Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
قسمت اول فصل دومChuunibyou رو ندیدم هنوز...

ولی برام سوال پیش اومد که کدوم OP و ED رو در موردش با این شور و هیجان صحبت میکنید؟!

همون wareware wa baka desu... ؟! (-___-)

وقتشه برم از یکی از دوستان مقیم ژاپن اسپویل بگیریم ببینم این دوشیزه سوفیا چه بلایی سرش میاد تو داستان...

اصلاً حس و حال دنبال کردنش به صورت هفتگی نیست.

-------------------------------------

داشتم برای نمیدونم بیستمین بار یا سی‌امین بار (آمارش دیگه از دستم در رفته) Sword of the Stranger رو میدیدم

کلاً یکسری فیلم ‌انیمه‌ای هست که به صورت مریض‌وار هر یکی دو ماه یکبار میرم سراغشون

Sword of the Stranger هم جزو همینهاست و از 2008 یا 2009 (یادم نیست اولین بار کی دیدمش) سالی تقریباً 4-5 باری میبینمش!

قسمت 22 Psycho-Pass رو الان بیش از 2 ماهه ریختم رو گوشیم...
ولی نگاش نمی کنم...
اینو که با خیال راحت بشین ببین. چون ازش یه فیلم سینمایی و یه فصل دیگه واسش تایید شده.

آقایون خانوما خبر دقیق دارین که فصل دوم Attack on Titan کی میاد؟
من طبق سنت حدس 2 سال بعد رو میزنم ولی خبری ازش ندارم...میخوام بدونم جایی چیزی اعلام شده یا نه
کدوم سنت ؟
هرچند خیلی محتمل، ولی هنوز وجود فصل دومش یا هر چیز دیگه ای تایید نشده، در نتیجه تاریخی هم نداره.
بهت قول میدم همچین چیزی اتفاق نمیوفته :دی انیمه های که توی تمام لیست های دنیا جزو تاپ 10 هست رو عمرا همچین کاری باهاش نمیکنن. فولمتال هم کلا یه مسیر جدا از مانگا رو رفت ولی شینگکی فقط مشکلات گرافیکی توی بعضی اپیزودها داشت.
قول که نمیتونی بدی :دی شاید همین فردا بگن که واسه پاییز مثلا یه فصل 13 قسمتی از بقیه ی مانگایی که اومده میسازن، شاید وایسن یک سال و نیم دیگه یه فصل 25 قسمتی دیگه بسازن یا شاید صبر کنن تا تموم بشه یا هر چیز دیگه ای! مشخص نیست.
تمام لیستای دنیا ؟ کدوم لیستا ؟:دی من الان لیست MAL رو چک کردم که دوازدهمه (که احتمالا پایین تر هم میاد، همونطور که از 8 که موقع پخشش بود به 12 رسیده) و توی لیست ANN هم که اصلا جزو 50 تا نیست.
بعد اگه قرار باشه بگیم شینگکی فقط یه مشکل داره، pacing هست. مشکلات گرافیکیش هرچند واضح، اما کاملا معموله بین انیمه ها و شینگکی از این نظر کاملا معمولی بود. هرچند من خودم مشکلات دیگه ای هم باهاش دارم:دی

-----------------------------
Pupa 01
توی 4 دقیقه نمیشه داستان جدی تعریف کرد. چه برسه به اینکه بخوای یه داستان هارر تعریف کنی. به این ریتم عجله ای، سانسور افتضاح رو هم اضافه کنید. حیف Art Style نسبتا جالب انیمه. در کل ناامید کننده ترین انیمه ای که منتظرش بودم. دراپ شد.

قسمت اول فصل دومChuunibyou رو ندیدم هنوز...

ولی برام سوال پیش اومد که کدوم OP و ED رو در موردش با این شور و هیجان صحبت میکنید؟!

همون wareware wa baka desu... ؟! (-___-)

این ED :دی :

watch?v=07uVarUH_m0

و این OP :دی :

watch?v=Ep3QkaabO-c

82792442233089953299.gif

:دی

خب پس همونی هست که منظورم بود...!

گفتم شاید یک OP-ED مخفی داشته که من ندیدم...

حالا سوال اصلی اینجاست که چه چیز خارق‌العاده‌ای (مخصوصاً تو OP) دیدید که انقدر باهاش حال کردید...؟! :|:d

توضیحات آرش عزیز در مورد OP :دی

نیم‌نگاهی به تیتراژ انیمه Chuunibyou demo Koi ga Shitai
در آغاز تیتراژ، خطی افقی رو می‌بینیم که یادآور ِ «افق غیبی» ِ داخل ِ داستانه. این خط با یک چرخش به حالت عمودی درمیاد و بعد از نمایی تکی از «ریکا»، روی صفحه جا خوش می‌کنه و تا پایان تیتراژ، صفحه رو به دو قسمت تقسیم می‌کنه. تصاویر شخصیت‌ها و … اغلب توی یکی از این دو بخش صفحه به نمایش درمیان (البته سرعت بالای کار مقداری سرگیجه‌آوره!). خط عمودی چندین بار بین ریکا و «یوتا» (دو دلداده و شخصیت‌های اصلی انیمه) قرار می‌گیره و اینجاست که بین «دلدادگی» و «افق غیبی» ِ ریکا به‌زیبایی ارتباط برقرار می‌شه و ریکا خودش رو دربرابر افق تازه‌ای می‌بینه. این افق هم، مثل افق‌های دیگه، دو پدیده رو با حفظ ماهیت‌شون از یکدیگه جدا می‌کنه و در نهایت، به وصال همدیگه می‌رسونه.

اما ریکا با دوگانگی‌هایی روبه‌روست و گویی در آغاز از احساس واقعی‌ش باخبر نیست. از اون‌طرف، یوتا هم علاقه‌ای نداره که وقت‌ش رو با یک «چونیبیو» بگذرونه. این موضوع در نمایی که یوتا در نیمه سمت چپ صفحه، در حال دوچرخه‌سواری به جهتی مخالف جهت ریکاست، نشون داده می‌شه. در سمت راست، ریکا قرار گرفته که نوع نگاه‌ش، مرددش بودن‌ش رو نشون می‌ده. بعد از این، نمایی از ریکا در هر دو نیمه صفحه به نمایش درمیاد و در عرض چند ثانیه، به لحظه‌هایی از زندگی شخصی و تحول و پیشرفت شخصیت ریکا، در طی رابطه عاطفی‌ش با یوتا، پرداخته می‌شه.

می‌رسیم به یکی از صحنه‌های درخشان تیتراژ که در اون، در لحظه‌ای کوتاه، چشم‌بند و گوشی موبایل ریکا رو می‌بینیم. در این نما، نیمه چپ و راست، تصویری «آینه‌ای» از هم هستن. تصویرها از کناره به سمت مرکز صفحه حرکت می‌کنن و عاقبت تلفن موبایل و چشم‌بند محو می‌شن و تنها بند چشم‌بند دیده می‌شه که به علت آینه‌ای بودن، به شکل «قلب» دراومده. درباره این صحنه می‌شه حرف‌ها زد: موبایل یک وسیله «ارتباطی»ـه و جمجمه تزئینی روی ِ اون هم نماد مرگه. این می‌تونه به مرگ پدر ریکا اشاره داشته باشه یا اینکه به خود «مرگ»؛ ولی هرچی که هست، این جمجمه در طی ارتباط عاطفی ریکا و یوتا، از بین می‌ره و در اینجا تیتراژ به‌زیبایی پیام‌ش رو به مخاطب می‌رسونه: دلدادگی نه‌تنها می‌تونه مرهمی باشه بر از دست دادن عزیزان و زخم‌های ناشی از واقعیت‌های تلخ زندگی، بلکه حتی می‌تونه از مرگ هم بگذره.

و سرانجام در لحظات پایانی تیتراژ، ریکا و یوتا رو در کنار هم می‌بینیم...

با تشکر

اما در مورد ED، آهنگش خیلی قشنگه :-s :دی

عزیزی می گفت برای دوست داشتن چیزی احتیاجی به دلیل ندارین، اما برای متنفر بودن از یه چیزی حتما باید دلیل داشته باشید. حتی اگه دلیلی برای دوست داشتن این تیتراژ ها نبود (که هست :دی)، بازهم میشد دوست شون داشت :دی

دیدم بچه ها و آریا بزرگ زیاد در مورد انیمه ی Chuunibyou حرف میزنن میخواستم بدونم چطوریه انیمش ؟
از اون لوس بازی ها که نیست نه ؟ :|
همون انیمه ی Golden Age که اصلا نمیخوام در موردش حرف بزنم و نمیخوام کسی بدونه دیدمش برای 7 پشت و پس من بس بود !! :|
نمیخوام خاطرات خوبم با شخصیت دختر اصلی تو Another که اونم یک چشمش بسته بود با این دختره که کپ همونه لوس بشه بره !‌
البته اگر واقعا پیشنهاد میکنین برم فصل اول رو بزارم دان شه امشب ببینم !‌!! :d
آخه آریا هم تعریف کرد باید قشنگ باشه !!!! :|

--------------

راستی در مورد Pupa عین یک مرد ادامه میدم به دیدنش ! :|
با اینکه هفته ی بعد همین 5 دقیقه یادم میره !‌ :|
ولی پاش وایسادم !!
مرد میخواد دراپ نکردن این انیمه !
ولی پتانسیلش زیاد بود ولی خوب به باد رفت !‌
ولی توی این دو فصل بعد از آکو نو هانا دومین انیمه ی متفاوت خواهد بود !‌
آریا در مورد این انیمه نظری نداری ؟ کنجکاوم بدونم !!!! :d

با تشکـــــــــــــــــــــــــــر !

چونیبیو انیمه جالبی بود! :-" ولی مهمترین کاری که کرد،این بود که یه اطلاح جدید انداخت تو دهن انیمه بین ها! :d
بعد هم چندتا انیمه ی چونیبیویی مثل Samurai Flamenco (و یکی دیگه هم بهار پخش میشد با همین موضوع چونیبیویی،اسمش رو یادم نیست:| ) پخش شدن! :d

کلا چیز جالبیه! ببینش :d تا حدودی خودمون رو میتونیم تو این انیمه ببینیم :p

@ مرتضی و آرش

میگم این چیزهایی که آرش تو OP دیده رو بعید میدونم خود سازنده‌ها هم دیده باشن...!:d

در کل ممنون بابت توضیحات چون من اصلاً به هیچکدوم از این مسائل توجه نکرده بودم.

البته بنده کماکان از این OP خوشم نمیاد و دلیل اصلیش هم اینه که تو OP همچین انیمه‌ای که به نظرم تو تفهیم مفاهیم خودش هم مشکل داره دنبال حقیقت وجودی جهان نمیگردم و اصلاً مهم نیست هدف سازنده چی بوده...

مسئله مهم اینه که نه از آهنگش خوشم میاد نه از نوع تدوین OP... درجه Moe قضیه هم زیادی بالاست

در مورد دلیل و این حرفها هم بگم که من کلی چیز میز بود که دوران جاهلیت بدون هیچ دلیلی ازشون بدم میومد... همینجوری برای متفاوت بودن. (ف*ک می پیلیز!!)

Pupa EP 1

49952456090842494364.jpg

این انیمه ی پوپا اون زمان که معلوم شد 4-5 دقیقه ای میشه و این حرفا، رفتم مانگاش رو خوندم. مالی نبود:دی
یه ته مایه های Incest و اینا هم داشت که روی اعصاب بود.

-------------------------------
مانگای All you need is kill هم شروع شد. قسمت اولش چندان درگیر کننده نبود. اما قابل خونده:دی
طراحش، طراح دث نوت ـه.
-------------------------------
پ.ن: من اصلاً اپنینگ و اندینگ فصل اول چونیبیو رو نگاه نکردم b-) یعنی انقدر خوب بوده؟

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Ren - E01

برای قسمت اول خوب بودش...حس قشنگی داشت (:

در مورد OP و EDـش، به نظرم چیز زیاد خاصی نبودش و اصلاً با آوازش حال نکردم....همونطور که از سری اول هیچ خوشم نیومد...الکی الکی برداشتند برای یه انیمه، یه بند درست کردند LOL

50519d1389367875-10115.jpeg

ترکیب صدای چهارتا دوبلور شخصیت های دختر انیمه تو ED فصل اول و دوم، به نظرم چیز زیاد جالبی از آب در نیومده.

مثلاً ترکیب این سه تا دوبلور Saori Hayami ,Ai Kayano , Haruka Tomatsu برای ED معرکه ـس....صداشون شاهکاره، الخصوص صدای Ai Kayano که یه معجزه ـس...یه سری ترک اضافی تو OSTهای چیهایا بودش که Ai Kayano با Asami Seto صحبت میکنه...صداش فابریکی خفنه.
آهنگ 10Years After Ver ـشون رو گوش کنید.

+++++++++++++++++++

Pupa - E01
خیلی مزخرف بود (به نظرم)
سانسورهای الکی، سیاهیـا رو اعصاب بود.
فک کن، هفته ای برای 3دقیقه انیمه صبر کنم LOL

Attachments

• 10115.jpeg
    10115.jpeg
    49.9 KB · مشاهده: 113
Sword Of Stranger:
فیلم خیلی قشنگی بودش. پیشنهاد میشه حتما ببینین.
آخرش عجب شمشیر بازی بود....:d

Vampire Hunter D:
من نسخه سال 1985 رو دان کرده بودم. اصلا نتونستم باهاش کنار بیام. به نظرم قشنگ نبود.
بهش 4 دادم.

Steins Gate Special:
عجب اشتباهی کرده بودم اینو ندیده بودم. الان که دیدم کلی خاطرات زنده شد!!! عاشق اون خنده های اوکارین هستم...همون موقع که خندید باهاش زدم زیر خنده:))
اقا هرکی هنوز این شاهکار رو ندیده خیلی سریع تموم انیمه ایی که در دست دیدن داره رو کنار بزاره بره این شاهکار رو دان کنه.....

دوستان این صرفا یک پیشنهاده:
انیمه ها رو همون لینکای هفتگی دان کنین. سراغ نسخه های BD و BlueRay نرین!!
من خودم هفتگی ها رو نمیبینم تا اینکه BlueRay بیاد برم دان کنم.با اینکه کیفیت بهتره ولی زیرنویسا قاطی پاتی هست. خدا وکیلی زجر میکشم سرشون. ولی چه کنم دیگه عادت شده!!(بدلیل اینکه تو این نسخه چند دقیقه اضافه میشه بعد زیر نویسا به هم میریزه)
همین الان Persona4 رو BlueRay دان کردم دیدم. بعد از چند دقیقه رفتم با زیرنویس انگلیسی دیدم.(من نمیدونم چند دقیقه به قسمت اول اضافه کرده بودن!! یه لحظه فکر کردم زیر نویس فارسی ماله یه انیمه ی دیگه هست!!)

ویرایش:
مثلاً ترکیب این سه تا دوبلور Saori Hayami ,Ai Kayano , Haruka Tomatsu برای ED معرکه ـس....صداشون شاهکاره، الخصوص صدای Ai Kayano که یه معجزه ـس...یه سری ترک اضافی تو OSTهای چیهایا بودش که Ai Kayano با Asami Seto صحبت میکنه...صداش فابریکی خفنه.
آهنگ 10Years After Ver ـشون رو گوش کنید.

خلیل عجب صدایی...:x چه آهنگی بودش....کیف کردم

آخرین ویرایش:
Sword Of Stranger:

دوستان این صرفا یک پیشنهاده:
انیمه ها رو همون لینکای هفتگی دان کنین. سراغ نسخه های BD و BlueRay نرین!!
من خودم هفتگی ها رو نمیبینم تا اینکه BlueRay بیاد برم دان کنم.با اینکه کیفیت بهتره ولی زیرنویسا قاطی پاتی هست. خدا وکیلی زجر میکشم سرشون. ولی چه کنم دیگه عادت شده!!(بدلیل اینکه تو این نسخه چند دقیقه اضافه میشه بعد زیر نویسا به هم میریزه)
همین الان Persona4 رو BlueRay دان کردم دیدم. بعد از چند دقیقه رفتم با زیرنویس انگلیسی دیدم.(من نمیدونم چند دقیقه به قسمت اول اضافه کرده بودن!! یه لحظه فکر کردم زیر نویس فارسی ماله یه انیمه ی دیگه هست!!)

اتفاقا من همیشه نسخه های خوش کیفیت رو می بینم و از وقتی دیگه از Hurrible Subs نمیگیرم انیمه هام رو (تا اونجایی که می تونم:دی) راضی ترم هم از نظر کیفیت انیمه و هم زیرنویس انیمه (که OP و ED هم ترجمه می کنن!).

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or