Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
من مانگا خوان نیستم , ولی مانگا خوان هارو دوست ندارم !!
یکی از دوستان ترول . اومد واسم مانگا رو گفت و ترول شدم . (نه این قسمت اخریا )
گفت توبی مادارا نیست و این یارو ه مادارا رو برگردونده . من حدس میزدم از اول توبی اوبیتو باشه . درست گفتم یا نه ؟ :ی لطفا ققط جواب این رو بدین با بله یا خیر
کلا تو ترول شدن من استعداد زیادی دارم . یکی دیگه هم تو بلیچ من و ترول کرد .....

D.gray-man رو هم تموم کردم
تا قسمت 103 هست؟ اخه هنوز ارل نمرده جنگ هم هنوز ادامه داره این رو هم ادامه میدن یا مثل انیمه کلیمور ادامه پیدا نمیکنه
با انیمه حال کردم خیلی عالی بود:x
انیمه ادامه داره یا ادامه پیدا میکنه یا ....؟

خوب من هم بلاخره دارم ناروتو شیپودن و راک لی و وان پیس رو میبینم.
وان پیس تا 68
واقعا عالی بود تک تک شخصیتاش عالی هستن. داستان هم داره قشنگ تر میشه خوبیش هم اینه مثل ناروتو نیست که شخصیت های قبلی رو ول کنه همیشه بهشون میپردازه. فقط از شماره چند گرافیکش میره بالا؟
ناروتو هم تا 33
این هم شروع خیلی عالیی داشت من که خیلی باهاش حال کردم مخصوصا آهنگ اولش.
حالا یکسری سوال دارم که باید پاسخ بدید. یکسری OVA با فیلمه که نمیدونم باید کجا ببینم:
از وان پیس:
فیلم 9 و 10
Strong World Episode 0
Defeat Him! – The Pirate Ganzack
از ناروتو شیپودن:
فیلم 4 و 5
OVA_08_Honoo_no_Chuunin_Shiken__Naruto_vs_Konohamaru
بلیچ:
فیلم 4
بعد اگه بجز این ها فیلم ها یا OVA هایی هست که واقعا می ارزه ببینم رو هم بگید. البته با زمان دیدنش.

خوب من هم بلاخره دارم ناروتو شیپودن و راک لی و وان پیس رو میبینم.
وان پیس تا 68
واقعا عالی بود تک تک شخصیتاش عالی هستن. داستان هم داره قشنگ تر میشه خوبیش هم اینه مثل ناروتو نیست که شخصیت های قبلی رو ول کنه همیشه بهشون میپردازه. فقط از شماره چند گرافیکش میره بالا؟
ناروتو هم تا 33
این هم شروع خیلی عالیی داشت من که خیلی باهاش حال کردم مخصوصا آهنگ اولش.
حالا یکسری سوال دارم که باید پاسخ بدید. یکسری OVA با فیلمه که نمیدونم باید کجا ببینم:
از وان پیس:
فیلم 9 و 10
Strong World Episode 0
Defeat Him! – The Pirate Ganzack
از ناروتو شیپودن:
فیلم 4 و 5
OVA_08_Honoo_no_Chuunin_Shiken__Naruto_vs_Konohamaru
بلیچ:
فیلم 4
بعد اگه بجز این ها فیلم ها یا OVA هایی هست که واقعا می ارزه ببینم رو هم بگید. البته با زمان دیدنش.
وان پیس :
در مورد وان پیس این لینک واقعا مفیده. تمام آرک ها و فیلر ها و OVA ها و فیلمها و ... توش به ترتیب زمان پخش اومدن. البته مواظب باش با خوندن آرک های جلوتر، چیزی رو برا خودت اسپویل نکنی.
اما به نظر من وقتت رو روی فیلم ها تلف نکن. در واقع از نظر من فیلم 6 و 10 رو ببینی کافیه. فیلم 6 رو مامورو هوسودا (Summer Wars و The Girl Who Leapt Through Time) کارگردانی کرده و یکم با خود سریال متفاوته که فیلم خیلی خوبیه. کمتر اکشنه و تم تاریک تری داره. اینو از قسمت 250 به بعد ببین.
فیلم 10 هم فیلم فوق العاده ایه که دقیقا تو همون جو و فضای انیمه است و داستانشو خود مانگاکا نوشته. منتهی حالا حالاها نباید بری سراغش. اینو بذار از قسمت 450 به بعد.
بقیه ی فیلما و OVA هاش یا بازسازی آرک های قدیمی هستن، یا بد هستن یا اینکه اونقدری خوب نیستن که دیدنشون ضروری باشه. بعضی از این فیلمایی که آرک های قدیمی رو بازسازی کردن، ممکنه بقیه ی داستان رو اسپویل کنن.
پیشنهاد می کنم فیلر ها رو هم نبینی. فیلر های کوتاه چند قسمتی رو اگه دوست داشتی ببین ولی به نظر من فیلرهای طولانی رو به جز قسمتای 196 تا 206 (که فیلر خیلی خوبیه) نبین تا زودتر برسی به جلوتر که گرافیکش هم بهتر بشه.

ناروتو :
این لینک هم مشابه چیزی که برای وان پیس دادم، برای ناروتو و شیپودن.

من تقریبا هیچکدوم از فیلما و OVA های ناروتو و ناروتو شیپودن رو ندیدم که بخوام نظر بدم. منتهی جدا توصیه می کنم فیلر ها رو نبینی. جدا . حتی فیلرهای یک قسمتی.

بلیچ :
بلیچ رو من اصلا ندیدم ولی این لیست قسمتای غیر فیلر :
1-63
110-129
137-167
190-203
206-212
215-226
266-297
300-310
343 تا آخر.

-----------------------------
دو سه روز دیگه Hyouka قسمت آخرش پخش میشه. منم از دو هفته پیش تقریبا شروع کردم و الان تا قسمت 16 دیدم. میخوام قسمت آخرشو همزمان با پخش ببینم که حس هفتگی دیدنش رو داشته باشم !! جزو انیمه های خوب امساله. یه انیمه ی mystery / slice of life هست که قسمتای معماییش خوب و بد داره ولی قسمتای slice of life خیلی خوبه. گرافیکش هم فوق العاده بالاست و پایین هم نمیاد اصلا. منظورم اینه که حتی Fate/Zero هم بعضی قسمتاش نسبت به بقیه ی قسمتاش جزئیات کمتری داشت، ولی همه ی قسمتای Hyouka تو یه سطحن! سطحش هم خیلی بالاست.

می خواستم Eureka Seven رو هم از دو هفته قبل تموم شدنش شروع کنم به دیدن که یه خبری دیدم که گویا قراره تا قسمت 22 پخش بشه و دو قسمت آخر معلوم نیست کی پخش بشن. فکر کنم علتش پارالمپیک یا یه همچین چیزی بود. فعلا بیخیالش میشم .

DeadMan Wonderland رو تمومش کردم. آخرش خیلی بد تموم شد. دیگه ادامه نداره؟ همین بود؟!!
شخصیت جدید وارد کرد اما هیچی نشون نداد.!!! معلوم نبود "مرغ مقلد " کی بود؟
الان گانتا فهمید که شیرو همون مرد قرمز هست؟
D.Gray Man 93:
مسخره ترین قسمت کلش بود. آلن موسیقی دان شد!!! همه زنده شدن!! و دیگر هیچ......
کلا این جمله رو باید به تمام مانگاکا ها بگن: " یا کسی رو تو مانگا نکش, یا اگه کشتی دیگه بکش"
این مسخره بازیا چیه دیگه؟؟!!
------------------------------------
شدیدا دارم از انیمه زده می شم. بدلیل اینکه :
1. چرا شخصیت اول باید تو همه چیز استثنا باشه؟
2. چرا شخصیت های خوب باید زنده بمونن؟
3. در تمام انیمه های Action ما می بینیم با اینکه تفاوت قدرت بین خوب و بد زیاده اما همش خوب ها برنده میشن.... (یاد دوستاش میوفته , قدرتش زیاد میشه!! مخصوصا تو fairy tail اینو زیاد میبینیم.)

این ها واقعا رو نرو هستن.
دوستان اگه انیمه میشناسین که این چیز ها رو نداره معرفی کنید...
.

همه ی این مواردی که شما میگی به صورت عمده توی انیمه های شونن رویت میشه :دی

1. طبیعی ـه که شخصیت اول باید یه فرقی با بقیه داشته باشه. بالاخره باید یه برتری خاصی نسبت به پسر همسایه و دستفروش سر خیابون داشته باشه تا نقش اول بشه.
محرک اصلی اکثر داستان های شونن و غیر شونن وجود یه عامل خاص در نقش اصلی داستانه. قدرت بدنی، هوش، بدشانسی، بی شعوری یا هر چیزی که باعث تمایز بشه.
2. چون باید بدمن داستان قوی تر باشه تا چالشی ایجاد بشه. عمده ی مخاطب ها هم لذت می برن که طرف خوب برنده بشه.
3. فری تیل شاهکاره ماست مالی کردن داستانه

برو سراغ انیمه های غیر شونن. یا انیمه هایی که مساله ی زور بازو توش مطرح نباشه. تقریباً شونن های اکشن رو که بذاری کنار، بیشتر مسائلی که گفتی، حل میشن.
Mushishi مثلاً هیچ بزن بزنی نداره که کسی قویتر یا ضعیف تر باشه.
Last Exil با این که شونن محسوب میشه، اما نقش اصلی به جز انگیزه و احساس چیز خاصی نداره. اپنینگش هم شاهکاره (فقط محض دل خوشی خودم گفتم :دی)
Usagi Drop اشک و آه و لبخندهای ملیح!
Berserk. توضیحی نمیدم چون اسپویل میشه.
Basilisk. عین بالایی.
Stein's;Gate. نقش اصلی داستان خل و چله. بحث قدرت هم توی داستان مطرح نیست.

همه ی این مواردی که شما میگی به صورت عمده توی انیمه های شونن رویت میشه :دی

1. طبیعی ـه که شخصیت اول باید یه فرقی با بقیه داشته باشه. بالاخره باید یه برتری خاصی نسبت به پسر همسایه و دستفروش سر خیابون داشته باشه تا نقش اول بشه.
محرک اصلی اکثر داستان های شونن و غیر شونن وجود یه عامل خاص در نقش اصلی داستانه. قدرت بدنی، هوش، بدشانسی، بی شعوری یا هر چیزی که باعث تمایز بشه.
2. چون باید بدمن داستان قوی تر باشه تا چالشی ایجاد بشه. عمده ی مخاطب ها هم لذت می برن که طرف خوب برنده بشه.
3. فری تیل شاهکاره ماست مالی کردن داستانه

برو سراغ انیمه های غیر شونن. یا انیمه هایی که مساله ی زور بازو توش مطرح نباشه. تقریباً شونن های اکشن رو که بذاری کنار، بیشتر مسائلی که گفتی، حل میشن.
Mushishi مثلاً هیچ بزن بزنی نداره که کسی قویتر یا ضعیف تر باشه.
Last Exil با این که شونن محسوب میشه، اما نقش اصلی به جز انگیزه و احساس چیز خاصی نداره. اپنینگش هم شاهکاره (فقط محض دل خوشی خودم گفتم :دی)
Usagi Drop اشک و آه و لبخندهای ملیح!
Berserk. توضیحی نمیدم چون اسپویل میشه.
Basilisk. عین بالایی.
Stein's;Gate. نقش اصلی داستان خل و چله. بحث قدرت هم توی داستان مطرح نیست.
2. برای من که خیلی حرص داره وقتی میبینم یه بچه (شخصیت خوب) میاد شخصیت بد داستان که تفاوتشون از زمین تا آسمونه رو شکست بده!!!(لا اقل این تفاوت قدرت کم می بود , بعدش بردش منطقی تر میشد)
3. Fairy Tail که کلا هیچی..... بعضی جاها جادو و معجزه هم زیر سوال می بره!!!!=))

از انیمه هایی هم که گفتی Berserk و Basilisk رو دیدم. و خیلی هم ازشون خوشم اومد.
Berserk که واقعا شاهکاره.... البته بیشتر مانگاش...
میرم بقیه ی انیمه ها رو هم دان میکنم ببینم چه طوریاست....
ممنون@};-

---------------------------------------------------
ویرایش:
الان دانلود Aquarion Evol تموم کردم. میخواستم ببینم که ییهو دیدم یه سری هم به نام Aquarion هست.
این 2 سری به هم مربوطن؟ باید حتما سری Aquarion رو ببینم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or