Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
من اصولا همه کارهام بعد از ساعت 11 شب هستش...فیلم دیدن، آهنگ گوش دادن، بازی کردن و ... و جدیدا هم رو آوردیم به انیمه دیدن ( تازه یکی دو ماهی هست که به راست هدایت شدیم:d )
در همین راستا یه انیمه با تم ترسناک خواهشا بهم معرفی کنید یا یه چیزی شبیه به another باشه.
الان هم در حال دانلود Shingeki no Kyojin هستم. another را هم دیدم.
پیشاپیش هم از دوستان تشکر می کنم.

سلام ، یعنی اِنادر اولین انیمه تو این سبکه که دیدی دیگه ؟ :d
انیمه ضعیفی هست بنظرم ، حفره های داستانی این انیمه واقعا گاهی جاها آدم رو از دیدنش پشیمون میکرد !
پیشنهاد میکنم Death Note و Monster رو علی الحساب ببینی تا اِنادر رو به کل فراموش کنی ، البته مانستر یخورده طولانی تره !:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,351
نام
امیر حسین
Shingeki no Kyojin
یعنی من واقعا باید باور کنم ارن مرده ؟ :| من هرجوری فکر میکنم نمیتونم درک و همچنین قبول کنم که مرده باشه :-" فکر کنم تا آخر قسمت 24 من منتظر برگشتش میمونم:|
یعنی واقعا کاراکتر اصلی ارن نبود و میکاسا بود/هست؟ :d

انقدر کاراکترها زنده شدن تو انیمه،که من توی این انیمه ی خشن هم نمیتونم باور کنم! :d

اینم جالبه...در مورد چند چپتر اخیر مانگای بلیچ ـه!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
خب این انیمه رو هم تموم کردم ولی یه چیزی!
خااااااک بر سرشون با این پایان افتضاحشون!خاک!م
واقعا خیلی از این کاراکتر هیتومی خوشم اومد واقعا شخصیت داشت و با همه خوب ارتباط برقرار می کرد!مخصوصا اون دو قسمت فلش بک که بدجور تو حس فرو برد ادم رو!!قسمت اخر که نمی دونم چطوری اینطوری درست کرده بودن!هی هیتومی اعصابانی میشد تو یه لحظه باز ارم و خون سرد یه لحظه دیوانه وار داشت به طرف نخست وزیر میرفت بعد که گرفتن با یه جمله افتضاح و بچه گانه ارم میشد!
قدرت اوگامی رو رو قسمت اخر بطوره خیلی افتضاخی بالا بردن اخه چطوره یه کدشکن شماره 6 یه شبه اینقدر قدرتمند میشه خوده هیتومی چند سال طول کشیده تا برسه اونجا بعد این یه لحظه ای قدرتش تموم شد!!
و در اخر بمیرن این شخصیت های اول انیمه که هیچوقت چیزی رو گوش نمی دن و فقط لجبازی میکنن!هیتومی 2ساعته براش توضیح میده میگه من بخاطره بچه بخاطره شما دارم این کار می کنم اما هیچکس انگار معنی حرفاش رو نمی فهمه یا نفهمن!
در اخر هم خیلی بد مرد هیتومی و نخست وزیر هم)x
نمرم به این انیمه 5 از10

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام ، یعنی اِنادر اولین انیمه تو این سبکه که دیدی دیگه ؟ :d
انیمه ضعیفی هست بنظرم ، حفره های داستانی این انیمه واقعا گاهی جاها آدم رو از دیدنش پشیمون میکرد !
پیشنهاد میکنم Death Note و Monster رو علی الحساب ببینی تا اِنادر رو به کل فراموش کنی ، البته مانستر یخورده طولانی تره !:d
Death Note را هم دو سه روزه زدیم به بدن! :D ولی هنوز Another را فراموش نکردیم :-" :D
الان هم داریم از شینگکی لذت می بریم :bighug:
شرایطم هم با انیمه ها طولانی سازگار نیست :(
یه کم از Monster بیشتر برامون میگی؟ :-/ چند قسمته؟ موضوعش چیه؟ در حال پخشه یا پخشش تموم شده ؟ :-/

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
Death Note را هم دو سه روزه زدیم به بدن! :D ولی هنوز Another را فراموش نکردیم :-" :D
الان هم داریم از شینگکی لذت می بریم :bighug:
شرایطم هم با انیمه ها طولانی سازگار نیست :(
یه کم از Monster بیشتر برامون میگی؟ :-/ چند قسمته؟ موضوعش چیه؟ در حال پخشه یا پخشش تموم شده ؟ :-/

فراموشش کن :d ، ولی جدا قبول داری دنیای اِنادر قابل لمس نیست ؟ یعنی ببین مثلا همین دث نوت درسته تخیل ـه ولی دنیاش قابل لمسه یعنی میتونی خودت رو تصور کنی و قوانین اون دنیا رو برا خودت تعریف کنی ولی اِنادر اصلا اینطوری نیست ،غیر از این پر از حفره داستانی هم هست بنظرم حالا اینو خواستی تو پروفایل میشه سرش بحث کرد ! :d

اما از اونجایی که میگی با انیمه های طولانی سازگار نیستی فکر کنم باید قید مانستر رو بزنی ولی در هر صورت اینجا از داستان گرفته تا خالق مانگاو نظر خیلی از کسایی که دیدن و ... رو میتونی در موردش بخونی ، تا الان من زیر "عالی و شاهکار و... " کسی ندیدم تو توصیف انیمه بگی ولی بازم باید خودت ببینی !
نظر شخصی منم اینه که بعد از دث نوت یکی از بهترین ها تو دسته بندی Mystery / Thriller / Horror انیمه هاست . سال 2004 هم یه گونی جایزه از بهترین داستان گرفته تا نامزد بهترین انیمه سال و .... رو از سایتهای اینترنتی گرفته ، دیگه میل خودته !:d

پی نوشت :74 قسمته ،مال سال 2004 هم هست !

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
انیمه ی Monster از قسمت چندمش هیجانی { تر } میشه :-/
من تا این قسمتش دیدم :
قسمتی که نقش اصلی ( اسمشش رو یادم نمیاد :d ) میره تا کار با اسلحه رو یاد بگیره .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
یکی دو ماهه اصلا انیمه ها رو دنبال نکردم :| حتی وان پیس و ناروتو و .... .
می خواستم بدونم ناروتو از قسمت 307 به بعد کدوم قسمتاش فیلره ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یکی دو ماهه اصلا انیمه ها رو دنبال نکردم :| حتی وان پیس و ناروتو و .... .
می خواستم بدونم ناروتو از قسمت 307 به بعد کدوم قسمتاش فیلره ؟

همه اش فیلره :D LOL
============================

وان پیس تا قسمت 6 که فعلا خبر خاصی نیست.
این تا کی درست حسابی داستانش شروع میشه. هی دارن دنبال آدم می گردن واسه قایقشون. ناروتو از قسمت 4 به بعد یه داستان باحال رو (زابوزا) شروع کرد که خیلی حال داد ولی این هنوز هیچی به هیچی. :|

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
داوود جان این تازه شروع حماسه گروه کلاه حصیریه:d

خوبیش اینه که زرت و زرت نمیره تو فیلر و آرک های فوق العاده ای داره که واقعا هیچوقت از یاد نمیرن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا

این تا کی درست حسابی داستانش شروع میشه. هی دارن دنبال آدم می گردن واسه قایقشون. ناروتو از قسمت 4 به بعد یه داستان باحال رو (زابوزا) شروع کرد که خیلی حال داد ولی این هنوز هیچی به هیچی. :|

LOL :|
مثل همیشه فیلراش چرته یا نه ؟
سعی کن خودتو عادت بدی که یه خرده به وان پیس آب بسته میشه . (البته به شخصه آب بسته شدن رو به فیلر گذاشتن بیشتر ترجیح میدم :|:D )

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن

یعنی سرعت دیدن وانپیس تو حلقم!!
بعد یه مدت اومدی می گی 6 قسمت!!:d
خودم اوایل انیمه اصلا حال نداشتن نگاه کنم سریع میرفتم بلیچ و ناروتو و ادامه قسمت 100.. رو نگاه می کردم! ولی هنوز خودم رو راضی نکرده بودم به قسمت 2 برم بعد تموم شدنا اون دوتا و نداشتن انیمه مجبوری رفتم یه نگاه به انیمه بندازم!بعد 20 قسمتی دروغ نگم 2 هفته ای از صبح تا شب کارم شده بود دیدنش!!کمرم داغون شده بود از بس تو صندلی....!
خلاصه وانپیس رو با 6 تا قسمت نمی تونی تو عمقش بری بزار یه 20 یا 30 قسمت بره اون وقت میفهمی چی رو از دست دادی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

خوبیش اینه که زرت و زرت نمیره تو فیلر و آرک های فوق العاده ای داره که واقعا هیچوقت از یاد نمیرن.

خوبه کلا ولی این معرفی شخصیتاش خیلی ادامه دار شده :D

LOL :|
مثل همیشه فیلراش چرته یا نه ؟
سعی کن خودتو عادت بدی که یه خرده به وان پیس آب بسته میشه . (البته به شخصه آب بسته شدن رو به فیلر گذاشتن بیشتر ترجیح میدم :|:D )

مدیونی فکر کنی فیلراش چرت نباشه :D

خوبه کلا ولی این معرفی شخصیتاش خیلی ادامه دار شده :D (2) :| :D

یعنی سرعت دیدن وانپیس تو حلقم!!
بعد یه مدت اومدی می گی 6 قسمت!!:d
خودم اوایل انیمه اصلا حال نداشتن نگاه کنم سریع میرفتم بلیچ و ناروتو و ادامه قسمت 100.. رو نگاه می کردم! ولی هنوز خودم رو راضی نکرده بودم به قسمت 2 برم بعد تموم شدنا اون دوتا و نداشتن انیمه مجبوری رفتم یه نگاه به انیمه بندازم!بعد 20 قسمتی دروغ نگم 2 هفته ای از صبح تا شب کارم شده بود دیدنش!!کمرم داغون شده بود از بس تو صندلی....!
خلاصه وانپیس رو با 6 تا قسمت نمی تونی تو عمقش بری بزار یه 20 یا 30 قسمت بره اون وقت میفهمی چی رو از دست دادی

سرعت پایینه به خاطر امتحاناس و اینکه دارم از اول DBZ رو می بینم. :D

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
خوبه کلا ولی این معرفی شخصیتاش خیلی ادامه دار شده :D

مدیونی فکر کنی فیلراش چرت نباشه :D

خوبه کلا ولی این معرفی شخصیتاش خیلی ادامه دار شده :D (2) :| :D
تا آخرش هم همین هست :D مثل ناروتو نیست که یه شخصیت رو معرفی کنه دیگه هم باهاش کاری نداشته باشه!
حتی شخصیت های منفی هم حذف نمی شن :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,166
نام
بهزاد
داوود جان انیمه کلا یکم کند جلو میره مخصوصا وقتی میره برای داستان شخصیت ها تا شخصی بخواد بیاد و داستانش رو بگه یکم طول میکشه ولی همین طول کشیدن هم جذابه چون واقعا رو داستان و شخصیت پردازی ها کار کردن. شخصیت های منفی هم به این راحتی ها بیرون نمیرن تا حالا تعداد خیلی کمی شخص داریم که کلا از انیمه حذف شدن برای همین داستان خیلی واقعی جلوه میکنه.
فعلا تحمل کن تا داستان بره جلوتر نزدیکای 40 اینا که سانجی وارد میشه انیمه جذاب میشه بعدش هم که میرن به گرند لاین دیگه عالی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر