Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,365
نام
علیرضا
خوب نشستم Bakuman S3 اپیزود اولو دیدم !! واقعا این انیمه عالیه هیچ وقت برام خسته کننده نیست . بسیار عالی و آتیشی شروع شد :D هر چی به شماره قسمتا اضافه میشه انیمه بیشتر فان تر و خنده دار تر میشه .
واقعا عالیه .
ایشاالله یه چند هقته ای بگذره انیمه های فصل قشنگ جون گرفتن با مشورت با استادان شروع به دیدن تعدادیش می کنم .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Bakuman 3rd 01
کلا من از اولشم ایده و قرار عشقولانه ی بین دو شخصیت رو ، از همون فصل اول، بیخود و مسخره میدونستم و بیشتر Bakuman رو برای قسمتایی که روی مانگاکا شدن تمرکز داره دوست داشتم. در نتیجه از این قسمت خوشم نیومد. ولی درست مثل 50 قسمت قبل بود.
درضمن OP رو Nano.Ripe کار کرده. قابل توجه خلیل :D

----------------------------------
چیزی نمونده تا قسمت اول Psycho-Pass پخش بشه، اما الان یه عکس از قسمت اولش اومده که بیشتر از هر چیزی منو یاد بازیها میندازه!!!!
(نگران نباشید چیزی رو اسپویل نمی کنه)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب دوستان ما هم شروع به دانلود انیمه های مورد بحث شدیم ببینیم دنیا چه خبره :D
ROBOTICS;NOTES
Kamisama Hajimemashita
Magi

Shin Sekai Yori
zetsuen no tempest

یک سوال این Commie کارش درسته؟ حجم قسمتایی که میذاره کمی بالاس. میارزه از کارای این بگیرم یا وایسم Horrible Subs رو بگیرم؟ قدیما یادمه وقتی از TakaFanSubs ناروتو ها رو دانلود می کردم علاوه بر کیفیت عالیه که در ترجمه داشت، نکات مهم داستانی رو هم تو بالا نویس:D توضیح میداد. مثلا اسم جوتسو ها یا بعضی از لطیفه های ژاپنی و .... این Commie از این کارا می کنه یا خیر :D

در مورد انیمه های بالا
نظری ندارم :D

در مورد باکومان.3
باز هم نظری ندارم ولی پیشاپیش هایپ هستیم :D

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
^^
Commie حجم بالا میزاره؟!!! کامی نسبت به بقیه فن ساب ها حجم نسبتا کمتری میزاره.
خوبی این فن ساب اینه که انیمه ها رو 10 Bit میزاره. ولی تا حالا ندیدم بیاد توضیحات اضافه بده!!!
من خودم Horrible رو کلا به همه ی فن ساب هایی که دیدم ترجیح میدم. واقعا کارشون درسته....

Little Busters:
!!؟؟
این همه هایپ واسه این بود؟؟!! قسمت اولش که یه انیمه ی معمولی بود. چیزی واسه گفتن نداشت.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
^^
Commie حجم بالا میزاره؟!!! کامی نسبت به بقیه فن ساب ها حجم نسبتا کمتری میزاره.
خوبی این فن ساب اینه که انیمه ها رو 10 Bit میزاره. ولی تا حالا ندیدم بیاد توضیحات اضافه بده!!!
من خودم Horrible رو کلا به همه ی فن ساب هایی که دیدم ترجیح میدم. واقعا کارشون درسته....

Little Busters

NyaaTorrents >> Torrent Information >> [Commie] Shinsekai Yori - From the New World - 02 [170E72A1].mkv | Anime, manga, and music - Just say the word
نگاه کن:|

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
قسمت دوم چندتا از کار ها رو به اضافه 10 قسمت اول سیزن یک Bakuman رو دیدم

K :

کلآ با حال و هوای قسمت اولش فرق داشت ولی بازم بد نبود البته امیدوارم از لحاظ داستانی به یه انسجام خوب برسه

Kamisama Hajimemashita :

فعلآ حرف خاصی واسه گفتن نداره

Tonari no Kaibutsu-kun :

این انیمه هم از جمله کارهایی هستش که نباید زیاد ازش انتظار داشت و به درد فصل هایی میخوره که انیمه های خوب تعدادشون کمه و ادم وقت اضافه برای دیدن همچین انیمه هایی داشته باشه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
مگه ندیده بودی ؟:-o

نه من این انیمه رو هر دقعه اومدم شروع کنم دیدن یه اتقاقی افتاد نتونستم ببینم ولی اشکال نداره خودمو 3و4 روزه به فصل سوم میرسونم:d

قسمت دوم zetsuen no tempest رو هم دیدم :

کلآ انیمه با کلاسی و داستان و شخصیت پردازی خوبی داره من به شخصه با گذشت دو هفته بیشترین امتیازی که به انیمه های فصلی میدم مربوط به همین انیمه میشه و امیدوارم تا اخر هم روند و ریتم خودش رو حفظ کنه

و بالاخره قسمت اول Psycho-Pass رو هم دیدم

قسمت اول بیشتر شامل معرفی شخصیت ها و دنیای انیمه بود و چیز خاصی از هسته اصلی داستان نشون نمیده که بخوایم در موردش نظر بدیم یا انتظاراتمون رو بگیم ولی از لحاظ گرافیکی و خلاقیت توی مبارزات و استفاده از اسلحه کار خوبی به نظر میرسه و میشه امیدوار بود که شاهد مبارزات جالب و متقاوتی باشیم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان با چه برنامه ای انیمه های 10bit بهتر پخش می شن؟ من با این KMPlayer اجرا می کنم، هر دفعه یه بازی سر ما در میاره. با Windows Media Player خیلی خوبه. :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,175
نام
محمد علی
دوستان با چه برنامه ای انیمه های 10bit بهتر پخش می شن؟ من با این KMPlayer اجرا می کنم، هر دفعه یه بازی سر ما در میاره. با Windows Media Player خیلی خوبه. :D

Km ورژن 3.3.0.33 و Potplayer ورژن 1.5 به بالا هیچ مشکلی ندارن.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
5x992d89p6pz9s35879.jpg

این بشر چقدر معصومه!
onion076.gif

اوایل ناروتو هستم اسپویل نکنین! :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
قسمت 15 انیمه Sword Art Online :

شروع دوبارش بد نبود و اضافه کردن خواهر یا همون دختر خاله کیریتو هم به عنوان یکی از شخصیت ها فکر جالبی بود و امیدواروم روند خوبی رو داشته باشه و دچار افت نشه و البته دنیای بازی جدیدی که در نظر خواهد گرفت به همون اندازه قسمت های اول جذاب باشه

قسمت 3 انیمه Shinsekai Yori :

به نظر میرسه نویسنده داستان از سیستم خرده نون برای داستان نویسیش استفاده میکنه و میخواد از جزئیات کوچیک داستان کم کم به هسته اصلی داستان برسه:d در کل روند رو به رشدی داره انیمه ولی همچنان خیلی پراکنده و از لحاظ مفهومی سنگین دنبال میشه

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Kamisama Hajimemashita 01
هممم، با چیزایی که گفته بودین، انتظار یه چیز خیلی بد رو داشتم، ولی بد نبود. کلا این فصل کار تاریک و خشن خیلی زیاد داریم، ترجیح میدم یه کمدی رومانتیک اینجوری هم کنارشون ببینم واسه تغییر مود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر