Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سریع بگم و برم بیشینم Bleach رو ببینم:دی...
Bleach 170-189
اون انیمه‌فیلرهارو دیدم چون فکر میکردم شاید چیز خاصی توشون رد و بدل شه ک نشد بجز یَک ساید استوری ساده...
ولی قسمت ۱۹۰ ک برگشته به آرک هکوموندو رو الآن تازه دیدم و بسی لذت بردم،کلاً پنج دقیقه‌اش جدید بود ولی بازم کلی چسبید:دی...برم ۱۹۱ رو هم ببینم...
اسپویلرم یه جوری دادم ک نه سیخ بسوزه و نه پرهام:دی...
===========
یَک سوال:
این انیمه‌ی Fate جدید ک استودیو‌ی F/Z میخواد بسازه remake از روی F/SN هستش؟؟؟

بهترین ED فصل هم مال Tonari no Seiki kun هست :دی

بیشتر از نظر تصویری جالب بود تا آهنگ :دی
آهنگش من و یاد 007 میندازه :دی

شروع کردم به دیدن Toriko :دی یکی از کرکتر های اصلیش به شدن نچسبه :d اصلا تو کتم نمیره :d
البته یه جورای دیگه بهش عادت کردم
ولی تا اینجا همون چیزی بود که انتظار داشتم. مبارزه های نفس گیر. داستان عالی
تو هر قسمت هم داره بهتر میشه. فقط اوایل انیمه به نظرم یکم خسته کننده بود ولی بعدش میترکونه :d

آخرین ویرایش:
شروع کردم به دیدن Toriko :دی یکی از کرکتر های اصلیش به شدن نچسبه :d اصلا تو کتم نمیره :d
البته یه جورای دیگه بهش عادت کردم
ولی تا اینجا همون چیزی بود که انتظار داشتم. مبارزه های نفس گیر. داستان عالی
تو هر قسمت هم داره بهتر میشه. فقط اوایل انیمه به نظرم یکم خسته کننده بود ولی بعدش میترکونه :d

اسم کارکتر رو هم ببر که از ابهام در بیایم! :d
بین کارکترهای اصلی من کمی با کوماتسو مشکل داشتم که به مرور زمان به دیدن‌ش عادت کردم.
مبارزه‌های انیمه هم خیلی خوبه .. موافقم.

ضمنا، ارزش غذایی انیمه خیلی بالاست .. حسابی خوشمزه ست. :d

منم صدای دوبلور هانتر رو خیلی دوست دارم :دی صداش خیلی به فضای اینجای داستان میاد. ولی یکم زیادی داره حرف میزنه :دی

من توی KLK کلا طرفدار ریوکو نبودم از اولش :دی ساتسوکی یا ماکو شخصیت اول بود خیلی بهتر بود :دی

من خفن ترین کلمه ای که در مورد SD گفتم "سرگرم کننده" بود. اتفاقا الان رفتم پستم دوباره خوندم. بیشتر توش ابراز ناامیدی کردم از اینکه اون چیزی که میخواستم نبوده :دی هرچند از نظر انیمیشن با اختلاف از بقیه بهتره. بهترین OP فصل رو هم داره. البته از بین انیمه هایی که من دیدم :دی

بهترین ED فصل هم مال Tonari no Seiki kun هست :دی

محمد علی نزن زیرش کار خودت بود در کل انیمه هایی که من خودم نرم طرفشون مسئولیت با معرف هستش و گرنه من که تا حالا اسم این انیمه رو نشنیده بودم:-"
حالا منم نگفتم بد بود که گفتم نمیدونم باید چی بگم هفته های اینده نظرم رو میگم:d

5 Centimeters Per Second:
یک فیلم خیلی معمولی بود. چیزه خاصی واسه گفتن نداشت.
5 میدم بهش

از دوستان عاجزانه خواستار 2-3 تا انیمه ای که توش خون و خونریزی هست میباشم.
این چند وقته اینقدر انیمه ی رمنس و درام و عشق و عاشقی دیدم فردا میخوام برم زن بگیرم.:)) خواهشا 2-3 تا انیمه معرفی کنید تا به تعادل روحی برسم:d

اسم کارکتر رو هم ببر که از ابهام در بیایم! :d
بین کارکترهای اصلی من کمی با کوماتسو مشکل داشتم که به مرور زمان به دیدن‌ش عادت کردم.
مبارزه‌های انیمه هم خیلی خوبه .. موافقم.

ضمنا، ارزش غذایی انیمه خیلی بالاست .. حسابی خوشمزه ست. :d

دقیقا با همین کوماتسو مشکل داشتم ولی کم کم داره عادی میشه :دی
مبارزه ها که عالیه تو هیچ انیمه ای این همه هیولا یه جا ندیده بودم :d
کلا انیمه رو که میبینی اسید معدت ترشح میکنه آدم زود گرسنه میشه :دی

خداییش این یه مورد تقصیر من نیست. قبلا زیاد شده که یه کاری رو همینطوری یهو نصفه ول کرده باشم (چیهایا 2 ، یورمونگاند، لوپین 3 و حتی همین هانتر) و تو همه ی اونا من مقصر بودم (البته خوشبختانه هر کدومشون بعدا توسط یه جوانمرد دیگه ای ادامه پیدا کردن :دی) ولی سر فلامنکو من مقصر نیستم. حتی قبل از اینکه فصل پاییز شروع بشه اطلاع داده بودم که این اتفاق میفته و من نمی تونم اینو تکمیل کنم. منتهی شاید نگفته بودم سر قسمت 4 !:whistling: ایشالا یه جوانمردی هم واسه این پیدا بشه هر چه زودتر.
اما به هر حال، من از همه ی بچه های این تاپیک که شاید به خاطر من دیگه این کارو دنبال نمی کنن عذر میخوام. هرچند در حقتون لطف کردم در واقع . خیلی مزخرف شده :دی
--------------------------------------------------------------------------
متاسفانه این آرک هانتر، آرک یکی مونده به آخرشه و قطعا خیلی چیزا حل نشده باقی میمونه تو کل داستان. مگر اینکه مجددا مانگا ادامه پیدا کنه.
به عنوان "آدمی که تا حالا هیچ کدوم از انیمه هایی که زیرنویس شونُ شروع کرده رو تموم نکرده" نمی تونم در این مورد بهت گیر بدم:whistling:
------------------------
نمی دونم مانگای هانتر رو خوندی یا نه. اما آخر آرک بعدی، داستان جوری میره توی وقفه که اگر هم هیچ وقت از وقفه در نیاد، کسی به توگاشی گیر نمیده
چون در اون لحظه که خبر ادامه نیافتنش بیاد، فن ها ریق رحمت رو سر میکشن:d

ناروتو اسپویل تا اخرین قسمت انیمه

مبارزه اوروچیمارو و ه‌سوم ادوتنسه میزنه که در اخرین لحظه ه‌سوم جلوی حظور ه‌چهارم رو میگیره. پارادوکس. کابوتو میگه چون روح و دوم و سوم در مبارزه با اروچیمارو اسیره خدای‌مرگ شد نمیشه احضارشون کرد. پس چطور اوروچیمارو داشت ‌ه‌چهارم رو ادوتنسه میکرد؟ چون ه‌چهارم از تکنیک خدای‌مرگ برای مهر کردن 9دم استفاده کرده بود!!.

مادارا هم تقریباً خداست. درحدی که 9دم Petش بود و بدلهاش هم میتونستن سوسانو بزنن و سوسانوی خودش ماکسیموم لوله که میتونه سیاره رو بفرسته هوا!. مشکل اینجاست که یه جانوری بینهایت قدرتمند تر از خودش وجود داشته که این بابا رو له کرده (ه‌اول). پارادوکس. ولی در مبارزه اوروچی با ه‌سوم، سنجو انچنانم قدرتمند نبود چون سوم یک تنه جلوی اورچی و دوم و اول در اومد !! درحالی که باید توی یک ثانیه توسط ه‌اول پودر میشد (با توجه به اینکه ایشون هیولای مثل مادارا رو شکست داده بود و ه‌سوم در بهترین حالت یه کاگه نرمال بود).
قربونش برم هرجای این شاهکار رو دست بزنی وا میره. خالص %30ش فیلره و بعضی قسمتهاش هم که نیست، %80ش فلش بک قسمت قبلی یا خیلی قبلترهاست !!.
برای من سوال ـه که بعضی فن های وان پیس از جون ناروتو چی می خوان. یه جمله ای از یه مانگا خون حرفه ای یادم مونده که می گفت "فن های جوجو مثل مورمون ها می مونن"
در یه دوره ی زمانی هم فن های ناروتو شبیه مورمون ها بودن;;)، اما برخی فن های وان پیس شبیه بر و بچه های کوکلوس کلان شدن:biggrin1:

توی استریم یه پست زدن که چه طور میشه داستان مانگای ناروتو ادامه پیدا کنه... 100 تا کامنت اولش در مورد اینه که هاکی از نینجوتسو بهتره=))

از داستانش خوشم اومد فقط یه چیزی :دی
اکشن و فایتینگ که نیست؟! :دی یعنی روندش مثل همون Death Note و Hotarubi پیش می‌ره دیگه؟! :دی
فقط فصل دومش رو چه کار کنم؟! :دی Animworld فصل 1 و 3 و 4 داره فقط :|

مشکل از AW نیست:biggrin1:
اسم فصل دوم Zoku Natsume Yuujinchou ـه. با این اسم باید پیداش کنی.
روند داستان کلاً پیش نمیره.:biggrin1:
اکشن هم نداره.

توی این دنیا من فقط از یک دوبلور ژاپنی خوشم میاد، اونم توی این انیمه هست.:biggrin1:

@مهدی
بشین Usagi Drop ببین که حوس بچه دار شدن هم بکنی:-" =))

---
خوب این چند وقته خیلی بحث F/Z شد،تصمیم گرفتم فردا(خیلی دوست دارم الان شروع کنم البته:-" ولی نمیشه! :D ) برای Nـمین بار، F/Z رو ببینم! :x
باشد که رستگار شویم و جایگاهمان در آیونیون هیتاری باشد! :d

--
@محمد علی
خداییش من اینجا اعتراف میکنم که نینجتسو از هاکی بهتره! :-" ولی میوه ی شیطانی از نینجتسو خفن تره! >:)
ما فن های وان پیس بهمون ظلم شده! البته الان داره بهتر میشه! ولی کلا در سال های قبل،کلا وان پیس رو آدم حساب نمیکرد کمی:-" عقده ای شدیم:-" الانم تا کسی شروعش نکنه بازم آدم حسابش نمیکنه :| برای همین یکم گیر میدیم! :d :-"
ولی خوب ما خودمون فن ناروتو هم هستیم! ولی بهش انتقاد زیاد وارده! ولی یکی از انتقادهای Lord Odin واقع نیست! (نمیگم کدومش که بعدا به جرم اسپویل نترکم:-" )

آخرین ویرایش:
@مهدی
بشین Usagi Drop ببین که حوس بچه دار شدن هم بکنی:-" =))

---
خوب این چند وقته خیلی بحث F/Z شد،تصمیم گرفتم فردا(خیلی دوست دارم الان شروع کنم البته:-" ولی نمیشه! :D ) برای Nـمین بار، F/Z رو ببینم! :x
باشد که رستگار شویم و جایگاهمان در آیونیون هیتاری باشد! :d

--
@محمد علی
خداییش من اینجا اعتراف میکنم که نینجتسو از هاکی بهتره! :-" ولی میوه ی شیطانی از نینجتسو خفن تره! >:)
ما فن های وان پیس بهمون ظلم شده! البته الان داره بهتر میشه! ولی کلا در سال های قبل،کلا وان پیس رو آدم حساب نمیکرد کمی:-" عقده ای شدیم:-" الانم تا کسی شروعش نکنه بازم آدم حسابش نمیکنه :| برای همین یکم گیر میدیم! :d :-"

ولی خوب ما خودمون فن ناروتو هم هستیم! ولی بهش انتقاد زیاد وارده! ولی یکی از انتقادهای Lord Odin واقع نیست! (نمیگم کدومش که بعدا به جرم اسپویل نترکم:-" )

کاملا موافقم ظلم شده در حد چیییز ...یادمه اون اوایل که وان پیس شروع کردم ...به یکی از دوستان ارجمندم
پیشنهادش دادم طرف رفت یکی دو قسمت دید اومد بهم گفت تام و جری نمیخوام :|
این دوست ارجمند عشق ایتاچی و اوچیها و ناروتو بود ....
کلا تعصب و تبعیض و چشم به واقیعت بستن در بعضی از طرفدار های ناروتوئی شدیدا مشهود بوده
که به حول قوه الهی تو این یکی دو سال اخیر با سعی و تلاش دوستان فن وان پیس (یکیشون هم خودمم:دی)
سعی شده این فاصله ها کم بشه و شده....

پ.ن:در حال حاضر هم سرنوشت اون دوست ارجمندم گره خورد به وان پیس :دی

ناروتو اسپویل تا اخرین قسمت انیمه

مبارزه اوروچیمارو و ه‌سوم ادوتنسه میزنه که در اخرین لحظه ه‌سوم جلوی حظور ه‌چهارم رو میگیره. پارادوکس. کابوتو میگه چون روح و دوم و سوم در مبارزه با اروچیمارو اسیره خدای‌مرگ شد نمیشه احضارشون کرد. پس چطور اوروچیمارو داشت ‌ه‌چهارم رو ادوتنسه میکرد؟ چون ه‌چهارم از تکنیک خدای‌مرگ برای مهر کردن 9دم استفاده کرده بود!!.

مادارا هم تقریباً خداست. درحدی که 9دم Petش بود و بدلهاش هم میتونستن سوسانو بزنن و سوسانوی خودش ماکسیموم لوله که میتونه سیاره رو بفرسته هوا!. مشکل اینجاست که یه جانوری بینهایت قدرتمند تر از خودش وجود داشته که این بابا رو له کرده (ه‌اول). پارادوکس. ولی در مبارزه اوروچی با ه‌سوم، سنجو انچنانم قدرتمند نبود چون سوم یک تنه جلوی اورچی و دوم و اول در اومد !! درحالی که باید توی یک ثانیه توسط ه‌اول پودر میشد (با توجه به اینکه ایشون هیولای مثل مادارا رو شکست داده بود و ه‌سوم در بهترین حالت یه کاگه نرمال بود).
.

جواب اون پارادوکس هایی که میگی کاملا در مانگا گفته میشه و در هر صورت میذارم تو اسپویلر، اگه خواستی بازش کن اگرم نخواستی در هر صورت جوابت رو دادم :دی

در ادامه مانگا در جایی اوروچیمارو در مورد تکنیک Shiki fuujin توضیح میده که این تکنیک مربوط به خاندان اوزوماکی هست و روح شخص و چیزی که قراره مهر و موم بشه به درون شکم یه شینیگامی انتقال داده میشه و تا ابد در اونجا قرار می گیره ولی اوروچیمارو میره طومار مربوط به این تکنیک رو پیدا می کنه و توسط ماسک اون شینیگامی و پاره کردن شکمش، هر 4 هوکاگه رو که در شکم شینیگامی قرار دارن آزاد می کنه و در نهایت ادو تنسی میزنه.

خب عزیز من، شما انیمه رو ناگه نمی کنی اصلا؟:دی حداقل این همه وقت میذاری دانلودشون می کنی با دقت بیشتری نگاه کن انیمه رو:دی اولا که فی الواقع کیوبی Pet مادارا نبوده و به خاطر اون گنجوتسویی که اوچیها داشته تونسته برای مدتی بر روی کیوبی کنترل داشته باشه و همون طور هم که دیدی (که قطعا ندیدی!) هوکاگه چهارم با استفاده از یک Contract Seal و هم چنین در قدیم هوکاگه اول با استفاده تکنیک های مربوط به عنصر چوبش تونستن ارتباط کیوبی رو با اونها کم کنن. در ضمن شما وقتی می گی که هر کدوم از بونشین های مادارا قدرت زیادی دارن، باید توجه کنی که اینا بونشین های معمولی نیستن بلکه موکتون بونشین هستن که بعد از اینکه مادارا مرده و قردت هوکاگه اول به بدنش انتقال پیدا کرده می تونه از چنین چیزی استفاده کنه وگرنه در مبارزه اش با هوکاگه اول اصلا چنین قدرتی نداشته که بخواد استفاده کنه.

در مورد مبارزه هوکاگه سوم با اوروچیمارو واقعا به جواب این سوال میرسم که شما اصلا انیمه رو ندیدی :دی چون خود اوروچیمارو هم هنوز نتونسته بود در اون موقع تکنیک ادو تنسی رو به صورت کامل اجرا کنه و برای اینکه بتونه به طور کامل بر روی هوکاگه اول و دوم کنترل داشته باشه، از اون تگ ها استفاده کرد و در درون بدنشون قرار داد که همون باعث شد مقداری زیادی از قدرت اونا گرفته بشه! بعدشم خود هوکاگه سوم شاگرد این دو تن بوده و خودت هم که می گی یه تکنیک Seal خفن روشون اجرا کرده. پس شاید هوکاگه سوم به قدرت هوکاگه اول و دوم نزدیک هم نبوده ولی از اونجایی که می دونسته با چه چیزی باید مبارزه کنه، همین موضوع سبب به وجود اومدن یه Advantage به نفعش تو مبارزه میشده (این رو فارسیش رو یادم نبود:دی)

باز هم می گم که هوکاگه سوم یه کاگه نرمال بود ولی به خاطر اطلاعاتی که داشت قطعا از بقیه هوکاگه ها تو مبارزه بهتر عمل می کرد و بهتره هم بدونی لقب ایشون پروفسور بود یعنی کسی که تمام جوتسوهای کونوها رو میشناخت.

پ.ن: حداقل به خودتون میگین فن ناروتو بیاین یه کم دفاع کنین، 4 تا پارادوکس حل کنین:دی. همین که انیمه رو دیدین دلیل نمیشه به خودتون بگین فن :دی
پ.ن 2: اگه من اینجوری درسام رو می خوندم....... :دی

سلام
تو کلامتون الان وقتی که لرد اودین بیاد و پست داوود رو نقل قول کنه ، درصورتی که دوباره دستی موضوع اسپویلر رو ننویسه ، به خاطر نقل قول نشدن پست قبلیه خودش یه اسپویلر مجهول خواهیم داشت :دی

Naruto@
این میشه ماله‌کشی راه دررو ساختن نویسنده. این بحث راه بیجای نمیبره چون شماها نمیخواد مشکلاتش رو قبول کنید :دی.

این تصویر رو هم میزارم جو تاپیک عوض شه:

Naruto@
این میشه ماله‌کشی راه دررو ساختن نویسنده. این بحث راه بیجای نمیبره چون شماها نمیخواد مشکلاتش رو قبول کنید :دی.

fcfcb2511a2ae6811.jpg

سلام
تو کلامتون الان وقتی که لرد اودین بیاد و پست داوود رو نقل قول کنه ، درصورتی که دوباره دستی موضوع اسپویلر رو ننویسه ، به خاطر نقل قول نشدن پست قبلیه خودش یه اسپویلر مجهول خواهیم داشت :دی

یعنی الان پست من مشکل داره یا Odin ؟ :دی من که نوشتم تو عنوان اسپویلر :دی

Naruto@

برو مردک سفسطه نکن. :دی کم میاری :-" بزن :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or