Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
بعد از پشت سر گذاشتن فصلی بسیار خشک و خالی، این عکس از تاریخ پخش انیمه های پاییزی توی رددیت پست شده بود و برام جالب شد ببینم چه انیمه هایی قراره داشته باشیم:

View attachment 226764

بین انیمه های جدیدی که قراره پخش بشن هیچکدوم از انیمه ها رو نمیشناسم :-" و خلاصه خواستم برم توی پیج mal اکثر انیمه های توی لیست و تریلر اونایی که جالب تر بودن رو ببینم...

عاقا من نمیخوام ادم منفی نگر و پوچ گرایی باشیم ولی یه فصل بد دیگه رو در پیش داریم :-" :-" :-"
کلا خلاصه داستان اکثر انیمه ها رو که میخوندم خوابم گرفت و هیچ چیزی نظرمو جلب نکرد.

فقط این 2 تا:
Takt op Destinyو mieruko chan
بهتر به نظر میان، اولی بخاطر انیمیشن های خوبی که توی تریلرش بود و ودومی چون انگار کمدی هست تا حدودی. بقیه لیست رسما توی در و دیوار بود به نظرم، البته شاید من اشتباه میکنم + حوصلم نکشید همه انیمه ها رو چک کنم...

اگه انیمه خاصی هست که به نظرتون ارزش دیدن داره لطفا بگید که از زیر دستمون در نره :-"
موشوکو تنسی
جوجو
ورلد تریگر
این سه تا رو من بهشون امید دارم :D

ویرایش: آهان جدیدها رو میگفتی؟ :D

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
ده سال از پخش اولین قسمت Fate/Zero گذشت. فردا هم دهمین سالگرد پخش اولین قسمت هانتر هانتر 2011 عه. جدا فصل پرباری بوده اونموقع.
Fall 2011 - Anime - MyAnimeList.net
اون موقع نت نبود مثل الان، همه اینا رو با کلی فاصله از پخش یا حتی سالها پس از اتمام دیدیم، ولی در کل کارای اون موقع واقعا یه سر و گردن بالاتر از الان بودن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من یه ۲۰،۳۰ باری می‌خواستم مانگای Berserk رو شروع کنم، ولی هر دفعه وقتی یاد ابعاد ماجرا می‌افتادم، پشیمون می‌شدم! :D البته یه بار تا یه جاهایی هم رفتم، ولی باز دیدم به عمر من قد نمی‌ده تموم کردنش و از طرفی هم یه سری خاله‌زنک بازی و موجودات پری‌مانند و لوس داشت که اعصابم رو خورد کرد و با تصوراتم از دنیای سیاه Berserk در تضاد بود. :|
از اونجایی که کنتارو میورا چند ماه پیش از دنیا رفت، دیگه انگیزه‌م برای خوندن مانگا به صفر رسید و خواستم ببینم اینجا Berserkـخون داریم که یکی دو تا سوال بپرسم؟ :D
گریفیت که تبدیل میشه به فمتو، تا آخر خبیث می‌مونه یا به رستگاری می‌رسه؟
بعد بقیه اون عزیزان که ۴،۵ تا بودن (یه خانوم باکمالاتی بود، یکی‌شون چاق بود و یکی هم شبیه فضایی‌های فیلم Mars Attack)، همچنان زنده هستن یا بعضی‌هاشون ترکیدن؟ اینا دیگه غول آخر ماجرا هستن یا خودشون زیر دست یکی دیگه هستن؟
اون اسکلت باحاله چی شد؟! :D اسمش رو یادم نیست، یکی بود که قیافه‌ش کاملاً شیطانی بود ولی به گاتس کمک می‌کرد!

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
162
من یه ۲۰،۳۰ باری می‌خواستم مانگای Berserk رو شروع کنم، ولی هر دفعه وقتی یاد ابعاد ماجرا می‌افتادم، پشیمون می‌شدم! :D البته یه بار تا یه جاهایی هم رفتم، ولی باز دیدم به عمر من قد نمی‌ده تموم کردنش و از طرفی هم یه سری خاله‌زنک بازی و موجودات پری‌مانند و لوس داشت که اعصابم رو خورد کرد و با تصوراتم از دنیای سیاه Berserk در تضاد بود. :|
از اونجایی که کنتارو میورا چند ماه پیش از دنیا رفت، دیگه انگیزه‌م برای خوندن مانگا به صفر رسید و خواستم ببینم اینجا Berserkـخون داریم که یکی دو تا سوال بپرسم؟ :D
بعد بقیه اون عزیزان که ۴،۵ تا بودن (یه خانوم باکمالاتی بود، یکی‌شون چاق بود و یکی هم شبیه فضایی‌های فیلم Mars Attack)، همچنان زنده هستن یا بعضی‌هاشون ترکیدن؟ اینا دیگه غول آخر ماجرا هستن یا خودشون زیر دست یکی دیگه هستن؟
اون اسکلت باحاله چی شد؟! :D اسمش رو یادم نیست، یکی بود که قیافه‌ش کاملاً شیطانی بود ولی به گاتس کمک می‌کرد!
هیچکدوم به سرانجام نرسید

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
چه توقعاتی داریا، اگه نصف اینا معلوم شده بود که افسوسی نبود، عملا سالی سه تا چپتر میومد. اون خدابیامرز خیلی فحش خور شد، خدا از سر تقصیراتمون بگذره. الهی درد و بلاش بخوره تو سر اون مانگاکا نامرد هانتر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
گویا لوپین پارت6 داره میاد
قراره پخشش چجوری باشه؟
کلا هیچوقت یه برنامه درست حسابی از پخشش ندیدم:-"
یا یهو میبینیم زبدن های دیگه ش زودتر ژاپنی میاد:-"
کلا چرا چنینه؟ :D

اصولا هم که درست زیرنویس نمیشه، مثل پارت5 که بی خیال شدم، اینم همون زیرنویس انگلیسی میبینم بره:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
گریفیث که والا کرکتر ذره ایی تغییر نکرده ولی خب الان بدنی که درش حالت انسانی داره بدن بچه گاتسه، و وقتی در ماه کامل بخواب میره روح پسر گاتس بدنش رو کنترل میکنه.
اونا دیگه عمر اون عزیز قد نکشید بهمون نشون بده.

اسکال نایت هم فقط فلشبکی دیدیم که سرنوشت مشابهی با گاتس داشته.
موشوکو تنسی بازگشت.
Make Anime Great Again

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
هم این چپتر هم چپتر قبل از اون چپترها بود که باید کف و خون قاطی میکردیم ولی از اونجایی که (قبلا هم گفتم) برای بالانس بودن قدرت ها لوفی تو 2-3 بار مبارزه نمیتونه کایدو رو ببره و چند بار باید ناک اوت بشه نمیتونم خیلی خوشحالی کنم چون میدونم این صحبت ها دووم نمیاره و یه بار دیگه کتک میخوره، و این از هیجان مبارزه کم میکنه. (مثل مرگ شخصیت ها تو فری تیل که بعد چند چپتر هرکی میمرد میدونستی طرف زنده هست و برات اهمیتی نداشت) امیدوارم اودا دیگه کوتاه بیاد :D

به خاطر همین فعلا تمام لذتی که دارم میبرم از زورو و سانجی که قرار هست نشون بده .. :x
به خصوص الان که هم زورو هم اون یارو زدن سیم آخر #:-S

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اول فصلی این سایت‌های انیمه‌ی وطنی هم که همه پولی شدن x_x/:)
----------
اف تاپیک:
با این قیمت میتونن سایت اشون رو بزارن در کوزه آبش رو بخورن.
الان فقط آرشیو خوبشون حیف میشه.:(
آره خدایی. همین‌جوریش زیاد حوصله انیمه دیدن نداریم این روزا، این مورد هم اضافه شد.
حیف واقعا

یه جورایی حق میدم بهشون چون خیلی سایت انیمه زیاد نیست ۲۴ ساعتم هم ف ی ل ت ر میکنن
حجم کارشونم زیاد شده
ولی دم اینا که زیرنویس میکنن گرم یه پولیم باید به اینا داد 👍
زیرنویس رو قبول دارم.
ولی دانلود خود انیمه‌ها... حق دارن ولی کاش همون Donateطور بود. ماهی ۳۰ زیاده یکم

من اگه یکم قیمت اش منطقی تر بود واقعا حاضر بودم پول بدم
چون سایت خیلی تر و تمیز و آرشیو محشری دارن
ولی الانش یکم 60 تومن واسه دو ماه زیاده :-??
دقیقا:-<
سول‌ریپر و اینام که بیچاره می‌کنن آدمو با آگهی‌ها و پاپ‌آپ‌هاشون. تورنت هم شخصا خیلی باهاش حال نمی‌کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر