Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
متاسفانه حسیه که تمامی ما تجربه میکنیم.
سریع میخونی میره در خونت و تمام!
این اپیکیشن مانگا پلاس خیلی تر و تمیز کارها رو میزاره، آدم دیگه دردسر خاصی براش ایجاد نمیشه.

من خودم تنها انیمه فصلی که با اشتیاق میبینم موشوکو تنسی است، زیاد به باقی کارها علاقه ایی ندارم.:D
تنها کاری Anime-only هستم وانپیسه، اونم واقعا اینقدر انیمه تر و تمیز شده، دلم نمیاد سمت مانگا برم، هرچند سرعت داستان فرقی با حلزون نداره.:|:D
دقیقا ، manga rules !
نمی‌خواد چیزی دانلود کنی ، از انیمه جلوتره ، کم تر وقت میگیره ، نا امیدت نمیکنه (کیفیت کار استودیو های انیمه سازی بعضاً می‌تونه دل ادمو بزنه ) کلا مزایاش خیلیه :D

من الان انگوینگ انیمه ندارم ولی مانگا
وان پیس (حتی با وجود اینکه کیفیت از ارک وانو باز خوب شده )
وان پانچ من ، چینساو من ، وینلند ، دای دارک ، ارسلان ، موشکو ، برسرک ، میداین ابیس

بین اینا هم میرم سروقت کارایی که تموم شدن :D

آخرین ویرایش:
اساتید به چند ماه اخیر که نگاه میکنم میبینم دیگه حس انیمه نیست ولی حس مانگا بشدت هست ایا دارم پیر میشم ؟ :D
استارتش رو زدی ولی اوکیه :-" اگر منهوا شروع کردی ماجرا رو جدی بگیر.
آخرین مرحله این هست که آشغال ترین منهواها هم برات جذابه اونجا دیگه امیدی بهت نیست :>
دست بچه ها درد نکنه اون سری کلی انیمه معرفی کردن دارم خودمو بازیابی میکنم هنوز یه روزنه امیدی دارم :D

متاسفانه حسیه که تمامی ما تجربه میکنیم.
سریع میخونی میره در خونت و تمام!
این اپیکیشن مانگا پلاس خیلی تر و تمیز کارها رو میزاره، آدم دیگه دردسر خاصی براش ایجاد نمیشه.

یه مدت دنبال این بودم قانونی بخونم تا از نویسنده ها حمایت کنم به خاطر همین از مانگاپلاس استفاده میکردم.
اوایل خوب بود اما بعد یه سری ایراد پیدا کرد. یکی از اونا ترجمه بود. انگار خودشون ترجمه نمیکردن، حق ترجمه بعضی مانگاها دست viz media بود اونا هم یه مترجم داشتن به زورو میگفت ZOLO :|
کیفیت کار هم پایین اومد تا یه جایی تحمل کردم بعد اومدم دوباره سمت :ar!

پیشنهاد من Mihon از چنگال های Tachiyomi مرحوم هست. منابع رو بشناسید به همه کارها دسترسی دارید، دانلود کنید، بوکمارک کنید، شخصی سازی کنید.
چون open source هم هست ملت حرکت های مختلفی باهاش میزنن مدل های مختلفی ازش میتونید پیدا کنید.

خیلی عجیبه که هیچکس در مورد ragna crimson حرف نزده اینجا. خودمم خیلی رندوم دیدمش. ولی دو قسمت که دیدم بقیه ش رو پشت هم کامل دیدم و حتی دست شویی نرفتم بینش :D میخکوب شدم اصلا. نمیدونم من حالم اخیرا خرابه یا چی ولی بعد از مدت ها با یه انیمه گریه کردم. قلبم هم مچاله شده ولی واقعا لذت بردم ...
اگه مشکل قلبی یا روحی ندارید حتما دیدنش رو توصیه می کنم. نمره انیمه لیستش هم دست کاری شده س و من اصلا باورم نمی شه نمره ش این باشه :-"

خیلی عجیبه که هیچکس در مورد ragna crimson حرف نزده اینجا. خودمم خیلی رندوم دیدمش. ولی دو قسمت که دیدم بقیه ش رو پشت هم کامل دیدم و حتی دست شویی نرفتم بینش :D میخکوب شدم اصلا. نمیدونم من حالم اخیرا خرابه یا چی ولی بعد از مدت ها با یه انیمه گریه کردم. قلبم هم مچاله شده ولی واقعا لذت بردم ...
اگه مشکل قلبی یا روحی ندارید حتما دیدنش رو توصیه می کنم. نمره انیمه لیستش هم دست کاری شده س و من اصلا باورم نمی شه نمره ش این باشه :-"
والا از پوستر و ایناش بنظر میرسه چیز چیپی باشه.
یکم مارکتینگ انجام بده، شاید سراغش رفتیم.(مثل طومار های سید که هیچکس مانگاهایی که پیشنهاد میده نمیخونه.:))):دی

یکم مارکتینگ انجام بده، شاید سراغش رفتیم.(مثل طومار های سید که هیچکس مانگاهایی که پیشنهاد میده نمیخونه.:))):D

انیمه خووبیه بشین ببین :D
من حقیقتش نیمه اولش رو بیشتر دوس داشتم. نیمه دوم بد نبود ولی خیلی شلوغ پلوغ شد. اما پایانی که واسه فصل در نظر گرفته بودن خیلی خوب بود. در کل اگه وقتشو داری قطعا ارزش دیدن داره. داستان و شخصیتاش خوبن واقعا.

چرا اینقدر ریتم اتفاقات سریع و وحشیانس؟ خب تازه داشتیم عادت میکردیم به رُخ استار اند استرایپ دهن سرویسا! خیلی کرکتر خفن و دوس داشتنی بود. منو یاد ماریسا از استریت فایتر ۶ مینداخت که از قضا کرکتر مورد علاقمه. همش منتظر بودم یه جوری برگرده ولی انگار قرار نیست که همچین بشه. ولی چه پدری از آل فور وان دراورد.

با توجه به این دو قسمت میشه انتظار یه فصل خیلی خوبو داشت.

از امشب کیمتسو هم شروع میشه! کایجو هم که هر قسمت بهتر از قبلی.

یکم مارکتینگ انجام بده، شاید سراغش رفتیم.(مثل طومار های سید که هیچکس مانگاهایی که پیشنهاد میده نمیخونه.:))):D
به حدی تو شخصیت پردازی و داستان سرایی قوی بود که اصلا غیر قابل باوره. ببین اینطوریه که هر کاراکتری که بیشتر از 2 اپیزود اسکرین تایم داره، حالا فارغ از کاراکتر خوب/بد/خاکستری بودنش، وقتی می خنده بیننده هم می خنده و وقتی گریه می کنه بیننده هم گریه می کنه.
بخوام مثال بزنم شاید نزدیک ترین چیزی که بهش دیدم angel beats بوده. ولی با ستینگ فانتزی و اکشن بیشتر از اون.
خیلی غیر منتظره بود و منم اول توضیحاتش و چند تا عکس و نمره ش رو دیدم با خودم گفتم حتما از این چرت و پرتایی هست که هر فصل صد تا ازش میاد و احتمالا بعد دو سه قسمت دراپ کنم ولی خیلیییییی فراتر از انتظارم ظاهر شد...
جدی الان زانوی غم بقل گرفتم که مانگاش فقط یذره از انیمه جلوتره و سیزن بعدی میره برای حداقل 2-3 سال دیگه...

یه زمانی Tower of God پر خواننده‌ترین منهوای ترجمه شده بود.
سید توی دو تا تاپیک ازش تعریف کرد
الان حتی دیگه به فارسی ترجمه هم نمیشه.
just saying
دیگه خود دانید.

این فصل دیمون اسلیر چقدر خوب میزنه، فقط امیدوارم مثل قبلی کشش ندند.:|:D
کشش ندن؟ این آرک رو میشد تهش تو ۴ قسمت جمع کرد، اومدن یکسری موارد اضافه کردن که تو مانگا نیست تا بتونن یه فصل ازش در بیارن. :D

کشش ندن؟ این آرک رو میشد تهش تو ۴ قسمت جمع کرد، اومدن یکسری موارد اضافه کردن که تو مانگا نیست تا بتونن یه فصل ازش در بیارن. :D
بازم فکر کنم 4 یا 5 قسمت بیشتر نیست. اگر بیشتر بود اول فصل پخش میشد.:دی

قسمت اول کیمتسو اوکی بود فقط ای کاش اینقدر داد و بیداد نکنن. قبلا وظیفه‌ی داد کشیدن فقط رو دوش زنیتسو بود اما الان همه سهیم شدن تو این حرکت ناشایست :D این فصل پتانسیل بالایی داره به نظرم. ولی شروع این قسمت خیلی خووب بود. اتفاق جالبی افتاد اما دیگه بهش اشاره‌ای نشد. ببینیم در ادامه چه میکنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or