Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بلیچ هم که قسمت 11 هستم. تازه به نظرم داره خوب میشه.
ناروتو شیپودن هم 71 ، تا اینجا که عالی بود ببینیم بعدش چی میشه.
وان پیس هم 141 هستم. واقعا انیمش عالیه.

به نظر من اول یکی رو به یه سرانجامی می رسوندی بعد اون یکی رو شروع می کردی. الان هی این 3 تا رو با هم مقایسه می کنی. شیپودن رو مثلا 149 برو جلو و متوقف شو و تمام وقتت رو بزار رو بلیچ. بلیچ تا 15 قسمت اولش فقط معرفی کاراکتر. چون ایچیگو هدف نداره کمی خسته کننده میشه ولی ای 16 به بعد فوق العاده اس و نمیتونی تا 66 ولش کنی.
راستی آقا داوود وان پیس دیدی؟ نظرت چیه؟
از اون موقع که گرفتم ازت همه اش درگیر کار بودم. ترم قبلی بیشتر انیمه ها رو تو گوشی میریختم و تو اتوبوس و دانشگاه نگاه می کردم ولی این ترم زدم تو خواب:D وقتم کمتر شده برای انیمه دیدن :D قبلا هر بار تو اتوبوس سوار می شدم، 4 قسمت انیمه می دیدم ولی الان تا پام میرسه به صندلی بیهوش میشم :D

فعلا برنامه کاری اینه: Fullmetal بعدش Natsuyuki rend... بعدش Dragon Ball GT بعدش Fringe :D

آره داستان جالبی داره داود، البته شماره بعدیش هم(fullmetal brotherhood) باید دقیقا بعد از این شروع کنی، اون که دیگه فقط شب کفایت نمیکنه :d
از لحاظ داستانی در سطح خوبی قرار داره من که ترکوندمش .
تو IMDB سری اولش 8.8 گرفته و سری دومش هم 9.1
در کل خوب چیزی رو شروع کردی :d

واقعا کار کامل و بی نقصی هستش. دوبلوراس خیلی باحالن. یکی حرف میزنه یهو با خودت میگی "این که هوکاگه سومه :D" یکی دیگه حرف میزنه میگی "یا علی کنپاچی هم توش هست؟!؟ :D" در کل خیلی حال می کنم با دوبلوراش.

به نکته جالبی اشاره کردی. این انیمه تو IMDB از Lost و Prison Break هم رتبه اش بهتره و Brotherhood هم تو Anime-palnet رتبه اول رو داره :D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Ongoing.ru دوباره برگشت .
Shigurui رو دارم میبینم . تم دارک خفنی داره . خشن و بزرگسال .
edit : SAO
12
من اصلا خوشم نیومد از این دو قسمت . لوس شد . خیلی لوس بود . اخرشم پروگرم بود دختره !!!
13
خوب بود . فقط لوس نکنن انیمه رو .....

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
وان پیس هم بالاخره بعد از یه ارک تقریبآ خسته کننده داره به روز های خوبش برمیگرده و خودم به شخصه خیلی منتظرم ارک جدید رو به صورت انیمه ببینم چون تا اینجا که مانگا رو خوندیم خیلی ارک خوبی بوده

در مورد انیمه وان پیس قسمت 566 :

هفته قبل و این هفته شاهد تکنیک جدید لوفی که البته یکی از تکنیک ها مربوط به برادرش ایس هست رو شاهد بودیم که حالا دقیقآ لوفی چطور میتونه از اتیش استفاده کنه و تکنیک شاهین سرخ رو اجرا کنه جای بحث داره

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,162
نام
محمد علی
باحال ترین قسمت Space Brothers همین قسمت 26 بود. اگر بخوام از ده بهش نمره بدم باید 11 بدم (به یاد منتقد IGN)
========================================================================
از انیمه های پاییز هم شینسکای یوری رو دیدم. سطح گرافیکی انیمه فک انداز بود. سطح میستری داستان بیش از حد زیاد بود! یعنی از قسمت اول با یک بار دیدن نمیشه هیچ پیش بینی در مورد قسمت بعد داشت!
موسیقی هم باب دلم بود.
یه چیز دیگه هم دانلود کردم که هنوز ندیدم :D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
باحال ترین قسمت Space Brothers همین قسمت 26 بود. اگر بخوام از ده بهش نمره بدم باید 11 بدم (به یاد منتقد IGN)
از انیمه های پاییز هم شینسکای یوری رو دیدم. سطح گرافیکی انیمه فک انداز بود. سطح میستری داستان بیش از حد زیاد بود! یعنی از قسمت اول با یک بار دیدن نمیشه هیچ پیش بینی در مورد قسمت بعد داشت!
موسیقی هم باب دلم بود.

من ندیدم هنوز اخوی ها ی فضای 26 رو :((

Shinsekai Yori 01

کاملا با پست بالا موافقم.
میتونم بگم قسمت اول فوق العاده ای بود. اصلا چیزی نبود که از یه انیمه انتظار داشته باشم! مهمترین کاری که این قسمت میکنه اینه که هم دنیای داستان رو با ویژگی های متفاوتش نشون میده و هم سعی میکنه تا حدی ما رو با شخصیت (های) اصلی آشنا کنه و هم در عین حال، جذاب باشه.
من عاشق داستانایی هستم که توی روایتشون یکم خلاقیت به خرج بره. این قسمت هم یه سری ویژگی هایی داشت که باعث میشد خیلی راحت نباشه. بخصوص توی مقایسه با اکثریت انیمه ها. کلا انیمه مدیوم خیلی راحتی واسه قصه گوییه و بیننده ها خیلی احتیاج ندارن تا با انیمه همراه بشن. اما تو اینجا از یه سری تکنیک هایی استفاده شده بود تا روایت داستان تو این قسمت از فرم معمول خارج بشه.
مثلا چند تا پرش خیلی کوچیک توی زمان داریم که البته اصلا پیچیده نیست، چون تمرکز این قسمت روی شخصیت اصلی (ساکی) هست و اگر به اون توجه کنیم، خیلی راحت ترتیب قضایا و ماجرا دستمون میاد. یا مثلا سکانس ابتدایی انیمه، که خیلی مبهم به نظر میرسه ولی در عین حال، تو همون اولین ثانیه ها ما رو واسه چیزی که قراره ببینیم آماده میکنه.
ولی بزرگترین نقطه قوت این انیمه بخش فنیش بود . واقعا از A-1 Pictures همچین انتظاری نداشتم. طراحی شخصیتا خیلی معمولی به نظر میرسن. اون چشمای گنده شون حتی تو ذوق هم میزنه ولی این ظاهر نسبتا ساده، توی حرکت و انیمیشن خیلی خوب جواب داده بود. نکته ی بعدی استفاده از استایل های متفاوت بود.
مثلا اون داستانی که سر کلاس خونده میشد، با یه سبک کاملا متفاوت انیمیت شده بود. یا رنگ بندی های متفاوتی که توی مزارع، مدرسه و خونه استفاده شده بود. یه شات از بچه های نقش اصلی داستان توی اول این قسمت و آخر این قسمت هست که دم غروب هستن و از رنگ بنفش واسه القای حس غروب استفاده کردن که من خیلی دوستش داشتم.
این قسمت پر این ایده های بصری خلاقانه بود.

توی بخش صدا هم همینطور بود. البته من چیز خاصی از موسیقی یادم نیست. دوبله هم همینطور. خیلی انیمه ها هستن که موسیقی و دوبله ی بهتری دارن. اما این انیمه توی استفاده از افکت های مختلف صوتی سنگ تمام گذاشته بود!

البته با همه ی این تفاسیر، خیلی واضح می تونم حدس بزنم که خیلی ها از این قسمت خوششون نمیاد. چون این قسمت اصلا راحت نیست. البته منظورم این هم نیست که مثلا یه چیزی مثل قسمت اول Mawaru Penguindrum باشه که اصلا منطق نداشته باشه توی قسمت اولش. ولی مطمئنم همه، با دیدن این قسمت برای بار دوم بیشتر ازش لذت میبرن. چون هم بهتر متوجه اتفاقات داستان میشن و هم میتونن به جنبه های دیگه ی کار، بخصوص گرافیک و صوت قوی اون توجه کنن. ضمن اینکه فراموش نکنیم که این انیمه از رو یه رمان ساخته شده. نه سری رمان های کوتاه، یه رمان واقعی با تعداد صفحات زیاد و مثل اکثریت رمان های فانتزی و علمی تخیلی، باید وقت زیادی رو معرفی دنیای خاص خودش بذاره.

در کل اگه این انیمه تو کل 25 قسمتش این کیفیت رو حفظ کنه، با یه شاهکار طرف خواهیم بود!

به خاطر اینترنت داغونم هنوز نتونستم بقیه ی پاییزی ها رو ببینم. ولی چیزای خیلی خیلی خوبی از دو تا شوجوی فصل شنیدم. Tonari و Kamisama که البته دومی هنوز زیرنویس انگلیسی ازش نیومده.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
موسیقی هم باب دلم بود.

قسمت 26، خیلــــــــــی خفن بودش (: خیلی حال داد

P.S
هایپ کنندگان به بهشت نمیرند :d

محمدعلی:
پیش به سوی Shinsekai Yori، بعد پست ـت رو میخونم (:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
هایپ کنندگان به بهشت نمیرند :d
همچنین کسانی که یه فیلمی مثل Sword of the Stranger میبینن و حتی یه خط در موردش نمینویسن :D
خلیل بیا نظرت رو در مورد این فیلم بگو! دیگه کسی به حرف من نمیره انیمه نگاه کنه :D

ویرایش :
راستش من پستای وان پیس رو نمی خونم، چون از پخش عقبم (همونطور که قبلا گفته بودم)، منتهی برای برادر کوچیکم، هر روز یک یا دو قسمت میدم بهش که ببینه، بعضی اوقات خودم هم میشینم پیشش. الان رسیدیم به اول آرک آراباستا و اولین لحظات حضور همون شخصیتی که همتون میدونید .... حس خاصی داشتم !

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بله انیمه خیلی قشنگی بودش همه چی مبهم بودش توی قسمت اولش :d خیلی روی کاراکترها کار کردن :x دخترهاش خیلی بهتر از دیگر انیمه ها هستن و اینکه این انیمه کمی شبیه به Higurashi No nako Koro ni هستش .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
همچنین کسانی که یه فیلمی مثل Sword of the Stranger میبینن و حتی یه خط در موردش نمینویسن :D
خلیل بیا نظرت رو در مورد این فیلم بگو! دیگه کسی به حرف من نمیره انیمه نگاه کنه :D

برزخی شدیم رفت D:

Sword of the Stranger اینقدر شاهکار هستش که نیازی به تعریف نداره، هر کسی ندیده از کَف خودش رفته (:

83896.jpg

این فک رو هم نمیکردم که تا این حد این انیمه قشنگ باشه....پس ذره ای از داستان اون تعریف نمیکنم! چون از هر جاش بخوام بگم، هیچی از داستانش باقی نمیمونه!
سطح ساخت انیمه در حد واقعاً بینظیری قرار داشت، بطوری که لحظه ای احساس نمیکردم که دارم انیمه نگا میکنم. اینگار که یه فیلم سینمایی سامورایی، جلوی چشمام بودش. طراحی و انیمشین، عالی بودش. صحنه های مبارزه خیلی قشنگُ لذت بخش بودش. از Bones کمتر از شاهکار هم انتظار نمیرفت.
چون همیشه رو موسیقی و الخصوص دوبله کار حساسیت زیادی بخرج میدم...تو این مورد بگم که هیچی کم نگذاشته بودند. موسیقی کار شاهکار عجیبی بودش. عظمت خاصی داشت که تو کمتر قطعات موسیقی ای شاهد اون هستیم و به حماسی شدن انیمه کمک واقعاً زیادی میکرد.

درباره ی دوبله، هر چند که دو شخصیت اصلی داستان، از دوبلورهای حرفه ای نبودند و سابقه ی ازشون نیست و بازیگر اند که ازشون کاری هم ندیدم. ولی کارشون خوب بود. تو کار دوبله ی این فیلم، ستاره های بزرگ دوبله همچون Mamoru Miyano و Akio Ootsuka صداشون به گوش میرسید. بیشتر برام جالب این بود که صدای Naoto Takenaka رو شنیدم...خیلی کم پیش میاد که بشه صداش رو شنید، چون کارش دوبله نیست و بیشتر بازیگر سریال ـه و انصافاً چهره و صدای بینظیری داره و باب فیلم های سامورایی ـه که هولناک هم بهش میاد.

این انیمه ارزش دانلود نسخه ی 1080p رو بی شک داره.

شاید خیلی خیلی بی ربط باشه...ولی منو یه جورایی یاد سری فیلم های هری پاتر انداخت.

یه طورایی خارج از استاندارد های معمول انیمه بودش، اون هم تو قسمت اول!

دنبال میشه شدید

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم امروز چندتا از انیمه رو شروع کردم دیدن که یکیش همین Shinsekai Yori بود که به نظر انیمه خوبی میرسه ولی اینکه تا اخر همینجوری میمونه یا نه باید منتظر شد دید ترجیح میدم نظرم رو وقتی چند قسمت ازش دیدم بگم ولی برای قسمت اول انیمه خوبی بود

یکی دیگه از کارهایی که قسمت اولش رو دیدم Tonari no Kaibutsu-kun بود که خودمم واقعآ نمیدونم چی شد که گفتم بذار برم دانلودش کنم ببینم چیه برای قسمت اول فقط میتونم بگم یه جوری بود الان هر کاری میکنم نمیتونم بگم چجوری بود:d:)) یه انیمه ساده و ..... شاید تو قسمت های بعد حرف بیشتری واسه گفتن داشته باشه:d

و اما یکی دیگه از کار هایی که شروع کردم فصل اول انیمه Hiiro no kakera هستش که شروع خیلی خوبی داشت و جذبم کرد یکی از ویژگی های جالبش رنگ بندی این انیمه هست که از لحاظ گرافیکی برای بیننده جالب و چشم نواز هستش نمیدونم شایدم من اینجوری احساس میکنم این انیمه رو هم به خاطر این شروع کردم که فصل دومش تازه شروع به پخش کرده و فکر کردم میتونه کار جالبی باشه و البته از کاراکتر هاشم خوشم میاد

راستش من پستای وان پیس رو نمی خونم، چون از پخش عقبم (همونطور که قبلا گفته بودم)، منتهی برای برادر کوچیکم، هر روز یک یا دو قسمت میدم بهش که ببینه، بعضی اوقات خودم هم میشینم پیشش. الان رسیدیم به اول آرک آراباستا و اولین لحظات حضور همون شخصیتی که همتون میدونید .... حس خاصی داشتم !

محمد علی شاید باورت نشه ولی هر موقع میخوام مثلآ دوباره یه چند قسمت وان پیس دوره کنم حتمآ سراغ قسمت های ابتدایی این ارک میرم همیشه هم این احساس خاص رو دارم فرقی نمیکنه این قسمت ها رو برای بار اول باشه که دیدمش یا بار دهمم

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,364
نام
علیرضا
خوب منم با خوندن نظرات دوستان تصمیم گرفتم بر خلاف اون کاری که می خواستم بکنم ، که صبر کنم چند تا قسمت بیاد بعد برم سراغ انیمه ها نشستم Shinsekai Yori رو دیدم ( 2 3 روزم هست سرعت دانلودم شده 300 خیلی ذوق زده شدم ، خدا کنه تا آخر اینطوری باشه :D ) انیمه خوبی هستش ، داستان جالب و جذب کننده ای می تونه داشته باشه ولی واقعا نمی تونم بگم که تا آخر انیمه ی خوبی بمونه ، برای قسمت اول یه انیمه خوب کار شده بود . Opening باحالیم داشت خیلی حال کردم . Ending ـشم نسبتا خوب بود ولی اصلا در حد Openingـش نبود .

بچه ها باز دست به کار بشین اون تاپیک معرفی انیمه رو راه بندازین . یه مدت خیلی تاپیک عالی بود ، خیلی فعال بود .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین
خوب یک سری انیمه ی دیگه! :d پیشنهاد بدید ببینم کدومش رو اول ببینم :d

Kaiji Returns
Miara Nikki (این توی DVD هم بود البته :-" :d )
Pandora Hearts
Samurai 7
Samurai Gun
Vampire Knight Guilty

البته این 2تا OVA هم بودن ولی انیمه هاشون رو ندیدم :-"
Petite Cossette OVA
Kenshin OVA trust and betrail

بین لیست قبلی Sankarea رو هم دیدم! :d برای گذروندن وقت بد نبود! ولی خجالت نمیکشن فصلی که F/Z پخش میشه از این چیزا پخش میکنند؟ از صبح تا شب اصلا باید F/Z نشون میدادن :d :-"
اون Awarka یا یه چی تو همین مایه ها هم نمیدونم DVDـم چه بلایی سرش اومد خونده نمیشد! روز قبلش که کار میکرد :(( یکهویی از کار افتاد! شانس هم نداریم خدایی :d

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خوب یک سری انیمه ی دیگه! :d پیشنهاد بدید ببینم کدومش رو اول ببینم :d

Kaiji Returns
Miara Nikki (این توی DVD هم بود البته :-" :d )
Pandora Hearts
Samurai 7
Samurai Gun
Vampire Knight Guilty

البته این 2تا OVA هم بودن ولی انیمه هاشون رو ندیدم :-"
Petite Cossette OVA
Kenshin OVA trust and betrail

بین لیست قبلی Sankarea رو هم دیدم! :d برای گذروندن وقت بد نبود! ولی خجالت نمیکشن فصلی که F/Z پخش میشه از این چیزا پخش میکنند؟ از صبح تا شب اصلا باید F/Z نشون میدادن :d :-"
اون Awarka یا یه چی تو همین مایه ها هم نمیدونم DVDـم چه بلایی سرش اومد خونده نمیشد! روز قبلش که کار میکرد :(( یکهویی از کار افتاد! شانس هم نداریم خدایی :d

دیدن Pandora Hearts تو این لیست باید اولویت اولت باشه !:d
Mirai Nikki بنظرم یک کار بسیار ضعیف بودش و اصلا ارزش دیدن نداره
Vampire Knight Guilty هم بدک نیست و کار متوسطی محسوب میشه

اون دو تا سامورایی هم من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چیزی ازشون ولی اسمشون خیلی واسم آشناست ! :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر