Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
یعنی فصل از این پر بارتر نداشتم (تا حالا 8 تا انیمه دنبال میکنم), و همین طور ترمی به این سنگینی واحد بر نداشتم!!!:d

چی کار کنم؟؟! می خوام 2 -3 تاش رو انتخاب کنم. ولی مگه میشه؟؟ همش باحاله.

Kami-sama Hajimemashita:
!!!!! همچین جالب نمیزد. به دلم ننشست.
K:
عالی بودش. عجب گرافیک باحالی داشت!! آهنگش از الان به دلم نشست. با شخصیت میگوتو خیلی حال کردم.
از فضای مدرنش هم استقبال میشه.
Btooom!:
بر خلاف تریلرش ازش خوشم اومد. از اینکه داستان تو یک جزیره رخ میده خوشم اومد. داستانش آدم رو یاد بازی های ماجراجویی میندازه.
Chuunibyou_Demo_Koi_ga_Shitai!:
بد نیست!! شخصیت دختره منو یاد Another انداخت. فکر کنم از میسا می خوشش میومده زده تو خط اون:)) ولی واسه خنده خوبه!!

فقط اینکه : قضیه این چیه؟ Chuunibyou_Demo_Koi_ga_Shitai! Lite ONA
Psycho - Pass:
همچنان منتظریم.:-w
Shineskai Yori:
از این قسمت زیاد چیزی دستگیرم نشد!!! باید قسمت بعدش رو ببینم. ولی داستانش تاریک بود. خوشم اومده ....
Tonari no Kaibutsu-kun:
آخرت خنده بود. از شخصیتاش خوشم اومد. نمی دونم چرا این میزوتانی من رو یاد ماکا تو Soul Eater میندازه!!
Zetsuen no Tempest - The Civilization Blaster:
عالی بود.
" زمانه از مدار خود خارج شده; آه , نفرین بر این بخت که تنها زاده شده ام تا آن را بر جای خود نهم."

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به خاطر دو پست بالا ممنونم! ولی حسابی دل منو آب انداختین.
اگه حال داشته باشم شاید فردا برم دانشگاه، یکی دو تا از انیمه ها رو دانلود کنم، بعلاوه ی قسمت دوم شینسکای.

در مورد Psycho-Pass
راستش خیلی تجربه ی خوبی ندارم نسبت به هایپ زده شدن واسه انیمه ای :D
در عین حالی که من خیلی واسش منتظرم اما احتمال اینکه به هر دلیلی خوب نباشه رو هم میدم.
این خلاصه داستانیه که برای تاپیک زیرنویسش آماده کردم. میذارم اینجا، شاید کسی دلش بخواد بخونه تا وقتی که انیمه بیاد :
داستان و دنياي انيمه :

در آينده اي نزديک، اين امکان بوجود اومده تا وضعيت رواني و شخصيت انسان ها قابل اندازه گيري و در قالب اعداد و ارقام قابل بيان باشه. به اين اندازه گيري در اصطلاح، "روان-گذر" (Psycho-pass) گفته ميشه. يکي از مهمترين معيار هاي اين اندازه گيري، فاکتوري به نام "ضريب جُرم" هست. اين فاکتور نشون دهنده ي اينه که هر فرد چقدر تمايل و اشتياق براي ارتکاب جرم و جنايت، در ذات خودش داره و حکومت اين دنيا، از اين فاکتور براي قضاوت در مورد مجرمين استفاده ميکنه. کساني که "ضريب جرم" بالايي داشته باشند خطرات بالقوه ي جامعه هستند و بايد حذف بشن، حتي اگر جرمي مرتکب نشده باشند!

البته در اين دنيا هم مثل تمامي داستان ها و قصه هايي که در اون انسان ها به دنبال ساخت آرمان شهري رويايي بودند، همه چيز به خوبي پيش نميره. هنوز جرم و جنايت و مجرميني که هيچگاه به دست حکومت نميفتند وجود دارند و امنيت و آسايش جامعه رو تهديد مي کنند.

بخش تحقيقات جنايي از اداره ي امنيت عمومي، از واحد هاي کارآگاهي متعددي تشکيل شده که وظيفه ي برقراري امنيت، مبارزه با جرائم مختلف و حل پرونده هاي جنايي رو بر عهده دارند. هر کدوم از اين واحد هاي کارآگاهي، در واقع گروههاي چند نفره اي هستن که شامل "مُجري" ها و "بازرس" ها ميشن.

"مجري" ها کساني هستند که درگيري ها و کارهاي سخت و سنگين رو انجام ميدن. به تعقيب مجرمين ميرن و اونا رو دستگير ميکنن. اکثر "مجري" هاي ماهر، کساني هستند که طبق اندازه گيري هاي انجام شده داراي "ضريب جرم" بالايي بودند و بايد از جامعه حذف ميشدند، اما بهشون اين پيشنهاد شده تا در قبال آزادي، به عنوان "مجري" در خدمت نيروهاي امنيتي باشند. درک بالاي اين افراد از جرم و جنايت باعث ميشه تا بهترين انتخاب براي "مجري ها" باشند، اما هميشه اين ريسک وجود داره تا خود "مجري" ها تبديل به مجرمين واقعي بشن! به همين دليله که "بازرس" ها در اين واحدهاي کارآگاهي حاضر هستند. وظيفه ي اونها نظارت بر عملکرد "مجري ها" و رهبري کردنشون هست. "بازرس" ها از برگزيدگان جامعه هستند. افرادي که علاوه بر تحصيلات عاليه، بايد در اندازه گيري هاي "روان-گذر" داراي شخصيتي "خوب" باشند. شغل اين افراد اگرچه با سختي هاي زيادي همراه هست ولي مزاياي فراواني هم براشون به همراه داره.

انيمه ي PSYCHO-PASS داستان اعضاي واحد شماره 1 بخش تحقيقات جنايي از اداره ي امنيت عمومي و ماموريت هاي آنهاست. داستان زنان و مرداني که صرفنظر از تعبير شخصي خودشون از عدالت و قضاوت، انتخاب ديگه اي ندارند جز اينکه در اين سيستم کار کنند.
اما عدالت حقيقي، چه چيزيه که اين افراد در نهايت بهش دست پيدا مي کنند ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
یه سوال امیرحیسن...قبل از اینکه من بیام تو این تاپیک، تو اینجا بودی...الان فقط آرشیوـت همینه یا بازم داری؟
اگه سورس خوبی برای گیر آوردن انیمه داری، میخوای خارج از لیست ـت انیمه بگیم؟
شایعست :d شما خیلی قدیمی ترید :d اگرم قبلا اینجا پستی چیزی دادم در مورد انیمیشن های کلاسیک دیزنی بود :d (فکر کنم روزی روزگاری دنبال لینک سفید برفی و 7کوتوله بودم :d )
آرشیوم تقریبا همینه! +چندتا انیمه ی بهار-تابستون سال پیش و امسال :d +وان پیس و ناروتو و گینتاما + چندتا انیمه ی دیگه که روی dvd داشتمشون :d ولی اصلش همیناست :d
پیشنهادها رو یکی دو هفته ی دیگه بگو :d فعلا نمیتونم چیزی دانلود کنم منم حافظم صفره،یادم میره اسماشون رو :d
---
راستی قضیه ی اسم فصل جدید گینتاما چیه ؟ درکش نمیکنم :d همینطور توی عکسش اون یارویی که لباس گینتوکی رو پوشیده رو درک نمیکنم :d
گینتاما هم خیلی عقبما! روی 120 اینا هستم :((کاش گینتاما داشتم این روزهای کسل کننده رو تبدیل میکردم به بهشت :d
---
Petite Cossette OVA رو اومدم ببینم ولی دوبله انگلیسی بود :(( درنتیجه کنشین رو میبینم امشب دیگه :d (این 2 روزی که مشاوره گرفتیم یکهو سرمون شلوغ شد :d )

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
راستی حسن، احسنت به آواتار و امضای فوق العاده :x

مرسی محمد علی لطف داری گفتم بعد از مدت ها یه اواتار و امضای کلاسیک داشته باشم تا بخوام بازم از عکس های گرافیکی سطح بالا استفاده کنم ولی کلآ تنوع طلبی زیاد نمیذاره پایبند سبک خاصی تو اواتار و امضا باشم:d

بالاخره فصل اول انیمه Hiiro no Kakera رو تموم کردم و واقعیتش اینه که اصلآ خوشم نیومد و به نظر من ضعف زیاد داشت کاراکتر های بی حال روند داستانی کند نداشتن مبارزات خوب در صورتی که ژانر انیمه مبارزات خوبی رو مطلبه و ...... الان به چه امیدی برم فصل دومش رو شروع کنم :d

---------- نوشته در 02:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادم رفت بگم Zetsuen no Tempest - The Civilization Blaster رو هم دیدم همونطور که بچه ها گفتن شروع خیلی خوبی داره و کاملآ جذب داستان ها کاراکتر ها میشید

و میشه گفت اگه C0DE:BREAKER هم همونی باشه که همه انتظار داریم باشه یکی از بهترین فصل های انیمه ای رو پشت سر خواهیم گذاشت و هر کسی با هر سلیقه ای حداقل 6 انیمه فصلی رو توی این فصل دنبال خواهد کرد

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,164
نام
بهزاد
من هم به قسمت 218 ناروتو شیپودن رسیدم. داستان که خیلی خوب شده کلا این آخری ها خیلی فلش بک داشته.
حالا من یک سوالی دارم من 2،3 قسمت از راک لی رو دیدم بد نبود ولی تا آخرش همینجوری پیش میره؟ داستان خاصی نداره؟ می ارزه ببینمش؟ آخه کلی انیمه و سریال دیگه هم دارم که باید ببینم. اگه تا آخر که همینجوریه فکر نکنم چیز خاصی باشه. ممنون میشم جواب بدید.
ویرایش:
راستی فیلم 4 و 5 رو کی باید دید؟

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من هم به قسمت 218 ناروتو شیپودن رسیدم. داستان که خیلی خوب شده کلا این آخری ها خیلی فلش بک داشته.
حالا من یک سوالی دارم من 2،3 قسمت از راک لی رو دیدم بد نبود ولی تا آخرش همینجوری پیش میره؟ داستان خاصی نداره؟ می ارزه ببینمش؟ آخه کلی انیمه و سریال دیگه هم دارم که باید ببینم. اگه تا آخر که همینجوریه فکر نکنم چیز خاصی باشه. ممنون میشم جواب بدید.
ویرایش:
راستی فیلم 4 و 5 رو کی باید دید؟

چه سرعتی :D

با همین سرعت بلیچ رو هم ببینی ایشالا مشروطیت قطعی میشه در ترم جاری :D

راک لی تا آخر تک داستانه اس. حالا 20 دقیقه کجای وقتت رو میگیره. ببینش. حال میده. فیلم 4 و 5 رو هم الان می تونی ببینی. The Lost Tower و Blood Prison .

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,164
نام
بهزاد
نه داود جان این رو سرعتی دارم میبینم چون میخوام زودتر به پخش برسم. برای اون زمان بندیم رو درست میکنم که به درسا هم برسم فعلا دانشگاه هم که کامل شروع نشده راحت میشه دید.
پس شروع میکنم فیلم ها و راک لی رو هم ببینم. دستت درد نکنه داود جان.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
مرسی محمد علی لطف داری گفتم بعد از مدت ها یه اواتار و امضای کلاسیک داشته باشم تا بخوام بازم از عکس های گرافیکی سطح بالا استفاده کنم ولی کلآ تنوع طلبی زیاد نمیذاره پایبند سبک خاصی تو اواتار و امضا باشم:d

بالاخره فصل اول انیمه Hiiro no Kakera رو تموم کردم و واقعیتش اینه که اصلآ خوشم نیومد و به نظر من ضعف زیاد داشت کاراکتر های بی حال روند داستانی کند نداشتن مبارزات خوب در صورتی که ژانر انیمه مبارزات خوبی رو مطلبه و ...... الان به چه امیدی برم فصل دومش رو شروع کنم :d

راستی یادم رفت بگم Zetsuen no Tempest - The Civilization Blaster رو هم دیدم همونطور که بچه ها گفتن شروع خیلی خوبی داره و کاملآ جذب داستان ها کاراکتر ها میشید
حالا تنوع طلبی توی امضا و آواتار و اینا خیلی هم خوبه، حواست باشه سر زن گرفتن تنوع طلبی سراغت نیاد :d

Hiiro no Kakera کنار گذشاته میشه با اینحساب. امتیازات خوبی هم نداره. حتی توی MAL که کلا میانگین امتیازی بالاست.
فکر کنم تنها انیمه ای که تا الان از همه ی بچه های این تاپیک واکنش خوب دریافت کرده زتسوئن باشه! خوبه خوبه!
برای Psycho Pass ، Zetsuen یه فن ساب خوب معرفی می کنین.
زتسوئن که Commie . سایکوپس جمعه قسمت اولش پخش میشه. باید ببینیم شرکتی لایسنسش می کنه یا نه و اینکه چه فن سابایی میرن سراغش.
چه اصراری داری چیزی که حتی سرسخت ترین طرفدارای ناروتو هم خیلی قبولش ندارن رو ببینی ؟ منظورم اینه که توی MAL امتیاز راک لی 6.5 هست!! این خیلی خیلی پایینه!
به جاش یا انیمه های کوتاه خوب رو ببین یا اگر هم به شونن های بلند علاقه داری کارای دیگه رو شروع کن که قطعا خیلی بهترن و تازه ممکنه علاقه مندی های جدیدی هم پیدا کنی. مثلا وان پیس، بلیچ، هانتر، فیری تیل و ...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
چه اصراری داری چیزی که حتی سرسخت ترین طرفدارای ناروتو هم خیلی قبولش ندارن رو ببینی ؟ منظورم اینه که توی MAL امتیاز راک لی 6.5 هست!! این خیلی خیلی پایینه!
آخه انگاری ناروتو بینهای این تاپیک بهش علاقه دارن :D
به نظر من که کار شاد و مفرحیه . بعضی جاها هم نوستالژی داره .

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,164
نام
بهزاد
خودم هم خیلی نمیخوام ببینمش بیشتر میخواستم ببینم چه جوریه بده یا خوبه. حالا یه چند قسمت دیگه میبینم ببینم چجوریاست.
انیمه های زیادی دارم ولی بیشترشون رو ندیدم اونایی هم که دیدم کامل ندیدم هنوز. فقط ناروتو که دارم یکم یکم به پخش میرسم.
هانتر رو تا قسمتی که اومده دیدم خیلی عالیه در بعضی موارد بهتر از ناروتو. وان پیس هم قسمت 140 هستم این هم تا اینجا که خیلی عالی بوده کمبود خنده آدم رو کاملا برطرف میکنه. بلیچ هم تا حالا 10 قسمت دیدم بد نبوده تا اینجا.
انیمه های کوتاه هم زیاد دارم ولی گزاشتم فعلا ناروتو رو به پخش برسم بعدا بقیه رو هم میبینم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
زتسوئن که Commie . سایکوپس جمعه قسمت اولش پخش میشه. باید ببینیم شرکتی لایسنسش می کنه یا نه و اینکه چه فن سابایی میرن سراغش.

اون یکی مشخص شد چه فن سابی بهتر یه آماری بدی ممنون میشم. :D

سلام

آخه انگاری ناروتو بینهای این تاپیک بهش علاقه دارن :D
به نظر من که کار شاد و مفرحیه . بعضی جاها هم نوستالژی داره .

تایید میشه :D
تنها انیمه ای که پخش هفتگیش رو دنبال می کنم.:x:x:x

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اتفاقا چون پست کم در موردش میدیدم تو اینجا فکر میکردم بچه های اینجا هم بهش علاقه ای ندارن! اگه اینطوره که بحثی درش نیست :D

من دارم یه Top 10 از صحنه های خاطره انگیزش جمع می کنم، به محض اینکه پخشش تموم شه میذارم اینجا. :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اتفاقا چون پست کم در موردش میدیدم تو اینجا فکر میکردم بچه های اینجا هم بهش علاقه ای ندارن! اگه اینطوره که بحثی درش نیست :D

دانّا ساما، درست حدس زدی، اینجا کسی بهش علاقه نداره D: سر جمع حتی به اندازه ی تعداد انگشتان یک دست هم، در موردش تو تاپیک، پست زده نشده، اون هم فقط از دو سه نفر!

P.S
فقط قصد نخریب راک لی بودش [O_o] ، چون واقعاً نمیتونم انیمش رو تحمل کنم...قسمت اولش رو همش با Skip Time تموم کردم. قسمت دومش هم بعد از چند هفته با دیدن پست پرهام، دانلود کردم که بازم همینطور شد [-_-']

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر