سنگین و بی محتوایی ـه
yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:
یه سوال میخوام بکنم فقط کتکمون نزنین!:دی

این Attack on Titan به انگلیسی دوبله شده؟!:دی من هر چی گشتم پیدا نکردم!
اگه شده یکی یه لینک با کیفیت خوب ازش داره بده لطفا.:دی

ببین سینا، خودت راه خروج تاپیک رو که بلدی :d

خلیل ساما، Aoi Bungaku رو دیدی ؟ اینم تقریبا مثل اونه. یعنی سه تا داستان هارر کلاسیک ژاپنی رو سه تا کارگردان مختلف ساختن و گذاشتنش تو یه انیمه. دو تای اول در بهترین حالت ok هستن ولی داستان سومش عالیه. هم داستانش خیلی قشنگه هم گرافیک خیلی خیلی خاصی داره. بعدا از داستان سومش یه انیمه ی کامل spin-off ساختن به اسم Mononoke که خیلی کار خوبیه. به نظر من اگه خیلی وقت نداری فقط داستان سومش و بعدش Mononoke رو ببین.

1.5ساله که سری Aoi Bungaku داره تو آرشیو خاک میخوره...پس این رو هم دانلود میکنم، بره کنار دستش LOL
در مورد Mononoke، محمدعلی دونو، یک سری ازت سوال کردم...هنوز تو لیست انتظاره دانلود، فعلاً Hajime no Ippo و از قبل Toradora دارند دانلود میشند.
راحت تا دو سه هفته ی دیگه نوبت ـش نمیرسه...ولی حتماً دانلودش میکنم.

P.S
ممنون از خبر F/SN

واقعاً خبر ناراحت کننده ی بودش.

تقریباً همین دو هفته ی پیش، آقای Kato Seizo به دلیل سرطان مثانه، درگذشت.

50711d1390942755-tokyohive_1389974880_af_org.jpg

Kato Seizo سان، دوبلوری کهنه کار با 86سال سن بود. من صدای بینظریش رو تو Shigurui، جای صدای استاد بزرگ شنیدم.

50712d1390943052-48467.jpg

Attachments

• tokyohive_1389974880_af_org.jpg
    tokyohive_1389974880_af_org.jpg
    10.5 KB · مشاهده: 138
  • 48467.jpg
    48467.jpg
    47.9 KB · مشاهده: 140

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or