Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سلام به همه .
رفقا میخوام برای اولین بار دیدن انیمه های سریالی رو شروع کنم . با فرهنگ ژاپن و انیمه و JRPG و همه چیز آشنا هستم و خلاصه حالیمه چی به چیه فقط تا الان انیمه سریالی ندیدم ( به جز انیمه های دوران کودکی که تو تلویزیون پخش میشد ) .
میخوام 4-5 تا انیمه پشم ریزون و خفن بهم معرفی کنید ( فقط مثل ناروتو و اینا 1000 قسمتی نباشه که Filler داشته باشه ) . یه چیز کوتاه تر ولی درجه یک .
تو هر سبکی هم بود بود . اگه Mystery بود اگه عشقی بود اگه هر چی بود موردی نداره . یه چیزی تو مایه های Mito Komon هم معرفی کنید برای وقت تلفی ببینم ( که همش یه جورایی فیلر باشه ولی باحال :دی ) .
در ضمن من تنبل هستم و نمیتونم دانلود کنم . اگر جایی رو میشناسید که رو هارد کیفیت HD داره و میریزه و پولش رو میگیره هم معرفی کنید .

سلام به روی ماه ات

این اواخر همه با Shingeki no Kyojin، Fate/Zero و Steins;Gate کاملاً فر خوردن و نیاز به بیگودی نداشتن.

یه کم قدیمی تر می تونی Fullmetal Alchemist رو پیدا کنی که به شدت تاپ ـه!

اگر Mystery و عشقی و مغز ذوب کن با فضاسازی های ژاپنی اصلی بخوای، Mushishi اصل جنسه.

یه کم قدیم تر ملت با Death Note شروع به ریزش مو می کردن. هنوز هم اثر داره.
-------------------------
در مورد یه چیز توی مایه های میتو کومون، هم همین حالا ناگهان Jojo Bizarre Adventures توی ذهنم اومد. هیچیش شبیه میتو کومون نیست. اما کلاً حال میده:دی

سلام به همه .
رفقا میخوام برای اولین بار دیدن انیمه های سریالی رو شروع کنم . با فرهنگ ژاپن و انیمه و JRPG و همه چیز آشنا هستم و خلاصه حالیمه چی به چیه فقط تا الان انیمه سریالی ندیدم ( به جز انیمه های دوران کودکی که تو تلویزیون پخش میشد ) .
میخوام 4-5 تا انیمه پشم ریزون و خفن بهم معرفی کنید ( فقط مثل ناروتو و اینا 1000 قسمتی نباشه که Filler داشته باشه ) . یه چیز کوتاه تر ولی درجه یک .
تو هر سبکی هم بود بود . اگه Mystery بود اگه عشقی بود اگه هر چی بود موردی نداره . یه چیزی تو مایه های Mito Komon هم معرفی کنید برای وقت تلفی ببینم ( که همش یه جورایی فیلر باشه ولی باحال :دی ) .
در ضمن من تنبل هستم و نمیتونم دانلود کنم . اگر جایی رو میشناسید که رو هارد کیفیت HD داره و میریزه و پولش رو میگیره هم معرفی کنید .
اینایی که محمدعلی گفت تایید میشه! عشقولی میتونی Gosick و Ano Hana رو هم ببینی برای شروع :x

وان پیس هم انیمه ی خفنیه ها :-" حالا درسته 600 قسمتیه:-" ولی فیلرهاش به نسبت خیلی کم میباشند! :d همونایی هم که داره،فیلرهای جالبی هستن :d اگر میخوای برای وقت تلفی ببینی گزینه ی خوبیه:-" (البته وقتی ببینی درگیرش میشی >:) ) همه ی سبک های بالا رو هم توی خودش جا میده :d از ترسناک بگیر تا عشقولی:-"

برای گرفتن انیمه هم :

---
مانگای بلیچ هم...8-|
کلا بعضی مانگاها نمیتونند از کسی خدا نسازن؟ :| که بعدش اگر به هر طریقی روزی روزگاری شکست خورد،فحش نخورن؟ :| چه وضعشه آخه :|
یکم از وان پیس یاد بگیرن! :d دشمن ها هیچکدوم جوری نیستن که نشه زدشون! :-" شاید "حالا" نشه،ولی به طور کلی میشه! :d (فن بازی نیستا! حقیقته:-" )
هیچی دیگه اعصابم از دست بلیچ بهم ریخته :|

به طور کلی اسپویل نداشتا:-" ولی گذاشتم تو اسپویل،بعدا مشکلی پیش نیاد :d
---
چند روز پیش انیمیشن Turbo رو دیدم! :|
میگفتن Plane همون Cars که هواپیما شدن! Turbo هم باز همون Carsـه که حلزون شدن! :| البته Cars چندین lvl بالاتره! :d
حیف وقت در کل! :d توصیه میکنم نبینید! :d

الانم احتمالا میرم Despicable Me 2 ببینم! :d امیدوارم باعث حرص خوردنم نشه:)

---
@هانکوک لاور :|
حوادث پس از جنگ و اینا میخوای، Rainbow هم چیز خوبیه! :d

سلام به روی ماه ات

این اواخر همه با Shingeki no Kyojin، Fate/Zero و Steins;Gate کاملاً فر خوردن و نیاز به بیگودی نداشتن.

یه کم قدیمی تر می تونی Fullmetal Alchemist رو پیدا کنی که به شدت تاپ ـه!

اگر Mystery و عشقی و مغز ذوب کن با فضاسازی های ژاپنی اصلی بخوای، Mushishi اصل جنسه.

یه کم قدیم تر ملت با Death Note شروع به ریزش مو می کردن. هنوز هم اثر داره.
من جای طرف بودم فرار میکردم :دی

@Scαrface

نمیدونم باید تبریک بگم یا تسلیت!!

در هر صورت خوش‌ اومدی...

47219114130982631192.jpg

این هاردت هم بفرست بیاد مردک! :d

پیام بازرگانی شینگکی هم اومد. من که ژاپنی حالیم نیست اما انگار تبلیغ ماشین جدید سوبارو باشه:دی

کارگردان تبلیغ، تیم ساختش و ... همه همون هایی هستن که قراره فیلم شینگکی رو بسازن.

کلاً آب قطع بوده

تریلر:
Download AoT mp4

اسپویلی نداره (برای انیمه بین ها)

بعله متاسفانه آب قطع بوده

ظاهراً گویا آب قطع بوده

آب قطع بوده

قطع بوده

بوده
-----
ویرایش: گفتم آب قطع بوده؟ :دی

آخرین ویرایش:
PUPA EPISODE 3
هیچی نفهمیدم !
ولی جون من چی شد ؟!
الان چطوری پسره دوباره زنده شد ؟
من حدس میزنم تو جهنمن !

----------------------------------------------

NARUTO SHIPPUDEN EPISODE 346-347
خیلی این دو قسمت رو دوست داشتم و دوباره اون لحضات تلخ مرگ یاهیکو رو میخوان نشون بدن !
جیرایا رو دوباره دیدم بغزم گرفت !
ولی از یاهیکو خیلی خوشم میاد حیف شد میتونستن اگر زنده میموند روش بیشتر مانور بدن !!
این دانطو حالم ور بد میکنه !
خوبه ساسوکه ترکونش !
خیلی قشنگ این فیلر های زمان آکاتسوکی !
دوباره میخوام جنگ میناتو و اوبیتو رو ببینم !
و خوبه هوکاگه سوم و دوم رو هم دوباره نشون بدن !

=========================

@Scαrface

سلام حسین جون !

این هارو به ترتیب پیشنهاد میکنم حتما ببینی :

FATE/ZERO
SWORD ART ONLINE
attack on titan
kuroko no basket
Ano Hi Mita Hana no Namae
mushishi

همه نوع سبکی رو پوشش دادم برات !!

آخرین ویرایش:
:-&

فاجعس این انیمه:d:|بعد داری اونو از SNK بالاتر میدونی:d؟

درسته انیمه ی لوسی هست !
ولی بنظر من قشنگه !
راستی این رو اول برای حسین پیشنهاد دادم چون با بازی های JRPG انس گرفته این انیمه خوب زیادم کم شباهت به اون سبک بازی ها نیست و اگر این رو اول ببینه بیشتر جذب انیمه میشه !
البته که شینگکی خداست ولی بنا بر دلایل روان شناختی بردیایی بهتر حسین اول شمشیر آنلاین رو ببینه بنظر من به نفعشه !

- - -ویرایش - - -

.......

همچینم فاجعه نیست .خیلی از این انیمه خوششون میاد خیلی هم بدشون میاد
کلا انیمه دیدن سلیقه ایه. شاید شما بدت بیاد ولی خیلی ها هستن که کافیه راجب این انیمه یه کلمه بد بگی تا از خجالتت در بیان :d

سلام به همه .
به عنوان کسی که اصلاً اهل انیمه نبوده (و هنوز هم اهل 80،90% انیمه ها نیست :-") پیشنهاد میکنم Fate/Zero و Death Note رو از دست ندی ! :دی هر دو به شدت زیبا و تأثیرگذار هستن.
Fate/Zero فقط 25 اپیزود هست و Death Note هم 37 اپیزود. هر دو انقدر کشش دارن که اگه همه اپیزودها دم دستت باشن ، کمتر از یه هفته تموم میشن ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or