Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,180
نام
نـــــــویـــــــــد
Wind Breaker واقعا فراتر از انتظارم بوده. خیلی انیمه خوبیه. شخصیتای باحالی داره. مبارزاتش رو خوب دراوردن. صداپیشه‌ها همگی عالی. روزی که شروعش کردم فکر میکردم یه چیز معمولی و تکراری باشه اما خیلی خوب و سرگرم کنندس.

قسمتای ۷ و ۸ "قطاری به سوی آخر دنیا" هم جز بامزه‌ترین چیزایی بوده که دیدم. قسمت ۷ که خیلی خوب بود. ایده‌ای که به کار بردن واسه ساخت اون قسمت واقعا خوب و بانمک بود خصوصا وقتی نقشای اصلی انیمه ۴تا بچه مدرسه‌ای هستن :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,561
نام
محمد
این قسمت دیمون اسلیر از کل فصل سوم جذاب تر بود، حالا شاید بخاطر اینکه بهترین هاشیرای داستان در این قسمت بود. اما بنظرم بیشتر نشون میده چقدر فصل قبل آبکی بود.:|
کلا بنظر میرسه با مسیر هر قسمت در مورد یک هاشیرا میخوان پیش برند.:| خوبیش اینکه همه این کرکترا رو حداقل برامون اینقدر عزیز میکنند بخش نهایی داستان برامون اهمیت داشته باشند، بدیش اینکه دهنمون سرویسه تا این فصل تمام بشه.:|

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,998
نام
احمد
این همه سال بود انیمه می دیدم هیچ کاراکتری واقعا نبود که بگم این حکم وایفو داره برای من (ساگیری تو جیگکوراکو خیلی نزدیک بود) :D
اما ایشون واقعا خودش بود. بعد این همه سال پیدا شد :-":D

images (14) (12).jpeg

قسمت بقیه دوستان هم بشه به حق همین شبا:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,162
نام
محمد علی

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
147
توی لیست خفن‌ترین تک پنل‌های مانگایی که تا الان خوندم، تعداد قابل توجهی از پنل‌های مانگای ساکاموتو به خصوص از شخصیت تاکامورا وجود داره.
من هر ازگاهی که میرفتم مانگاپلاس وان پیس و یکی دو تا مانگای دیگه رو بخونم چپترایی که از ساکاموتو میومد رو سر پنل هاش یه نگاهی مینداختم عشق میکردم ولی این دو سه چپتر اخرش انقدر خفن بود نشستم خوندم عجب مبارزه ای بود :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,561
نام
محمد
من هر ازگاهی که میرفتم مانگاپلاس وان پیس و یکی دو تا مانگای دیگه رو بخونم چپترایی که از ساکاموتو میومد رو سر پنل هاش یه نگاهی مینداختم عشق میکردم ولی این دو سه چپتر اخرش انقدر خفن بود نشستم خوندم عجب مبارزه ای بود :D
این چپتر اخیر قشنگ اون لحظه ایی بود که مانگا نیاز داشت‌، قشنگ سطح داستان یک چیز دیگه شد، تهشم آخرت کلیف هنگر بود.:|

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
147
این چپتر اخیر قشنگ اون لحظه ایی بود که مانگا نیاز داشت‌، قشنگ سطح داستان یک چیز دیگه شد، تهشم آخرت کلیف هنگر بود.:|
واقعا هزار تا شیگاراکی تومورا بمیره یه کاراکتر مذکور (:D) تب نکنه. ویلن پاورآپ کردن به این میگن نه اون نکبت لوزر :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,561
نام
محمد
واقعا هزار تا شیگاراکی تومورا بمیره یه کاراکتر مذکور (:D) تب نکنه. ویلن پاورآپ کردن به این میگن نه اون نکبت لوزر :D
خب شد اشاره کردی! جا داره بگم پایان کرکتر ویلین اصلی MHA خیلی آبکی بود.:|
Bakugo>>>>>>>Midoriya

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر