Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
الکی دلتون رو صابون نزنید! :-" هیچ اتفاقی نمیفته! :d
هوکاگه اول تازه قدرت جدید زورچپونی کرده تو ساسکه،اونطرفم کیوبی قبل از کشیده شدن در گوش گارا یه چیزی گفت!
جفتشون زنده میمونند، ساسکه هم یا یک غلط خفنی میکنه(:| ) یا میزنه مادارا رو میترکونه کلا:-"
به هر حال،با این قدرت زور چپونی یه کاری میکنه! نه اینکه رفت جلو مادارا درجا اپیک فیل شد بدون انجام هیچکاری! :-"

ولی اگر این اتفاق بیفته و ساسکه انشاالله به درک واصل بشه، 7 شبانه روز اینجا جشن و پایکوبی خواهیم داشت! :d

اوروچیمارو اومده مسابقه تماشا کنه؟ :| همچین آدمی نیستا! مطمئنا نقشه های مرموزی داره! آخرش میره بدن مادارا رو میگیره هم به چشم ها میرسه،هم به بدن سنجو! حالا بیا و درستش کن:-" انسانی بس مشکوکه ایشان! :d
کوشینا بعد از اینکه کیوبی رو از درونش ازاد کردن. به دلیل اینکه از خاندان اوزوماکی بود نمرد. ولی تو این قسمت گفته شد که مرگ برای جینچوریکی که بیجوش آزاد بشه حتمی هست!!!! قضیه چیه؟
یحتمل این نکته ایه که باعث شکست گروه مادارا میشه! :-"
ولی تو رو خدا این ساسکه بمیره:(( یکبار از تکنیک سوچیکاگه در رفت ما آرزو به دل موندیم،ایندفعه دیگه عملی بشه! :-"

وان پیس که همیشه خفنه! :-" این هفته هم مثل هفته های قبل >:)
ولی منتظر ترجمه بلیچ و وان پیس میباشیم! :((

مانگا ناروتو 662
یه بار یادمه قبل از اینکه به ناروتو بگن جیرایا مرده، ایتاچی اومده بود به خوابش و گفت من قدرتم رو میدم بهت و کلاغ هاش رفت تو دهن ناروتو. توی هیچ کجای داستان از اون اضافه قدرت ایتاچی استفاده نشدش؟

مانگا ناروتو 662
یه بار یادمه قبل از اینکه به ناروتو بگن جیرایا مرده، ایتاچی اومده بود به خوابش و گفت من قدرتم رو میدم بهت و کلاغ هاش رفت تو دهن ناروتو. توی هیچ کجای داستان از اون اضافه قدرت ایتاچی استفاده نشدش؟
Nauto Mnaga - Chapter 662
مراجعه کن به قسمت 298 شیپودون
ناروتو ازش استفاده ای نکرد،ولی الانم دیگه ندارتش! از تو حلقش کشیده شد بیرون:-"

ولی جان خودم من هنوز فرق بیرون و موضوع اسپویل رو نفهمیدم:-" تازه اینطور که بچه ها گفتن بیرون بیشتر به کار میاد:-"

مانگا ناروتو 662
اون چشم شیسویی بود دیگه...
وقتی ناروتو و بی با ادو تنسه ایتاچی و ناگاتو رو به رو شدن (همون اوایل جنگ) بیرون اومد و ایتاچی رو از کنترل کابوتو آورد بیرون...

Rurouni-Kenshin-v19-ch161-Page-054.jpg
الان قضیه ی این عکس چیه ؟:d

الکی دلتون رو صابون نزنید! :-" هیچ اتفاقی نمیفته! :d
هوکاگه اول تازه قدرت جدید زورچپونی کرده تو ساسکه،اونطرفم کیوبی قبل از کشیده شدن در گوش گارا یه چیزی گفت!
جفتشون زنده میمونند، ساسکه هم یا یک غلط خفنی میکنه(:| ) یا میزنه مادارا رو میترکونه کلا:-"
به هر حال،با این قدرت زور چپونی یه کاری میکنه! نه اینکه رفت جلو مادارا درجا اپیک فیل شد بدون انجام هیچکاری! :-"

ولی اگر این اتفاق بیفته و ساسکه انشاالله به درک واصل بشه، 7 شبانه روز اینجا جشن و پایکوبی خواهیم داشت! :d

اوروچیمارو اومده مسابقه تماشا کنه؟ :| همچین آدمی نیستا! مطمئنا نقشه های مرموزی داره! آخرش میره بدن مادارا رو میگیره هم به چشم ها میرسه،هم به بدن سنجو! حالا بیا و درستش کن:-" انسانی بس مشکوکه ایشان! :d

یحتمل این نکته ایه که باعث شکست گروه مادارا میشه! :-"
ولی تو رو خدا این ساسکه بمیره:(( یکبار از تکنیک سوچیکاگه در رفت ما آرزو به دل موندیم،ایندفعه دیگه عملی بشه! :-"

وان پیس که همیشه خفنه! :-" این هفته هم مثل هفته های قبل >:)
ولی منتظر ترجمه بلیچ و وان پیس میباشیم! :((

قسمت های این هفته ی ناروتو/بلیچ/وان پیس در مقابل چپتر این هفته ی "ماگی" جوکی بیش نبودن!!!!>:)

Nauto Mnaga - Chapter 662
مراجعه کن به قسمت 298 شیپودون
ناروتو ازش استفاده ای نکرد،ولی الانم دیگه ندارتش! از تو حلقش کشیده شد بیرون:-"

ولی جان خودم من هنوز فرق بیرون و موضوع اسپویل رو نفهمیدم:-" تازه اینطور که بچه ها گفتن بیرون بیشتر به کار میاد:-"

الان هم اسپویلر رو اشتباه زدی باید می زدی Naruto Manga . الان یکی بیاد بخونه اسپویلرت رو ممکنه دچار اشتباه بشه :دی

انیمه ناروتو 364

این قسمت چقدر خوب شروع شد و چقدر بد تموم شد. تا جایی که یادم میاد همچین چیزی توی مانگا نبود. یعنی دوباره فیلر؟؟

انیمه ناروتو 364

این قسمت چقدر خوب شروع شد و چقدر بد تموم شد. تا جایی که یادم میاد همچین چیزی توی مانگا نبود. یعنی دوباره فیلر؟؟

قراره یه چند قسمت (نمی دونم چند قسمت :دی) اسپشال بدن بیرون که فاصله ی اون فلش بک بچگی دوستان رو تا زمانی که به اون قضیه ی 12 سال قبل میرسیم پوشش بده.

سلام

آقا Graveyard of Fireflies در همین حدی که میگن غمگین و دپرس کننده ـس ینی ؟ :d رفتم کامنتا رو در موردش خوندم ، مثلا یه نفر گفته بود بعد دیدنش تا یه هفته Down بوده از نظر روحی . یکی دیگه گفته بود تا دو روز از تخت خوابش پا نشده :| جریان چیه ؟ اگه انقدر داغون کننده ـس که برم تو کارش همین الان ! :d

سلام

آقا Graveyard of Fireflies در همین حدی که میگن غمگین و دپرس کننده ـس ینی ؟ :d رفتم کامنتا رو در موردش خوندم ، مثلا یه نفر گفته بود بعد دیدنش تا یه هفته Down بوده از نظر روحی . یکی دیگه گفته بود تا دو روز از تخت خوابش پا نشده :| جریان چیه ؟ اگه انقدر داغون کننده ـس که برم تو کارش همین الان ! :d
داستانش که کلا ناراحت کننده هست!! ولی دیگه نه اینقدر:d
آخرش خیلی ناراحت کننده بود.
داستانش هم در مورد دو کودکی که پس از بمباران جنگ جهانی دوم واسه زنده موندن تلاش میکنن....
قشنگه. ببینی ضرر نمیکنی!! خودم شخصا درد جنگ رو حس کردم...

سلام

بین دقیقه ی 20 تا 25 بود که به اخوی گفتم دیگه نمی تونم تحمل کنم، دارم میرم توی افق محو بشم:دی

بیشتر از این که ناراحت کننده باشه، فجیع و دلخراشه

سلام به همه .
رفقا میخوام برای اولین بار دیدن انیمه های سریالی رو شروع کنم . با فرهنگ ژاپن و انیمه و JRPG و همه چیز آشنا هستم و خلاصه حالیمه چی به چیه فقط تا الان انیمه سریالی ندیدم ( به جز انیمه های دوران کودکی که تو تلویزیون پخش میشد ) .
میخوام 4-5 تا انیمه پشم ریزون و خفن بهم معرفی کنید ( فقط مثل ناروتو و اینا 1000 قسمتی نباشه که Filler داشته باشه ) . یه چیز کوتاه تر ولی درجه یک .
تو هر سبکی هم بود بود . اگه Mystery بود اگه عشقی بود اگه هر چی بود موردی نداره . یه چیزی تو مایه های Mito Komon هم معرفی کنید برای وقت تلفی ببینم ( که همش یه جورایی فیلر باشه ولی باحال :دی ) .
در ضمن من تنبل هستم و نمیتونم دانلود کنم . اگر جایی رو میشناسید که رو هارد کیفیت HD داره و میریزه و پولش رو میگیره هم معرفی کنید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or