Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
همیشه با خودم می گفتم اینایی که قدیما یه اشتباهی یا کاری می کنند تو مایه های اینکه فکر کنند "ما ابرقهرمانیم" وقتی بُزُرگ می شن چی طوری می شن...
الان فهمیدم و از شددت خنده دارم فَرش رو گاز می زنم :D

• Like
Reactions: shekib

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,179
نام
محمد علی
قسمت اول Code:Breaker رو هم دیدم. بر عکس خیلی از دوستان نظرم نسبت بهش مثبت بود.
من اینُ به عنوان قسمت اول یه انیمه ی بلند می بینم، نه یه انیمه ی فصلی برای همین با قسمت اول انیمه های مشابه که مقایسه می کنم، می بینم خیلی خوب بود :D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Kamisama Hajimemashita 02
افت واضح نسبت به قسمت اول. کلا زندگی مدرسه ای باعث میشه کار کلیشه ای بشه. شاید شوجوهای دیگه ی این فصلو امتحان کنم و اگه اونا بهتر بودن، اونا رو ادامه بدم.

Hunter x Hunter 51
واقعا فوق العاده ست که یه انیمه ی طولانی میتونه اینهمه قسمت پشت سر هم با کیفیت خوب بیرون بده. این آرک یورکشین عالیه. اگر نگم بهترین، الان این انیمه یکی از سه انیمه ی برتر درحال پخشه به نظر من.

---------------------------------------
میدونم چند صفحه پیش اینو گذاشتم، اما چون هر شب دارم گوش میدم بهش و اصلا هم خسته نمیشم، یه بار دیگه لینک این سوپر آهنگ رو از فیلم Sword of the Stranger میذارم. هرجوری که شده این آهنگ رو گوش کنید، پشیمون نمیشید. خود فیلم رو هم ببینید اگر ندیدید.
https://www.youtube.com/watch?v=tTIwbusbN1g&feature=related

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
View attachment 37444

کسی این ترکو کاملشو داره؟مربوط به وان پیس هست.
خیلی گشتم آخرش همین پیدا شد.

اگه هنوز پیدا نکردین،

بفرمایید:

Luffy_Vs_Ratchet_Round_1.mp3

این دو تا رو هم گوش کنید...خوبه!

04. Beyond the Sea.mp3

10. The Age of Dreams will never end.mp3

اینم به به مناسبت اتفاقی که توی بلیچ 511 افتاد از بلیچ:

Bleach OST Always Be With Me In Mind(Instrumental).mp3

الان خیلی خستم،چند ساعت دیگه برمیگردم یه چند کلمه راجب انیمه های پاییز میگم و میرم.:d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Sword Art Online خیلی خوبه!نمیدونم چرا کسی تو این تاپیک معرفیش نکرده بود!دنیای خیلی غنی و خوبی داره ولی چون قراره تو 25 قسمت تموم بشه مجبور شدن خیلی سرسری به یسری مسائل بپردازن.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اينجا كسی انيمه هيتمن ريبورن رو می بينه؟
اگه آره چه نظری در موردش داريد؟
5x992d89p6pz9s35879.jpg

این بشر چقدر معصومه!
onion076.gif

اوایل ناروتو هستم اسپویل نکنین! :biggrin1:

عشق منه:x :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,179
نام
محمد علی
Sword Art Online خیلی خوبه!نمیدونم چرا کسی تو این تاپیک معرفیش نکرده بود!دنیای خیلی غنی و خوبی داره ولی چون قراره تو 25 قسمت تموم بشه مجبور شدن خیلی سرسری به یسری مسائل بپردازن.

چرا قبلاً یه چیزایی در موردش گفته شده. تا اینجا هم چیزی از داستان کم و زیاد نشده بود. عیناً مطابق رمانش بود.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
از دوستانی که FMA رو دیدن.

الان این Brotherhood ادامه نسخه قبلی هست یا کلا یه داستان دیگه رو نشون میده؟
آخر سری اول که King Bradely کشته شد ولی یه بار قسمت اول Brotherhood رو دیدم که زنده بود؟ قضیه اش چیه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
Bleach - Manga - 512 :
هه هه هه! خیلی هم عالی و خفن :|
خدایی مسخرمون کرده ؟ نحوه ی ورودش که کپ مبارزه با آیزن بود! :d یعنی اگر میگفت یاماجی نمرده و اون انفجار مربوط به یاماجیه من کمتر باهاش مشکل داشتم الان :d
بیاکویا هم که افتضاح بود! هاشوالد 20 چپتر قبل گفت این بشر دار فانی رو وداع گفته! ولی الان میبینیم که هنوز داست نفس میکشید! با اینکه گفت نفس های آخرشه و اینا ولی اگر از اون موقع تا الان زنده مونده،از اینجا به بعد هم زنده میمونه! ,و اینکه شخصیتش رو رسما خورد کردن اینجوری که دست به دامن ایچیگو شده بود! البته من کلا حال میکنم که اینایی که خیلی مغرورن اینجوری به فلاکت بیفتن و غرورشون خورد بشه :d >:)
اوناهانا هم نمیخواد به فکر مجروح ها باشه؟ حداقل بیاکویا که کاپیتانه رو باید میرفت برای نجاتش که! فکر کنم با معاونش دارن در مورد پوستشون صحبت میکنند :d
نامرد استرن ریتره هم که قدرتش رو نزاشتن بگه :| و گروه 12 کجا بودن؟ روی پشت بوم اتاقک ساخته بودن ؟ :d اتاق شیشه ای نداشتیما توی سول سایتی :-" (البته شایدم جادویی بود :d )
یوها باخ هم با اومدن ایچیگو میخواست عقب نشینی کنه؟ :|

کلا این چپتر افتضاح بود به نظرم :d البته فیگور های ایچیگو خیلی خفن طراحی شده بود >:)

بلیچُ برو
Kick A$$​
کن بره! بعد چند قسمت اخوی های فضایی ببین، روحیت جلا پیدا کنه
yahoo_19.gif
من اخوی های فضایی میخوام! :(( آخرین قسمتی که دیدم 23 یا 24 بود! دو قرن گذشته :((

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,179
نام
محمد علی
از دوستانی که FMA رو دیدن.

الان این Brotherhood ادامه نسخه قبلی هست یا کلا یه داستان دیگه رو نشون میده؟
آخر سری اول که King Bradely کشته شد ولی یه بار قسمت اول Brotherhood رو دیدم که زنده بود؟ قضیه اش چیه؟

FMA تا یه جایی با مانگا پیش رفته، بعد چون به مانگا رسیده بود زدن توی فیلر! از یه جایی به بعد همه اش پرت و پلا بود.

FMA:BH از اول ساخته شده و کاملاً با مانگا منطبقه.

Bleach - Manga - 512 :
هه هه هه! خیلی هم عالی و خفن :|
خدایی مسخرمون کرده ؟ نحوه ی ورودش که کپ مبارزه با آیزن بود! :d یعنی اگر میگفت یاماجی نمرده و اون انفجار مربوط به یاماجیه من کمتر باهاش مشکل داشتم الان :d
بیاکویا هم که افتضاح بود! هاشوالد 20 چپتر قبل گفت این بشر دار فانی رو وداع گفته! ولی الان میبینیم که هنوز داست نفس میکشید! با اینکه گفت نفس های آخرشه و اینا ولی اگر از اون موقع تا الان زنده مونده،از اینجا به بعد هم زنده میمونه! ,و اینکه شخصیتش رو رسما خورد کردن اینجوری که دست به دامن ایچیگو شده بود! البته من کلا حال میکنم که اینایی که خیلی مغرورن اینجوری به فلاکت بیفتن و غرورشون خورد بشه :d >:)
اوناهانا هم نمیخواد به فکر مجروح ها باشه؟ حداقل بیاکویا که کاپیتانه رو باید میرفت برای نجاتش که! فکر کنم با معاونش دارن در مورد پوستشون صحبت میکنند :d
نامرد استرن ریتره هم که قدرتش رو نزاشتن بگه :| و گروه 12 کجا بودن؟ روی پشت بوم اتاقک ساخته بودن ؟ :d اتاق شیشه ای نداشتیما توی سول سایتی :-" (البته شایدم جادویی بود :d )
یوها باخ هم با اومدن ایچیگو میخواست عقب نشینی کنه؟ :|

کلا این چپتر افتضاح بود به نظرم :d البته فیگور های ایچیگو خیلی خفن طراحی شده بود >:)

بلیچُ برو [LTR]Kick A$$[/LTR] کن بره! بعد چند قسمت اخوی های فضایی ببین، روحیت جلا پیدا کنه>:)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
FMA تا یه جایی با مانگا پیش رفته، بعد چون به مانگا رسیده بود زدن توی فیلر! از یه جایی به بعد همه اش پرت و پلا بود.

FMA:BH از اول ساخته شده و کاملاً با مانگا منطبقه.

محمد جان دقیق میگی از کجاش فیلر بوده و کجاش کاملا چرت بوده؟

بعد BH کاملا بر اساس مانگا هستش دیگه ؟ درسته؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
واقعا نامردیه در حقش!! پرت و پلا. به غیر از دو قسمت آخر، از BH سرتره به نظر من.

یعنی واقعا، من تنها موجود روی زمین هستم که فکر می کنم FMA بهتر از FMA:BH هست ؟؟ :D
محمد جان دقیق میگی از کجاش فیلر بوده و کجاش کاملا چرت بوده؟
دقیق که یادم نیست ولی فکر کنم اونجایی که
رفته بودن به یه شهری و با دار و دسته ی گرید روبرو شدن

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بعد BH کاملا بر اساس مانگا هستش دیگه ؟ درسته؟
:d

اینطوری گفته شده
من مانگاشو نخوندم ولی اون زمان همه میگفتن که BH کلا بر اساس مانگا ساخته شده
اگه با اون حال کردی با این بیشتر حال میکنی
ولی من از پایان قسمت اول خوشم اومد جالب بود، نبود ؟:d

---------- نوشته در 12:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 AM ارسال شده بود ----------

واقعا نامردیه در حقش!! پرت و پلا. به غیر از دو قسمت آخر، از BH سرتره به نظر من.

یعنی واقعا، من تنها موجود روی زمین هستم که فکر می کنم FMA بهتر از FMA:BH هست ؟؟ :D
من با پایان قسمت اول خیلی حال کردم که :d
ولی در کل BH باحال تر بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر