Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
این قسمت دیمون اسلیر از کل فصل سوم جذاب تر بود، حالا شاید بخاطر اینکه بهترین هاشیرای داستان در این قسمت بود. اما بنظرم بیشتر نشون میده چقدر فصل قبل آبکی بود.:|
کلا بنظر میرسه با مسیر هر قسمت در مورد یک هاشیرا میخوان پیش برند.:| خوبیش اینکه همه این کرکترا رو حداقل برامون اینقدر عزیز میکنند بخش نهایی داستان برامون اهمیت داشته باشند، بدیش اینکه دهنمون سرویسه تا این فصل تمام بشه.:|

این همه سال بود انیمه می دیدم هیچ کاراکتری واقعا نبود که بگم این حکم وایفو داره برای من (ساگیری تو جیگکوراکو خیلی نزدیک بود) :D
اما ایشون واقعا خودش بود. بعد این همه سال پیدا شد :-":D

images (14) (12).jpeg

قسمت بقیه دوستان هم بشه به حق همین شبا:D

توی لیست خفن‌ترین تک پنل‌های مانگایی که تا الان خوندم، تعداد قابل توجهی از پنل‌های مانگای ساکاموتو به خصوص از شخصیت تاکامورا وجود داره.
من هر ازگاهی که میرفتم مانگاپلاس وان پیس و یکی دو تا مانگای دیگه رو بخونم چپترایی که از ساکاموتو میومد رو سر پنل هاش یه نگاهی مینداختم عشق میکردم ولی این دو سه چپتر اخرش انقدر خفن بود نشستم خوندم عجب مبارزه ای بود :D

من هر ازگاهی که میرفتم مانگاپلاس وان پیس و یکی دو تا مانگای دیگه رو بخونم چپترایی که از ساکاموتو میومد رو سر پنل هاش یه نگاهی مینداختم عشق میکردم ولی این دو سه چپتر اخرش انقدر خفن بود نشستم خوندم عجب مبارزه ای بود :D
این چپتر اخیر قشنگ اون لحظه ایی بود که مانگا نیاز داشت‌، قشنگ سطح داستان یک چیز دیگه شد، تهشم آخرت کلیف هنگر بود.:|

این چپتر اخیر قشنگ اون لحظه ایی بود که مانگا نیاز داشت‌، قشنگ سطح داستان یک چیز دیگه شد، تهشم آخرت کلیف هنگر بود.:|
واقعا هزار تا شیگاراکی تومورا بمیره یه کاراکتر مذکور (:D) تب نکنه. ویلن پاورآپ کردن به این میگن نه اون نکبت لوزر :D

واقعا هزار تا شیگاراکی تومورا بمیره یه کاراکتر مذکور (:D) تب نکنه. ویلن پاورآپ کردن به این میگن نه اون نکبت لوزر :D
خب شد اشاره کردی! جا داره بگم پایان کرکتر ویلین اصلی MHA خیلی آبکی بود.:|
Bakugo>>>>>>>Midoriya

سلام
میشه کسی در دیدن انیمه های سری fate راهنماییم کنه ترتیب دیدن و اینکه کدوم سری ارزش دیدن داره
و من انیمه کد گیاس فقط همون انیمه اصلی دیدم تازگی متوجه شدم کلی سینمایی و نسخه ی فرعی داره اگه نبینم چیزی از دست دادم ؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair
سلام
میشه کسی در دیدن انیمه های سری fate راهنماییم کنه ترتیب دیدن و اینکه کدوم سری ارزش دیدن داره
به ترتیب:
zero
stay night unlimited blade works
stay night heavens feel(یه مسیر داستانی متفاوت از unlimited blade works هست. 3 قسمت سینمایی)
apocrypha
extra last encore(ضعیف ترین فیت هست)
grand order:first order
grand order:shinsei entaku ryouiki camelot(دو قسمت سینمایی هست)
grand order:zettai majuu sensen
grand order:shuukyoku tokuiten

سری گرند اردر داخل بازیش 7 تا بخشه ولی از این 7 تا 4 تاش انیمه شده(1 و 5 و 6 و7) . ربط خیلی زیادی ندارن بخشاش به هم و اینطوری نیست نفهمی چی شد ولی خب در جریان باش که اینا کل داستان نیست...

غیر اینایی که گفتم چند تا سری های متفرقه هم داره که خیلی ربطی به داستان ندارن ولی اگه خیلی حال کردی با اینا، اونا رو هم میتونی ببینی( سری ایلیاسویل و یه سری اضافات گرند اردر)
خود این هایی هم که لیست کردم جز زیرو و استی نایت که مرتبطن هر کدوم سری جداگانه هستن و بیشتر طبق سلیقه لیست شده. اگه خوشت نیومد از هر کدوم میتونی بیخیالش بشی بری سراغ بعدی.
بین اینا سری heaven's feel بهترین انیمیشن و نفس گیر ترین مبارزات رو داره و فقط واسه انیمیشنش هم که شده ببین به نظرم (تا الان در تاریخ انیمه بهترین انیمیشن مبارزاته به نظرم).
zero و stay night unlimited blade works هر دو مبارزات خوبی دارن داستانشونم خوبه و ارزش دیدن داره.
Apocrypha داستانش خیلی جذاب نیست ولی در حد بخور نمیر یه چیزایی داره. مبارزات اینم عالیه. در مجموع وقتشو اگه داری ارزش دیدن داره.
extra last encore از نظر من به شدت زباله س. مبارزات متوسط. کاراکترا به شدت آبکی و رو مخ. داستانش رو من آخر نفهمیدم چیه... خیلی اگه بیکاری فقط ببین
grand order کلا سریش متوسط رو به بالاس. کاراکترای خوبی داره(چند تا از هموطنامون هم توش هستن :D). داستانش خوبه. مبارزاتشم خوبه. ارزش دیدن داره قطعا به نظرم. ضعف اصلیش ناقص بودنشه به نظرم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or