Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
خب بالاخره One Piece رو شروع کردم و 3 قسمت اول رو دیدم :-" :دی
به نظرم قشنگ و خیلی هم خنده دار بود :دی
از این که صحنه های جنگش زیاد نیست و جنگش به آتیش پرت کردن سمت هم دیگه محدود نیست هم خوشم اومد :-"

از این که صحنه های جنگش زیاد نیست و جنگش به آتیش پرت کردن سمت هم دیگه محدود نیست هم خوشم اومد :-"

478541d1381783374-thank-you005.gif

امیر حصین جان !

واقعا کار بزرگ و خوبی کردی دمت گرم ‌!
حمایتت میکنیم شدید !‌!
سریع بیا جزو دزدان دریایی انیمه ای !!!
هیچ عکس و سایتی و ... نبین از انیمه !!!!
حتی انیمه رو تو گوگل سرچ نکن دیدی تا هفتگی اونوقت !!!!!

دمت گرم !!!!!!!!
:d

یه نکته بسیار جالب اینه که نسخه BD شینگکی انیمیشنش پولیش شده و تکسچر های خیلی خیلی بهتری دا

با این حساب قضیه ریمیک مالیده احتمالا!
اینکه بهترش کردن رو قبلا بهش اشاره کردیم. اصولا واسه همه ی انیمه ها این اتفاق میفته. رفع اشتباهات، رفع سان سورها و گاهی حتی اضافه کردن محتوای جدید (مثل فیت زیرو). هدف هم اینه که انگیزه ی بیشتری بدن به طرفدارا واسه خرید BD ها و ربطی به سرنوشت نسخه ی بعد نداره.

البته ریمیک شدنش هم یه احتماله که مثلا اگه تا ۴-۵ سال بعد که چیزی ازش ساخته نشد و خواستن ازش دوباره انیمه بسازن، از اول بسازنش. مثل فولمتال آلکمیست.

امروز چه روز خوبیه! >:) تو وان پیس رو شروع کردی و از 3 قسمت اول خوشت اومده! :d یکی دیگه از بچه ها هم بالاخره بعد از 2 سال تلاش شبانه روزی!!!! بالاخره F/Z رو شروع کرد! اونم از F/Z خوشش اومده! (حالا خودش تموم کنه میاد اینجا یحتمل :d )
بسی روز خوبی بوده امروز >:)

البته اون اقواممون میگه من دوست دارم انیمه ببینم! مشکلی هم ندارم با P-P ! ولی درگیر میکنه :-s
ولی خوب من تسلیم نمیشم! همچنان سعی میکنم روش کار کنم تا این انیمه رو حداقل تموم کنه! :-"

عرض شود که بنده تصمیم گرفتم وارد این دنیای انیمه بشم ولی خب نیاز به یه سری کمک دارم:دی اول اینکه من یه شماره از مانگای Berserk رو خوندم و خوشم اومد اما یکی دوستان میگفت که انیمه اش به خوبی مانگاش نیست و داستانش هم خیلی از بخشهای جذاب مانگا رو پوشش نمیده، میخواستم ببینم گرفتن انیمه اش میصرفه یا نه؟ دوم اینکه من یه چندتا انیمه واسه شروع کار برای خودم گذاشتم که لیستش اینه: One Piece, The Wolf's Rain, Death Note و شاید هم Berserk. نظرتون چیه؟ چیزی کم یا اضافه هست؟ و سوال اخر و ریشه ای:دی اینکه بنده از کجا بگیرم اینارو؟:دی تورنتی، لینکی، حتی فروشگاه درست حسابی ای اگه سراغ دارید ممنون میشم بگید.

عرض شود که بنده تصمیم گرفتم وارد این دنیای انیمه بشم ولی خب نیاز به یه سری کمک دارم:دی اول اینکه من یه شماره از مانگای Berserk رو خوندم و خوشم اومد اما یکی دوستان میگفت که انیمه اش به خوبی مانگاش نیست و داستانش هم خیلی از بخشهای جذاب مانگا رو پوشش نمیده، میخواستم ببینم گرفتن انیمه اش میصرفه یا نه؟ دوم اینکه من یه چندتا انیمه واسه شروع کار برای خودم گذاشتم که لیستش اینه: One Piece, The Wolf's Rain, Death Note و شاید هم Berserk. نظرتون چیه؟ چیزی کم یا اضافه هست؟ و سوال اخر و ریشه ای:دی اینکه بنده از کجا بگیرم اینارو؟:دی تورنتی، لینکی، حتی فروشگاه درست حسابی ای اگه سراغ دارید ممنون میشم بگید.
آرک اول برسرک که اسم انگلیسیش Golden Age هست (احتمالا بهترین آرک کل مانگا) تا حالا دو بار تبدیل به انیمه شده. یه انیمه ی سریالی 25 قسمتی که سال 1999 اومده بوده و اتفاقا تا حد خیلی خیلی زیادی به مانگا وفاداره و خیلی خیلی هم کار خوبیه و حتما باید ببینیش. اقتباس بعدی هم سه تا فیلم سینمایی که تو یکی دو سال اخیر اومدن که هرچند بد نیستن ولی روح این آرک رو ندارن و به نظر من دیدنشون ضرورتی نداره. در نتیجه توصیه من واسه شروع برسرک دیدن انیمه ی 25 قسمتی و بعد ادامه ی داستان تو مانگاست.
در مورد سوال ریشه ای :دی
سایتای تورنت انیمه ای:
نیا
توکیو توشو
باکا بی تی که عضویت احتیاج داره.

البته من با حرفی که خلیل تو صفحه ی پیش زده بود موافقم و به نظرم دانلود یه انیمه ای مثل وان پیس با بیشتر از 600 قسمت هدر دادن وقت و ترافیکه. بهتره اینو از بخش "پخش بی منفعت" انجمن دنیای انیمه بگیری. کلا یه لیست خوب از انیمه هایی که میخوای رو درست کن و برو اونجا بگو واست با dvd یا هارد بفرستن. کارشون هم مطمئنه. تقریبا همه ی بچه های این تاپیک تو اونجا عضون و بعضی ها خرید هم کردن ازشون. بعضی از بچه های این تاپیک، اونجا مدیرن حتی.

امروز چه روز خوبیه! >:) تو وان پیس رو شروع کردی و از 3 قسمت اول خوشت اومده! :d یکی دیگه از بچه ها هم بالاخره بعد از 2 سال تلاش شبانه روزی!!!! بالاخره F/Z رو شروع کرد! اونم از F/Z خوشش اومده! (حالا خودش تموم کنه میاد اینجا یحتمل :d )
بسی روز خوبی بوده امروز >:)

البته اون اقواممون میگه من دوست دارم انیمه ببینم! مشکلی هم ندارم با P-P ! ولی درگیر میکنه :-s
ولی خوب من تسلیم نمیشم! همچنان سعی میکنم روش کار کنم تا این انیمه رو حداقل تموم کنه! :-"
بنده هم طی تلاش های بی دریغ و شبانه روزیم هفته ای پیش یکی دیگه از دوستان رو وان پیسی کردم ...
البته این رفیق اصلا نمیدونست انیمه چیه ...کلا یعنی وارد دنیای انیمه ها کردمش ...
پ.ن:از وان پیس هم شدیدا خوشش اومده...
درسته مانگای برسرک از انیمه اش قشنگتره ...انیمه اش اقتباس نسبتا نصفه و نیمه ای از مانگا میکنه...
برای دانلودش به این سایت برو ...باید عضو بشی ...
Manga Traders - Free Manga Downloads

برای خوندن انلاین هم میتونی از این سایت استفاده کنی ....
mangapanda.com
mangababy.com

سایت های بالا برای نسخه های انگلیسی بودن برای نسخه فارسی هم میتونی از این انجمن استفاده کنی ...
forums.animworld.net

عجیبه , نه قسمت اول Pupa پخش شد و نه Mahou Sensou ! شاید هم این تاریخ Airing ـش درست نیست و شاید بر اساس احتمال باشه ...
حیف , چن قلبم داشت از جاش در میومد موقعی که زمان پخش Pupa تمام شد ولی بعدش ضد حال خوردم ...

@ArianUndead

انیمه خوب و درست حسابی خیلی زیاده برای دیدن...

به نظرم بگو با چه سبک داستانهایی حال میکنی... یا مثلاً چند تا از بازی‌های مورد علاقه‌ات (مثل Halo ) رو نام ببر

اینجوری دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن... وگرنه باید 200-300 تایی انیمه برات لیست بشه

--------------------------------------------

(برگی دیگر از خاطرات من و سرهنگ) جریان مال 1 ماه پیشه

*اتاق سرهنگ*

سرهنگ: آخه این سیگار لعنتی چی داره که نمی‌تونید بیخیالش بشید؟! ... آخه آدم چقدر می‌تونه نفهم باشه؟!
شما که صبح میاید و ظهر هم میرید خونه... فقط 7 ساعت ناقابل جلوی خودتونو بگیرید... بیرون از اینجا هر شِکری خواستید بخورید، بخورید!

سربازان: (._.) (._.) (._.) (._.) (._.)

من: (-˳-)

سرهنگ: 1000 دفعه بهتون گفتم تو محل خدمت سیگار نکشید، گوش که نمیدید مارو **م خودتون هم حساب نمی‌کنید.
حالا کارتون بجایی رسیده که به بچه مردم هم سیگار میدید...! آخه اون نیم وجبی چند سالشه که بهش سیگار هم دادید؟!

(نیم وجبی 17- 18 سال سن داره ولی سایزش به بچه‌های 13-14 ساله میخوره!)

سرباز 1: حاجی بخدا خودش گفت یدونه به منم بدید!

سرهنگ: اون غلط کرد با تو...!

سرباز 2: حاجی شرمنده‌ایم به خدا... دیگه تکرار نمیشه...

سرهنگ: نه تروخدا... میخوای تکرار هم بشه...!
حق دارم نامه همتون رو بزنم برید تو قشم یا بندرعباس خدمت کنید تا قدر عافیت رو بفهمید...!

سربازان: (×_×) (×_×) (×_×) (×_×) (×_×)

من: (-˳-)
.
.
.
.
.

سرهنگ: قطبی تو اون قندونه لعنتی دنبال چی میگردی...؟!
خیر سرت ارشد اینایی... بزرگتر اینایی... بجای اینکه اتفاقات تو شهرک رو به من گزارش بدی فقط بلدی کارهاشون رو لاپوشونی کنی و خودتم بزنی به کوچه علی چپ.... فکر کردی من نمی‌فهمم!

من: (-˳-) ------------------------------- (>_>)

سرهنگ: دِ یه چیزی بگو...!

من رو به بچه‌ها:
Give a kid a smoke he’ll be happy for a day
Teach him how to smoke… he’ll be happy for a whole shortened life
(Onizuka Eikichi)

فهمیدید...!

حالا یکم خجالت بکشید...!

سرهنگ: (-__-)

سربازان: (~_~) (~_~) (~_~) (~_~) (~_~)

من: (⌐■_■)
.
.
.
.
.
سرهنگ: (\°□°)\︵ ┻━━━━┻

(ادامه ماجرا دیگه طولانی و خشنه..... حس نوشتن نیست)

Shigurui: Death Frenzy >>

عجیب عجیب بود !‌
خلیل-دونو بهم معرفی کرده بود البته مانگاش رو میخوندم خلیل گفت انیمه هم خداست !!
زدم قسمت 1 دان شد میتونم بگم فوق العاده بود خیلی خیلی جو و کیفیت و انیمیشن عالی بود بعد از شینگکی فکر کنم این انیمه حس خشونتم رو آروم کنه !!!

آخرین ویرایش:
عجیبه , نه قسمت اول Pupa پخش شد و نه Mahou Sensou ! شاید هم این تاریخ Airing ـش درست نیست و شاید بر اساس احتمال باشه ...
حیف , چن قلبم داشت از جاش در میومد موقعی که زمان پخش Pupa تمام شد ولی بعدش ضد حال خوردم ...

انگار در حالت Raw بودش و الان در دست ترجمه ـست و تا 20 دقیقه دیگه موجود ـه .

خیر سرت ارشد اینایی... بزرگتر اینایی...
من نمی دونم هنوز این رسم هست یا نه، ولی ما روز آخر دوره آموزشی حسابی از خجالت دو تا ارشدامون در اومدیم. حواست باشه ... :دی

@بردیا :
Shigurui خیلی خشن تر از شینگکیه. کلا هم انیمه ی متفاوتیه. اگه واسه خشونت میخوای چیز خوبی انتخاب کردی!

دوستان چندتا انیمه ی 2013 یا 2012 تو سبک انیمه های nagi no asukara و Chuunibyou demo Koi ga Shitai معرفی میکنید البته قشنگ باشه ها
پخش فصل دوم Chuunibyou از همین امشب شروع شد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or