Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
اخه شونصد تا اسم داره :D با همین لینک دوستمون یا اسمی که من دادم سرچ کنید.
این لینک ریمیک 3 قسمتی فصل یکه
Fights Break Sphere: Origin – آیوفیلم
من رو مجبور به دیدن ویدئوی یوتیوب نکنید اگر ببینم باید برای بار سوم بشینم از اول کل سری رو تماشا کنم که واقعا وقتش رو ندارم:D همون تصویر جوانی استاد یائولائو هم خودش وسوسه میکنه :D
راستی من نمیدونم چه کیفیتی رو میبینید ولی سعی کنید اگر از الو هم نشد از فصل 3 به بعد 1080 به بالا ببینید که زیبایی مناظر از دست نره.
ممنون خیلی لطف کردی.
این آیوفیلم چقدر خوبه؟
بی نیاز شدم ، swallowed star رو هم که معرفی کردی داره.

ممنون خیلی لطف کردی.
این آیوفیلم چقدر خوبه؟
بی نیاز شدم ، swallowed star رو هم که معرفی کردی داره.
متاسفانه SS رو ناقص داره ولی خب کار رو راه میندازه. فکر کنم حدود 30 قسمت رو نداره که من از تلگرام گرفتم . رو تلگرام 1080 هست و عالیه.

یه نکته دیگه هم هرکدوم از دوستان که BTTH رو میبینه یا میخواد ببینه این لینک رو نیازه به عنوان رفرنس داشته باشه. عکس زمینه هم بانو مدوساست:D
Cultivation
دقیقا مثل لول اپ بازیهای RPG ـه. نیازی نیست توضیحات رو کامل بخونید. این فقط برای اینه که بدونید وقتی بهش میگن تو فقط یه دولینگ بی ارزشی یعنی چی یا مثلا میگن یارو دوزونگه یا دوزونه. اینها رو رفرنس داشته باشید سریع میتونید چک کنید که مثلا دوهوانگ یعنی چی. انگار مثلا یکی گروهبانه یکی سرهنگ و وقتی ندونیم گروهبان و سرهنگ معنیش چیه موضوع پیچیده میشه. خلاصه این رفرنس مهمه. بعد یه مدت به اسامی عادت میکنید و دیگه رفرنس ذهنیه و نیازی به لینک بالا نیست.

خب حالا که آرک آخر JJK تمام شده و چپتر های باقی مونده اختتامیه اثر هستند. بنظرم خود پایان با اینکه قابل پیشبینی محسوب میشه، در خود این چپتر خوب بود. با اینحال بزرگترین مشکل اثر پلات پوینت های بی معنی و مسخره داستان هستند.
یک موقع هست تو میای به مخاطب یک سری پلات پوینت ها رو معرفی میکنی، و مخاطب هم یک انتظاراتی داره. الان فصل سوم انیمه رو حذف کنیم. ذره ایی تفاوت در داستان ایجاد نمیشه.

خلاصه نویسنده واقعا لقمه بزرگتر از دهنش برداشت.

اخه شونصد تا اسم داره :D با همین لینک دوستمون یا اسمی که من دادم سرچ کنید.
این لینک ریمیک 3 قسمتی فصل یکه
Fights Break Sphere: Origin – آیوفیلم
من رو مجبور به دیدن ویدئوی یوتیوب نکنید اگر ببینم باید برای بار سوم بشینم از اول کل سری رو تماشا کنم که واقعا وقتش رو ندارم:D همون تصویر جوانی استاد یائولائو هم خودش وسوسه میکنه :D
راستی من نمیدونم چه کیفیتی رو میبینید ولی سعی کنید اگر از اول هم نشد از فصل 3 به بعد 1080 به بالا ببینید که زیبایی مناظر از دست نره.
جات خالی فصل آخرو 4k دیدم خیلی مبارزاتش چسبید :D
راستی فکر کنم اسپشیال hai bo dong فیلر باشه ، ولی بازم خیلی خوبه ارزش دیدن داره.

جات خالی فصل آخرو 4k دیدم خیلی مبارزاتش چسبید :D
راستی فکر کنم اسپشیال hai bo dong فیلر باشه ، ولی بازم خیلی خوبه ارزش دیدن داره.
قضیه بین های بودونگ و مدوسا هم به نظر من به داستان ربط داره. مثل یه فلش بکه که نشون میده اصلا مدوسا کیه و چی شد که اخلاقش اینطوریه. شاید روابطش با های بودونگ ( چقدر من خوشم میاد از های بودونگ و تصمیماتش :D) به خود داستان دقیقا ربطی نداشته باشه ولی کاراکترهای هر دو رو بخوبی باز میکنه و مشخص میشه کی چیکارست. (البته اینکه میگم از های بودونگ خوشم میاد منظور این نیست که از مدوسا نه. لامصب از تمام کاراکترها خوشم میاد :D حتی کیف میکردم رفتار رقبای شیائوین در اکادمی رو میدیدم. در کلیشه های مدرسه و اکادمی همیشه رقیب مقابل یه ادم ناجوره و دشمن کاراکتره که داستان شکل بگیره اینجا طور دیگه ای و کاملا خارج از کلیشه بود.)
در کل اگر قضیه های بودونگ و مدوسا رو فیلر هم حساب کنیم فقط 3 قسمته اگر اشتباه نکنم ولی اسپشیالهای فصل 4 که متاسفانه در کامنتها دیدم کسانی بودن که از دست دادنش دقیقا چیزیه که از اول داستان بیلد اپ میکنه که بهش برسه. یا مثلا اشنایی با یون یون در اسپشیالها اتفاق میفته که اگر کسی نبینه متوجه نمیشه یون یون از کجا اومد هرچند ژونر یه اشاره ای به اسمش در 3 قسمت ریمیک میکنه وقتی یک لحظه چشماش زرد میشه :D

4k هم که به به چی از این بهتر متاسفانه من نه تلویزیونش رو دارم نه مانیتور بنابر این کل سری رو 1080 دیدم. ولی اگه swallowed star رو 4k ببینید خودش رو بیشتر نشون میده. محیطهای سیارات مختلف آرت خالصه.

قضیه بین های بودونگ و مدوسا هم به نظر من به داستان ربط داره. مثل یه فلش بکه که نشون میده اصلا مدوسا کیه و چی شد که اخلاقش اینطوریه. شاید روابطش با های بودونگ ( چقدر من خوشم میاد از های بودونگ و تصمیماتش :D) به خود داستان دقیقا ربطی نداشته باشه ولی کاراکترهای هر دو رو بخوبی باز میکنه و مشخص میشه کی چیکارست. (البته اینکه میگم از های بودونگ خوشم میاد منظور این نیست که از مدوسا نه. لامصب از تمام کاراکترها خوشم میاد :D حتی کیف میکردم رفتار رقبای شیائوین در اکادمی رو میدیدم. در کلیشه های مدرسه و اکادمی همیشه رقیب مقابل یه ادم ناجوره و دشمن کاراکتره که داستان شکل بگیره اینجا طور دیگه ای و کاملا خارج از کلیشه بود.)
در کل اگر قضیه های بودونگ و مدوسا رو فیلر هم حساب کنیم فقط 3 قسمته اگر اشتباه نکنم ولی اسپشیالهای فصل 4 که متاسفانه در کامنتها دیدم کسانی بودن که از دست دادنش دقیقا چیزیه که از اول داستان بیلد اپ میکنه که بهش برسه. یا مثلا اشنایی با یون یون در اسپشیالها اتفاق میفته که اگر کسی نبینه متوجه نمیشه یون یون از کجا اومد هرچند ژونر یه اشاره ای به اسمش در 3 قسمت ریمیک میکنه وقتی یک لحظه چشماش زرد میشه :D

4k هم که به به چی از این بهتر متاسفانه من نه تلویزیونش رو دارم نه مانیتور بنابر این کل سری رو 1080 دیدم. ولی اگه swallowed star رو 4k ببینید خودش رو بیشتر نشون میده. محیطهای سیارات مختلف آرت خالصه.
من نمیدونم چرا اسپشیال فصل ۴ به صورت اسپشیال دادن ، نه فصل جدا گانه یا ادامه فصل چهار که بعضیا اشتباه کنن و نبینن ، به نظر من فصل چهار و اسپشیالش بهترین قسمت های انیمه هستن تا تقریبا همین اواخر فصل ۵ (البته قسمت ۱۰۴ خیلی چسبید)

یه مشکلی که من جدیدا دارم اون حس قدرت رنک ها به نظرم کم شده ، مثلا تو اسپشیال های بو دینگ قشنگ حس میکنی دو هوانگ خیلی قویه ، یا تو اسپشیال ۴ برا اولین بار که دو زونگ میاد ، خیلی ورود با شکوهی داره و خیلی قویه ، الان انگار دو زونگ ها از دوهوانگ قدیم ضعیفترین.

swallowed star هم یه ۱۵ قسمت دیدم ، فعلا بد نیست ، در حد همین تعداد قسمت btth بهتر بود.

من نمیدونم چرا اسپشیال فصل ۴ به صورت اسپشیال دادن ، نه فصل جدا گانه یا ادامه فصل چهار که بعضیا اشتباه کنن و نبینن ، به نظر من فصل چهار و اسپشیالش بهترین قسمت های انیمه هستن تا تقریبا همین اواخر فصل ۵ (البته قسمت ۱۰۴ خیلی چسبید)

یه مشکلی که من جدیدا دارم اون حس قدرت رنک ها به نظرم کم شده ، مثلا تو اسپشیال های بو دینگ قشنگ حس میکنی دو هوانگ خیلی قویه ، یا تو اسپشیال ۴ برا اولین بار که دو زونگ میاد ، خیلی ورود با شکوهی داره و خیلی قویه ، الان انگار دو زونگ ها از دوهوانگ قدیم ضعیفترین.

swallowed star هم یه ۱۵ قسمت دیدم ، فعلا بد نیست ، در حد همین تعداد قسمت btth بهتر بود.
اره دقیقا من هم تعجب کردم چرا مهمترین قسمت داستان البته تا اونجا رو بصورت اسپشیال دادن ولی خب در کل هرطوری میدن بدن فقط بدن که در خماری نمونیم. اصلا اولش فحش بدن به بیننده ولی عوضش هفته ای 10 قسمت بدن:D

در مورد اسپویلر خب طبیعیه وقتی شیائوین خودش دوزونگ شده دوزونگ های دیگه به چشمش ریز میان. همین دو سه قسمت قبل با 3 تا دوزونگ همزمان درگیر شد و اون جمله باحال که صلاحیتش رو ندارید به من گیر بدید رو گفت :D ولی برای مثال 7-8 قسمت قبل وقتی Fei Tian دوزونگ ارشد بهش حمله کرد و داشت لهش میکرد یه دوزون 5 ستاره که رفیق لائو یائو بود به دادش رسید.
ضمنا این دوزونگها که میبینیم اکثرا یک ستاره و ضعیف هستن و فقط برای دوهوانگها شاخن. ولی مثلا Fei Tian که شیائوین رو داشت له میکرد و اگر رفیق دوزون استادش نبود کارش ساخته بود دوزونگ 8 ستاره بود و اختلاف قدرتش با بقیه دوزونگها وحشتناک بود. داخل اون رفرنس هم توضیح داده که هرچی رنک بالاتر میره فاصله و اختلاف قدرت بین ستاره ها بیشتر میشه. یه دووانگ تاحدودی میشه گفت به دوهوانگ نزدیکه ولی دوزونگ 8 ستاره خیلی با دو زونگ یک ستاره اختلاف قدرت داره. بنابر این هر دوزونگی دوزونگ نیست :D

در مورد SS هم من بارها گفتم هیچی BTTH نمیشه چه SS چه دونگهوا یا انیمه دیگه ای حداقل برای من اینطوره. ولی SS رو فرصت بهش بدین خودش رو نشون میده. اون حتی عظیم تر از BTTH هست و موضوع اونقدر بزرگ میشه که انگار کلا یه داستان و موضوع دیگه است. ولی خب در بحث کدوم بهتره بدون شک BTTH.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or