Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
واسه پاپکورن هم دیگه بقیه اش خوب نیست :D
اون فایت آخر F/Z خیلی جدی باعث شد دیگه هیچ فایتی تو انیمه منو هایپ نمیکنه :))
گفتم شاید یکی مثل @XsmokeX سطح توقعش پایین باشه برا محتوای پاپکورنی:-" :دی

شوخی:p :دی

گفتم شاید یکی مثل @XsmokeX سطح توقعش پایین باشه برا محتوای پاپکورنی:-" :D
حالا ما که می دونیم تو نقش دیوی تاپیک انیمه رو داری و هر چی میگی بده میبینیم هر چی میگی خوبه نمیبینیم :D:-" دلم فقط به حال دوستانی که جدید میان تو تاپیک می سوزه که یکی دوبار سرشون باید بخوره به سنگ تا متوجه بشن قضیه از چه قراره :D

سه قسمت فصل چهارم انیمه دیمون اسلیر دیدم خیلی خوب بود
مانگا خونا که میگفتن ارک تمرین هاشیرا هیچی نداره ، اینقدر قشنگه
ارک بعدی که میگفتن فوق خفنه پس چه شود 👍🔥
خوشبختانه تا الان هیچ اسپویلی نشدم
فندوم شیطان کش خیلی نرمال تر از فندوم جوجوتسو هستن
جوجوتسو هنوز ندیده بودم میومدن کل مانگا رو اسپویل میکردن عمدا
در تمام عمرم تاکسیک تر و عجیب غریبتر از فندوم جوجوتسو کایسن ندیدم هر چند خود انیمه شو هم زیاد دوست نداشتم
مانگاش هم که بدتر

قسمت چهار فصل چهارم کیمیتسو نو یایبا به معنای واقعی کلمه meh بود واسم.

آدم هر سری که یه بک استوری تو وان پیس می‌بینه میگه نه از این دیگه بدتر نمی‌شه، ولی خب اودا سنسه همیشه فندوم رو غافلگیر کرده.
من منتظر بک استوری کوما ام، انیمه انلی ها قراره بدجور غافلگیر بشن وقتی ببینن از بک استوری لا هم بدتر هست.=((

View attachment VID_20240524_225814_024.mp4

آخرین ویرایش:
حالا ما که می دونیم تو نقش دیوی تاپیک انیمه رو داری و هر چی میگی بده میبینیم هر چی میگی خوبه نمیبینیم :D:-" دلم فقط به حال دوستانی که جدید میان تو تاپیک می سوزه که یکی دوبار سرشون باید بخوره به سنگ تا متوجه بشن قضیه از چه قراره :D
بزرگترین جنایتی که تو این تاپیک اتفاق میفته تشویق ملت به دیدن انیمه وان پیسه :D مانگاش بحثش جداس اون عالیه :D

بزرگترین جنایتی که تو این تاپیک اتفاق میفته تشویق ملت به دیدن انیمه وان پیسه :D مانگاش بحثش جداس اون عالیه :D
بعد از هول کیک انیمه رو دیدی؟ مخصوصا این آرک انیمه رسما ترکوندند!:دی

من وان پیس رو ۱۰۰ قسمت دیدم ول کردم دیگه. حقیقتش با خودم میگفتم خب جای ۱۵۰۰ قسمت دیدن از یه انیمه، میرم چندتا انیمه‌ی خوب میبینم :D خیلی زیاد و ترسناکه واقعا. مثلا ناروتو هم دیدم اونم ۷۲۰تا بود ولی خوشبختانه نصف بیشترش فیلر بود و همین موضوع، قابل دیدن میکردش!

بعد از هول کیک انیمه رو دیدی؟ مخصوصا این آرک انیمه رسما ترکوندند!:D
من یه 10-12 سالی هست انیمه و مانگا رو آنگویینگم منتها دیگه طرفای قسمت 950 اینا بود که دیدم نزدیک 50 قسمته دارم نصفشو همینطوری میزنم جلو با خودم گفتم چرا وقتی مانگارم میخونی انیمه رو ببینی که دیگه تصمیم مثبت بزرگی گرفتم و گذاشتمش کنار :D

حالای جدای از قضایای فنی و کش دادن و افکتای تکراری و این چیزا یه مشکل شدید دیگه ام انیمش پیدا کرده که حالا اون جایی که دراپ کردم هنوز شدت نگرفته بود منتها دیگه از 1000 به اینطرف که کلیپاشو میدیدم واقعا غافلگیر شدم :D مبارزات انیمشو رسما کردن یه کلونی از دراگون بال، اصلا وان پیس نه هیچ وقت این شکلی بوده نه الان هست. دقیقا مثل اینه که مثلا همین انیمه ساکاموتو که دارن میسازن یهو بردارن تو فایتاشون راسنگان و گتسوگا تنشو بذارن.
لوفی یه مشت میخواد بزنه نور و لیزر و طوفان یهو میاد تو صورت آدم :D البته یکی از بهترین تصمیماتی که تو آرک وانو گرفتن این بود که آرت استایل انیمشو تغییر دادن خیلی بهتر شد.
من وان پیس رو ۱۰۰ قسمت دیدم ول کردم دیگه. حقیقتش با خودم میگفتم خب جای ۱۵۰۰ قسمت دیدن از یه انیمه، میرم چندتا انیمه‌ی خوب میبینم :D خیلی زیاد و ترسناکه واقعا. مثلا ناروتو هم دیدم اونم ۷۲۰تا بود ولی خوشبختانه نصف بیشترش فیلر بود و همین موضوع، قابل دیدن میکردش!
بهترین تصمیمو گرفتی :D هیچ انیمه بلندی الان ارزش دیدن نداره چون هزاران نمونه کوتاه تر و با کیفیت تر ازش پیدا میشه، شاید تنها استثنائش ریمیک هانتر هانتر باشه.

حالای جدای از قضایای فنی و کش دادن و افکتای تکراری و این چیزا یه مشکل شدید دیگه ام انیمش پیدا کرده که حالا اون جایی که دراپ کردم هنوز شدت نگرفته بود منتها دیگه از 1000 به اینطرف که کلیپاشو میدیدم واقعا غافلگیر شدم :D مبارزات انیمشو رسما کردن یه کلونی از دراگون بال، اصلا وان پیس نه هیچ وقت این شکلی بوده نه الان هست. دقیقا مثل اینه که مثلا همین انیمه ساکاموتو که دارن میسازن یهو بردارن تو فایتاشون راسنگان و گتسوگا تنشو بذارن.
لوفی یه مشت میخواد بزنه نور و لیزر و طوفان یهو میاد تو صورت آدم :D البته یکی از بهترین تصمیماتی که تو آرک وانو گرفتن این بود که آرت استایل انیمشو تغییر دادن خیلی بهتر شد.
مخالفم، من واقعا همچین چیزی حس نکردم. همین مبارزه بزرگی که چند قسمت پیش داشتند بشدت Choreography خوبی داشت.:دی

مخالفم، من واقعا همچین چیزی حس نکردم. همین مبارزه بزرگی که چند قسمت پیش داشتند بشدت Choreography خوبی داشت.:D
منظورم این نبود که بده ولی دقیقا مشکلش اینه که خواستن به اصطلاح خفن ترش بکنن :D ولی خب نتیجه اینطوریه که دیگه وان پیس نیست.
نمایش هر قدرتی تو وان پیس یونیکه مثلا فرانکی لیزر میزنه کیزارو شبیه نوره پس به هیچ وجه نباید افکت رندوم واسه ضربات کاراکترا گذاشت اینکه زورو میخواد حمله کنه چشاش نور ساطع کنه و شمشیرش صدا لیزر بده که خب کل lore رفت به باد :D

مانگاشم میخونی؟ اگه نمیخونی همین قسمتایی که دیدی رو برو مانگاشم نگاه بکن انصافا اصلا انگار یه چیز دیگس :D

آرک مارین فورد از قسمت ۴۵۷ تا ۴۸۹ میشه ۳۳ قسمت ببین
شخصیت های جدید هستن همه و داستان مجزا و تقریبا همش فایته بنظرم من بهترین قسمتای وان پیسه
این اسپویل بخون اگه قرار نیست هیچ وقت وان پیس ببینی توضیحات لازم برای اینکه این قسمتارو ببینی دادم
ایس بردار لوفی رو میگیرن میخوان اعدام کنند
شیروهیگه (ریش سفید) قوی ترین مرد دنیا چون ایس فرمانده لشکر دومشه اعلان جنگ داده به مارین ها
دولت جهانی تمام نیروهاش و ادمیرال هاش جمع کرده تا اعدام ایس انجام بده
لوفی هم تو راهه بره کمک ایس نذاره اعدام شه و بقیه ماجرا ....

منظورم این نبود که بده ولی دقیقا مشکلش اینه که خواستن به اصطلاح خفن ترش بکنن :D ولی خب نتیجه اینطوریه که دیگه وان پیس نیست.
نمایش هر قدرتی تو وان پیس یونیکه مثلا فرانکی لیزر میزنه کیزارو شبیه نوره پس به هیچ وجه نباید افکت رندوم واسه ضربات کاراکترا گذاشت اینکه زورو میخواد حمله کنه چشاش نور ساطع کنه و شمشیرش صدا لیزر بده که خب کل lore رفت به باد :D

مانگاشم میخونی؟ اگه نمیخونی همین قسمتایی که دیدی رو برو مانگاشم نگاه بکن انصافا اصلا انگار یه چیز دیگس :D
اینکه از چشاشون نور ساطع میشه توی همین جوجوتسو کایسن 500 تا مثال میتونم بزنم که در انیمه بوده و در مانگا نبوده.:دی خفن ترین فایت دیمون اسلیر داخل گوش طرف رو نشون میداد که اصلا توی مانگا نبوده، کل اون فایت دو پنل بیشتر نبود!:))
هدف اقتباس اینکه اثر اصلی رو بهتر کنه. با چیزایی که این دو آرک اخیر انجام دادند، این عمل رو به نحو احسنت انجام دادند.

این چشم قرمز شدن هم مشکل خاصی نداره، از زمان انیس لابی همچین چیزی رو داشتیم، حتی پانک هازارد هم از این حرکتا زدند.:دی
حالا به افکت صدا شاید بشه گیر داد، اما بازم پرتاب ضربه و اینا رو از زمان میهاوک که اولای داستان بود داشتیم.

اتفاقا من همین قسمتا رو توی مانگا هم دیدم، انیمه خیلی بهتر درآورده بود. مشکل من با مانگا اینجاست دیگه خیلی اودا سریع پیش میره، واقعا زمان تنفس برای مبارزه نداریم. اما انیمه از اونور داره هر مبارزه رو میترکونه. دوسالی میشه اصلا مانگا رو نمیخونم و هفتگی با دیدن انیمه کیف میکنم، اصلا هم دیگه نیازی نمیبینم مانگا رو بخونم.
کلا حساس نشو و سعی کن لذت ببری، انیمه هم بهت پیشنهاد میکنم ببینی، خیلی خوب شده.
اگر وانپیس بودن به تولید اشغالی مثل درسروزا یا زوو است، صد سال سیاه نمیخوام اون وانپیس سابق باشه!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or