Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

مسبب One Piece دیدن من رو خدا نبخشه :دی

از وقتی که این Captain Kuro رو دیدم که با کف دستش عینکش رو جا به جا می کرد و به قولی تنظیم می کرد، هر جا میرم کارم این شده :| بد به این موضوع عادت کردم. نمی دونم چرا این همه رازنگان دیدم، رازنگان درست کردن یاد نگرفتم ولی این کار رو ......... :دی

حالا چیزی نیست آقا داوود ، فقط جلوتر حرکات کاراکتر ها رو کپی نکنی :d
حالا نظرت چیه داوود جان؟ انیمه ی خوبیه؟
الان داوود خفم میکنه. :d

داود جان میخام شروع کنم یه انیمی نگاه کنم موندم چی رو تجربه کنم میشه کمک کنی ممنون میشم . یچی که خودت دیدی خوشت اومده معرفی کن تشکر .

ببخشید من این انیمه را بر اساس سبک وعلایق خودم توصیف کردم . من بیشتر از تاریکی محیط انیمه و تکرار شدن روز ها برای شخصیت اصلی انیمه و شخصیت کاراکترها و از مهم تر Aku no hana ـی که خودش را در هر قسمت نشان می دهد لذت می برم .
Ending ـی که شروع وقتی می شود دنیایی دیگر را بر من نشان می دهد مخصوصاً وقتی که می گوید " هیچ گلی وجود ندارد " ادم را بر فکر فرو می برد به طوری که خیلی بر روی ادم تاثیر می گذارد و ... که اصلا برای من غیرقابل وصف می باشد . من به شما توصیه می کنم که انیمه را تا قسمت 8 ادامه بدید و سپس قضاوت بکنید . :yes:

من خودم خوراک انیمه های دارکم . ولی این مشکلم باش همون کاره پسرس که حالم رو بهم میزنه :|
دارک-هنتای خوب نیست :| دارک-مد نس خوبه .
پسر با خودت این کارو نکن :دی . Mad و دیونه وار باش نه دپرسه این مدل اکو نو هانا . هنتای نشی :دی
تجویز میکنم بری Gintama ببینی بخندی :دی . Stiens'gate هم ببین مدُ ساینتیست (ژاپونی وار بخون :دی انقدر خوشم میاد ژاپونیا تلفظ انگیلیسی رو به ف میدن :دی ) ببینی حال بکنی :دی
انیمه دارک هم Shigurei (ساموراییه ولی خفن دارکه ) - و Aoi Bungaku . این Aoi Bungaku رو ببین دارک رو بچش :دی

آخرین ویرایش:
من Aku Hana (حیف اسم نیست؟:-" من رو یاد Ano Hana میندازه اسمش،ولی در کل... :-" ) رو ندیدم و نخواهم دید! :d اما چند ماه پیش یه خلاصه ای از داستانش رو خوندم،همون داشت من رو دپرس میکرد و میرفت رو اعصابم! :-" انیمه ـش هم که شروع شد،طراحی کاراکترهاش رو دیدم میخواستم از بالا ساختمون خودم رو پرت کنم خودکشی کنم! :d
بی شوخی چجوری تحمل مینمایی؟ :d (واقعا برام سؤاله ها! :d من خودم تحمل کاراکترهای دراگون بال و Clannad رو هم ندارم،ولی این دیگه خیـــــــــلی خارج از تحمله :d )
حالا منحرف میشید هم،منحرف سانجی وار باشید:p با کلاس منحرف باشید :d

@پرهام!
فقط عشق است اوکابه :x با اون ...
یوهاهاهاها گفتنش! >:)
بهترین قهقه ای که توی عمرم شنیدم! :-" اصلا معرکه ـست! :d پارسال یه مدت تمرین میکردم اونجوری بخندم،هرکاری کردم نشد که نشد:(( فقط عادت کردم یوهاهاهایی بخندم :-" اما صدام اصلا خوب نیست! اون ابهت رو نداره! :d

@داوود!
خوبه خوبه! همینطور ادامه بده:bighug:

---
چند سؤال!
فیلم دوم گینتاما قراره داستانش چی باشه؟ :d
همون تریلری که توی قسمت 209 نشون دادن :xو بعدش گفتن خالی بستیمه،یا چیز دیگریست؟
فیلم Hanasaku Iroha بهار پخش شد دیگه؟ تاخیر و اینا که نخورده؟ :d
دیگه چی....
اینجا اهل انیمیشن که فکر کنم نداریم زیاد،ولی میپرسم! :d انیمیشن SW: Clone Wars کامل زیرنویس فارسیش موجود است؟ :d از این مورد اطلاعی چیزی نمیدارید؟ :d

2-3 هفته ای هم هست غیر از انیمه های هفتگی هیچ انیمه ای ندیدم:(( یه مرضی افتاده به جونم دارم فیلم های ندیده ی چند سال اخیر رو میبینم! روانم بهم ریخته:-" مثلا نشستم سری اول SW رو دیدم! (1976 فیلم اولش بود:-" ) یه پیشنهادی بدید برگردم به آغوش گرم انیمه! :d

حرف از هنتای شد یاد زنده یاد مرحوم (اسپویل ناروتو )
ارو سنین
افتادم . ناروتو میرفت مدل میشد :lol: بس خندیدیم . کلا هنتای زیاد داریم مدل های مختلف . مدل سانجی . مدل فرانکی . مدل پیر مرده تو دراگون بال (اسمشو یادم رفت :| ) تو هر انیمه ی بلندی یک هنتای هست به جزء بلیچ . اون هنتای تو اشتاینز گیت هم عالی بود :دی
همه مدلی خوبن ولی این Aku no hana :| اخه فکر کن لباس یارو رو بدزدی :|

یاد این قسمت kokoro connect هم افتادم :Kurogane's Anime Blog � Kokoro Connect 04 :lol

حرف از هنتای شد یاد زنده یاد مرحوم (اسپویل ناروتو )
ارو سنین
افتادم . ناروتو میرفت مدل میشد :lol: بس خندیدیم . کلا هنتای زیاد داریم مدل های مختلف . مدل سانجی . مدل فرانکی . مدل پیر مرده تو دراگون بال (اسمشو یادم رفت :| ) تو هر انیمه ی بلندی یک هنتای هست به جزء بلیچ . اون هنتای تو اشتاینز گیت هم عالی بود :دی

یاد این قسمت kokoro connect هم افتادم :Kurogane's Anime Blog � Kokoro Connect 04 :lol
منحرف بلیچ رو یادت رفت؟ :-"
امیدوارم پستم پاک نشه :-"
94742772125385566679.gif

این هم یک عکس دیگه در این رابطه :-"

حالا که بحثش شد،سو استفاده ی لوفی از قدرت هاش رو هم بزارم :-"

با این پست،به شدت احساس خطر میکنم :-" امیدوارم احساسم الکی باشه[-o

سلام
@پرهام!
فقط عشق است اوکابه
:x
با اون ...
یوهاهاهاها گفتنش! >:)
بهترین قهقه ای که توی عمرم شنیدم! :-" اصلا معرکه ـست! :d پارسال یه مدت تمرین میکردم اونجوری بخندم،هرکاری کردم نشد که نشد:(( فقط عادت کردم یوهاهاهایی بخندم :-" اما صدام اصلا خوب نیست! اون ابهت رو نداره! :d

من که گفتم کلاً از دوبلش خوشم اومد . با اینکه معمولاً تو بحر دوبله نمیرم ، این جذبم کرد .
اون تکه اسپیلر رو هم به صدای من میخوره و کاملاً واردم توش :دی ( البته ربطی به اوکابه نداره ، ماله قبله :دی )
منحرف بلیچ رو یادت رفت؟
:-"
امیدوارم پستم پاک نشه :-"
بلیچ یه منحرف دیگه هم داره . وایس تاچو رانگیکو ماتسوموتو :دی

