Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
آقا سایلنت ویس رو دیدم
تا ۴۰ دقیقه اول پر قدرت و تاثیر گذار پیش رفت ولی به بعد تا آخر من چیزه دندون گیری ازش ندیدم و حسابی افت کرد
در کل اون قدری که ازش تعریف میشد نبود
دقیقا قضاوت منم در موردش همین بود... اخرش خیلی معمولی بود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینکه رسما کارکتری که به عنوان خدمه جدید معرفی و از طرف تمام گروه پذیرفته شده بود رو اخرین لحظه کنار بزارن.. فقط از ادیتور های ((شونن)) جامپ بر میومد و خلاص

صدای همه رو در اوردن

احتمالا وقفه یک هفته ای بعد از پنج هفته وقفه هم به خاطر اختلافات سر همین موضوع بوده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینکه رسما کارکتری که به عنوان خدمه جدید معرفی و از طرف تمام گروه پذیرفته شده بود رو اخرین لحظه کنار بزارن.. فقط از ادیتور های ((شونن)) جامپ بر میومد و خلاص

صدای همه رو در اوردن

احتمالا وقفه یک هفته ای بعد از پنج هفته وقفه هم به خاطر اختلافات سر همین موضوع بوده
حقیقتا بعید میدونم تو این مرحله کسی برای اودا تعیین تکلیف کنه :D

حتی اگرم فرض بگیریم ادیتورها دخالت دارند ، برعکس بوده، ادیتورها در تلاش برای خدمه کردن یاماتو بودن، و اودا این وسط حرفش رو کرسی نشونده و خدمه س نکرده
نویسنده داستان خودش براش مهمه، نه محبوبیت و نظر بقیه
ولی ادیتور محبوبیت براش مهم هست، که محبوبیت یاماتو توی نظرسنجی جهانی مشخص شد:-" (کاراکتری که هنوز توی انیمه هم نیمده بود حتی:-" )

به هر حال، من دوست داشتم یاماتو بیاد(مثل Xنقر دیگه:-" ) ولی به هر دلیلی اودا نخواسته، مشکلی باهاش ندارم :-"

در مورد اون یک هفته وقفه هم ایده ای ندارم
اما نسخه ی اولیه ی چند چپتر جلوتر(و یا حتی کامل) مانگا رو همیشه ادیتور و ناشر داره...
اینجوری نیست که تازه فهمیده باشن برنامه ی اودا چیه:-" (جدا از اینکه احتمالا خط فکریه خیلی جلوتری رو حداقل زبانی ادیتور در جریان هست و ماجرای خدمه جدید چیز کمی نیست که تازه بخوان در موردش تصمیم بگیرن :D )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حقیقتا بعید میدونم تو این مرحله کسی برای اودا تعیین تکلیف کنه :D

حتی اگرم فرض بگیریم ادیتورها دخالت دارند ، برعکس بوده، ادیتورها در تلاش برای خدمه کردن یاماتو بودن، و اودا این وسط حرفش رو کرسی نشونده و خدمه س نکرده
نویسنده داستان خودش براش مهمه، نه محبوبیت و نظر بقیه
ولی ادیتور محبوبیت براش مهم هست، که محبوبیت یاماتو توی نظرسنجی جهانی مشخص شد:-" (کاراکتری که هنوز توی انیمه هم نیمده بود حتی:-" )

به هر حال، من دوست داشتم یاماتو بیاد(مثل Xنقر دیگه:-" ) ولی به هر دلیلی اودا نخواسته، مشکلی باهاش ندارم :-"

در مورد اون یک هفته وقفه هم ایده ای ندارم
اما نسخه ی اولیه ی چند چپتر جلوتر(و یا حتی کامل) مانگا رو همیشه ادیتور و ناشر داره...
اینجوری نیست که تازه فهمیده باشن برنامه ی اودا چیه:-" (جدا از اینکه احتمالا خط فکریه خیلی جلوتری رو حداقل زبانی ادیتور در جریان هست و ماجرای خدمه جدید چیز کمی نیست که تازه بخوان در موردش تصمیم بگیرن :D )
حرفی که میزنی نه با عقل نه با شرایطی که داستان پیش رفت جور در نمیاد، اگه اودا میتونه دقیقه ۹۰ بزنه زیر میز و خر خودش رو برونه، اصلا از همون اول اجازه نمیداد تو کارش دخالت کنن... این قضیه خیلی تابلو تر از این حرفا بود...

اگه بگیم هم همش کار و تصمیم اودا بوده... همچین قضیه ای یه شکست برای نویسنده است

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حرفی که میزنی نه با عقل نه با شرایطی که داستان پیش رفت جور در نمیاد، اگه اودا میتونه دقیقه ۹۰ بزنه زیر میز و خر خودش رو برونه، اصلا از همون اول اجازه نمیداد تو کارش دخالت کنن... این قضیه خیلی تابلو تر از این حرفا بود...

اگه بگیم هم همش کار و تصمیم اودا بوده... همچین قضیه ای یه شکست برای نویسنده است
من که میگم این قضیه ی دخالتی که میگی اصلا وجود نداره و از اول همین برنامه بوده!

ولی میگم اگر میگی ویراستار دخالت کرده، ویراستار دلش محبوبیت برای اون اثر رو میخواد! محبوبیت هم با اتفاقی که افتاده مسلما به دست نمیاد! (دقیقا راه مخالفه!)
پس کلا فرضیه ای که مطرح میکنی از پایه اشتباهه!

والله شکستی برای نویسنده نیست، نویسنده کاری که دوست داره رو پیش میبره! قرار نیست چون ما فن فلان کاراکتریم، کنار گذاشتنش به معنیه شکست برای اون باشه!
جدا از اینکه قبل این چپتر هم خیلیا هم صرفا از رو حس و هم بک سری از نظر داستانی میگفتن این اتفاق نمیفته! (وجود فلانی توی فلان مکان بیشتر کاربرد خواهد داشت، و رفتنش از اونجا چیزی اضافه نمیکنه)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

ولی میگم اگر میگی ویراستار دخالت کرده، ویراستار دلش محبوبیت برای اون اثر رو میخواد! محبوبیت هم با اتفاقی که افتاده مسلما به دست نمیاد! (دقیقا راه مخالفه!)

والله شکستی برای نویسنده نیست، نویسنده کاری که دوست داره رو پیش میبره! قرار نیست چون ما فن فلان کاراکتریم، کنار گذاشتنش به معنیه شکست برای اون باشه!
جدا از اینکه قبل این چپتر هم خیلیا هم صرفا از رو حس و هم بک سری از نظر داستانی میگفتن این اتفاق نمیفته! (وجود فلانی توی فلان مکان بیشتر کاربرد خواهد داشت، و رفتنش از اونجا چیزی اضافه نمیکنه)
منم با مازیار در این زمینه موافقم

با این که حقیقتا داستان تو جهتی که من دوست داشتم پیش رفت. ولی شیفتی که داشت خیلی ناگهانی بود
اورآل چپتر قشنگی بود از حیث دیالوگ ها. ولی نمیشه گفت یهو آف اسکرین همچین شیفتی رخ بده کسی حق نداره گیر بده

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
احتمالا دیده باشین ولی تو سابردیت Hunter X Hunter موس رو ببری روی بنر میشه Hiatus x Hiatus :))
1661158985536.png
1661158999517.png

دارم ریواچ میکنم، ارزش داره بعد از انیمه برم مانگا هم بخونم؟ :D

آخه استاد سالی یه چپتر میده نمیدونم چقدر داستان پیش رفته :D :D :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

فن کجا بود،

من تو کلاه حصیری ها فن نامیم اتفاقا من مردد بودم اگه یاماتو بیاد رسما نامی و روبین رو ببره تو سایه...

چیزی که از نظر من واقعیته اینه که 100 چپتر یه کارکتر داشتیم که میخواست بزنه به دریا،،، به عنوان خدمه معرفی شد و اعضا هم پذیرفتنش، تا همین چپتر 1056 هم همینطور بود... یهو تو چپتر 1057 دچار (هوم سیک) شد😂😂😂
و هیچ چیزی اینو نه تغییر میده نه توجیه میکنه الا یه تصمیم انی در تحریریه... حالا یا خود اودا یا (شونن) جامپ

فارسی:
اریگاتو

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
احتمالا دیده باشین ولی تو سابردیت Hunter X Hunter موس رو ببری روی بنر میشه Hiatus x Hiatus :))
View attachment 268850
View attachment 268851

والا مانگا رو بخونی دوسال دیگه مثل ما میشی و کلا همه کرکترا از یادت میرند.:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فن کجا بود،

من تو کلاه حصیری ها فن نامیم اتفاقا من مردد بودم اگه یاماتو بیاد رسما نامی و روبین رو ببره تو سایه...

چیزی که از نظر من واقعیته اینه که 100 چپتر یه کارکتر داشتیم که میخواست بزنه به دریا،،، به عنوان خدمه معرفی شد و اعضا هم پذیرفتنش، تا همین چپتر 1056 هم همینطور بود... یهو تو چپتر 1057 دچار (هوم سیک) شد😂😂😂
و هیچ چیزی اینو نه تغییر میده نه توجیه میکنه الا یه تصمیم انی در تحریریه... حالا یا خود اودا یا (شونن) جامپ

اریگاتو

فن حالا حتما تو نه ، اصلا من، دوستان دیگر و تمام اون هایی که تو نظرسنجی جهانی ترکوندن با رای به یاماتو:-"

آره کاراکتری داشتیم که همیشه زندانی بوده، و آرزوش این بوده که میخواد بشه مثل اودن و بزنه به دریا!

همچنان بهانه ای که تو همین چپترم اوردن، چه بخوایم یا نه ، حقیقتا باز هم راهیه که اودن رفته :-" و نمیتونیم بگیم نه این نبوده دارن چرت میبافن :D

حالا قبل از این اتفاق هم کلا خیلی صحبت بود که وانو با این وضعیتش واقعا کشور لهی هست، و بدون کایدو(خود کایدو هم بهش اشاره کرد) یا حضور کلاه حصیری ها راحت له میشه...
یه عده بودن که میگفتن یاماتو باید بمونه که حداقل یه نیروی درست درمون اینجا باشه، وگرنه از سامورایی ها بخاری بلند نمیشه:-"

در مورد سفر به دریا هم ما کروت رو هم با همین وضع داشتیم، اینم دوتا جزیره اومد و برگشت سر خونه زندگیش!

ویوی به عضویت رسمی در اومده بود، ولی لحظه آخری تصمیم گرفت که بمونه!

یاماتو هم مثل بقیه گزینه ها!
مورد قبول کلاه حصیری ها قرار گرفته بود،داشت میرفت... که آخر کار موند!

در مورد اودا هم که از Xسال قبل فورشدویینگ میکنه تو داستان، حقیقتا دقیقه آخری یهو برگشت زدن برای من قابل باور نیست!

در مورد ویراستار هم گفتم، با اون محبوبیت، اصولا ویراستار نمیگه این کاراکتر محبوبه رو بزارش کنار، که نهایتا تو چندتا چپتر آخر وان پیس، 4تا پنل بهش اختصاص بدیم! ( و حقیقتا اونقدری نمونده که بخوایم منتظر برگشت این کاراکتر توی آرک های پیش رو باشیم مثل مثلا کروکودایلی چیزی:D ) کلا یاماتو دیگه بعیده نقش کلیدیی بخواد ایفا کنه:-"

و در آخر یاماتو نمیتونه نقشی که اودن برای راجر داشت رو برای لوفی ایفا کنه! کلاه حصیری ها روبین رو دارن:-" و یاماتو هم فکر نکنم اصلا پونگلیف بلد باشه:-"

من خودم این وسط از همه غمگین ترم و شدیدا یاماتو رو میخواستم بیاد تو گروه و الان قلبم شکسته :(

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
View attachment 268850
View attachment 268851

منم دارم ریواچ میکنم ، تا آرک مورچه دیدم ، مانگا هم فکر کنم حدود 50 چپتر بعد انیمه اومده باشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
View attachment 268850
View attachment 268851

بدون در نظر گرفتن تعطیلی بی‌پایان مانگا، خوندن مانگای هانتر اکیداً توصیه میشه. یکی از سطح بالاترین داستان‌های ماجراجویانه است که ممکنه پیدا کنی.
نه فقط مانگا بلکه بین تمام داستان‌هایی با این حال و هوا میگم.

اما اگر فکر می‌کنی استاد سالی یک قسمت میده که همانا از زیانکارانی. استاد هر چند سال یک بار ۱۰ قسمت میده بیرون که بعداً به صورت یک جلد چاپ میشه و پولش کفاف عشق و حال استاد رو برای چند سالی میده.
کم کم استاد کف‌گیرش داره به ته دیگه می‌خوره و اواخر این سال میلادی ۱۰ قسمتی خواهیم داشت.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
من گیکاک رو دوست دارم ولی هایپ چینساو من رو داره خطری میکنه:

دوتا وان شاتی که فوجیموتو داده واقعا بنظرم خوب هستند.

ولیییییییییییی.....این مانگا Fire Punch خیلی افتضاحه!:|
مانگایی که به شعورم توهین کنه مثل این ندیده بودم:|

امیدوارم مرد اره برقی در حد انتظاراتمون باشه. چون حس میکنم سر هایپ اثر جدیدش هر زباله که قبلا ساخته دارند تحسین میکنند.:|

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
در نهایت هیچ حس خوبی از overload نمیگیرم... نویسنده کاملا سردر گمه چه تو روایت چه تو شخصیت پردازی خصوصا اینز

این پنج قسمت اخیر اورلورد چقدر خوب شده.. اصلا انگار یه انیمه دیگه در حال پخشه... نه تنها دیگه سردرگم با یه سری حوادث دیمی نیست ، قشنگ مسیر خودش رو پیدا کرده و چیزی که میخواد نمایش بده

ولی بیشترین و بهترین تحول در رابطه این با زیر دستاش شکل گرفته...

امیدوارم همینطور پیش بره و سر این نخ از دستش نره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر