Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
eta8uqeg.jpg

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

اره حسن، خواستم بزارم تو لیست ام دیدم که تو دنیای انیمه زیرنویس فارسی نشده، ولی تو animha زیرنویس قسمت اولش هست (حالا همون یه قسمت رو میگریم، ببینم حال و هواش چطوریه)

حسن، مثلاً قبلاً با خودم شرط کرده بودم که حداقل 3 قسمت از یه انمیه ی فصلی رو نگا کنم بعدش، تصمیم بگیرم..ولی این، واقعاً دیدنش برام سخته.
دو قسمت ـش رو به زور دیدم....صدا گذاری انیمه واقعاً داغونه، موسیقی ـش رو که دیگه نگو، کلاً جاش تو Trash ـه

من همین دیروز پریروز سر زدم اونجا هم از زیرنویس خبری نبود اگه لینک صفحه یا زیرنویس رو pm کنی ممنون میسم خلیل جان

والا نمیدونم یا پوست من زیادی کلفت شده یا شما خیلی حساس شدید یعنی انقدر بده ؟ من 3 قسمت از انیمه رو دیدم و هنوزم هیچ حس بدی نسبت بهش ندارم حالا همچین حس و خوب و باحالی هم به ادم نمیده ولی اونجوری که شما هم میگید منو نابود نکرده تا الان شایدم در ادامه هم عقیده بشیم ولی فعلآ مشکل خاصی باهاش ندارم :d

^^
فکر کنم انیمه ی cowboy bebop خیلی به چیزی که میخوایی نزدیک باشه !

--------------------

Tales of Phantasia - The Animation Episode 1,2

خیلی دوست داشتم بازیش رو بکنم ولی خوب نشد ولی خوشحال شدم انیمش میاد که فکر کنم 4 قسمت باشه دو قسمت رو دان کردم و مجبورم 2 قسمت دیگه رو دان کنم تا حداقل تمومش کنم ولی باید بگم 10 برابر لوس تر از شمشیر آنلاین شده و خیلی هم خشک حرف میزنن شخصیت ها و خوب کارکتر ها و کیفیت خوبه ولی بقیه ی موارد شکست سختی خورده به نظر من نمیخواستم ادامش بدم فقط بخاطر اینکه تمومش کنم 2 قسمت دیگه رو هم دان میکنم البته این رو بگم محصول 2005 هست !
ولی لباس شخصیت پسره و موهای شخصیت دختر اصلی رو مخن شدید برام !!
البته از این هم نگذریم که خیلی اپنینگ قشنگی داره : "Yume no Hate"

- - -ویرایش - - -

ممنون از عکس !

ولی منو خیلی یاد یک صحنه تو AKU NO HANA انداخت !

دوستان یادمه یه زمانی میگفتن قراره Code Geass R3 پخش بشه هنوزم خبری هست یا رد شده؟ یا همین دو تافیلمی که اومدس؟

قبلا یه سری شایعه بود که میخواستن فصل 3 رو بسازن!! ولی تایید نشد!!
2 تا دیگه ازش میاد(کلا 4 تا هستش که 2 تاش پخش شده)

سلام

یه انیمه ی مدرسه ای طور ، واسه دختری که تا حالا هیچ انیمه ای ندیده چی پیشنهاد میکنید ؟ ... فرد مورد نظر با دیدن صحنه های +18 مشکلی نداره :d نظر خودم رو Highshcool DxD ـه ولی اگه پیشنهادای بهتری هم دارید پذیراییم :d .

سلام

یه انیمه ی مدرسه ای طور ، واسه دختری که تا حالا هیچ انیمه ای ندیده چی پیشنهاد میکنید ؟ ... فرد مورد نظر با دیدن صحنه های +18 مشکلی نداره :d نظر خودم رو Highshcool DxD ـه ولی اگه پیشنهادای بهتری هم دارید پذیراییم :d .
طور ؟:-/
Kaichou wa Maid-Sama
خوراک دختراس:d

سلام

اگه از Twilight خوشش میاد Vampire Knight هم خوبه.
اگه رومانتیک/اکشن بخواد Angel Beats خوبه.
اگرم سبک School Life خالی بخواد Kiss*X*Sis هم هست.
(اینا کل مدرسه ای هایی بود که من دیدم به علاوه Highschool Of the Dead که فک نکنم مناسب باشه :D )

یکی از دوستان می تونه لطف کنه یه سری انیمه در ژانر "WTF/اکشن" پیشنهاد بده؟ اگه حال و هوا و تمشون تو مایه های F\Z یا Psycho-Pass باشه که چه بهتر. ترجیحا کوتاه که برسم ببینم.

Steins;Gate اگه ندیدی، واقعاً انیمه ی خفنی ـه.

یک قسمت رو ببین تموم بشه بره:-" من که وقتی چیزی رو نصفه میبینم رو اعصابم میره! :-" No.6 دو سال رو PCـم بود ولی نه حس دانلودش ادامش میومد که ببینم،نه هم دلم میومد پاک کنم(من وقتی دانلود میکنم که ببینم،اگر حس دیدنش نباشه،حس دانلودشم نیست:-" ) ولی خوب دیدم بیشتر از این اعصاب خودم رو خورد نکنم و زدم پاکش کردم چند وقت پیش از دستش راحت شدم! (این وضعیت رو Kamisama no Memochou هم داشت:-" )

دستت درد نکنه برای راهنمایی :d یه سرچی کردم اسمش رو،از چیزایی که من دیده باشم یکی از اندینگ های بلیچ( 343-354 ، Re:Pray اندینگ 19 ) و اندینگ No.6 بود :d
اندینگ No.6 رو که یادم نیست چی بود،ولی بلیچ رو که دیدم،اون چیزی که توی ذهنم بود ، نبود! :-"
ولی اندینگ No.6 رو دوست میداشتم! :-" (تنها چیزی که یادمه :d )

اون یه قسمت اصلاً قابل تحمل نیست... D:
No.6 دقیق EDـش یادم نیست، ولی فک کنم یه تم آروم داشت، درسته!؟

دوستان یادمه یه زمانی میگفتن قراره Code Geass R3 پخش بشه هنوزم خبری هست یا رد شده؟ یا همین دو تافیلمی که اومدس؟

تنها چیزی که ازش یادم هست OAV هاش Code Geass: Akito the Exiled بود. که تو قالب فیلم سینمایی امد.

من همین دیروز پریروز سر زدم اونجا هم از زیرنویس خبری نبود اگه لینک صفحه یا زیرنویس رو pm کنی ممنون میسم خلیل جان

والا نمیدونم یا پوست من زیادی کلفت شده یا شما خیلی حساس شدید یعنی انقدر بده ؟ من 3 قسمت از انیمه رو دیدم و هنوزم هیچ حس بدی نسبت بهش ندارم حالا همچین حس و خوب و باحالی هم به ادم نمیده ولی اونجوری که شما هم میگید منو نابود نکرده تا الان شایدم در ادامه هم عقیده بشیم ولی فعلآ مشکل خاصی باهاش ندارم :d

اه...اشتباه متوجه شدم، چون با کاربری لوگین نبودم، فک کردم، لینک دانلود زیرنویس رو تو جدول گذاشته....ولی همونطور که خودت گفتی، خبری نیست
در حال پخش دانلود زیرنویس فارسی انیمه لرزش چراغان ارواح | Hoozuki no Reitetsu اختصاصی انیم ها

سلام

بجای انتخاب همچین انیمه هایی که گفتی، من پیشنهاد میکنم که انیمه های زیر رو بدی که واقعاً خیلی بهتره و دختر پسند هم هستند.
Chihayafuru
Chihayafuru 2
Usagi Drop
Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
Clannad
Clannad After Story
Kokoro Connect
Angel Beats
چون میگی که انیمه ندیده، لیست رو به نظر خودم ترتیب دادم که بتونه کم کم با انیمه کنار بیاد

++++++++++++++++

طالب شدم که انیمه ی Ayakashi: Japanese Classic Horror رو نگا کنم...کسی دیدتش؟

50694d1390854815-44085.jpg

Attachments

• 44085.jpg
    44085.jpg
    94.8 KB · مشاهده: 154
سلام ...

خب Steins; Gate هم تموم شد ، انیمه ی محشری بود :d فقط اون آخراش از رابطه ای که بین اوکابه و کوریسو بوجود اومد ، و همچنین Happy Ending ـش خوشم نیومد زیاد ، وگرنه میتونست تو تاپ 3 ـم باشه ... به هر حال داستانش خیلی پیچیده بود ، چندین و چند سوال دارم ! :d
1. تو قسمت 22 که اوکابه میخواد به بتا لاین برگرده ، به کوریسو میگه که تو واسم مهم ترین شخص هستی و عاشقتم و اینا ... خب این چرا در حالی که مجبوره بین کوریسو و مایوری یکی رو انتخاب کنه ، مایوری رو انتخاب میکنه و میذاره که کوریسو بمیره ؟ در حالی که بهش گفته تو واسم از همه مهم تری ، ینی دیگه کسی عزیز تر از تو واسم وجود نداره و طبیعتا مرگ ایشون باید دردناک تر باشه براش ؟
2. چرا سوزوها نتونست آخر کار با اوکابه به زمان حال برگرده ؟ و بر چه اساسی گفت که 7 سال بعد میبینمتون ؟
3. آخر داستان نباید جوری در میومد که زندگی اوکابه تو یه چرخه ی تکرار بیوفته ؟ ... چون خود اوکابه تو صحنه ی مرگ کوریسو وقتی داشت گذشته ـشو میدید میگفت آماده باش که 3 هفته ی سخت در پیش داری و اینا ، خب پس در نهایت باز این 3 هفته باید به این ختم میشد که بره و کوریسو رو نجات بده دیگه ، و دوباره همه چی تکرار بشه هــِــی ، اینطوری نیست ؟
4. لازمه ی فرستادن D-mail روشن بودن اون ماکروفره و تلوزیون پایینی بود درسته ؟ بعد با هر گوشی ای میشد D-mail فرستاد ... خب اینطوری دقیقا اون لحظه ای که این دوتا وسیله با هم روشنن شاید 1000 تا پیام دیگه هم فرستاده بشه ، ینی مال اونا هم به گذشته فرستاده میشد و زندگی همه مردم همینطوری تغییر میکرد ؟ یا فقط اینا میتونستن بفرستن ؟
5. این سوال نیست فقط خواستم بگم که مایوری خیلی شخصیت دوست داشتنی و خدایی بود :x:d .

یه سوال میخوام بکنم فقط کتکمون نزنین!:دی

این Attack on Titan به انگلیسی دوبله شده؟!:دی من هر چی گشتم پیدا نکردم!
اگه شده یکی یه لینک با کیفیت خوب ازش داره بده لطفا.:دی

وقت کردی بشین ببین... مخصوصاً Senyuu و Gakkatsu ...
می خواستم بزنم Senyuu دانلود بشه که فهمیدم نامحدود بودن دانلودم پریده (خلیل در جریانه)!
انیمه اش قدمش نحسه :دی
یه سوال در حد Challenge هم دارم!
آیا انیمه ای داریم که از نظر میزان WTF بودن و بازی با مخ مخاطب در حد Memento باشه؟
اگه انیمه میخوای بزنه مغزتو بپکونه زیاد داریم بدیم خدمتت :دی مثلا همون Ergo Proxy که گفتن. یا Serial Experiment Lain و همین Paranoia Agent که بحثش بود. از اینا بدتر هم هستش حتی :دی مثلا Texhnolyze علیه السلام. البته این میزنه بیشتر تو کارای دیوید لینچ و مُخ آدم رسما بو میگیره بعد دیدنش :دی

Mawaru PengiunDrum و Kyousougiga هم هستن که اولش چیز زیادی متوجه نمیشی ولی آخرش همه چیز روشن میشه.

اما آخرش به نظرم تنها چیزی که واقعا بخوام تو جواب این سوالت پیشنهاد بدم Baccano باشه و بعضی فیلمای ساتوشی کن مثل Paprika و Perfect Blue:دی بالایی ها جنسشون فرق داره.
اصلا تو خودت میتونی به فیلم مثل Memento بگی که اومدی انیمه شبیهش میخوای ؟:دی

طالب شدم که انیمه ی Ayakashi: Japanese Classic Horror رو نگا کنم...کسی دیدتش؟

50694d1390854815-44085.jpg

خلیل ساما، Aoi Bungaku رو دیدی ؟ اینم تقریبا مثل اونه. یعنی سه تا داستان هارر کلاسیک ژاپنی رو سه تا کارگردان مختلف ساختن و گذاشتنش تو یه انیمه. دو تای اول در بهترین حالت ok هستن ولی داستان سومش عالیه. هم داستانش خیلی قشنگه هم گرافیک خیلی خیلی خاصی داره. بعدا از داستان سومش یه انیمه ی کامل spin-off ساختن به اسم Mononoke که خیلی کار خوبیه. به نظر من اگه خیلی وقت نداری فقط داستان سومش و بعدش Mononoke رو ببین.

سلام ...

خب Steins; Gate هم تموم شد ، انیمه ی محشری بود :d فقط اون آخراش از رابطه ای که بین اوکابه و کوریسو بوجود اومد ، و همچنین Happy Ending ـش خوشم نیومد زیاد ، وگرنه میتونست تو تاپ 3 ـم باشه ... به هر حال داستانش خیلی پیچیده بود ، چندین و چند سوال دارم ! :d
1. تو قسمت 22 که اوکابه میخواد به بتا لاین برگرده ، به کوریسو میگه که تو واسم مهم ترین شخص هستی و عاشقتم و اینا ... خب این چرا در حالی که مجبوره بین کوریسو و مایوری یکی رو انتخاب کنه ، مایوری رو انتخاب میکنه و میذاره که کوریسو بمیره ؟ در حالی که بهش گفته تو واسم از همه مهم تری ، ینی دیگه کسی عزیز تر از تو واسم وجود نداره و طبیعتا مرگ ایشون باید دردناک تر باشه براش ؟
2. چرا سوزوها نتونست آخر کار با اوکابه به زمان حال برگرده ؟ و بر چه اساسی گفت که 7 سال بعد میبینمتون ؟
3. آخر داستان نباید جوری در میومد که زندگی اوکابه تو یه چرخه ی تکرار بیوفته ؟ ... چون خود اوکابه تو صحنه ی مرگ کوریسو وقتی داشت گذشته ـشو میدید میگفت آماده باش که 3 هفته ی سخت در پیش داری و اینا ، خب پس در نهایت باز این 3 هفته باید به این ختم میشد که بره و کوریسو رو نجات بده دیگه ، و دوباره همه چی تکرار بشه هــِــی ، اینطوری نیست ؟
4. لازمه ی فرستادن D-mail روشن بودن اون ماکروفره و تلوزیون پایینی بود درسته ؟ بعد با هر گوشی ای میشد D-mail فرستاد ... خب اینطوری دقیقا اون لحظه ای که این دوتا وسیله با هم روشنن شاید 1000 تا پیام دیگه هم فرستاده بشه ، ینی مال اونا هم به گذشته فرستاده میشد و زندگی همه مردم همینطوری تغییر میکرد ؟ یا فقط اینا میتونستن بفرستن ؟
5. این سوال نیست فقط خواستم بگم که مایوری خیلی شخصیت دوست داشتنی و خدایی بود :x:d .
راستش من این انیمه رو به صورت جزئی یادم نیست. به هر حال بهار و تابستون 2011 پخش میشد و منم دیگه بعد از اون ندیدمش.
اما خوشبختانه یه پست دارم از دو سال پیش تو همین تاپیک که درواقع یه تیکه از مکالمه ی من و یه نفر دیگه تو دنیای انیمه بود. به صورت کلی، داستان رو توش توضیح دادیم و اگه بخونی به احتمال خیلی خیلی زیاد جواب سه سوال اولیت رو میگیری. سوال چهارمت رو هم یادمه که اینجوری نبود ولی دلیلش رو یادم نیست:دی
این Attack on Titan به انگلیسی دوبله شده؟!
Funimation امتیازش رو خریده و دوبله اش رو هم شروع کردن و فکر کنم یه تریلر دوبله هم ازش دادن بیرون ولی هنوز تموم نشده کارش.
دیگه با خودته که تا یه زمان نامعلومی صبر کنی تا یه نسخه با دوبله ی ضعیف ببینی یا اینکه همین نسخه ی ژاپنی که قطعا بهتره رو ببینی!

• Like
Reactions: Nameless King
Funimation امتیازش رو خریده و دوبله اش رو هم شروع کردن و فکر کنم یه تریلر دوبله هم ازش دادن بیرون ولی هنوز تموم نشده کارش.
دیگه با خودته که تا یه زمان نامعلومی صبر کنی تا یه نسخه با دوبله ی ضعیف ببینی یا اینکه همین نسخه ی ژاپنی که قطعا بهتره رو ببینی!
جدی؟ من هرچی گشتم هیچ تریلری پیدا نکردم! لینکی چیزی ازش داری؟ خیلی مشتاقم ببینم انگلیسیش چطوری در میاد و چه کستی پشت پروژه هستند...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or