Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
اخه چپتر جدید نارتو اسمش بود : Uchita Obito !
امیدوارم واسم اسپویلر نشده باشه ...

خوب شاید این چپترش در مورد اوبیتو هست:d

---------- نوشته در 01:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 AM ارسال شده بود ----------

همگی تحمل کنین فقط 5 روز دیگه مونده episode جدید ناروتو بیاد:d

DeadMan Wonderland رو تمومش کردم. آخرش خیلی بد تموم شد. دیگه ادامه نداره؟ همین بود؟!!
شخصیت جدید وارد کرد اما هیچی نشون نداد.!!! معلوم نبود "مرغ مقلد " کی بود؟
الان گانتا فهمید که شیرو همون مرد قرمز هست؟
D.Gray Man 93:
مسخره ترین قسمت کلش بود. آلن موسیقی دان شد!!! همه زنده شدن!! و دیگر هیچ......
کلا این جمله رو باید به تمام مانگاکا ها بگن: " یا کسی رو تو مانگا نکش, یا اگه کشتی دیگه بکش"
این مسخره بازیا چیه دیگه؟؟!!
------------------------------------
شدیدا دارم از انیمه زده می شم. بدلیل اینکه :
1. چرا شخصیت اول باید تو همه چیز استثنا باشه؟
2. چرا شخصیت های خوب باید زنده بمونن؟
3. در تمام انیمه های Action ما می بینیم با اینکه تفاوت قدرت بین خوب و بد زیاده اما همش خوب ها برنده میشن.... (یاد دوستاش میوفته , قدرتش زیاد میشه!! مخصوصا تو fairy tail اینو زیاد میبینیم.)

این ها واقعا رو نرو هستن.
دوستان اگه انیمه میشناسین که این چیز ها رو نداره معرفی کنید...
.

آخرین ویرایش:
DeadMan Wonderland رو تمومش کردم. آخرش خیلی بد تموم شد. دیگه ادامه نداره؟ همین بود؟!!
شخصیت جدید وارد کرد اما هیچی نشون نداد.!!! معلون نبود "مرغ مقلد " کی بود؟
الان گانتا فهمید که شیرو همون مرد قرمز هست؟
D.Gray Man 93:
کلا این جمله رو باید به تمام مانگاکا ها بگن: " یا کسی رو تو مانگا نکش, یا اگه کشتی دیگه بکش"
------------------------------------
شدیدا دارم از انیمه زده می شم. بدلیل اینکه :
1. چرا شخصیت اول باید تو همه چیز استثنا باشه؟
2. چرا شخصیت های خوب باید زنده بمونن؟
3. در تمام انیمه های Action ما می بینیم با اینکه تفاوت قدرت بین خوب و بد زیاده اما همش خوب ها برنده میشن.... (یاد دوستاش میوفته , قدرتش زیاد میشه!! مخصوصا تو fairy tail اینو زیاد میبینیم.)

این ها واقعا رو نرو هستن.
دوستان اگه انیمه میشناسین که این چیز ها رو نداره معرفی کنید...
.
Rainbow
Rainbow - Nisha Rokubō no Shichinin (TV) - Anime News Network
Download Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin [FroZen] torrent - BakaBT

D.Gray Man 93:
.

D.Gray-man
اونا نمرده بودن فقط تو زمان گیر کرده بودن اگه مرده بودن مردشون برمیگشت

D.Gray-man
اونا نمرده بودن فقط تو زمان گیر کرده بودن اگه مرده بودن مردشون برمیگشت

همشون بدجوری زخمی شده بودن. به طوریکه دیگه با مرگ یک قدم هم فاصله نداشتن.... بعد نه تنها از بعد زمانی بیرون میان بلکه خیلی هم حالشون خوبه!!! مثلا کروری. تیکه تیکه شده بود. این همه خون از دست داده بود. اما حالش خوب بود.
بعد اعضای نوح به این آسونی مردن!!!;)
تفاوت قدرتشون خیلی زیاد بود . اما چند تا بچه شکستشون میدن و زنده موندن!! اگه یه ژنرال شکستشون میداد آدم تعجب نمی کرد. اما ....

همشون بدجوری زخمی شده بودن. به طوریکه دیگه با مرگ یک قدم هم فاصله نداشتن.... بعد نه تنها از بعد زمانی بیرون میان بلکه خیلی هم حالشون خوبه!!! مثلا کروری. تیکه تیکه شده بود. این همه خون از دست داده بود. اما حالش خوب بود.
بعد اعضای نوح به این آسونی مردن!!!;)
تفاوت قدرتشون خیلی زیاد بود . اما چند تا بچه شکستشون میدن و زنده موندن!! اگه یه ژنرال شکستشون میداد آدم تعجب نمی کرد. اما ....
D.gray-man
کروری که خودش معدن خونه یه خوناشامه اگه تو فیلما ببینی به خوناشاما گلوله چاقو تیغ و ... بزنی نمیمیرن اینوسنس هم که کمکش کرد در ضمن کروری اصلا حالش خوب نبود و نیست اگه ببینی میبینی که کروری هنوز بی هوشه.
کاندا هم که به وسیله نیلو فر ابی زنده است وقتی همه اونا بریزن پایین میمیره(البته این چیزیه که من فکر میکنم در مورد نیلو فر ابی و کاندا که چه چیزی بینشونه دقیق نمیدونم ولی یکی از دلیلایی که نمرد به خاطر نیلوفر ابیه) کاندا هم که بیهوش نبود فقط در خراب شد نتونست بره
لاوی هم که حالش زیاد بد نبود خواست چکشش رو دراز کنه تا الن بگیره ولی شکست افتاد حالش همونطوری بود که وقتی افتاد

D.gray-manنوح
بهتره چیزی در موردش نگم:d

آخرین ویرایش:
یه سری سر همین بحث هویت واقعی این شخصیت بحثهایی پیش اومد که هر کس یه نظری می داد. پستای من رو سرچ کنین 3 تا دلیل آورده بودم که هویت واقعیش چیه.
تابلو بودن شخصیت واقعی توبی مثل مشخص بودن پدر ناروتو بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or