Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
IMG_20210706_163742_090.jpg

Uramichi Oniisan EP1: چه سوپرایزی بود!
یک کار دارک کمدی که شخصیت اصلی مجری افسرده برنامه کودکانه... اونم با کلی VA معروف و گولاخ:D
بعضی جوک ها چیپ بودن
با اینکه استدیو درب و داغونی داره، با همین مسیر ادامه بده چیز خوبی از آب در میاد.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
قسمت جدید فصل دوم Slime هم اومده‌! (خفن ترین کار فصل)
توی این فصلی که ایسکای ها خفه امون کردن یک ایسکای خفن نجات امون میده.:|:D
من قسمت 21 فصل اولشم الان :D
خیلی حس Overlord میده :))
کاراکتر OP میپسندیم :>

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
من قسمت 21 فصل اولشم الان :D
خیلی حس Overlord میده :))
کاراکتر OP میپسندیم :>
فصل دوم شروع آرومی داره، با اینحال وقتی گاز اش رو میگیره هایپ رو میبره یک کهکشان دیگه!:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم... :-"
بعد از پخش تریلر chainsaw man رفتم سراغ مانگاش و امروز مانگاش تموم شد...

خیلی ناامید کننده بود :-" شروعش و حدود 20-30 چپتر اول خوب بودن، بخاطر اون شوکی که به ادم وارد میشه و در کل دنیای نسبتا جالبی که مانگا داره، حتی شخصیت های فرعی و ... به اندازه کافی جذاب هستن ولی به هیچکدومشون درست پرداخت نمیشه. سرنوشت شخصیت ها، موارد مختلف داستانی که اتفاق میفتن و ... هم همگی انگار فقط سرهم شدن که یه چیز تحویل خواننده داده بشه.

در کل یه مثال دیگه هست برای نویسنده ها و مانگاهایی که توانایی ادامه دادن یه داستان بدون افت شدید رو ندارن. به قولی کانسپت و ایده اولیه جالب هستن ولی از یه جایی به بعد همچی با سر میره توی زمین :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
اهم... :-"
بعد از پخش تریلر chainsaw man رفتم سراغ مانگاش و امروز مانگاش تموم شد...

خیلی ناامید کننده بود :-" شروعش و حدود 20-30 چپتر اول خوب بودن، بخاطر اون شوکی که به ادم وارد میشه و در کل دنیای نسبتا جالبی که مانگا داره، حتی شخصیت های فرعی و ... به اندازه کافی جذاب هستن ولی به هیچکدومشون درست پرداخت نمیشه. سرنوشت شخصیت ها، موارد مختلف داستانی که اتفاق میفتن و ... هم همگی انگار فقط سرهم شدن که یه چیز تحویل خواننده داده بشه.

در کل یه مثال دیگه هست برای نویسنده ها و مانگاهایی که توانایی ادامه دادن یه داستان بدون افت شدید رو ندارن. به قولی کانسپت و ایده اولیه جالب هستن ولی از یه جایی به بعد همچی با سر میره توی زمین :-"
جریان این پارت دوم اش چیه؟

دومین کسی هستی که همچین نظری در مورد مانگا ازش میشنوم، پس دلیل این هایپ عظیم و طوفانی پشتش فقط 30 چپتر اوله؟:|

این ایراداتی که گفتی در حد وسیعی در Fire Punch وجود داشتند، مخصوصا وقتی Shock Value داستان میره، داستان با تمام وجود در هرچی در و دیواره میره!
با اون پایان هم که...:))

باز هرچی بشه تصور میکنم از اثر قبلی اش بهتر باشه، حداقل کانسپت جالب تری داره.

پ.ن:کاشکی استدیو سازنده انیمه Jigokuraku درست و حسابی باشه، یکی از بهترین مانگا های جدیدی هست که‌ خونده بودم.:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستانی که اسپین افه اسلایم رو دیدن...

ارزش دیدن داره؟
قسمت اولش رو دیدم، همش داستان های 2دقیقه ای بود...بقیشم همینه یا هر قسمت مثلا یه موضوعی خواهد داشت؟ :-"

انگار یه مشت کمیک 4پنله رو برداشتن انیمه کردن:-" (حالا مشخص میشه واقعا هم همین بوده:)) )

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
جریان این پارت دوم اش چیه؟

دومین کسی هستی که همچین نظری در مورد مانگا ازش میشنوم، پس دلیل این هایپ عظیم و طوفانی پشتش فقط 30 چپتر اوله؟:|

این ایراداتی که گفتی در حد وسیعی در Fire Punch وجود داشتند، مخصوصا وقتی Shock Value داستان میره، داستان با تمام وجود در هرچی در و دیواره میره!
با اون پایان هم که...:))

باز هرچی بشه تصور میکنم از اثر قبلی اش بهتر باشه، حداقل کانسپت جالب تری داره.

پ.ن:کاشکی استدیو سازنده انیمه Jigokuraku درست و حسابی باشه، یکی از بهترین مانگا های جدیدی هست که‌ خونده بودم.:(
والا منم دلیل این همه تعریف و جو زدگی سرش رو نمیفهمم ( + امتیاز بالا توی mal و ... ) :-"

شاید بخاطر مقدار زیاد gore و موارد edgy که داره هست این معروفیتش، یجورایی این 2 تا رو ازش بگیری هیچی برای گفتن نداره تقریبا.

پارت دومش هم نمیدونم والا ولی یجوری داستان رو تموم کرد که بتونه بعدا ادامش بده...
+

made in abyss در شرف دراپ شدنه :-" این آرک های اخیر برای من خسته کننده بودن و اون حس مرموز بودن رو ندارن دیگه...

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
این uramichi-onisan چقدر خوب بود خدایا :)) یعنی کسی آخر خط باشه و دیگه رد داده باشه کاملا ارتباط برقرار میکنه‌ با شخصیت اصلی :D. هرچندمتاسفانه استودیوی درب و داغونی داره ولی صداپیشه شخصیت اصلی کامیا هیروشی(لیوای،یاتو،ناتسومه و...) هستش :-" و مانگایی داره به اسم درس هایی از زندگی با uramichisan نهایتا میریم مانگا میخونیم :D.
پ.ن: فصل دوم Tate no yuusha هم موکول شد به بهار ۲۰۲۲، البته من که خودمم ندیدمش گفتم فقط خبر بدم :-" .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر