Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
حوصله ام سر رفته بود گفتم مانگای جوجوتسو کایسن رو یک نگاهی بندازم!
الله الله

این آرک بعد تمام شدن فصل اول انیمه چقدر خوب بود! فاز اش با کل آرک های انیمه فرق داشت.
تا به اینجا بنظرم این بخش بهترین بخش داستان بوده.
هم کرکترا پردازش خیلی خوبی گرفتن و هم مبارزات عالی بودند. نمیگم خیلی چیز نو بدیعی بود ولی خوب کلیشه ها رو بخوبی اجرا کرده بودند.
صد در صد تا خود انیمه وایسید چون ماپا هزار برابر بهترش میکنه!

البته بعید میدونم خودمم بعد این آرک چیزی بخونم، منتظر فصل دوم انیمه میمونم.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شعط اون ارک رو اسکیپ کردن؟
چجوری؟
لیترالی بهترین بخش اون بخش از داستانه
و کلا وقایع بعدیش هن خیلی بهش وابسته اند 😐
کامل نمیتونن اسکیپ کنن و احتمالا میخوان 2 تا ارک رو بکنن تو هم دیگه و این خیلی بده به نظرم، چون اون ارک طولانی تر از ارک بعدیش هست و اونطوری که توی مانگا بود خیلی بهتر بود. الانم که 3 قسمت از شروع ارک جدید توی انیمه میگذره و فقط یه اشاره ی 4-5 ثانیه به اون ارک شد 3 قسمت پیش :|

من کلا همش منتظر بودم که اون ارک رو توی انیمه ببینیم، ولی نمیدونم واقعا چه غلطی میخوان بکنن، این فصل کلا همش اب بندی بوده تا اینجا :-"
در کل مانگا بصورت عادی افت خودشو میکرد اینجا ها حالا انیمه هم اومده و کار رو بدتر کرده.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
انیمه واقعا گند زده به ریتم داستان و آرک های مانگا :-"
داخل مانگا هم این ارک ها خسته کننده بودن ولی به نظرم قابل تحمل تر بود، از اون بدتر، الان توی انیمه یه آرک مهم رو جا انداختن :| :| :| :| :| که به نظر من از بهترین ارک های مانگا هست و معلوم نیست چجوری میخوان تو انیمه جاش بدن الان.
اسپویل خاصی نیست، فقط یه توضیح کوتاه از ارکی که الان جا افتاده:
بعد از ارک class a vs b یه ارکی شروع میشه که کلا به لیگ میپردازه و داستان از دید اون ها هست، و بعد از اون ارک دوباره بر میگردیم به دانش اموز ها و چیزی که الان داره پخش میشه (همکاری با endeavor )

خلاصه اینکه، خاک بر سرشون با این اقتباسشون، این فصل گند زدن واقعا...
محو کن استفاده میکنی اقلاً یه اسم از اثری که داری دربارش حرف میزنی بیار . الان z fan پست شما رو نقل قول کرده دیگه کلاً معلوم نیست درباره چی صحبت میکنین .

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,300
نام
مــاکــان

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تا 10 دقیقه دیگه نمایش شروع میشه \m/
بعنوان کسی که لایو استریم های ژاپنی زیاد دیده...انتظاراتت زیر خط فقر و در حد نشون دادن یکی یا دوتا عکس جدید باشه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر