Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نظرم کم کم داری با عجایب پلشت جاپونی‌ها آشنا میشی.:D

یه چیزایی هست که هنوز بعد از این همه سال انیمه دیدن و مانگا خوندن و جاپونی بازی کردن، برام برگ ریزونه.
این که چه طوری توی یه اثری که برای رده سنی بزرگسال هم نیست، خیلی راحت نشون میدن معلم و دانش آموز روابط پیچیده‌ای دارن:-<
از اون بدتر این که انگار آزار جنسی هم‌کلاسی/هم‌کار/زیردست و ... در قالب شوخی و این‌ها خیلی رایجه و عادی هم هست. گاهی توی این مستندهاشون یک چیزهایی می‌بینم که اگر جای دیگه رخ می‌داد خون به پا می‌شد.
قفلی بودنشون روی شورت هنوز برام قابل درک نیست. تقریباً توی هر چیز منحرفانه، خاکبرسری و حتی تیکه‌های کمدی معمولی شورت نقش پررنگی داره. توی کارهای اچی معمولی که ۵۰ درصد ارجاعاتشون به اونه و ۵۰ درصد به اون یکی.:-"
کلاً آدم‌های Degenerate ای هستن:D. به نظرم تصور همه آدم‌هایی که انیمه/مانگا/جاپونی بازی رو لمس نکردن از ژاپنی‌ها، یه سری آدم سرد، اتوکشیده و منظم و ربات طوره. اما برای کسانی که جرعه‌ای جام حقیقت نوشیده باشن، واضحه که اونا یه سری آدم منحرف و پلشت هستن که فقط به فکر دزدیدن لباس زیر همسایه‌هاشون هستن.
----
و در نهایت در مسیر کسب دانش و آشنایی با فرهنگ ژاپنی، حتماً یه دوره فشرده روی پیام‌های بازرگانی‌شون وقت بذار. البته بدون آمادگی روحی و ذهنی سراغ تبلیغات آدامس نرو.
@Dinosaur
در مورد خط آخرش...
Long Long Man رو سرچ کن و یک تبلیغ سریالی رو دریاب:-"

ولی خوب تبلیغ های عالی هم دارن:x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
یک سوال چان و چوان چه فرقی تو معنا باهم دارن؟ چرا این سانجی خاک بر سر، تو جمع نامی و روبین رو چان صدا میکنه، تو خلوتی و وقتایی که خون دماغ میشه چوان صدا میکنه؟ بعد چرا نامی رو چوان میگه، روبین رو سوان؟؟؟
سانجی بعد از اسم نامی، سان و بعد از اسم روبین، چان می‌ذاره که با توجه به سن و سال این سه شخصیت یه نکته‌ای داره ذوب شدگان در وان پیس باید بهش بپردازن.
سوان و چوان هم فکر کنم توی دوبله انیمه باشه. توی مانگا این نیست. همین سان و چان رو میگه. البته من از روی ترجمه انگلیسی میگم. شاید توی متن ژاپنی باشه که البته بعیده.
احتمالاً یه چیزی بین فرق «جون» با «ژوووون» باشه.
@Dinosaur
در مورد خط آخرش...

کاش موقع نوشتن اون پست یادم بود. دیدن فیلم فری‌گای و یه کلیپ یوتیوبی یادم انداخت باید به تباه بودن مصاحبه‌ها و مسابقه‌های تلویزیونی‌شون اشاره کنم.
مسابقات تلویزیون‌شون که روی سری جک‌اس رو سفید می‌کنه. این از این.
توی مصاحبه‌ها و تاک‌شوها هم یه چیزایی می‌پرسن که برام سواله چه طرف گریه نمی‌کنه یا نمیزنه توی گوش مجری:D
البته کلا دو-سه‌ تا دونه کلیپ از برنامه‌های گفتگوشون دیدم. شاید نرم این نباشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
دست همگی درد نکنه بابت توضیحات در مورد موارد مختلف. :D
بنده در ارتباط با ژاپنی‌ها در گمراهی عجیبی به سر می‌بردم و فکر می‌کردم این چیزهای خاص(!) که توی بعضی بازی‌ها و انیمه‌ها هست، زیادی فرعی محسوب میشه ولی گویا مسائل خیلی داغی هستن توی اونجا! :-"
ما بریم یه سری به تبلیغات بزنیم و برگردیم! :-"

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
توصیه میشود جهت بررسی بهتر جامعه ژاپنی بری school prison رو ببینی، توصیفی بی عیب از جامعه ژاپنی، اگر خدای ناکرده، زبونم لال، گوش شیطون کر، دور از جون، اهل مطالعه هستی، خوندن کتابهای هیراکی موراکی رو توصیه میکنم، تازه این خیر سرش مثلا فیلسوفشونه، کتاباش معروفه جنگل نروژی، شهر گربه هاو... البته نسخه انگلیسی که کامل باشه ها

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
توصیه میشود جهت بررسی بهتر جامعه ژاپنی بری school prison رو ببینی، توصیفی بی عیب از جامعه ژاپنی، اگر خدای ناکرده، زبونم لال، گوش شیطون کر، دور از جون، اهل مطالعه هستی، خوندن کتابهای هیراکی موراکی رو توصیه میکنم، تازه این خیر سرش مثلا فیلسوفشونه، کتاباش معروفه جنگل نروژی، شهر گربه هاو... البته نسخه انگلیسی که کامل باشه ها
از موراکامی کتاب «کافکا در کرانه» رو دارم، ولی هنوز نخوندمش. :D

@Dinosaur
در مورد خط آخرش...

این Long Long Man رو قبلاً دیده بودم! عالیه! :))
فکر کنم خودت قدیما بهم پیشنهادش داده بودی! :D
-----------
تاپیک چقدر منحرف شد! :D اکیبا بیا یه ذره در مورد اون عنیمه محبوبت One Piece بنویس که تاپیک به روال طبیعی برگرده! :-"

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
ای کسانی که وانپیس را سبک میشمارید باشد که به خشم کامی ساما دچار گردید
خدا وکیلی چیزی، ژانری، موضوعی، فلسفه ای تو دنیا هست که تو وانپیس نباشه. هر ارکش انگار اوضاع یه ور جهانه، و اما وانو که از هر توصیفی به سرزمین مادریت شبیه تره. ایمان بیاور شاید مورد رحمت قرار گیری و به ذوب شدگان در منظومه ابدی اودا بپیوندی
و ای عالی رتبگان و مغروقین دریای وانپیس شکر دائم بر این افتخار نمایید که یقینا از رستگارانید. و کامی ساما رو قسم بدهید به صفحه صفحه و ورق ورق جامپ، که به سرنوشت خفه شده های هانتر و برسرک دچار نگردید که یقینا انان از گمراهانند

پ. ن: داشتم بوستان سعدی میخوندم اومدم پست ادبی بزارم. صفا کنید

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

Demon Slayer Season 2 - Official Trailer 2​

عجب آدم های مریضی اند تو ufotable

همه جا انیمه رو که میدن واسه شیردوشی یه خلاصه میزنن، خطاهای انیمیشن رو ادیت می کنن و فیلمش می کنن میدن سینما پول دربیارن
اینا زدن فیلمه رو کامل ساختن
عین سگ پول درآوردن ازش
دارن ادامه شم میسازن

گفتن "فاااک" این آرک قطار جهنمی رو ما یکم از سر و تهش زدیم تا تو تایم فریم یه فیلم جا شه، اون ها رو هم اضافه می کنیم انیمه اش می کنیم میدیم تلویزیون
Why not :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
عجب آدم های مریضی اند تو ufotable

همه جا انیمه رو که میدن واسه شیردوشی یه خلاصه میزنن، خطاهای انیمیشن رو ادیت می کنن و فیلمش می کنن میدن سینما پول دربیارن
اینا زدن فیلمه رو کامل ساختن
عین سگ پول درآوردن ازش
دارن ادامه شم میسازن

گفتن "فاااک" این آرک قطار جهنمی رو ما یکم از سر و تهش زدیم تا تو تایم فریم یه فیلم جا شه، اون ها رو هم اضافه می کنیم انیمه اش می کنیم میدیم تلویزیون
Why not :D
تو بودی و موفقیت اثر رو میدیدی، اونم وقتی که منبع اثر تموم شده همون اوایل کارت و امکان 10~15 سال شیره کشیدن ازش رو نداشته باشی

تا تنور داغه نمیچسبونی؟ :-"
اونم تنوری که ملت وحشتناااااااااااک براش صف میبندن! و رکورد سینما میزارن تو وضعیتی که کرونا هست:))
دوستدارم برم دنیای موازی و شرایط فیلم رو بدون کرونا ببینم:)) :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
آرک Mugen Train قرار دوباره پخش بشه این دفعه سریالی !!! LOL

View attachment 226107

پوستر مربوطه :

View attachment 226105

پوستر آرک Entertainment District که دسمابر پخش میشه :

View attachment 226104

View attachment 226106

عاقا با این سرعتی که اینا دارن جلو میرن، با اینکه مانگا بلند نیست فکر کنم هممون پیر بشیم تا کل داستان رو بصورت انیمه ببینیم :-"

کلا حرکت عجیبیه :| یادمه موقع معرفی فیلمش اونایی که مانگا رو خونده بودن همه میگفتن اتفاقا خیلی کار خوبی کردن آرک قطار رو فیلم میکنن و اون ارک در قالب فیلم بهتره تا انیمه سریالی :-j :-j :-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر