Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
در راستای اینکه من همچنان در شرایط داغونی میباشم! برای تسکین دردم اپنینگ وان پیس رو دانلود کردم! :)) (خودش انشاالله وقتی شرایط برقرار شد :| )خوب... چون در مورد مانگا هم میخوام صحبت کنم،پس اگر کسی مانگا نخونده باز نکنه اسپویلر رو! :d
اول اینکه...این چه رنگی بود برای لباس فوجیتورا آخه :| بنفش؟ :| البته پیشبینی میکردم بنفش بشه،ولی زرشکی بیشتر مورد پسندم بود:-" (البته با توجه به تصاویر رنگی فن ها! :-" هم بنفش داشتیم هم زرشکی هم X رفگ دیگه،ولی بنفش و سفید(جدا خونده بشه) رو اصلا دوست نداشتم، ولی زرشکی بس جالب بود :d ) البته فکر کنم توی اسمش علاوه بر معنی ببر،معنی بنفش یا چیزی تو این مایه ها هم میداد! حالا دقیق یادم نیست! شایدم توهمه :dبعدی اینکه این بلک بیرد هردفعه بینی ـش داغون تر از دفعه ی قبل میشه ! چقدر بیریخت:-"اما لباس کلاه حصیری ها خیلی جالب بود! :d مخصوصا بانو روبین:x:x:x:x:x بانو مثل همیشه 20ـه! :-" :d اگر PW3 معرفی میشد،اینا رو هم یحتمل به عنوان DLC میفروختن :| (لباسای Z رو برای PW2 فروختن! :| کیمونو هم برای PW1 )زورو،اسوپ،فرانکی هم خیلی خوب بودن :d این فرانکی اگر دستمال سر ببنده و مدل موهاشم اونجوری بزاره خیلی بهش میادا! :d از این کله ی کچلش بهتره! :d در مورد صحنه های این آرک کاوندیش :bighug: بارت :bighug: (انشاالله ناکامای آینده! :d ) ... ربکا 8-|بارت اپنینگ خیلی کم بود :(( همون یه صحنه هم که بود،کل صورتش رو نوشته ها گرفته بودن :|و اینکه ... من به خاطر اون صحنه ی کوتوله ها تا 2 هفته داشتم حرص میخوردم :| حالا تو همه ی قسمت ها باید اون رو ببینم و حرص بخورم؟ :| خدا رو خوش میاد آخه؟ :((اون بخش لاو در مقابل دوفلا و فوجیتورا هم بس خفن بود! :xدر مورد خود آرک هم ، برای من بهترین آرک وان پیس خواهد بود به 2 شرط! 1.ناکامای جدید داشته باشیم(مخصوصا بارت :x یا کاوندیش) 2.ناکامای جدیدمون ربکا نباشه! :| اگر اینطوری باشه،برای من بالاتر از واتر7-انیس لابی قرار میگیره! :d اگر بارت بیاد،بعد از زورو ساما و بانو روبین، کلاه حصیری سومم خواهد شد به احتمال 99% ! >:)این آرک اگر یه اپنینگ دیگه هم داشته باشه خوبه! :-" یدونه کمه :( مخصوصا اینکه صحنه های این آرکش کم بود و 1000تا کاراکتر دیگه قراره اضافه بشن بعدا! :-"حالا از صحنه ها بگذریم، خود آهنگ! :d بد نبود :d ولی خوب،ولی جزو مورد علاقه هام نیست! :d البته نسخه ی خام گرفتم و متن شعر هم که نداشتیم،زیرنویس فارسی هم مثل اینکه نداشت متن شعر رو ، شاید در آینده با اومدن متن شعر نظرم عوض شد! :d (اگر کسی زیرنویس انگلیسی داره برسونه :d )و در آخر اینکه،من وان پیس میخوام! :((

آخرین ویرایش:
دوستان کسی اسمی ، لینکی ، آدرسی از اون آهنگ انتهای Fate/Zero توی اپیزودهای 18 و 19 نداره ؟! :دی
همون دو تا اپیزود کریتسوگو که آخر هرکدوم یکی از عزیزانش رو شهید میکنه. :(

ویرایش : یافتم ! :دی اسمش Manten هست.

آخرین ویرایش:
سلام
کسی زیرنویس فارسی قسمت 26 از فصل اول Nurarihyon رو سراغ داره ؟

پرهام، من خودم هنوز فرصت نکردم که این انیمه رو نگا کنم...ولی همون موقعه که زیرنویس میشد...گفته بودند که قسمت 26خلاصه داستان ـه...و قرار بود که زیرنویس بشه (فک نکنم شد)
فصل یک، باید همون 25قسمت باشه.

پرهام جان خلیل درست میگه

فصل اول قسمت 13 و 26 خلاصه داستانه

-----------------------

کاشکی فصل سومی هم ازش ساخته بشه... مخصوصاً که این آرک آخری عالیه و خیلی باهاش حال میکنم

البته به طور کلی به نظرم مانگاش خیلی بهتر از انیمه کار شده ولی بهرحال از فصل سوم استقبال میشه.

سلام
پرهام جان خلیل درست میگه

فصل اول قسمت 13 و 26 خلاصه داستانه

-----------------------

کاشکی فصل سومی هم ازش ساخته بشه... مخصوصاً که این آرک آخری عالیه و خیلی باهاش حال میکنم

البته به طور کلی به نظرم مانگاش خیلی بهتر از انیمه کار شده ولی بهرحال از فصل سوم استقبال میشه.

پرهام، من خودم هنوز فرصت نکردم که این انیمه رو نگا کنم...ولی همون موقعه که زیرنویس میشد...گفته بودند که قسمت 26خلاصه داستان ـه...و قرار بود که زیرنویس بشه (فک نکنم شد)
فصل یک، باید همون 25قسمت باشه.
خوشم اومد از انیمش . مخصوصاً شکل چشم اون تا دختره ( مو زرده و و مو مشکیه ) رو دوست دارم . شدیداً کاوایی هستن :دی

Nurarihyon کامل ترجمه شده؟ :d 2 قرن پیش میخواستم ببینمش که یا ترجمش کامل نشده بود یا برای مدتی متوقف شده بود(دقیق یادم نیست) یا شایدم فصل دومش مونده بود ترجمش:-"
حالا به هر حال،شرایطی پیش اومد که گفتم بعد میبینمش! که بعد هم یادم رفت :((

اصلا این انیمه،همونیه که شخصیت اصلیش یه یارو مو سفیدی میباشد دیگه؟ :d
باید ببینمش حتما! :x احساس میکنم ازش خوشم میاد:d

Nurarihyon کامل ترجمه شده؟ :d 2 قرن پیش میخواستم ببینمش که یا ترجمش کامل نشده بود یا برای مدتی متوقف شده بود(دقیق یادم نیست) یا شایدم فصل دومش مونده بود ترجمش:-"
حالا به هر حال،شرایطی پیش اومد که گفتم بعد میبینمش! که بعد هم یادم رفت :((

اصلا این انیمه،همونیه که شخصیت اصلیش یه یارو مو سفیدی میباشد دیگه؟ :d
باید ببینمش حتما! :x احساس میکنم ازش خوشم میاد:d

2 فصلش کامل ترجمه شده :d
حتما ببین مخصوصاً فصل دوم قشنگتر هم میشه :d

یکی از مهمترین دلایلی که علاقه ی من به انیمه های شونن کم شد طی یک دو سال گذشته، اینه که بیننده رو رسما احمق فرض می کنن، جایی که نباید اینطور باشه. مثلا دو نفر دارن مبارزه می کنن، یهو یکیشون با خودش فکر می کنه من الان باید فلان کارو بکنم، اگه نکنم اینجوری میشه و ...، در صورتی که خود بیننده اینو میدونه یا اینکه اگر نمیدونه هم باید طور دیگه ای بهش گفته بشه . نمی دونم میتونم منظورمو برسونم یا نه! کلا یه قانون نانوشته ای هست که میگه "show, don't tell" . اگه یه جایی تو یه فیلم/انیمه/سریالی همه چیز داره توضیح داده میشه یعنی اینکه یا بیننده احمق فرض شده که همه چیز داره به صورت ساده توضیح داده میشه یا اینکه نویسنده و کارگردان بلد نبودن جور دیگه ای اطلاعات لازم رو به بیننده بدن، جز با روایت مستقیم.

توی این چند قسمت اخیر، یه حمله ی چند جانبه اتفاق افتاده توی هانتر. در عرض کمتر از یکی دو دقیقه اتفاقات خیلی خیلی زیادی داره میفته، توی چند جای مختلف و با حضور چندین شخصیت متفاوت. در نتیجه "روایت کردن" این اتفاقات تنها راه حل به نظر میرسه. یعنی اگر هم راه دیگه ای وجود داشته باشه (مثلا اینکه تو یه قسمت اول ماجراهای نترو رو بگن، بعد از دید گون، بعد مورِل و ...) به احتمال خیلی زیاد نتیجه ی جذابی نداره.
واسه روایت دو راه وجود داره. اولیش چیزیه که اکثرا انیمه ها اینو انتخاب میکنن. اینکه شخصیتا خودشون روایت کنن. راه دوم هم اینکه یه دانای کل، به عنوان راوی سوم شخص، ماجراها رو بگه، کاری که هانتر میکنه. به نظرم هر کدوم خوبی ها و بدی های خودشونو دارن ولی دومی، حداقل تو این قسمتای هانتر، بهتر به نظر میرسه.

اما این راوی توی هانتر، با اینکه خیلی صدای جذابی داره، گاهی زیادی حرف میزنه و چیزایی رو میگه که فکر کنم اگه ساکت باشه بهتر میشد. مثلا تو قسمت 112 اونجایی که میگه یوپی، خلق و خوی حیوانی داره و در نتیجه بلافاصله رو مبارزه مترمرکز میشه، یا کلا جاهایی که در مورد اتفاقات همزمان توضیح میده، حضور راوی ضروریه و اگه این اطلاعاتو نده، تجربه ی بیننده کامل نمیشه. اما مثلا تو قسمت 112 اونجایی که موقع سقوط پیتو میگه که قدرتشو تو پاهاش جمع میکنه تا بتونه خودشو پرتاب کنه، کاملا غیر ضروریه. این چیزیه که واضحه و حتی قبلا هم تو داستان اتفاق افتاده (وقتی پیتو به کایت، گون و کیلوا حمله کرد) و اگه نمیگفت بهتر میشد. یا توی همین قسمت 113 وقتی به گیج شدن ذهنی کیلوا به خاطر تصمیمش واسه رفتن به سمت دشمنای ایکالگو اشاره میکنه( که ضروریه)، بعدش میگه که "برخلاف ذهنش، بدنش به نرمی و دقت کار میکنه و حریفاشو نابود میکنه"، این غیر ضروریه. اگه اینو نمیگفت تاثیر این صحنه بیشتر هم میشد از چیزی که الان هست. نمونه اش توی قسمت 112 وقتیه که شاه به پیتو میگه که "کوموگی رو خوب کن. روت حساب می کنم" و اشک پیتو سرازیر میشه، به خاطر اینکه شاه، برای اولین بار یه چیزی از پیتو خواسته و پیتو با وجودی که قدرت نترو و زنو(پدربزرگ کیلوا) رو دیده، درخواست دوستانه و شاید کمی عاجزانه ی شاه رو قبول میکنه. راوی تو این صحنه ساکته و همین باعث میشه این صحنه بهتر باشه.

یه مورد دیگه هم هست که سعی میکنم خلاصه تر بگمش! چون واسه قبلی خیلی زیاد تایپ کردم! این قضیه ای که وسط مبارزه ها، نویسنده ها شروع میکنن به پرداخت شخصیت ها! حالا یا اتفاقی از گذشته شون فاش میشه یا اینکه یه مسئله ای رو کشف میکنن یا هر چیز دیگه ای. مثلا تو قسمت 111، وسط مبارزه با یه فلش بک، ما می فهمیم که نترو در واقع یه هیولاست! تو قسمت 112، قضیه ی شوت و اینکه توسط گون از زندان ترسش آزاد میشه رو داشتیم. یا تو قسمت 113 قضیه ی پوف و اینکه می فهمیم تا چه حد حس وفاداریه قدرتمندی داره، جوری که هم بهش قدرت میده و هم نقطه ضعفشه و مثالای دیگه. این جور چیزا، به طور کلی توی انیمه/مانگا به شدت رایجه. شخصا نمی تونم بگم از اینا خوشم میاد یا بدم میاد. هر وقت خوب اجرا شده باشن و ضروری باشن خوشم میاد و هروقت نباشن خوشم نمیاد. معمولا خوب اجرا نمیشن، ولی تو هانتر اکثرا خوب هستن. مثلا من این سه تا مثالی که زدم رو دوست دارم. بخصوص مال نترو.

از همه ی این مسائل که بگذریم، این قسمت 113، یه قسمت سوپر خفن دیگه از هانتر بود.

از بین همه ی اتفاقاتی که افتاد، چیزی که بیشتر از همه منو کنجکاو کرده، تصمیم کیلوا بود که بره به سمت دشمنای ایکالگو، به جای اینکه طبق نقشه با گون بره به سمت پیتو. چون یادمه تو یکی از قسمتای همین آرک، موقعی که گون و کیلوا پیش پالم و بیسکی چاما بودن، یه جا بیسکی به کیلوا گفتش که تو یه جا گون رو تنها میذاری تا بمیره! و الان کیلوا تقریبا همین کارو کرد. هرچند گون به طرز ترسناکی مصمم و آماده ی مبارزه به نظر میرسه :

tumblr_mzrzdiLvQ91r3ifxzo3_250.gif

به نظر من این کار کیلوا حتی واسه ایکالگو هم خوب نبود. درسته که دو تا حریف ایکالگو رو نابود کرد و ایکالگو رو بیشتر از قبل به خودش وابسته کرد، ولی اصلا لازم نبود ایکالگو با اونا مبارزه کنه! ایکالگو با اون ظاهری که داره، میتونست بگه که با هانتر ها نیست و با مخفی کاری بره دنبال پالم. اما الان خائن بودنش حداقل واسه یکی از مورچه ها رو شده.

در کل توی هانتر و از بین دو شخصیت اصلی، کیلوا شخصیت به مراتب پیچیده تر و در نتیجه جذاب تریه تا گون. اون صحنه ی حمله اش و فیل تری که روی تصویر گذاشته بودن هم عالی بود.

dg.jpg

در مورد قسمت این هفته هانتر :

همه چیزش خوب بود الا یه چیز اونم مزخرفات و خوددرگیری پوف بود که اصلآ به جو این قسمت های هانتر نمیخوره

در مورد کیلوا هم همونطور که دیدید یه تصمیم احساسی گرفت که تیم رو به خطر انداخت و بیشتر از اینکه گون رو در معرض خطر گذاشته باشه ایکالگو رو گذاشت که نمیدونم چجوری میخواد از این مخمصه در بیاد

یه چیز دیگه هم در مورد مانگا های این هفته بگم که اسپویل های وان پیس خیلی جالب بود و این هفته هم از اون هفته های خوب وان پیس:x

داریم کم کم به پایان ناروتو نزدیک میشیم... وداستان داره جالب میشه!!
عاشق صفحه آخر شدم. خیلی قشننگ بود. مدت هاست منتظر این صحنه بودم. یعنی میشه ساسکه و ناروتو بمیرن؟!!! اگه اینطور بشه و مادارا بتونه دنیا رو تو گنجتسوی ابدی ببره من به این مانگا 10 میدم....(هرچند خیلی دلم واسه ناروتو میسوزه. ولی ساسکه زیاد مهم نیست.)
خیلی دوست دارم پایان مانگا اینجوری بشه!!!
هرچند بعید میدونم اینجوری بشه...:d
دوستان یه سوال دارم:
کوشینا بعد از اینکه کیوبی رو از درونش ازاد کردن. به دلیل اینکه از خاندان اوزوماکی بود نمرد. ولی تو این قسمت گفته شد که مرگ برای جینچوریکی که بیجوش آزاد بشه حتمی هست!!!! قضیه چیه؟
---------------------------------------------
Tales from EarthSea:
عجب فیلم مضخرفی بود. خیلی بد بود. حیف وقتی که روش گذاشتم....[-(

یکی اینجا انقدر از Attack on Titan ما هم شروع کردیم به دیدنش.بدبختمون کردش!!
تو عمرم انقدر دلم واسه یه چیزی تنگ نشده!!الان دو روزه که نه مانگایی ازش مونده که بخونم نه انیمیشنی نه حتی side story!!هیچی دیگه هیچی!!
چه کنیم اخه؟!یه چی پیشنهاد بدید این از یادمون بره!:d
پ.ن:اقا همین بالایی ما بود.بنش کنید!:d

یکی اینجا انقدر از Attack on Titan ما هم شروع کردیم به دیدنش.بدبختمون کردش!!
تو عمرم انقدر دلم واسه یه چیزی تنگ نشده!!الان دو روزه که نه مانگایی ازش مونده که بخونم نه انیمیشنی نه حتی side story!!هیچی دیگه هیچی!!
چه کنیم اخه؟!یه چی پیشنهاد بدید این از یادمون بره!:d
پ.ن:اقا همین بالایی ما بود.بنش کنید!:d

Steins;Gate
Fate/Zero

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or