هوی هوی هوی چرا دارید این قدر سر این انیمه می کوبید :| ای ان هایی که دارید انتقاد می کنید , خودتان تا قسمت چند دیده اید که این با ادب پرخاش می کنید >:p:-w
من خودم خوراک انیمه های دارکم . ولی این مشکلم باش همون کاره پسرس که حالم رو بهم میزنه :|
دارک-هنتای خوب نیست :| دارک-مد نس خوبه .
پسر با خودت این کارو نکن :دی . Mad و دیونه وار باش نه دپرسه این مدل اکو نو هانا . هنتای نشی :دی
تجویز میکنم بری Gintama ببینی بخندی :دی . Stiens'gate هم ببین مدُ ساینتیست (ژاپونی وار بخون :دی انقدر خوشم میاد ژاپونیا تلفظ انگیلیسی رو به ف میدن :دی ) ببینی حال بکنی :دی
انیمه دارک هم Shigurei (ساموراییه ولی خفن دارکه ) - و Aoi Bungaku . این Aoi Bungaku رو ببین دارک رو بچش :دی
این انیمه کجاش هنتای داره , که دارید این گونه رفتار می کنید , این انیمه در واقع مثل یک سریال ساده ی ژاپنی بدون مبالغه درست شده است , این انیمه دارد بر خلاف انیمه های دیگر می گوید علاوه بر دوست خوب دوست خبیث هم وجود دارد ولی حتی ان دوست خبیث هم مهربانیتی در قلبش ( شاید ) وجود داشته باشد که واقعا این گونه می باشد و خیلی چیز های خوب دیگر ( باز هم هست ولی شاید در پایینی ها بگویم :d )
من Aku Hana (حیف اسم نیست؟:-" من رو یاد Ano Hana میندازه اسمش،ولی در کل... :-" ) رو ندیدم و نخواهم دید! :d اما چند ماه پیش یه خلاصه ای از داستانش رو خوندم،همون داشت من رو دپرس میکرد و میرفت رو اعصابم! :-" انیمه ـش هم که شروع شد،طراحی کاراکترهاش رو دیدم میخواستم از بالا ساختمون خودم رو پرت کنم خودکشی کنم! :d
بی شوخی چجوری تحمل مینمایی؟ :d (واقعا برام سؤاله ها! :d من خودم تحمل کاراکترهای دراگون بال و Clannad رو هم ندارم،ولی این دیگه خیـــــــــلی خارج از تحمله :d )
حالا منحرف میشید هم،منحرف سانجی وار باشید:p با کلاس منحرف باشید :d
شوما کلا سبکت فرق دارد :d با شوما اصلا نمی شود بحث کرد :d شما که از Clannad خوشتان نمی اید پس 100% هم انیمه های اجتماعی ( اسم جاپنیش یادم نیست :-?? ) هم خوشتان نخواهد امد :d بس لطفا به این انیمه انقدر بد نگویید :|
خوب الکی که نمی گویند که به این انیم نمی گویند اکو نو آنا :d . چون این انیمه در واقع مبارزه فرد با شیطان درونی و بیرونی خودش می باشد که در بیشتر مواقع مانگاکا سعی دارد تا نتیجه ی عمل زشت را نشان دهد تا کار خوب .
پ.ن : به دوستان دیگر ( به جز این ها ;)) ) توصیه می کنم حتماً این انیمه ی زیبا را ببینند زیزا که ان ها را به وجد خواهد اورد .

یه چند تایی جواب بدون نقل قول!

انیمیشن های SW زیرنویس دارن و برای هر SW-فنی دیدن شون مستحب موکد ـه.

@داوود!

فیلم دوم گینتاما امسال اکران میشه (پوسترش رو دیروز یه نفر اون ور گذاشته بود!)
روی پوستر کاگورا لباس گینتوکی رو پوشیده! هیچی از پوسترش نمی شد فهمید:-o

یه مدت قبل (شاید 2 سال پیش) کل نقدهایی که از ناروتو توی سایت های معتبر نوشته بودن رو خوندم، اون زمان، چند مورد بود که عقیده داشتن اروسنین استخون دارترین شخصیتی ـه که کیشیموتو خلق کرده

در مورد بلیچ، به دلایل واضح اروترین شخصیت خود کوبو ـه. به چپترهای اخیر مراجعه شودo:-)

-------
ما انیمه ی اجتماعی نداریم. احتمالاً Slice of Life منظور بوده؟

در مورد انیمه ی دارک، ما کارهای خیلی تیره و تار تری نسبت به Aku no Hana داریم. Bokurano (احتمالاً درست نوشتم:دی) مثلاً. دیشب قسمت 3 اونگلیون رو هم دیدم. اونم از آکو نو هانا تیره و تار تره.

در این که این انیمه به غایت Creepy ساخته شده شکی نیست. به سادگی برید مانگاش رو بخونید تا مشخص بشه. من که مانگاش رو خونده بودم، تحمل انیمه رو نداشتم!

سلام

من که گفتم کلاً از دوبلش خوشم اومد . با اینکه معمولاً تو بحر دوبله نمیرم ، این جذبم کرد .
اون تکه اسپیلر رو هم به صدای من میخوره و کاملاً واردم توش :دی ( البته ربطی به اوکابه نداره ، ماله قبله :دی )

بلیچ یه منحرف دیگه هم داره . وایس تاچو رانگیکو ماتسوموتو :دی
در راستای تایید حرفت بود! :d :-"
---
آره رانگیکو رو میشه جزو منحرف های ویژه ی انیمه ای نام برد :-" دخترای منحرف کمیابن:-"

هوی هوی هوی چرا دارید این قدر سر این انیمه می کوبید :| ای ان هایی که دارید انتقاد می کنید , خودتان تا قسمت چند دیده اید که این با ادب پرخاش می کنید >:p:-w
این انیمه کجاش هنتای داره , که دارید این گونه رفتار می کنید , این انیمه در واقع مثل یک سریال ساده ی ژاپنی بدون مبالغه درست شده است , این انیمه دارد بر خلاف انیمه های دیگر می گوید علاوه بر دوست خوب دوست خبیث هم وجود دارد ولی حتی ان دوست خبیث هم مهربانیتی در قلبش ( شاید ) وجود داشته باشد که واقعا این گونه می باشد و خیلی چیز های خوب دیگر ( باز هم هست ولی شاید در پایینی ها بگویم :d )

شوما کلا سبکت فرق دارد :d با شوما اصلا نمی شود بحث کرد :d شما که از Clannad خوشتان نمی اید پس 100% هم انیمه های اجتماعی ( اسم جاپنیش یادم نیست :-?? ) هم خوشتان نخواهد امد :d بس لطفا به این انیمه انقدر بد نگویید :|

خوب الکی که نمی گویند که به این انیم نمی گویند اکو نو آنا :d . چون این انیمه در واقع مبارزه فرد با شیطان درونی و بیرونی خودش می باشد که در بیشتر مواقع مانگاکا سعی دارد تا نتیجه ی عمل زشت را نشان دهد تا کار خوب .
پ.ن : به دوستان دیگر ( به جز این ها ;)) ) توصیه می کنم حتماً این انیمه ی زیبا را ببینند زیزا که ان ها را به وجد خواهد اورد .
هنتای منظور اون هنتای نیست:-" ، هنتای=منحرف ! :d شخصیت اصلیش هم منحرف میباشد که اون بلا سرش اومد دیگه! :d بعد پیشنهاد دادیم اگر میخوای منحرف بشی،مثل سانجی بشو که یه جنتلمن منحرف میباشد! :d نه بابا من سبکم کجاش فرق میکنه؟ :d اگر منظورت Slice of Lifeـه ، که من عاشق Usagi Drop میباشم ، Ano Hana و Ano Natsu هم خیلی دوست دارم! :d (حالا این 2تا آخری یه مقدار کمی چاشنی تخیل دارن! در حد همون Clannad :-" ) ولی کلا Clannad بهم نساخت! هم اون قضیه ی کپی هم بودن دخترهای انیمه(یه نگاه به امضای خودت بنداز:-" ) هم چیز خاصی نداشت!!! نه داستان عشقولی قشنگی داشت ، نه طنز باحالی! (سری اول! :d چون جذب نشدم سری دوم هم ندیدم :-" ) کلا بد برداشت نشه که سلیقه ی من خیلی اکشن گونه ـست :-" درسته انیمه های اکشن رو بیشتر میپسندم! اما Ano Hana و Usagi Drop و Gosick هم توی اون رده های بالای انیمه های محبوبم میباشند! :d
کلا من همه جور انیمه ای میبینم! :bighug:

بعد دعوا نداریم که:-" پرخاش چی بیده :d دور همی داریم بحث میکنیم و یکمی هم شوخی میکنیم:p

یه چند تایی جواب بدون نقل قول!

انیمیشن های SW زیرنویس دارن و برای هر SW-فنی دیدن شون مستحب موکد ـه.

@داوود!

فیلم دوم گینتاما امسال اکران میشه (پوسترش رو دیروز یه نفر اون ور گذاشته بود!)
روی پوستر کاگورا لباس گینتوکی رو پوشیده! هیچی از پوسترش نمی شد فهمید:-o

یه مدت قبل (شاید 2 سال پیش) کل نقدهایی که از ناروتو توی سایت های معتبر نوشته بودن رو خوندم، اون زمان، چند مورد بود که عقیده داشتن اروسنین استخون دارترین شخصیتی ـه که کیشیموتو خلق کرده

در مورد بلیچ، به دلایل واضح اروترین شخصیت خود کوبو ـه. به چپترهای اخیر مراجعه شودo:-)

-------
ما انیمه ی اجتماعی نداریم. احتمالاً Slice of Life منظور بوده؟

در مورد انیمه ی دارک، ما کارهای خیلی تیره و تار تری نسبت به Aku no Hana داریم. Bokurano (احتمالاً درست نوشتم:دی) مثلاً. دیشب قسمت 3 اونگلیون رو هم دیدم. اونم از آکو نو هانا تیره و تار تره.

در این که این انیمه به غایت Creepy ساخته شده شکی نیست. به سادگی برید مانگاش رو بخونید تا مشخص بشه. من که مانگاش رو خونده بودم، تحمل انیمه رو نداشتم!
خوب،زیرنویس هاش دست خودت رو میبوسه! :d برسان بهم :-"

عجب!!! عجب!!! توی پوستر قبلیش که گینتوکی قدیم و جدید کنار هم بودن! حالا کاگورا هم وارد شده با لباس گینتوکی! خود انیمه هم نیست بیاد شفاف سازی کنه حرف حسابشون چی بوده! :((

کوبو...=)) (موافقم :d )

اونگلیون
1.11
2.22
3.33

دیوانه کننده است! خداوند با بندگان خاص خودش محشور کنه سازنده رو!
محمد جان یکم بیشتر توضیح بده اگه زحمتی نیست، تا ما هم ببریمش جز لیست بلندمون :d

هنتای منظور اون هنتای نیست:-" ، هنتای=منحرف ! :d شخصیت اصلیش هم منحرف میباشد که اون بلا سرش اومد دیگه! :d بعد پیشنهاد دادیم اگر میخوای منحرف بشی،مثل سانجی بشو که یه جنتلمن منحرف میباشد! :d نه بابا من سبکم کجاش فرق میکنه؟ :d اگر منظورت Slice of Lifeـه ، که من عاشق Usagi Drop میباشم ، Ano Hana و Ano Natsu هم خیلی دوست دارم! :d (حالا این 2تا آخری یه مقدار کمی چاشنی تخیل دارن! در حد همون Clannad :-" ) ولی کلا Clannad بهم نساخت! هم اون قضیه ی کپی هم بودن دخترهای انیمه(یه نگاه به امضای خودت بنداز:-" ) هم چیز خاصی نداشت!!! نه داستان عشقولی قشنگی داشت ، نه طنز باحالی! (سری اول! :d چون جذب نشدم سری دوم هم ندیدم :-" ) کلا بد برداشت نشه که سلیقه ی من خیلی اکشن گونه ـست :-" درسته انیمه های اکشن رو بیشتر میپسندم! اما Ano Hana و Usagi Drop و Gosick هم توی اون رده های بالای انیمه های محبوبم میباشند! :d
کلا من همه جور انیمه ای میبینم! :bighug:

بعد دعوا نداریم که:-" پرخاش چی بیده :d دور همی داریم بحث میکنیم و یکمی هم شوخی میکنیم:p
اخه طرف کجاش منحرف ـه :-/ کسی که می خواست توبه بکند ولی نمی شد کجاش منحرف ـه :-/ ولی چون ته دلش کمی فکر های ناشیانی متناسب با سنش دارد این باعث افزایش گناهانش شده خوب اگر این طور باشد همه ی ما منحرف هستیم چون همه ی ما یک جرقه برای شروع بعضی کارهایمان لازم داریم تا ما هم این طور بشویم ولی ما ان جرقه را نداریم ( عجب حرفی زدم :| )
باز شما از Clannad بد گفتید :| اخه شما که ندیدیش چی می گید اخه :| Clannad هم کمدی ـه , هم امید بخش هستش ( مثل بقیه ی انیمه ها ) , هم زیباست و هم عشقولانس :)
شما توهین به Aku no hana را می گویید شوخی :| واقعا که :|:|
پ.ن: راستی Evangelion دیگه چی هست مر اکسپلین پلیز :d

Back