Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,351
نام
امیر حسین
داوود دیگه نبینم نظر منفی بدی نسبت به وان پیسا! :d
از همون قسمت اول که ...
چند ثانیه ی آخرش زوروی کبیر رو نشون داد،بهترین انیمه ی دنیا میباشد! :d
هیچ انتقادی هم وارد نیست:p اگر میتونی سرعتتم بیشتر کن! :d :-" البته به امتحانات لطمه نخوره :-" مثلا میتونی از وقت غذا خوردن بزنی برای وان پیس :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بله . این قسمت طبق تمامی گفته های بچه ها جلو رفت ولی من یک چیزی را متوجه نشدم , نمی دونم چرا ارن تا قبل از اینکه ان غول ها بیایند به غول ها اجازه می داد تا خودش را بخورند :-/

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,166
نام
بهزاد
انیمه تا الان که خیلی عالی جلو رفته فکر کنم همینجوری ادامه بده رتبه 1 رو بدست می یاره.
برای اون هم به نظرم نمیتونست از دستشون در بره ، همه ریخته بودن روش و این هم نمیتونست کاری بکنه اما اون رو که دید دیگه قاطی کرد اگه یادت باشه قسمت 5 هم داشت دنباله این میرفت که بکشش اما اون موقع نتونست و خورده شد ولی الان که دیدش دیگه نمیخواست دوباره فرار کنه برای همین با دندون سمتش رفت :d
فقط میمونه اینکه چطوری غوله رو کنترل میکنه. فقط با ارادس؟ ممکنه این هم روزی مثل ناروتو که مغلوب هشت دم میشد این هم مغلوب غوله بشه؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من تصمیم گرفتم کل وان پیس رو ببینم و الان مثل چی گیر کردم که چجوری اینهمه رو دانلود کنم:d
کسی یه لینکی سایتی چیزی سراغ نداره که قسمتای این انیمه رو تو چند تا پارت جمع کرده باشه؟مثلا چندتا پارت 50 قسمتی؟
اگه بلیج هم به این صورت باشه خیلی خوبه.اگه اینجوری نبود یه لینک بدید تک تک قسمتا رو دانلود کنیم دیگه!هم وان پیس هم بلیج.
ممنون.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آیا یه جوانمردی پیدا میشه لینک Death Note با زبان انگلیسی (حتما انگلیسی باشه!:D) برا ما PM کنه؟:-/ :D
قبلا یکی داده بود، گم کردم آدرسش سایتشو:|

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
آیا یه جوانمردی پیدا میشه لینک Death Note با زبان انگلیسی (حتما انگلیسی باشه!:D) برا ما PM کنه؟:-/ :D
قبلا یکی داده بود، گم کردم آدرسش سایتشو:|

Download Death Note [DVD x264][Virus123] torrent - BakaBT
Dual Audio هست . ولی انیمه کیف اش به زبان ژاپونیه :D . دوبله هاشون خوب کار نشده . با زیرنویس انگلیسی و زبان ژاپونی ببینی بهتره

- - -ویرایش - - -

من تصمیم گرفتم کل وان پیس رو ببینم و الان مثل چی گیر کردم که چجوری اینهمه رو دانلود کنم:d
کسی یه لینکی سایتی چیزی سراغ نداره که قسمتای این انیمه رو تو چند تا پارت جمع کرده باشه؟مثلا چندتا پارت 50 قسمتی؟
اگه بلیج هم به این صورت باشه خیلی خوبه.اگه اینجوری نبود یه لینک بدید تک تک قسمتا رو دانلود کنیم دیگه!هم وان پیس هم بلیج.
ممنون.

برو تو سایت های انیم ورلد و .... ببین از این پخش بدون منفعت انیمه گیر بیاد . 600 قسمته پیر میشی دانلود کنی !

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,166
نام
بهزاد
ببخشید من حدود 20 قسمتی از ناروتو رو هنوز ندیدم ، میشه بگید این آخرین فیلرها از چه قسمت هایی؟
انقدر ناروتو فیلر میزنه که دیگه کم کم داستان اصلی داره از یادم میره ، فکر کنم برم مانگا رو بخونم خیلی بهتر باشه.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Aku no Hana
aku-no-hana_200x0.jpg

انیمه ای به اسم گل های شیطانی . انیمه ای که چیزی فراتر از زیبایی های ندیدنی را در خودش جا داده . انیمه ای که نشان دهنده ی قدرت تصمیم در طول زندگی ـه . انیمه ای فراتر از زیبایی و زیبایی و زیبایی و زیبایی و زیبایی . انیمه ای که تک تک سلول هاتون را سر جایش نگه می دارد انیمه ای که مانگاکای ان تفکری متفاوت دارد و تجربه ای در زندگیِ شخصی که خودش که بر روی انیمه اورده تا عملکرد دیگران را نسبت به چنین زندگی ببیند . این در واقع شاهکاری تمام نشدنی و متفاوت و زیبا و زیبا و زیبا می باشد .
این انیمه را اصلا نمی شود توصیف کرد دلیلش را هم نمی دانم ولی بهترین قسمت از انیمه تا به اینجا
پ.ن: از نظر من اگر این انیمه را بخواهیم با Shingeki no kyojin مقایسه بکنیم به نظر من Flower of Evil خیلی بالاتر نسبت به می باشد .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
دارم Steins Gate رو نگاه میکنم . رسیدم به قسمت 9 . انیمه خیلی خوبیه ولی چیزی که تا اینجا بیشتر از همه جذبم کرده ، دوبله کار و مخصوصاً دوبله کاراکتر " مایوشی " ـه . خلسه آوره صداش .
به خاطر صدای همین یه نفر هم که شده ارزش دیدن داره انیمه .
حالا دوبلورا در تخصص خلیل هستن و باید بیاد توضیح بده :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,166
نام
بهزاد
من تا قسمت 4 دیدم ولی کم کم سرد شدم خیلی به این 2 تا گیر داده بود اگه داستان بازتر میشد خیلی عالی بود حالا باز میرم بقیشو میگیرم ببینم چی شده.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Aku no Hana
aku-no-hana_200x0.jpg

انیمه ای به اسم گل های شیطانی . انیمه ای که چیزی فراتر از زیبایی های ندیدنی را در خودش جا داده . انیمه ای که نشان دهنده ی قدرت تصمیم در طول زندگی ـه . انیمه ای فراتر از زیبایی و زیبایی و زیبایی و زیبایی و زیبایی . انیمه ای که تک تک سلول هاتون را سر جایش نگه می دارد انیمه ای که مانگاکای ان تفکری متفاوت دارد و تجربه ای در زندگیِ شخصی که خودش که بر روی انیمه اورده تا عملکرد دیگران را نسبت به چنین زندگی ببیند . این در واقع شاهکاری تمام نشدنی و متفاوت و زیبا و زیبا و زیبا می باشد .
این انیمه را اصلا نمی شود توصیف کرد دلیلش را هم نمی دانم ولی بهترین قسمت از انیمه تا به اینجا
پ.ن: از نظر من اگر این انیمه را بخواهیم با Shingeki no kyojin مقایسه بکنیم به نظر من Flower of Evil خیلی بالاتر نسبت به می باشد .

اصلا سبک این دو انیمه جدان ! قابل مقایسه نیستن .

با این همه تعریف که کردی 2 قسمت Aku no HANa رو دیدم . تک تک سلول هام حس Creepy پیدا کردن ! این چی بود ؟ :| الان با باید خودمون را با شخصیت اول همزاد پنداری کنیم ؟!
من کلا با انیمیشن انیمه ها مشکلی ندارم ولی ... این دیگه ....
ihdlxsfleu4t7loawozr.jpg

nmvs68xqsa2a68ty7hdt.jpg

1je7yp30bz34ta8wgn3.jpg

ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اصلا سبک این دو انیمه جدان ! قابل مقایسه نیستن .

با این همه تعریف که کردی 2 قسمت Aku no HANa رو دیدم . تک تک سلول هام حس Creepy پیدا کردن ! این چی بود ؟ :| الان با باید خودمون را با شخصیت اول همزاد پنداری کنیم ؟!
من کلا با انیمیشن انیمه ها مشکلی ندارم ولی ... این دیگه ....
ihdlxsfleu4t7loawozr.jpg

nmvs68xqsa2a68ty7hdt.jpg

1je7yp30bz34ta8wgn3.jpg

ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ
ببخشید من این انیمه را بر اساس سبک وعلایق خودم توصیف کردم . من بیشتر از تاریکی محیط انیمه و تکرار شدن روز ها برای شخصیت اصلی انیمه و شخصیت کاراکترها و از مهم تر Aku no hana ـی که خودش را در هر قسمت نشان می دهد لذت می برم .
Ending ـی که شروع وقتی می شود دنیایی دیگر را بر من نشان می دهد مخصوصاً وقتی که می گوید " هیچ گلی وجود ندارد " ادم را بر فکر فرو می برد به طوری که خیلی بر روی ادم تاثیر می گذارد و ... که اصلا برای من غیرقابل وصف می باشد . من به شما توصیه می کنم که انیمه را تا قسمت 8 ادامه بدید و سپس قضاوت بکنید . :yes:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خبر خبر خبر داغ :d
بازی و فیلم Shingeki no kyojin تایید شده است و انگار قرار است که فیلم این انیمه ی زیبا در سال 2014 بیاید .

پ.ن : واقعا یکی از بهترین خبر هایی بود که می تواستم بگیرم , امیدوارم شینکگی مثل همیشه داستان خوبش را ادامه بدهد و پیشرفت روز افزونی داشته باشد :x

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
دارم Steins Gate رو نگاه میکنم . رسیدم به قسمت 9 . انیمه خیلی خوبیه ولی چیزی که تا اینجا بیشتر از همه جذبم کرده ، دوبله کار و مخصوصاً دوبله کاراکتر " مایوشی " ـه . خلسه آوره صداش .
به خاطر صدای همین یه نفر هم که شده ارزش دیدن داره انیمه .
حالا دوبلورا در تخصص خلیل هستن و باید بیاد توضیح بده :D

پرهام جون، یعنی کاری بهتر از این نمی شد که انجام دادی.
Steins Gate آخرتشه....واقعاً انیمه ی نفس گیری ـه (:

دوبلور Kurisu زیاد معروفُ پرکار نیست، با توجه به این که اولین دوبله ی خودش رو 14سال پیش شروع کرده.
ولی کانا هانازاوا که رو مایوشی صحبت میکنه، تو دوبله آخرتشه ولی تو زمینه ی خوانندگی، زیاد طرفدار نیستم D:

به غیر از این دوتا...نکته ی قشنگ دوبله ی انیمه، صدای اون چاق ـه ـست.! که Tomokazu Seki روش حرف زده. یعنی اصلاً از این بشر همچین انتظاری رو نمیره که چنین صدایی هم داشته باشه.
مثلاً تو Beelzebub جای توجو (رغیب اوگا تو مبارزه ها) صحبت کرده یا تو F/Z جای گیلگمش یا تو سایکوپس جای کوگامی حرف زده، که اینجا تو Steins Gate همچین صدایی داشته باشه.

انتهای قشنگی دوبله هم که دیگه معلومه، اوکابه رین با صدای Mamoru Miyano ـه که من عاشق صدای چند شخصیتی ـشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر