Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
نمی‌دونم چرا ولی جدیدا به یه بیماری مبتلا شدم به اسم "حرص زدن برای دانلود" :| :دی
یعنی الان صفحه Desktop پر شده از انیمه ولی من باز هم دانلود می‌کنم و در عین حال هیچ کدوم رو هم نمی‌بینم :|
کسی هم درد هست؟! :دی راه درمانی چیزی داره؟! :دی

نمی‌دونم چرا ولی جدیدا به یه بیماری مبتلا شدم به اسم "حرص زدن برای دانلود" :| :دی
یعنی الان صفحه Desktop پر شده از انیمه ولی من باز هم دانلود می‌کنم و در عین حال هیچ کدوم رو هم نمی‌بینم :|

منم اینجوریم :d

حدود 350 تا انیمه دانلود کردم ، شاید فقط 100 تاش رو دیده باشم ...
همین الان هم که دارم این پست رو میزارم دارم دانلود میکنم (انیمه Aoi Bungaku)
تازه یه لیست هم دارم که حدود 100 تا انیمه دیگه باید دانلود کنم :d

این دردیه ک گریبانگیر هر کسی میشه...درمانیم نداره فقط باید تا جایی ک میتونی دانلود کنی:دی:دی

COWBOY BEBOP EPISODE 4
انیمه تازه داره برام جا میوفته اصلا این سبک انیمش بهم جون میده !
خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم همه ببین !
سوپر باحاله !
بیشتر قسمتای این انیمه مستقلن. منتهی قسمت 5 اولین قسمتیه که داستان اصلی رو داره. خیلی هم خفنه!
Full Metal Alchemist Conqueror of Shamballa

مربوط به سری اوله زیاد ربطی به داستان اصلی و مانگا نداره
درسته. Conqueror of Shamballa در واقع دنباله ی FMA هست. ولی Milos یه spin-off واسه FMA:B .
قبلاً خیلی با خودم کلنجار رفتم که دانلودش کنم یا نه...ولی الان که گفتی، تو لیست ام گذاشتم...باید خُرد خُرد دانلودش کنم.
پشیمون نمیشی:دی
در مورد Hoozuki no Reitetsu جالب اینجاست که از موقعی که وارد فصل جدید شروع نشده بودیم منتظر این انیمه بودم و جزء کارهایی بود که میخواستم حتمآ نگاه کنم ولی از اونجایی که عالم و ادم این انیمه رو برای زیرنویس برداشتن و در کمال ناباوری هیچکدومشون هم اخر زیرنویس نکردند و منم فعلآ حوصله انیمه زیرنویس انگلیسی با اون همه کاری که شروع کردم برای دیدن ندارم پس این انیمه رو هوا ماند:d
شاید دلیلش این باشه که این انیمه زیادی ژاپنیه:دی منم ندیدمش ولی یکی دو تا review که خوندم میگفتن که اگه ژاپنی نباشی خیلی از تیکه ها انیمه رو نمیگیری :دی
از کارهای خوب میشه Double-J و Gakkatsu و Recorder and Randsell (فصل اول) و Senyuu (هر 2 فصل)و چند تا کار دیگه رو نام برد

انیمه‌های 10 دقیقه‌ای هم که به این نتیجه رسیدم تقریباً از هر 10 تا 9 تاش عالیه... مثل Yondemasu yo, Azazel-san و Namiuchigiwa no Muromi-san و...
من هیچکدوم از اون 3-4 دقیقه ای ها رو ندیدم ولی یه انیمه ی 3-4 دقیقه ای هست که منم ازش خوشم اومد. Poypoyo :دی خیلی کمدی خوبی بود.
تو اون 10 دقیقه ای ها هم که ازازل سان خداس :دی
Tonari no Seki kun هم الان در حال پخشه. باحاله.
مخصوصآ Toaru Hikuushi e no Koiuta که انتظار زیادی ازش نداشتم ولی داستانی با پتانسیل بالا داره که خیلی بهش امیدوار شدم
من شنیدم این یه prequel هست واسه فیلم The Princess and Pilot .
این و Noragami انیمه های این فصلن که میخوام شروعشون کنم به زودی.
بنده همین الان Fullmetal Alchemist رو تموم کردم. واقعا انیمه ی خیلی قشنگی بود.
حقا باید جزو تاپ ها باشه!!
تا قبل قسمت آخر میخواستم بهش 8 بدم. ولی 2 چیز تو قسمت آخر باعث شد بهش 9 بدم(اولیش هیچ اسپویلی نداره:d)
1. نمیدونم اینجا کسی دقت کرده بود یا نه. تو این قسمت یک آهنگی پشت انیمه پخش میشد که به شخصه یکی از شاهکارهای موسیقی میدونمش. یکی از قطعات زیبای شوپن هست!! خیلی قشنگه:x سر این قضیه خیلی هیجان زده شدم...الان دارم دیوونه میشم:d
2.
پایان باشکوهی داشت. خیلی از این پایان خوشم اومد. ال خودش رو فدا کرد تا اد رو زنده کنه... بعدش اد خودش رو فدا کرد تا اون زنده بشه!!! عجب صحنه ای بود:(
از این هم خوشم اومد که دوب رادر تو دو دنیای متفاوت سعد یدارن دوباره هم رو ببینن. وقتی سوار قطار بودن و دستشون رو دراز کردن.... عجب صحنه ای:d
مهمترین انتقاد به FMA پایانشه. ولی منم پایانشو دوست دارم. فیلم Conqueror of Shamballa رو سعی کن ببینی که ادامه ی مستقیم این انیمه اس. یکم پایانش بازتر میشه.
FMA : Brotherhood رو هم ببین یه زمانی. حدودا 20 قسمت اولش همون اوایل FMA هست ولی بعدش داستان عوض میشه. برادرهود داستان حماسی تر و فلسفی تر و کلا انیمه ای تری داره، برخلاف FMA که خیلی رئال تر و خاکی تر و دارک تر بود و تم مذهبی و ضد جنگ داشت بیشتر. هر دو به جای خودشون خیلی خوبن.
راه درمانی چیزی داره؟! :دی
هاردت پر بشه:دی
یه راه حل جدی میتونه این باشه که نسخه های کم حجم دانلود نکنی. نسخه های درست حسابی دانلود کن که هم کیفیت بهتر داشته باشن، هم دانلودشون بیشتر طول بکشه، هم جای بیتشری بگیرن :دی

منم یه 300 گیگ انیمه دارم فعلا ، و 150 گیگی هم تو لیست دانلوده ... اونوقت سرجمع 10 تا انیمه کامل دیدم و 2 تا فیلم انیمه ای :d .
ولی خب از اول هم اهداف طولانی مدت رو دنبال میکردم ... ینی میگفتم از الان میگیرم تا 2 سال دیگه مثلا تمومشون کنم همه رو ! :d

من هیچکدوم از اون 3-4 دقیقه ای ها رو ندیدم ولی یه انیمه ی 3-4 دقیقه ای هست که منم ازش خوشم اومد. Poypoyo :biggrin1: خیلی کمدی خوبی بود.

من شنیدم این یه prequel هست واسه فیلم The Princess and Pilot .

وقت کردی بشین ببین... مخصوصاً Senyuu و Gakkatsu ... با انیمه‌های تریپ Gakkatsu خیلی حال میکنم داستان راجع به یک مبصر کلاس هست که هر روز یک بحثی رو میندازه وسط و باقی دانش‌آموزهای کلاس شروع میکنن به بحث کردن راجع به موضوع

Gakkatsu
64747508810715255772.jpg

یعنی راجع به یک چیزهایی صحبت میکنن که مغزت آتیش میگیره! :d

البته در سطح Joshiraku سوپر خفن نیست، ولی با توجه به 3 دقیقه‌ای بودنش خیلی خوب از آب در اومده و موضوعاتی هم که راجع بهش بحث میکنن خیلی باحاله

Poyopoyo هم خیلی خوبه... تقریباً یکی از طولانی‌ترین انیمه‌های کوتاهه.... تا حالا اگه اشتباه نکنم 52 قسمتی ازش پخش شده...

در کل انیمه کوتاه خوب زیاد داریم... تقریباً هر چی هم خوبه تو ژانر کمدیه... حالا وقت بشه بعداً یک لیست ازشون میزارم...

.
.

این Toaru Hikuushi e no Koiuta هم نکته مشترک اصلیش با فیلم اینه که هر دو تا تو یک دنیا اتفاق میفتن

وگرنه شخصیتها و بازه زمانی و همه چیه داستان یکجورایی متفاوته

خوش به حالتون که انقدر چیز میز دانلود کردید و همچنان برای دیدن دارید:-" من حدود 600 گیگ انیمه دارم و فکر کنم 500ـتاش رو حداقل دیده باشم:-" در 90%مواقع در حال دانلود،دیده هم میشن:-" برای همین چیزی برای ذخیره نمیمونه زیاد=))
اون یک سری هم نمیدونم چرا حسشون نمیاد:-" مثل Samurai Gun و Pandora Hearts :-" (دومیه رو چون ادامه در مانگاست ندیدم ولی الان که مانگا خون هم شدیم،یحتمل شروعش میکنم :d )
الان چک کردم، OVAـهای کنشین رو هم داشتم(4تان دیگه؟ ) OVAـها رو ببینم یا انیمه رو ببینم بعد برم سراغ اینا؟ :d
---
امروز Natsuyuki Rendezvous رو شروع کردم، خوبه...! :d حالا نه عالی که عاشقش بشم و ...، ولی برای دیدن خوبه :d
فقط یک سؤال مخصوصا از خلیل که در این زمینه اطلاعات زیادی داره! :d خواننده ی اندینگش رو من چیز دیگه ای ازش شنیدم تا حالا؟ :d مثلا... Guilty Crown آیا؟ :-"
---
Natsu رو من دیدم. خیلی داستان بی خودی داره به نظر من. تا قسمت 6 دیدم و دراپش کردم. اصلا کشش نداشت و جذبم نکرد.:| حیف دانلود :biggrin1:
منم فعلا 6ـتا دیدم،الان میخوام برم 7 رو ببینم:-"

آخرین ویرایش:
امروز Natsuyuki Rendezvous رو شروع کردم، خوبه...! :d حالا نه عالی که عاشقش بشم و ...، ولی برای دیدن خوبه :d

Natsu رو من دیدم. خیلی داستان بی خودی داره به نظر من. تا قسمت 6 دیدم و دراپش کردم. اصلا کشش نداشت و جذبم نکرد.:| حیف دانلود :دی

Natsu رو من دیدم. خیلی داستان بی خودی داره به نظر من. تا قسمت 6 دیدم و دراپش کردم. اصلا کشش نداشت و جذبم نکرد.:| حیف دانلود :دی

یکی از زیباترین انیمه های رومنسیه که تا حالا دیدم مخصوصا آهنگ op فوق العادست :d

در مورد Hoozuki no Reitetsu جالب اینجاست که از موقعی که وارد فصل جدید شروع نشده بودیم منتظر این انیمه بودم و جزء کارهایی بود که میخواستم حتمآ نگاه کنم ولی از اونجایی که عالم و ادم این انیمه رو برای زیرنویس برداشتن و در کمال ناباوری هیچکدومشون هم اخر زیرنویس نکردند و منم فعلآ حوصله انیمه زیرنویس انگلیسی با اون همه کاری که شروع کردم برای دیدن ندارم پس این انیمه رو هوا ماند

اره حسن، خواستم بزارم تو لیست ام دیدم که تو دنیای انیمه زیرنویس فارسی نشده، ولی تو animha زیرنویس قسمت اولش هست (حالا همون یه قسمت رو میگریم، ببینم حال و هواش چطوریه)

Buddy Complex برای من نه یه کار خوبه و نه یه کار بد و تا اونجایی که رو اعصابم راه نره و داستانش کشش داشته باشه مشکلی برای ادامه دادنش ندارم ولی اگه قرار باشه داستانش بره جاده خاکی و مبارزاتش در همین سطح باشه ارزش دنبال کردن نداره

حسن، مثلاً قبلاً با خودم شرط کرده بودم که حداقل 3 قسمت از یه انمیه ی فصلی رو نگا کنم بعدش، تصمیم بگیرم..ولی این، واقعاً دیدنش برام سخته.
دو قسمت ـش رو به زور دیدم....صدا گذاری انیمه واقعاً داغونه، موسیقی ـش رو که دیگه نگو، کلاً جاش تو Trash ـه

وقتی که قراره "انیمه بین" بشی، طبیعی ـه
طی این 3.5سال، تقریباً 1.5TB انیمه جمع کردم که به زحمت 250عنوان میشند، که در مقابل آرشیو دوستان، یه سکتور هم حساب نمیشه......همیشه هم 1/3 آرشیوام طی این مدت ندیدم
به پیشنهاد محمدعلی دونو گوش کن، و انیمه های کم حجم نیار، که فردا بتونی به آرشیوـت افتخار کنی :d

---
فقط یک سؤال مخصوصا از خلیل که در این زمینه اطلاعات زیادی داره! :d خواننده ی اندینگش رو من چیز دیگه ای ازش شنیدم تا حالا؟ :d مثلا... Guilty Crown آیا؟ :-"

فک کنم یک سالی بیشتر هست، قسمت آخرش رو هنوز ندیدم LOL

ED آخر Natsuyuki Rendezvous رو Aimer خونده ولی انیمه Guilty Crown کارهاش ترکیبی ـه که اگه بخوای برات دقیق در میارم، ولی بیشتر بند Supercell بوده و آهنگ های داخلی هم کار "میکا کوبایاشی" ـه که سرقفلی کارهای "هیروکی ساوانو" شده

Inuyasha هم دان شد و رفت کنار وان پیس و 4 فصل اول Pokemon بلکه یه روز وقت بشه ببینمشون (که فک کنم تا یه دو سال دیگه پیش نیاد) :d
------------------------
یکی از دوستان می تونه لطف کنه یه سری انیمه در ژانر "WTF/اکشن" پیشنهاد بده؟ اگه حال و هوا و تمشون تو مایه های F\Z یا Psycho-Pass باشه که چه بهتر. ترجیحا کوتاه که برسم ببینم.
--------------------------------
بنده یه اشتباهی کردم اول مانگای فول متال رو خوندم بعدش هرچقدر زور زدم نتونستم با انیمه سری اول حال کنم... و دو قسمت بعد از جدا شدنش از مانگا دراپ شد. خواستم هشدار بدم کسی این اشتباهو نکنه! :(
--------------------------------------------
اون لیست OP ها رو هم با اینکه قدیمیه ولی تقریبا قبولش دارم. انصافا هم سامورای چمپلو هم کابوی اپنینگای بسیار شاخی نسبت به بقیه دارن.
-----------------------------------------------------
یه سوال در حد Challenge هم دارم!
آیا انیمه ای داریم که از نظر میزان WTF بودن و بازی با مخ مخاطب در حد Memento باشه؟

فک کنم یک سالی بیشتر هست، قسمت آخرش رو هنوز ندیدم LOL

ED آخر Natsuyuki Rendezvous رو Aimer خونده ولی انیمه Guilty Crown کارهاش ترکیبی ـه که اگه بخوای برات دقیق در میارم، ولی بیشتر بند Supercell بوده و آهنگ های داخلی هم کار "میکا کوبایاشی" ـه که سرقفلی کارهای "هیروکی ساوانو" شده
یک قسمت رو ببین تموم بشه بره:-" من که وقتی چیزی رو نصفه میبینم رو اعصابم میره! :-" No.6 دو سال رو PCـم بود ولی نه حس دانلودش ادامش میومد که ببینم،نه هم دلم میومد پاک کنم(من وقتی دانلود میکنم که ببینم،اگر حس دیدنش نباشه،حس دانلودشم نیست:-" ) ولی خوب دیدم بیشتر از این اعصاب خودم رو خورد نکنم و زدم پاکش کردم چند وقت پیش از دستش راحت شدم! (این وضعیت رو Kamisama no Memochou هم داشت:-" )

دستت درد نکنه برای راهنمایی :d یه سرچی کردم اسمش رو،از چیزایی که من دیده باشم یکی از اندینگ های بلیچ( 343-354 ، Re:Pray اندینگ 19 ) و اندینگ No.6 بود :d
اندینگ No.6 رو که یادم نیست چی بود،ولی بلیچ رو که دیدم،اون چیزی که توی ذهنم بود ، نبود! :-"
ولی اندینگ No.6 رو دوست میداشتم! :-" (تنها چیزی که یادمه :d )

Inuyasha
------------------------
یکی از دوستان می تونه لطف کنه یه سری انیمه در ژانر "WTF/اکشن" پیشنهاد بده؟ اگه حال و هوا و تمشون تو مایه های F\Z یا Psycho-Pass باشه که چه بهتر. ترجیحا کوتاه که برسم ببینم.
-----------------------------------------------------
یه سوال در حد Challenge هم دارم!
آیا انیمه ای داریم که از نظر میزان WTF بودن و بازی با مخ مخاطب در حد Memento باشه؟
Ergo Proxy
-----------------------------------
فیلم Memento ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or