Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
دوستان کسی نمی دونه فصل های جدید پوکمون رو باس از کج گرفت؟؟
اگه میدونی اسمش چیه، تو نیا سرچ کن.

خب پس همونی هست که منظورم بود...!

گفتم شاید یک OP-ED مخفی داشته که من ندیدم...
چونیبیو سری اولش چند قسمت lite هم داشت که کلا کمدی بودن و 5-6 دقیقه بیشتر نداشتن. اینا هم OP و ED خودشونو داشتن که با انیمه ی اصلی فرق داشت. من ED اینو دوست دارم. کاواییه :دی
OP :
watch?v=eqCgqwnt64U
ED:
watch?v=WQ2ehbcsB5M
چونیبیو انیمه جالبی بود! :-" ولی مهمترین کاری که کرد،این بود که یه اطلاح جدید انداخت تو دهن انیمه بین ها! :d
بعد هم چندتا انیمه ی چونیبیویی مثل Samurai Flamenco (و یکی دیگه هم بهار پخش میشد با همین موضوع چونیبیویی،اسمش رو یادم نیست:| ) پخش شدن! :d

کلا چیز جالبیه! ببینش :d تا حدودی خودمون رو میتونیم تو این انیمه ببینیم :p
شاید قبلا تو یه سری انیمه هم بوده ولی ما نمی دونستیم چیه! مثلا من تا حد خیلی زیادی مطمئنم تو Welcome to N.H.K کلمه ی چونیبیو رو شنیده بودم.
ولی چونیبیو قراره خیر سرشون تو دوران راهنمایی اتفاق بیفته. پسره تو فلامنکو، 20 سالشه! حالا نمی دونم فلامنکو رو دنبال می کنی یا نه ولی این قسمتای آخر یه اتفاقایی افتاده که اصلا با چونیبیو توجیه نمیشه. بیشتر انگار مواد زده باشن!!
یه ته مایه های Inc est و اینا هم داشت که روی اعصاب بود.
شما فکر کردی ما چرا منتظر این انیمه بودیم ؟ :-"
این All you need is kill هم هر وقت خوب شد بیا بگو بریم بخونیمش :دی
Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Ren - E01

برای قسمت اول خوب بودش...حس قشنگی داشت (:

در مورد OP و EDـش، به نظرم چیز زیاد خاصی نبودش و اصلاً با آوازش حال نکردم....همونطور که از سری اول هیچ خوشم نیومد...الکی الکی برداشتند برای یه انیمه، یه بند درست کردند LOL

50519d1389367875-10115.jpeg

ترکیب صدای چهارتا دوبلور شخصیت های دختر انیمه تو ED فصل اول و دوم، به نظرم چیز زیاد جالبی از آب در نیومده.

مثلاً ترکیب این سه تا دوبلور Saori Hayami ,Ai Kayano , Haruka Tomatsu برای ED معرکه ـس....صداشون شاهکاره، الخصوص صدای Ai Kayano که یه معجزه ـس...یه سری ترک اضافی تو OSTهای چیهایا بودش که Ai Kayano با Asami Seto صحبت میکنه...صداش فابریکی خفنه.
آهنگ 10Years After Ver ـشون رو گوش کنید.
منم اون ترکا توی OST چیهایافورو رو شنیدم! حیف که نمی فهمم چی میگن :دی
ولی انصافا تو این دوبلورایی که تیتراژ هم می خونن هیشکی کانا هانا نمیشه:دی ED اول Zetsuen و ED دوم Shinsekai جزو اونایی هست که خونده بود و یادمه که خوشم اومده بود!
Sword Of Stranger:
فیلم خیلی قشنگی بودش. پیشنهاد میشه حتما ببینین.
آخرش عجب شمشیر بازی بود....:d
SOA که از نظر اکشن و انیمیشن رو دستش نیومده. یعنی از نظر انیمیشن اکشن شمشیری تنها چیزی که به نظر من میتونه به این نزدیک بشه OVA اعتماد و خیانت کنشینه و بعضی قسمتای سامورایی چمپلو.
آهنگی که سر اون مبارزه ی آخر پخش میشد رو دقت کردی؟ من هر وقت اون آهنگ رو میشنوم اشک تو چشام جمع میشه لا مصب بس که اپیکه!
آهنگ :
watch?v=tTIwbusbN1g
واسه زیرنویس هم راحت ترین کار اینه که خودت هماهنگش کنی! مگر اینکه نسخه ی BD محتوای اضافه داشته باشه کلا.
یه سوال،مانگای Pupa ترجمه شده؟
من الان یه سرچ سریع زدم چیزی پیدا نکردم.

اتفاقا من همیشه نسخه های خوش کیفیت رو می بینم و از وقتی دیگه از Hurrible Subs نمیگیرم انیمه هام رو (تا اونجایی که می تونم:دی) راضی ترم هم از نظر کیفیت انیمه و هم زیرنویس انیمه (که OP و ED هم ترجمه می کنن!).

داوود منظورت همون لینکای هفتگیه؟!! :d
خوبن . ولی چند تا مشکل اساسی دارن.(یعنی من چند تا مشکل باهاشون دارم:d) این نسخه ها همگی TVrip هستن. یه عالمه نوشته وسط انیمه میاد. ادم اعصابش خورد میشه!! ولی تو نسخه های BD اینطور نیست. نسخه های BD کیفیت بهتری دارن. یه بار چک کن...(البته بستگی داره رو چی نگاه کنی)

SOA که از نظر اکشن و انیمیشن رو دستش نیومده. یعنی از نظر انیمیشن اکشن شمشیری تنها چیزی که به نظر من میتونه به این نزدیک بشه OVA اعتماد و خیانت کنشینه و بعضی قسمتای سامورایی چمپلو.
آهنگی که سر اون مبارزه ی آخر پخش میشد رو دقت کردی؟ من هر وقت اون آهنگ رو میشنوم اشک تو چشام جمع میشه لا مصب بس که اپیکه!
آهنگ :
watch?v=tTIwbusbN1g
واسه زیرنویس هم راحت ترین کار اینه که خودت هماهنگش کنی! مگر اینکه نسخه ی BD محتوای اضافه داشته باشه کلا.
اون اهنگ عالی بودش. واقعا به جو صحنه میخورد. خیلی قشنگ بود:x
خداییش آخرش خیلی قشنگ بود. عجب جنگی...:d

زیرنویس رو همیشه خودم هماهنگ میکنم. ولی این اواخر به انیمه ها اینقدر صحنه اضافه میشه که کلا بیخیال زیرنویس فارسی میشم. میزنم انگلیسی;)

من از قسمت اول Persona4 زیاد خوشم نیومد. جلوتر قشنگ تر میشه؟ ادامش بدم؟

سلام.
دوستان یه تعداد فیلم انیمه ای خوب بهم معرفی کنید (از این مستقل ها مثل فیلم های Studio Ghibli)
من کلاً فقط فیلم های Studio Ghibliرو دیدم ...

Sword Of Stranger

آخرین ویرایش:
داوود منظورت همون لینکای هفتگیه؟!! :d
خوبن . ولی چند تا مشکل اساسی دارن.(یعنی من چند تا مشکل باهاشون دارم:d) این نسخه ها همگی TVrip هستن. یه عالمه نوشته وسط انیمه میاد. ادم اعصابش خورد میشه!! ولی تو نسخه های BD اینطور نیست. نسخه های BD کیفیت بهتری دارن. یه بار چک کن...(البته بستگی داره رو چی نگاه کنی)

نه نسخه های BD که همیشه بعد از اتمام انیمه ها میاد. مثلا این Download Code Geass: Hangyaku no Lelouch | Lelouch of the Rebellion - 1080p [OZC-Anime] torrent - BakaBT
تو انیمه هایی که به صورت هفتگی میگیرم، همیشه دنبال کارای Commie هستم. یه گروه بسیار قوی با کیفیت خیلی خوب. البته اون تبلیغات و چیزایی که بیاد رو صفحه رو نداره.

منم الان هم قسمت اول Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren رو دیدم هم D-Frag! رو

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren قسمت اولش خوب بود حال و هوای فصل اول رو داشت و امیدوارم داستان خوبی هم داشته باشه یکی از چیزهایی که تو این انیمه دوست دارم تکل هایی که معمولآ کاراکتر ها میبندن تو قسمت اول هم یه تکل از پشت دیدم روحم شاد شد :d

در مورد D-Frag! هم یه زمینه های مشابهی با انیمه بالا داره داستان مدرسه ای و یه کلوپ که همین قضایا توش معمولآ اتفاق میفته اینم کار بدی نبود بعضی از جاهای انیمه طنز جالبی داشت و اینکه در ادامه روند داستان و طنز داستانی حفظ بشه از نکات مهمه و گرنه جزء کارهای دراپ شده این فصل قرار میگیره

بعد از مدت ها هم رنگ نارنجی و مدل مو کاراکتر این انیمه من رو یاد انیمه بلیچ ایچیگو انداخت هرچند که از لحاظ قیافه خیلی هم شبیه نیستند:d

attachment.php

Attachments

• 53407l.jpg
    53407l.jpg
    94.6 KB · مشاهده: 110
منم اون ترکا توی OST چیهایافورو رو شنیدم! حیف که نمی فهمم چی میگن
ولی انصافا تو این دوبلورایی که تیتراژ هم می خونن هیشکی کانا هانا نمیشه ED اول Zetsuen و ED دوم Shinsekai جزو اونایی هست که خونده بود و یادمه که خوشم اومده بود!

والا تا یه حدی که گوششون کردم...حوصله ی آدم سر میره، همش حرف های خاله زنکی ـه، صحبت های گوناگی میکنند، از انیمه میگند از خاطرات خودشون میگند، روزهای مدرسه، خود Ai یه خاطره میگه از خواهرش یا یکجا در مورد یه غذا صحبت میکنند (اگه درست متوجه شدم باشم) حال حوصله دقیق شدن رو حرفهاشون رو نداشتم (:

محمدعلی دونو، با تمام فن ـیـیتی که نسبت به کانا-چان دارم...ولی نمیتونم بگم که واقعاً فن خوانندگی ـشم...خوب میخونه ولی برام طوری نیست که تو خلوت هام کارهاش رو گوش کنم...ولی دلیل نمیشه که کارهاش رو دنبال نکنم.
راستی ترکیب کانا-چان با Ai-چان، یه شاهکار به تمام معناست....شنیدن صدای این دوتا کنار هم همیشه برای من آرزو بوده (البته بهش هم رسیدم :d)

کلاً فورم صحبت کردن Ai-چان (خارج از دوبله) منو یاد YUIچان میندازه..مثلاً، مثل "پیامی از یویی" رو به یادم میاره. (ولش کن، زیاد مهم نیست:d)

اوف...آهنگ هاش، شاهکاره.. D:

خلیل عجب صدایی... چه آهنگی بودش....کیف کردم

مهدی خان، حتماً حتماً انیمه ـش که به Ano hana معروفه رو نگا کن....صدای Ai-چان منو تو این انیمه داغون کرد.

P.S
اسم کامل انیمه Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
تو صفحه ی اول تاپیک بهترین های دنیایی انیمه که بری هم معرفی ـش هست و هم امتیازاتش...(تو بخش انیمه های فصلی ـش)

اون آهنگ 10Years After ver جزو آهنگ های محبوب من میباشد! یعنی خدا میدونه من این رو چند ملیون بار گوش دادم! :-"
بین آهنگ انیمه ها ، فقط این و اندینگ دوم Gosick هستن که فایل صوتیشون رو هم دارم و گوش میدم:-" بقیه وقتی هارد رو وصل میکنم میگوشم و میبینم:-" (البته بخشیش هم به تنبلی برمیگرده که حس دانلود آهنگا نمیاد :-"

برای دانلود Ano Hana ، برید UTW ، پروژه های 2011 ، همون اولی خودشه! همش رو هم با هم گذاشته،راحت دانلود کنید:-"
---
@خلیل!بحث اپنینگ و اندینگ داغه، زنگ تفریح نداریم؟ :p چند وقت پیش یه تیزر براش دادی:-"
---
شاید قبلا تو یه سری انیمه هم بوده ولی ما نمی دونستیم چیه! مثلا من تا حد خیلی زیادی مطمئنم تو Welcome to N.H.K کلمه ی چونیبیو رو شنیده بودم.ولی چونیبیو قراره خیر سرشون تو دوران راهنمایی اتفاق بیفته. پسره تو فلامنکو، 20 سالشه! حالا نمی دونم فلامنکو رو دنبال می کنی یا نه ولی این قسمتای آخر یه اتفاقایی افتاده که اصلا با چونیبیو توجیه نمیشه. بیشتر انگار مواد زده باشن!!
پس مثل قضیه ی کاور گیری دنیای گیم میباشد! :-" میشه گفت چونیبیو،این اصطلاح رو جا انداخت :-"
شاید توی دوران چونیبیویی گیر کردن:-" یعنی از همون دوران راهنمایی،رشد نکردن:-" من خودمم تا حدودی از این اختلالات دارم! :(( البته نه در حد ریکا :-"
فلامنکو هم تا قسمت 4 دیدم ؟ :( ادامه میابد آیا؟ یعنی من این عادتم رو باید بزارم کنار! ولی نمیدونم کی کنارش میزارم :|
فصل دوم کیمی تو بوکو ، شینسکای یوری(البته اون رو فارسی هم میدیدم،نیاز به شفاف سازی های تو پیدا میکردم :d ) و خیلی چیزای دیگه :|

---
2-3 روز پیش،نشستم همینجوری یه قسمت Usagi Drop دیدم! چقدر قشنگه این انیمه! :x قسمت 6 بود:x (البته این قلب،برای همه ی قسمت ها استفاده میشه! :d )

آخرین ویرایش:
اون آهنگ 10Years After ver جزو آهنگ های محبوب من میباشد! یعنی خدا میدونه من این رو چند ملیون بار گوش دادم! :-"
بین آهنگ انیمه ها ، فقط این و اندینگ دوم Gosick هستن که فایل صوتیشون رو هم دارم و گوش میدم:-" بقیه وقتی هارد رو وصل میکنم میگوشم و میبینم:-" (البته بخشیش هم به تنبلی برمیگرده که حس دانلود آهنگا نمیاد :-"

@خلیل!بحث اپنینگ و اندینگ داغه، زنگ تفریح نداریم؟ :p چند وقت پیش یه تیزر براش دادی:-"

یعنی درود بر این سلیقه :d

آهنگ unity از Komine Lisa حرف نداره.

50521d1389391113-36415.jpg

خیلی وقته که از Komine Lisa خبری نیست، بعد از 2011 که رو Gosick صداش رو شنیدم...تا الان خبری از نیست..فعلاً فک کنم تازگیا یه آهنگ داخلی برای انیمه Tokyo Ravens خونده که فرصت نکردم دنبالش برم.

یه خورده حوصله میخواد...باید بشینم یه گشت حسابی تو آرشیو بزنم، بخصوص اینکه خیلی وقت پیش یه Anniversary BEST ALBUM از وان پیس آوردم که سه تا دیسک Audio ـه

50522d1389392105-folder.jpg

Attachments

• 36415.jpg
    36415.jpg
    74.4 KB · مشاهده: 97
  • Folder.jpg
    Folder.jpg
    29.6 KB · مشاهده: 97
سلام.
دوستان یه تعداد فیلم انیمه ای خوب بهم معرفی کنید (از این مستقل ها مثل فیلم های Studio Ghibli)
من کلاً فقط فیلم های Studio Ghibliرو دیدم ...
هرچند گفتی فیلمای استودیو جیبلی رو دیدی ولی من بازم اینا رو میذارم. همه ی اینا فیلمای فوق العاده ای هستن :
The Castle of Cagliostro - میازاکی - تولید شده قبل از تاسیس استودیو جیبلی
Nausicaa of the Valley of the Wind - میازاکی - تولید شده قبل از تاسیس استودیو جیبلی
Castle in the Sky - میازاکی
Grave of the Fireflies - تاکاهاتا
My Neighbor Totoro - میازاکی
Kiki's Delivery Service - میازاکی
Only Yesterday - تاکاهاتا
Porco Rosso - میازاکی
Pom Poko - تاکاهاتا
Whisper of the Heart - کوندو
Princess Mononoke - میازاکی
Spirited Away - میازاکی
بعلاوه ی Howl و Arrietty .

فیلمای ساتوشی کن:
Perfect Blue
Millennium Actress
Tokyo Godfathers
Paprika

فیلمای مامورو اوشی :
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell 2: Innocence
Jin-Roh: The Wolf Brigade (اینو کارگردانی نکرده البته)
Mobile Police Patlabor: The Movie
Mobile Police Patlabor 2: The Movie

فیلمای مامورو هوسودا:
The Girl Who Leapt through Time
Summer Wars
Wolf Children

فیلمای ماکوتو شینکای:
The Place Promised in Our Early Days
5 Centimeters Per Second
Children Who Chase Lost Voices
The Garden of Words

کارای کارگردانای دیگه که الان به ذهنم میرسن:
Akira
Time of Eve
Metropolis
Mind Game
Tekkon Kinkreet
Sword of the Stranger
Final Fantasy: Advent Children
Hotarubi no Mori e
Steamboy
Colorful
Asura
A Letter to Momo
Princess Arete
و ...

والا تا یه حدی که گوششون کردم...حوصله ی آدم سر میره، همش حرف های خاله زنکی ـه، صحبت های گوناگی میکنند، از انیمه میگند از خاطرات خودشون میگند، روزهای مدرسه، خود Ai یه خاطره میگه از خواهرش یا یکجا در مورد یه غذا صحبت میکنند (اگه درست متوجه شدم باشم) حال حوصله دقیق شدن رو حرفهاشون رو نداشتم (:

محمدعلی دونو، با تمام فن ـیـیتی که نسبت به کانا-چان دارم...ولی نمیتونم بگم که واقعاً فن خوانندگی ـشم...خوب میخونه ولی برام طوری نیست که تو خلوت هام کارهاش رو گوش کنم...ولی دلیل نمیشه که کارهاش رو دنبال نکنم.
راستی ترکیب کانا-چان با Ai-چان، یه شاهکار به تمام معناست....شنیدن صدای این دوتا کنار هم همیشه برای من آرزو بوده (البته بهش هم رسیدم :d)

کلاً فورم صحبت کردن Ai-چان (خارج از دوبله) منو یاد YUIچان میندازه..مثلاً، مثل "پیامی از یویی" رو به یادم میاره. (ولش کن، زیاد مهم نیست:d)
یعنی ژاپنیت اینقدر خوب شده ؟ یایا دمت گرم :دی
منم که فن خوانندگی هانا چان نیستم! اون کلیپی که بهم داده بودی رو یادمه چقدر مزخرف بود :دی یکی دو تا از کاراشو در حد تیتراژ انیمه دوست دارم!
قضیه پیامی از یویی چیه ؟ :دی
پس مثل قضیه ی کاور گیری دنیای گیم میباشد! :-" میشه گفت چونیبیو،این اصطلاح رو جا انداخت :-"
شاید توی دوران چونیبیویی گیر کردن:-" یعنی از همون دوران راهنمایی،رشد نکردن:-" من خودمم تا حدودی از این اختلالات دارم! :(( البته نه در حد ریکا :-"
فلامنکو هم تا قسمت 4 دیدم ؟ :( ادامه میابد آیا؟ یعنی من این عادتم رو باید بزارم کنار! ولی نمیدونم کی کنارش میزارم :|
فصل دوم کیمی تو بوکو ، شینسکای یوری(البته اون رو فارسی هم میدیدم،نیاز به شفاف سازی های تو پیدا میکردم :d ) و خیلی چیزای دیگه :|
کاورگیری رو خوب اومدی :دی
فلامنکو واقعا انیمه ی خوبی نیست. باور کن:دی من الان فقط نگاه می کنم ببینم این مسخرگی که تو این چند قسمت بهش دادن که دقیقا برخلاف قسمتای اولیه بود که یجور حالت رئال داشت، عمدیه یا نه و اینکه آخرش اینو به کجا میخوان برسونن!
شینسکای هم داستان راحت و واضحی داره. البته چند قسمت اولش یکم گُنگه که عمدا اینطوریش کردن ولی هرچی جلوتر میره، واضح تر میشه و عجب داستان شاهکاری هم داره:x
در عوض تو اگه داستان Kyousougiga رو کامل فهمیدی به منم توضیح بده :دی

یعنی ژاپنیت اینقدر خوب شده ؟ یایا دمت گرم
منم که فن خوانندگی هانا چان نیستم! اون کلیپی که بهم داده بودی رو یادمه چقدر مزخرف بود یکی دو تا از کاراشو در حد تیتراژ انیمه دوست دارم!
قضیه پیامی از یویی چیه ؟

ای، چندان بدک نیست، مکالمه های ساده رو متوجه میشیم که بیشتر بخاطر دیدن سریال های ژاپنی ـه...بنظرم با انیمه نمیشه بجایی رسید، بخصوص اینکه زیرنویس فارسی هم باشه D:
"پیامی از یویی" والا چیز خاصی نیست، یه گفتگوی ساده و کوتاه با YUI-چانه که فک کنم سال پیش دیدمش، که بیشتر در مورد خودش، کمی از گذشته ـش، البته نه کامل، و لطف ای که مردم دارن نسبت بهش و حرف های تکراری که همیشه تو این گفتگوها زیاد میزنند. (میگم که چیز مهمی نبود)

Ano Hana Episode 1 - 2:
یعنی من تا حالا واسه چی این انیمه رو ندیده بودم؟!!!:-o
خیلی انیمه ی قشنگی هست. اصلا دلم نمیاد تمومش کنم:((چرا اینقدر کمه آخه؟
اون آهنگ ED هم که هیچی!! واقعا شاهکاره:x

Ano Hana Episode 1 - 2:
یعنی من تا حالا واسه چی این انیمه رو ندیده بودم؟!!!:-o
خیلی انیمه ی قشنگی هست. اصلا دلم نمیاد تمومش کنم:((چرا اینقدر کمه آخه؟
اون آهنگ ED هم که هیچی!! واقعا شاهکاره:x

زیباییش به همین کمیشه. :دی مثل این فیلم ایرانی هم آب نبستن بهش :دی

با اینکه داستانش هیچ ربطی نداره ولی Ano Natsu رو هم ببین. کارگردان جفتشون یکیه. البته اگر اشتباه نکنم طراحی کاراکترها هم با یه نفره. :دی کلا انیمه خوبیه.

Ano Hi Mita Hana EPISODE 1
Usagi Doroppu EPISODE 1
Chūnibyō Demo SEASON 1 EPISODE 1

هر سه قسمت 1 رو دیدم احساس میکنم شباهشتاشون از اختلافاشون بیشتره یا شاید من این احساس رو میکنم البته این 3 انیمه در کنار انیمه ی Shigurui بنظرم عالیــــــه !
چون نمیزارن زیاد تو مود سیاه و خشن غرق شم !
ممنون دوستان که این انیمه هارو معرفی کردن با اینکه سلیقه ی من به این ژانر نمیخوره ولی احساس خلا و رهایی میکنم بعد از دیدن این 3 انیمه !
:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or