Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
هنوز مونده به بی نقص بودنش پی ببری :دی
یک طورایی دلم میگه همه این بلایا کار خود Aika هست , چون می خواد داستان رو عین کتاب جلو ببره و دو تا پسر رو بخاطر خودش بجون هم بندازه . حتی به این هم شک دارم که مرده باشه .
Voice Actor ـه Simon همان دوبلود Emiya در F/Z ـه ؟ صداش که خیلی آشناس ولی اصلا در Wiki و MAL این طور نیست و شخص دیری هست . خیلی عجیبه دو ادم با یک صدا ... .

دیگه اعصابم داره خورد میشه

چشون شده اینا؟ نکنه به مانگا دارن نزدیک میشن میخوان الکی طولش بدن؟

دقیقا همون کارایی که تو گینتاما مسخره میکردن رو دارن انجام میدن این قسمت همش راجع به یه تکنیک بود!! یعنی چی آخه؟ اونو تو 2 دقیقه نشون میدادی بس بود دیگه

اولشم که تا 4 دقیقه فقط داشت 1 دقیقه Morel رو نشون میداد با قیافه گرفتن بقیه و استیلشون برا آماده شدن. چیز دیگه ای برا نشون دادن ندارن؟

یعنی فلش بکش که یه عمر طول کشید مسخره ترین فلش بک انیمه بود دلیلش برا زیادی طولانی بودنش بود

Hunter x Hunter 111

1379861256650.gif

بعد از دیدن این قسمت حس می کردم نن منم فعال شده و یه هاله دورم درست شده!

نکته ی جالب اینکه بین این چپتر مانگا و قبلیش که تو قسمت 110 بود، بیشتر از یک سال و نیم فاصله بوده و وقتی توگاشی برگشته بوده که کار رو ادامه بده، یکم تغییر داده. هم یکم تو گرافیک و هم یکم نوع روایت که اینطور که مشخصه سازنده های انیمه دیدن که هیچ جوری نمی تونن بهترش کنن، در نتیجه تصمیم گرفتن مثل مانگا عمل کنن.

تمام اتفاقات این قسمت تو یکی دو ثانیه بود در واقع. مهم ترین تغییر توی نوع روایت هم این بود که راوی اکثر چیزا رو تعریف می کرد. چون تقریبا نمیشه جور دیگه ای این 2 ثانیه رو توضیح داد.
اومدن بابابزرگ کیلوا به جمع دوستان هم فوق العاده بود!
اما تمام این قسمت هدفش این بود که خفنیت رئیس نترو رو به ما نشون بده. اون توضیح بابابزرگ کیلوا و فلش بکی که در مورد میانسالی نترو زدن، (درواقع توگاشی زد) این کارو به بهترین شکل ممکن انجام داد.

فقط به هیچ وجه Preview ی این قسمت رو نبینید! به هیچ وجه!

----------------------------------------
این هفته در کل عالیه. اون که از Hajime no Ippo . اینم از هانتر. Space Dandy هم هر چند بیشتر انتظار داشتم ازش ولی بازم خوب بود. قسمت special موشیشی اومد، خبر فصل دومش هم تایید شد! فردا شب هم که Silver Spoon و Kill la Kill و Samurai Flamenco برمیگردن! هنوز قسمتی که این هفته از Space Brothers رو ندیدم ولی این انیمه هم کلا خیلی کم پیش میاد قسمت خوبی نداشته باشه. هفته ی خیلی خوبی بود در صورتی که فکر می کردم با اومدن خبرفصل دوم SAO بدترین هفته ی ممکن رو پیش رو داشته باشم:دی در کل از پاییز 2012 به اینطرف اینقدر ذوق نداشتم واسه انیمه های در حال پخشم تو یه فصل.

یک طورایی دلم میگه همه این بلایا کار خود Aika هست , چون می خواد داستان رو عین کتاب جلو ببره و دو تا پسر رو بخاطر خودش بجون هم بندازه . حتی به این هم شک دارم که مرده باشه .
Voice Actor ـه Simon همان دوبلود Emiya در F/Z ـه ؟ صداش که خیلی آشناس ولی اصلا در Wiki و MAL این طور نیست و شخص دیری هست . خیلی عجیبه دو ادم با یک صدا ... .

Nice Hunch :دی

یکی از بهترین انیمه هایی بود که دیدم در سال گذشته. یه نیمچه نقدی هم فک کنم نوشته بودم در بابش در این تاپیک. :دی

اتفاقا یه بنده خدایی چند روز پیش بهم می گفت که اگر این کیشیموتو یا اودا یهو دارن از خیابون رد میشن (خب بالاخره آدمن از خیابون رد میشن دیگه. تعجب نداره :| ) ماشین بهشون بزنه، جواب این طرفدارا رو کی می خواد بده؟ همه نابود میشیم. حالا ناروتو رو بدن دست من یه جوری سمبلش می کنم:دی بره ولی وان پیس رو چی.
=========================

Zetsuen رو دیدم. اولا خیلی خوشحالم که این انیمه رو زمان پخش پیگیری نکردم و یهو همه اش رو دیدم وگرنه از هایپ زدگی مفرط سکته می کردم. همین امروز سر یه اتفاقی که تو اسپویلر می گم، انقدر هیجان زده شدم که خیلی وقت بود چنین حسی بهم دست نداده بود. :دی در کل اگر داستان رو به دو فصل تقسیم کنیم، فصل اول حالت معما گونه داشت و خیلی جذاب بود دنبال کردنش ولی طوری نبود که آخر قسمت بگی وای خدا سریع بپری next کنی ببینی چی میشه و شخصیت ها خیلی قشنگ معرفی شدن. آشنایی با شخصیت ها بیشتر فصل اول رو به خودش اختصاص داد. هم چنین اطلاعات مربوط به اتفاقات و درخت ها.

نیمه دوم سریال خیلی آتشین شروع نشد ولی از دومین قسمت طوری بود که با من کاری بکنه که 12 قسمت رو پشت سر هم ببینم که این موضوع کم پیش میاد واسم :دی طراحی کاراکترها خیلی خوب انجام شده بود فقط من گیر این قرمزی گوشه چشم این دخترام :| چراش رو نفهمیدم. کلا داستان ها و انیمه ها از نظر پیکر بندی دارای 3 قسمت شروع ، پایان و روایت مرکزی هستن که تو این انیمه داستان در شروع و پایان حرف خاصی برای گفتن نداشت ولی روایتش خیلی خوب از کار در اومده بود. دقیقا اتفاقی که برای Code Geass افتاده بود. شروع و پایان معمولی ولی اتفاقات هیجان آور و زیبا. صداگذاری حرف نداشت و مثل همیشه صدای Nana Mizuki با خارج شدن اولین صوت از دهن کاراکترش می خورد تو صورت آدم :دی
از Mage Of Exodos خیلی خوب استفاده شد تو داستان. هر دفعه یکی با دلایل نسبتا منطقی معرفی می شد ولی وقتی آخرش مشخص شد که خواهر Mahiro همون جادوگر بوده شوک بزرگی بهم وارد شد. اصلا نمی تونستم حدس بزنم و خیلی جالب بود این موضوع واسم. :دی:-o

در کل میشه بهش 9.5 رو داد.

با تشکر :دی

PS: همه ی اینا رو گفتم یعنی اینکه انیمه خوبیه. از دستش ندین :دی:-"

برای علیرضای عزیز در باب این انیمه بسیار زیبا. :دی

پ.ن: اسپویلر رو بعد از اتمام انیمه باز کنی، اسپویل بشی بندازی گردن ما :دی

سلام :( :دی
آقا من چند روزه در به در دنبال یه لینک از Wolf Children هستم اما پیدا نکردم، اگه میشه لطف کنید برام لینک دانلودش رو پ.خ کنید :( با تشکر :( :دی

این قسمت خیلی خوب بود ( بر عکس قسمت های قبلی که بیشتر حرف میزدن ) حداقل تو ای یکی یه ذره با نترو سان آشنا شدیم .
فکر میکردم برای جبران این دو هفته که تعطیل بودن لااقل یه قسمت یه ساعتی بدن بیرون ولی زیادی خوش خیال بودم :d
به نظرم برای هانتر و بعضی انیمه های شونن که زیادی کشش میدن زمان هر اپیزود رو باید یه ذره بیشتر کنن چون اینجوری خیلی عذاب آوره :d
رورونی کنشین خوب بودا ، هر مبارزه ای رو نهایتا تو دو سه قسمت تموم میکردن :d
فایده نداره ... باید یه مدت ترک هانتر کنم تا این مبارزه شون تموم شه بعد یهو همه رو با هم نگاه کنم :d
سلام :( :biggrin1:
آقا من چند روزه در به در دنبال یه لینک از Wolf Children هستم اما پیدا نکردم، اگه میشه لطف کنید برام لینک دانلودش رو پ.خ کنید :( با تشکر :( :biggrin1:​

Ookami Kodomo no Ame to Yuki | معرفی,دانلود انیمه,زیرنویس انیمه و انیمیشن

آخرین ویرایش:
برای علیرضای عزیز در باب این انیمه بسیار زیبا. :دی

پ.ن: اسپویلر رو بعد از اتمام انیمه باز کنی، اسپویل بشی بندازی گردن ما :دی

اول پستت رو لایک کردم بخاطر اینکه از پست Akiba که دو خط در مورد SnK نوشته و 11 تا لایک گرفته بود و تو 26 خط نوشته بودی و 7 تا لایک گرفته بودی , عقب نمونی :d

دوم هم که همین الان انیمه رو تمام کردم , بزار اول نظر خودم رو بگم بعد برم , پستت رو بخونم ;
نمی دونم برای چی ...]این انیمه بالواقع جز بهترین و زیباترین انیمه هایی بود که تا حالا دیده بودم و بعد از Shinsekai Yori که دارای یک داستان عمیق و سالم بدون هیچ اغراقی و انجام بعضی اعمال مستهجا بود , واقعا لذت یک اثر زیبا دوباره تجربه کردم .
این انیمه واقعا می تونه کنار انیمه های Death Note , Code Gease و Shinsekai Yori که هم از لحاظ داستان و هم هیجان در مراتب خیلی بالایی قرار دارند . ZnT از همان قسمت اول که با یک لبخند معنادار و زیبا آغاز شد , به من این موضوع رو قبولوند , که با یک شاهکار طرف هستم . علاوه بر داستان زیبایی که ZnT داره , دارای یک Opening و Ending خیلی زیبایی هم هست که فقط آدم باید باید بشنوه تا خودش درک بکنه . صحبت در مورد آهنگ شد , این انیمه جز معدود انیمه هایی که موقع صحبت های عادی اشخاص هم با صدای ملایمی که پخش می کنه , باعث میشه تا قلب آدم به لرزه در بیاد و زیبایی انیمه رو دو چندان می کنه .
خدا رو شکر انیمه چنان از داستان کامل و عمیق هست , که اصلا هیچ اجازه و وقتی را برای لوس بازی هایی که بیشتر کاراکترهای مونث در انیمه های زمان خودش ( 2013 ) انجام میدادند , رو نداد .
راستی Ending انیمه هم خیلی می تونستند بهتر درست بکنند تا جا برای فصل دوم هم باشه :d .
------------
انیمه بعدی ; Psycho Pass یا Btoom! یا Mushi-shi .

آخرین ویرایش:
سلام
آقا استفاده از تگ اسپویلز هم قانون و قاعده ای داره برای خودش .
اگر باهاش آشنا نیستید میتونید پست اول تاپیک رو بخونید .
از این به بعد با اسپویل های بی عنوان یا مجهول العنوان برخورد میکنم .
هرچی ما میخوایم با دوستان کنار بیایم و فقط خواهش کنیم که رعایت کنن ، فایده نداره .

سلام
آقا استفاده از تگ اسپویلز هم قانون و قاعده ای داره برای خودش .
اگر باهاش آشنا نیستید میتونید پست اول تاپیک رو بخونید .
از این به بعد با اسپویل های بی عنوان یا مجهول العنوان برخورد میکنم .
هرچی ما میخوایم با دوستان کنار بیایم و فقط خواهش کنیم که رعایت کنن ، فایده نداره .
منظورتون با من ـه ؟
من گذاشتم در Spoil فقط برام سوال ـه که آیا شما مطلب رو خوندید که حرف از Spoil می زنید ؟!

سلام
منظورتون با من ـه ؟
من گذاشتم در Spoil فقط برام سوال ـه که آیا شما مطلب رو خوندید که حرف از Spoil می زنید ؟!
نمیدونم .
الان چندتایی پست رو پاک کردم که تو عنوان اسپویلر مشکل داشتن .
نه اسپویلرها رو باز کردم که ببینم چی توشونه و نه نگاه کردم ببینم کی پست ارسال کرده .

یعنی خدایا من چیکار کنم؟؟

پست میدی اسپویل هیچی توش نیست پاک میکنن میگن اسپویل داشته تگ اسپویلر نداشتی

با تگ اسپویلر میزارم راجع به انیمه حرف میزنم رو تگ هم نوشتم HxH و حرف میزنم راجع بهش بازم پاک میکنین

میخواین کلا منو بن کنین اینجوری راحت ترین شما

تگ اسپویل من ندیدم چطوری گذاشتید، اما حتمن باید مشخص کنه داره در مورد چه انیمه یا مانگایی از کدوم قسمت و یا چپتر صحبت می کنه.
میشه یه تگ گذاشت اینطوری:
چپتر آخر مانگای ناروتو تموم میشه.

یا اینطوری:
من هنوز این قسمت رو ندیدم.

که اولی اشتباهه و دومی درسته.

سلام
یعنی خدایا من چیکار کنم؟؟

پست میدی اسپویل هیچی توش نیست پاک میکنن میگن اسپویل داشته تگ اسپویلر نداشتی

با تگ اسپویلر میزارم راجع به انیمه حرف میزنم رو تگ هم نوشتم HxH و حرف میزنم راجع بهش بازم پاک میکنین

میخواین کلا منو بن کنین اینجوری راحت ترین شما
شما میتونید پست اول تاپیک رو بخونید .
عنوان انیمه یا مانگا ، شماره فصل یا چپتر ، شماره اپیزود باید قید بشه که کاربرا تکلیفشون رو با اسپویلر بدونن .
اگر یه چیز کلیه ، مشخص کنید که از اول تا آخر انیمه یا مانگا رو شامل میشه یا تا فلان جا رو .
با عناوینی مثل " نمیدونم اسپویلر لازمه یا نه " و " گفتم بذارم تو اسپویلر " و عناوین مشابه که زیاد تو این تاپیک دیده میشن برخورد میشه از این به بعد .
قوانین رو رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاد
ممنونم

میخوام بهترین انیمه تاریخ رو به همه معرفی کنم

انیمه Nazo no Kanojo X

درسته نقاشیش زیاد دل چسب نیست اما کاراکترای فوق معرکه و داستان خیلی عمیقی داره :))

تا نبینین نمیتونین درکش کنین :))

این انیمه رو از یه بنده خدایی (شینه) گرفتم که محض دیوانه کردن من داده بود و به هدفش هم رسید :|

- - -ویرایش - - -

کسی از مانگای D.Gray-Man خبر نداره؟

من که هرجا سرچ میکنم فروما تاپیکای چند ماه پیش رو میاره که میگن مریضه جامپ از تو لیست خودش حذف کرده و این حرفا میخوام ببینم اطلاعات جدیدی ازش نیومده؟

چون یه جا خونده بودم انگار از ژانویه دوباره میخواد شروع به کار کنه
کم پیش میاد، یه انیمه باعث حالت تهوع در آدم بشه :دی
--------------

با سلام بچه ها ‍!

میخواستم بدونم این دو انیمه ی بلند زیر در چه حدن ؟
پیشنهاد میکنین ببینم :

Space brothers
Saint seiya omega

Space brothers یه Slice of Life با کیفیت عالی! البته هیچ نوع خشونتی نداره:d
Saint seiya omega ندیدم و نمی دونم چه طوره. اما قیافه اش که خیلی جالب نیست:p

تگ اسپویل من ندیدم چطوری گذاشتید، اما حتمن باید مشخص کنه داره در مورد چه انیمه یا مانگایی از کدوم قسمت و یا چپتر صحبت می کنه.
میشه یه تگ گذاشت اینطوری:
چپتر آخر مانگای ناروتو تموم میشه.

یا اینطوری:
من هنوز این قسمت رو ندیدم.

که اولی اشتباهه و دومی درسته.

آقایون این ته ناروتو رو اسپویل کرد. بزنید نفله اش کنید:|b-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or