Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
چند قسمت اخیر ناروتو :
نمیدونم اینا میخوان چیکار کنن، دیگه پدرمون رو دراوردن !
یه ماه صبر کردم که 4 قسمتو باهم ببینم یکی از یکی تکراری تر (کلا کلیشه ای ! )
فقط همین جاها (رایکاگه با هوکاگه چهارم)(رایکاگه با ناروتو ) جالب بود بقیه رو خواب بودم :d

off-Topic

فن های راک بند UNLIMITS و الخصوص صدای شیمیزو چان، آلبوم جدیدشون (چهارمین البوم) امروز صبح زود بیرون امد و بنام NeON ـه.
NeON UNLIMITS [CD]

attachment.php

آلبوم جالبی ـه با ترک های قشنگ....تا چند روزی حسابی شارژام D:

Attachments

• 23033-andltahrefhttpwwwjpo-ku95.jpg
    23033-andltahrefhttpwwwjpo-ku95.jpg
    93.7 KB · مشاهده: 85
این فیلر آخری ناروتو به من یکی که چسبید!
اصن داشت یادم میرفت که با برچسب انفجاری و فنون رزمی و این جور کارها میشه چه کارایی هم کرد :دی

Sword Art Online افت کرده وحشتناک!البته مثل اینکه رمان هم تا همین اندازه روند نزولی داره.شخصیت پردازی ها یسری ایرادات داشتن از اول ولی تو هر قسمت این ایرادات داره بیشتر و بیشتر میشه.جدا حیف شد.ایده خیلی قشنگی داشت.

Zetsuen no tempest هم کلا خیلی انیمه کلاس بالاییه:d!مثل اینکه هنوز مانگاش ادامه داره.امیدوارم با مانگا تموم بشه و همینجوری یه پایان براش در نظر نگیرن.

K هم آش شله قلم کاره فصله دیگه:d.

خیلی دوست دارم بشینم یه پست دراز بنویسم در مورد انیمه های زیادی که می بینم ولی تنبلیم میاد :دی

شاید یه نکته ی قابل ذکر این باشه که Kamisama Hajimemashita رو بعد از 4 قسمت دراپ کردم (این انیمه بد نیست ولی با اون چیزی که دوست داشتم باشه خیلی فاصله داره) و به جاش Chuunibyou رو شروع کردم و سه قسمت هم دیدم. فکر نمی کنم خیلی مخاطب این انیمه باشم ولی بدم نمیاد ازش. اول یه لعنت بفرستم به اون کسی که ایده ی OP این انیمه رو داد. چشمم درد گرفت! جالبه که OP و ED نسخه های Lite خیلی بهترن. (البته OP و ED انیمه ی اصلی یجورایی parody هستن) در کل هم یجورایی منو یاد Bento میندازه، اینم یه هارم با یه ایده ی نه چندان معمولیه که روی موئه تمرکز داره به جای ایچی! منتهی با اکشن کمتر، گرافیک خیلی بهتر و صد البته خیلی خوش ساخت تر. همین یکی دو دقیقه ای که اکشن توی هر قسمت هست برای ادامه دادنش کافیه :دی واقعا بعد از دیدن این انیمه آرزو کردم کاش Kyoto Animation یه انیمه ی اکشن تو مایه های Madoka Magica بسازه!

نکته ی خیلی مهم بعدی این که، با وجودی که همه ی انیمه های در حال پخش رو نمی بینم، اما یجورایی یه معجزه واسه من رخ داده تو این فصل. اونم این که دو تا انیمه ای که از همه بیشتر ازشون لذت می برم، دو تا انیمه ی شونن هستند! هانتر (قسمت 53 هم فوق العاده بود) و جوجو (بهترین OP فصل بدون ذره ای تردید) ! و هر دوی اینها هم با فرم نرمال انیمه های شونن که تو انیمه های بلند معروف می بینیم، تفاوت های بنیادین دارن :دی البته گفتم لذت بخش ترین ها نه بهترین ها :دی

یه چیزی هم خیلی نا امیدم کرد. اینکه Shinsekai Yori تو قسمت 5 ،حسابی از لحاظ گرافیکی اُفت کرد! اونم با وجودی که 4 قسمت قبل انیمیشن خیلی خیلی متنوع از نظر طراحی و روان از نظر حرکتی داشت.

یه چیزی هم خیلی نا امیدم کرد. اینکه Shinsekai Yori تو قسمت 5 ،حسابی از لحاظ گرافیکی اُفت کرد! اونم با وجودی که 4 قسمت قبل انیمیشن خیلی خیلی متنوع از نظر طراحی و روان از نظر حرکتی داشت.

چند دقیقه اول قسمت 5 هی با خودم میگفتم این انیمه این شکلی نبود :d گفتم حتمآ الان درست میشه به حالت اولش بر میگرده بعد دیدم نه کلآ طراحی های این قسمت یه چیز دیگست :)) ( من دقیقآ نمیدونم سازنده های این انیمه به چی فکر میکردن که خواستن از هفته پنجم نو اوری ایجاد کنن خلاصه گند زده بودن شدید :d)

جا داره از انیمه Robotics Notes هم اسمی ببرم که فکر کنم زیاد دوستان بهش امید نداشتن زیاد هم راضی به امتحان کردنش نبودن چون کسی در موردش حرفی نمیزنه:d ولی باید بگم که امروز که قسمت اولش رو دیدم انیمه خوبی به نظر میرسید و به نظر کاراکتر های خوبی داره

در کل با اینکه چیز خارق العاده ای تو قسمت اول نمیبینید و انتظاری هم ازش نمیره ولی به عنوان قسمت اول ی که دیدم واقعآ احساس کردم میتونه انیمه خوبی باشه تا الان فکر کنم سه قسمت ازش اومده ولی تا همین امروز که قسمت اولش رو دانلود کنم وقت نکرده بود این انیمه رو امتحان کنم :d

چند دقیقه اول قسمت 5 هی با خودم میگفتم این انیمه این شکلی نبود :d گفتم حتمآ الان درست میشه به حالت اولش بر میگرده بعد دیدم نه کلآ طراحی های این قسمت یه چیز دیگست :)) ( من دقیقآ نمیدونم سازنده های این انیمه به چی فکر میکردن که خواستن از هفته پنجم نو اوری ایجاد کنن خلاصه گند زده بودن شدید :d)

جا داره از انیمه Robotics Notes هم اسمی ببرم که فکر کنم زیاد دوستان بهش امید نداشتن زیاد هم راضی به امتحان کردنش نبودن چون کسی در موردش حرفی نمیزنه:d ولی باید بگم که امروز که قسمت اولش رو دیدم انیمه خوبی به نظر میرسید و به نظر کاراکتر های خوبی داره

در کل با اینکه چیز خارق العاده ای تو قسمت اول نمیبینید و انتظاری هم ازش نمیره ولی به عنوان قسمت اول ی که دیدم واقعآ احساس کردم میتونه انیمه خوبی باشه تا الان فکر کنم سه قسمت ازش اومده ولی تا همین امروز که قسمت اولش رو دانلود کنم وقت نکرده بود این انیمه رو امتحان کنم :d

منم مثل خودت با نوآوری مشکل ندارم ولی این قسمت اُفت داشت واقعا.
Robotics Notes رو من حداقل که سومین انیمه ای بود که دوست داشتم ببینمش، ولی قضیه اینه که این فصل خیلی انیمه ی دو فصلی زیاد داریم. من فکر کنم از اول زمستون شروع کنم به دیدنش :دی

Space Brothers 30
خیلی کم پیش میاد انیمه ای اینقدر کُند باشه و اینقدر جذاب و دوست داشتنی باشه!!
قسمت بعدی فکر کنم اون شخصیت فضانوردی که تو انیمه اضافه شده (تو مانگا نبوده) و یه شخصیت واقعیه و دوبله اش رو هم از فضا انجام داده، وارد داستان بشه :دی

خوب قسمت 4 رو هم دیدم به نظرم نسبت به فصل قبل خیلی بهتر شده . واقعا دارم باهاش حال می کنم .
ولی خداییش خیلی نامردیه انیمه نمیشه :|اما یه جورایی هم راست میگفت برا چی نمی تونه انیمه بشه :دی

خوب فعلا توی انیمه های فصل دارم اینو می بینم . وقتی یه خرده قسمت های بیشتری از انیمه های دیگه پخش شد با مشورت با استادان میرم تو کارشون .
اخویا رو هم تازه می خوام شروع کنم :|:دی
دارم تو کار دانلود Hunter X Hunter هم میرم :دی

توی این 2 روز خودم رو کشتم :d
7 قسمت وان پیس دیدم، 5 قسمت برادران فضا ، 4 قسمت باکومن ، 3 قسمت Psycho-Pass ، الانم در حال دانلود Zetsuen میباشم! :d

همشونم تا الان شدید حال داد! :d

وان پیس :
تا مبارزه های اصلی شروع شده بود من بی نت شدم و نتونستم ببینم! :d فن ها و قدرت های جدید همشون خیلی حال داد! :d جشن آخر آرک هم مثل همیشه خوب و خوش :d
در مورد نوشته های پونگلیف هم گفتن! :d
مشت آتیشی لوفی،شمشیر یخی بروک و کنترل 3 دقیقه ای چوپر عالی بودن! :d
بیگ مام هم که مثل اینکه میخواد رونمایی بشه! یا حداقل اطلاعات بیشتری در موردش بدن! :d یک یونکوی دیگه! >:)
حینبی هم خوب شد نیمد توی گروه! گروه خونیش به کلاه حصیریا نمیخوره :-" (البته بهتره بگیم گروه روح و روانی :-" گروه خونیش که عین لوفی F بود :d ) ولی با این حرف هایی که زد شاید در آینده بیاد توی گروه!:-s

و اینکه چند قسمت پشت سر هم خیلی حال داد :d

Space Brothers :
قسمت 25 ترکیدم از خنده! موتا با اون همه انرژی اومد که بره تمرین کنه،یکهو دید هوا بارونیه =)) دمشون گرم! :d بعد از صحبتش با هیبیتو وقتی که میخواست به آپو ثابت کنه انسان ها در مقابل آب و هوا هیچ کاری نمیتونند بکنند هم خیلی باحال بود :d آها اونجایی که توی تخت ماسک زده بود و آپو شوکه شد هم جالب بود! اصلا همش جالب بود! :d
این قسمت 26 عالی بود! :d
موراساکی هم شدیدا بچه ی باحالیه! خدا کنه نقشش پر رنگ تر بشه در آینده :d شل کردن پیچ ها و ریختن قهوه توی شیشه نوشابه =))
اپنینگ و اندینگ جدید هم مبارک:d اینا هم خوب بودن ولی من اپنینگ و اندینگ شماره ی 2 رو فعلا بیشتر دوست داشتم :d

Bakuman S3 :
شروع خیلی خوبی داشت! :d تا اینجای کار هم عالی بوده!
آخر قسمت 2 وقتی که هاتوری مجله رو اورد و +طبیعی رو نشونشون داد منم نزدیک بود سکته بزنم! اصلا شوکه شدم :-s
ولی کاش انیمه میشد مانگاشون! :(( درسته دلیل هایی که اوردن شدیدا منطقی بود :d ولی دوست ندارم دوباره از اول استارت بزنند برای یک مانگای دیگه! درخواست هم که اومده بود براشون :-s
ولی با این حال خداکنه ماشیرو بتونه حرف دلش رو بزنه! و نزاره تاکاگی به یکی دیگه مانگای جدید شروع کنه و خودشون شروع کنند :d
اپنینگش من رو یاد Hanasaku Iroha انداخت :-" :d

Psycho-Pass :
خوشمان آمد همه جوره! مخصوصا اینکه شخصیت های باحالی داره :d
فقط کاش یکم مبارزاتش بیشتر بشه! :d تا اینجا کم بوده ولی هموناش نشون داد که میتونه چیز خوبی بشه! :d
اندینگشم خیلی دوست دارم! :x

K قسمت پنجم :

بیشتر دقایق انیمه که به جنگ اون دو تا گذشت اصلآ جالب نبود زیاد از این قسمت خوشم نیومد

قسمت پنجم Zetsuen no tempest :

تو اینکه انیمه خوب با کلاسی هستش شکی نیست ولی امیدوارم تحرک بیشتری تو این انیمه ببینیم منظورم صحنه های اکشن نیست منظورم ریتم داستان هست که امیدوارم یه دره بیشتر هیجان داشته باشه قسمت هاش

PSYCHO-PASS قسمت 4 :

این انیمه هر قسمتش یه سبکی واسه خودش داره اینجور انیمه ها بد نیست ولی ترجیح میدم داستان شکل اصلی خودش رو هم پیدا کنه 4 قسمت از انیمه گذشته و هنوز هیچکدوم از کاراکتر ها اونطور که باید و شاید بهشون پرداخته نشده حتی کارکتر های اصلی

Code : Breaker قسمت 4 :

از جمله انیمه هایی هستش که شروع رویایی نداشت ولی هرچی بیشتر جلو میره شرایطش بهتر میشه و بیننده امیدوارتر:d

Little Busters قسمت 4 :

از جمله انیمه هایی که کاملآ عشقی باید نگاهش کنید اینکه از انیمه انتظار خاصی داشته باشید به خودتون خیانت کردید:d حداقل تو این 4 قسمت که اینجوری بوده انیمه بدی نیست ولی مطمئنآ جزء خوب های این فصل هم نیست

یه کاراکتر دختر هم تو این انیمه هست که جیغ جیع کردنش واقعآ روی اعصاب راه میره تا حالا صدای یه کاراکتر انقدر اذیتم نکرده بود که این اذیت میکنه:d

و اما Robotics Notes تا قسمت 3 : ( این انیمه رو پیشنهاد میکنم حتمآ ببینید )

میتونم بگم واقعآ خوشحالم که این انیمه رو برای امتحان دانلود کردم الان برای دیدن قسمت های بعدش لحظه شماری میکنم واقعآ انیمه خوبیه کاراکتر های خوبی داره گرافیک خوبی داره داستانش با اینکه تو نگاه اول یه داستان معمولی به نظر میاد ولی اینطور نیست هرچی داستان بیشتر جلو میره بیننده بیشتر دوست داره ببینه چه اتفاقی قراره بیفته مخصوصآ اتفاقاتی که در گذشته برای کاراکتر ها افتاده و الان دارند تاثییراتش رو میبینند

تا حالا که فراتر از حد انتظار من بوده و امیدوارم تا اخر هم همینجوری بمونه به سرنوشت بعضی از انیمه ها دچار نشه

داشتم دنبال پست خلیل میگشتم که یک زمانی زنگ تفریح گذاشته بود:-" که بالاخره پیداش کردم و گوش نمودم :d
http://forum.bazicenter.com/thread1740/page258/#post2187129
وقتی داشتم گوش میدادم گفتم حدس هام رو همینجوری برای خودم بنویسم که ببینم کدوما رو درست حدس زدم! :d البته بیشتر چرت و پرت نوشتم تا حدس :-" :d حالا که نوشتمشون اینجا هم میزارمش پس! :d تقلب هم ننمودم :-" (اون موقع که خلیل گذاشته بود البته حدس هاتون رو دیدم ولی خوب الان چیزی یادم نیست :d )
1.نمیدونم
2.باکومن اندینگ اول فصل دوم(فکر کنم اولی بود) همون که اولش یک سری میز و صندلی نشون میده :-" یک بیت(یا حالا هرچی :d ) هم میگه در تضاد ظلمت و نور یا همچین چیزایی :d
3.فول متال آلکیمیست برادرهود
4.وان پیس (اپنینگ شابوندی!عشق :d )
5.بلیچ
6.مطمئنم شنیدم ولی یادم نمیاد! :((
7.وان پیس؟؟؟ شاید! (شایدم گینتاما! ولی رای ما وان پیس :-" :d ) اگر وان پیسه احتمالا اندینگه! :d
8.احتمالا نشنیدم اصلا ولی ناروتویی میخوره :-" (حالا ناروتو مگه چجوریه خودمم نمیدونم :d )
9.فول متال آلکیمیست برادرهود! :d
10.باز هم باکومن! :D ایندفعه اپنینگ :d
11.مطمئنم نشنیدم :d
12.اینم نشنیدم :d
13.یکهو خیلی سخت شد:-" اینم نشنیدم! :d البته یک حس آشنایی داره ولی کمرنگه! بیشتر به توهمی میخوره برای کم نیوردن تو حدس :d
14.همچنان مثل بالایی ها ناشناسه :d
15.هی زندگانی! موتورمان سوخت :-" یکم از گوسیک و آنوهانا بزارید که این همه گوش میدم:((
16. چـــــــــــــی؟؟؟؟؟ اندینگ آنوهانا ! از خدا چیز دیگه ای کاش میخواستم :d
17. :| دارم درست میشنوم یا توهمه اینا ؟ این هم اندینگ دوم گوسیک! فکر میکنم توهمه ها :d یکهو آهنگای مورد علاقم :d
18.نه مثل اینکه توهم نیست! :d آشنا نیست! یعنی یکچی تو این مایه ها شاید شنیده باشم ولی این نیست :-"
19.بلیچ! اندینگ آخری :d
20.اندینگ جنگیر آبی ! دوستش میداشتم :d (اندینگ اولی یا دومی رو ایدم نمیاد! ولی فکر کنم دومی،یک سری تصاویر آبی رنگ نشون میداد :-" )
21.این اواخر نشنیدمش؟ آشنا میزنه شدید!
22.هیچ اطلاعاتی در مورد این پیدا نمیشه! :d
23.آنو ناتسو ؟ اشتاینز گیت ؟ Another ؟ یکی از ایناست!اندینگ یکی از ایناست! فکر کنم اشتاینز گیت باشه! رای من SG :d
24.نشنیدم!
25.ناروتو! همین چند روز پیش راه گم کرده بودم گوش میکردم! :d
26.احساس میکنم داره لالایی میخونه :d از این صدا جیغ جیغیا(:d) فقط اپنینگ هاناساکو ایروها و اپنینگ فصل 3 باکومن رو یادم میاد! ولی مال هاناساکو فکر نکنم باشه :-" باکومن هم که تازه شروع شده :d

Shinsekai Yori هم فعلا تا قسمت 4 دیدم! بسیار خوشمان آمده :d
البته تا قسمت 3 من قاطی کرده بودم هنوز باور نمیکردم این فلان سال بعدی که میگه منظورش از همون صحنه های اول و ماشین و ایناست! همش با خودم میگفتم قراره یک چیزی بشه که به اونجا برسه:-" (حالا خوبه نوشته هزار سال بعدا! ولی بازم من قبول نمیکردم :d )اما با پست محمدعلی قبل دیدن قسمت 4 و خود قسمت 4 همه چی حل شد :d

برم جوابا رو ببینم که چندتاش رو درست گفتم و چندتاش رو شنیدم و نتونستم حدس بزنم و چندتا از حدس هام اشتباه هستن :d

تنوع استفاده از شکلک رو حال میکنید؟ :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or